Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Vedení Shiren

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Maya Kissu Fri 19 Apr - 13:06

Dostat se do této budovy je trochu složitější. Musíte vyjít 500 schodů a vejít do chrámu. Odtamtud vede cesta vnitřkem skály až do budovy kde sídlí vedení. Tam už si stačí jen vystát frontu.
Budova je chráněna různými členy organizace podle toho kdo se kde najde. Přímo v kanceláři za křeslem na kterém sedává Maya, je velká socha 1:1 velikosti člověka. Té když se pokusíte vydloubnout oči, otevřou se vám dveře do skladu s tajnými dokumenty. Ten je chráněn různými pastmi.

Kancelář Vedení Shiren Tumblr_m6qctuUxQ01qc3udso1_500
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Natsuki Sat 1 Jun - 10:30

"Mayia-sama.." Šepla som potichu, aby som ju upozornila na moju prítomnosť. Vošla som z vedľajších dverí a v ruke som držala podnos s čajovou súpravou. Trocha priblbo som sa usmievala no len málokedy mi niečo skazilo úsmev na tvári. Vo vlasoch mi hniezdil nejaký vták, ktorý sem priletel oknom no na také veci som už bola dlhšie zvyknutá. Položila som podnos na stôl pred Mayiu a následne som sa postavila k jej pravému boku.
"Dúfam že vám bude chutiť ehm.. eh.. žiadny iný som v kuchynke aj tak nenašla. Gomenne." Zamumlala som trocha nervózne a rukou som pomaly zložila vtáčika z mojich vlasov, po čom som ho len položila na parapetu a on odletel niekam von. Okno bolo stále otvorené a ani som ho nechcela zatvárať. Predsa len, okolo kancelárie sa nachádzalo hneď niekoľko zvierat, ktoré tam na moju prosbu hliadkovali pred prípadnými narušiteľmi.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Maya Kissu Sat 1 Jun - 12:01

Maya

Stím si se nemusela obtěžovat. Zaznamenala jsem cvaknutí podnosu. Sundala si pásku z očí a podívala se na Natsuki. Mám pro tebe složitý úkol Natsuki. Dodala jsem a trochu přemýšlela. Chci ten Sharingan. Ještě pořád jsem ho nesehnala.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Natsuki Sat 1 Jun - 12:50

Len som sa pousmiala.
"Neobťažuje ma to," Povedala som a následne som si vypočula zadanie úlohy, ktorou ma teraz chcela poveriť.
"Sharingan? Ehm.. myslíte ten.. toho, Kisukeho Uchihy ?" Bola to skôr rečnícka otázka, samozrejme že myslela ten. Len som prešla do úklonu a ruku som si dala na srdce.
"Bude mi potešením priviesť vám ho Maya-sama." Následne som sa trocha nemotorne znova vystrela a na malíčku som si začala okusovať nehet.
"Ale ehm.. kde je ? Teda.. gomennasai, len.. kde ho mám hľadať? A chcete aby som išla hneď teraz?" Spýtala som sa. Nemala som sa jej pýtať toľko otázok no to už som bola ja.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Maya Kissu Sat 1 Jun - 18:20

Maya

Netuším. Ale určitě by to měl být buď nukenin a nebo konožan. Jiná možnost tu neni. Věděla jsem že se o něm pár lidí zmiňovalo. Pokud chceš, půjdu s tebou.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Natsuki Sat 1 Jun - 18:26

"Hmmm.." Rozmýšľala som a na nejaký čas som ostala úplne potichu, čo bolo u mňa dosť nezvyčajné. Keď navrhla že pôjde so mnou. Len som nadšene prikývla hlavou.
"To by ste spravili ? naozaj? Budem len rada ak pôjdete so mnou!" Zasmiala som sa a následne som si už zobrala imaginárnu taštičku a pomaly si to začala mieriť k východu.
"Uhm.. pôjdeme teraz ?" Spýtala som sa jej, predsa len.. bolo to na nej. Ja som bola len jej poslušná bábka.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Maya Kissu Sat 1 Jun - 18:55

Maya

Jistě. Vstanu od stolu a vezmu si věci. Následně odejdu z kanceláře a na dveřích nechám nápis. Z technických důvodů zavřeno. (přesun)
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Natsuki Sat 1 Jun - 19:18

Po ceste som si sama ešte z vešiaka zobrala cestovný shinobi-plášť aj s kapucou, ktorý som si na seba obliekla a kapucňu som si natiahla na hlavu. Nemala som žiadnu ochrannú čelenku, vlastne som okrem voľného trička, šortiek a plášťa nemala žiadne iné veci vrátane zbraní či nejakých pomôcok. Vyšla som z dverí prvá a za mnou Maya, ktorá ich rovno aj zatvorila. Musela som sa pousmiať, bola som rada, že vypadneme z tejto kvázi dediny, nemala som predsa len ľudí moc v láske.
(presun)
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Gilien Kedoui Sun 9 Jun - 20:34

došla jsem znuděně ke kanclu další mise by se rozhodně šikla. Ale ouha.
"Zavřeno? Kde sakra je?" pročísla jsem si své zrzavé vlasy a opřela se chvíli o stěnu
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Aiko Kissu Sun 9 Jun - 21:25

"333, 334, 335, 336" ... Počítala jsem si v duchu a šlapala po schodech nahoru, trochu jsem Mayu podezřívala, že si tady ty schody postavila schválně, aby všechny naštvala ještě dřív, než do kanceláře příjdou, nebo to byl jen trik, za kterým se skrývala její touha trénovat každého kdekoliv a kdykoliv? No, musela jsem uznat, že mi ty schody daly zabrat a když jsem se konečně doplazila k poslednímu spatřila jsem obrovský nápis. "Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZAVŘENO." Čelist mi spadla až někam k palcům u nohou a vyjeveně jsem zírala na nápis na dveřích. "NANI?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Zařvala jsem na celou vesnici a rozběhla se ke dveřím, abych zkontrolovala, jestli mě nešálí zrak, přičemž jsem málem sejmula tu ženu stojící opodál.
Aiko Kissu
Aiko Kissu
Genin
Genin

Počet príspevkov : 9
Join date : 09. 06. 13

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 10 Jun - 11:56

Maya

Měla jsem tajný průchod. Nemusela sem ani projít branou a byla jsem u sebe v kanceláři. Neječ a poď dovnitř. Zakřičela jsem z křesla směrem ke dveřím.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Aiko Kissu Mon 10 Jun - 12:29

Už jsem chtěla z cedule udělat třísky a naštvaně odkráčet, když se zevnitř ozval známý hlas, nastražila jsem uši jak pes a nasadila stejný výraz, jako když se páníček vrací domů, už jen ten mrskající se ocas mi chyběl. Rozrazila jsem dveře dokořán a vřítila se do místnosti. "MAMI!" Zaznělo jí někde u obličeje, když jsem přeskočila stůl a skočila přímo na ni. Ráda jsem jí tím slovem mami škádlila a tohle všechno mé energické vystoupení bylo jen náznakem toho, jak moc mi chyběla a jaké jsem si o ni dělala starosti.
Aiko Kissu
Aiko Kissu
Genin
Genin

Počet príspevkov : 9
Join date : 09. 06. 13

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 10 Jun - 12:54

Maya

Samozřejmě. Div mi nerozbije dveře a ještě skáče přez stůl. Ty dveře mají kliku. A stůl se taky dá obejít. Sundala jsem si pásku z očí a objala ji. A budu ti vděčná když si tu mámu odpustíš. Radši mi říkej sestro.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Aiko Kissu Mon 10 Jun - 13:05

"Moc práce." Odsekla jsem jí a přelezla přes stůl, abych stála jako slušný ninja v pozoru. "Během tvé nepřítomnosti se nic závažného nestalo, ale mám závažnou potřebu začít trénovat." Oznámila jsem jí trošku otráveným hlasem a zakousla se do zeleného jablka, které jsem celou dobu měla u sebe.
Aiko Kissu
Aiko Kissu
Genin
Genin

Počet príspevkov : 9
Join date : 09. 06. 13

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Gilien Kedoui Mon 10 Jun - 14:37

Vcelku pobaveně jsem se dívala na tu scenérii. To za to čekání sačilo, už jsem věděla jak Mayu budu provokovat, opřela jsem se o futra a čekala až mě vyzve dál.
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 10 Jun - 15:15

Maya

Jistě. Jen vyřídím tady Gilien. Ukázala jsem aby šla dovnitř. Lidi byli dneska zvláštní a Shiren není vyímkou. No, konečně se mi tu někdo ukázal po delší době že něco chce. Měla jsem asi správný pocit že ty schody lidi odrazují.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Gilien Kedoui Mon 10 Jun - 15:16

"Nemusíte spěchat já klidně počkám přeci jenom dítě je důležitější." řekla jsem jízlivým tónem a nezapomněla jsem se trošku pousmát.
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 10 Jun - 15:21

Maya

Když ti nadřízený řekne aby si přišla, tak přijdeš! Zvedla jsem hlas a postavila se. Proto je to vedení! Aby dávalo rozkazy těm kteří je mají plnit! Nesnáším aroganci. Já si svůj titul vydobila tvrdou dřinou.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Natsuki Mon 10 Jun - 15:22

Celý čas som až z tej podivnej dediny, sem, Mayu následovala. Vlastne som aj po celý čas bola v tej miestnosti no zatiaľ som sa nijak neprejavovala. Síce mnou trocha cuklo, keď sa na ňu chibi-kissu vrhla no nejak som sa udržala a odnieslo si to len zopár kusov peria a malinkatý vtáčik, ktorého som práve v rukách hladkala.
"Gomenne.." Šepla som mu s povzdychom a radšej som ho vypustila von oknom. Následne som sa len postavila k Mayinej pravici a bez slova som si toho krpca premeriavala. Bola celkom kawai, aj keď, nejak som tušila že bude mať aj takú tu druhú stránku správania.. keby bola predsa len normálna, Mayu by moc nezaujímala. Jak v podstate vybehla na kunoichi pri dverách, len sa mi moja domienka potvrdila a ja som sa musela zľahka usmiať.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Gilien Kedoui Mon 10 Jun - 15:26

Zvážněla jsem a vešla dovnitř, zastavila jsem se jen pár stop od jejího stolu. Dlouho jsem tu nebyla. Kývla jsem směrem na Natsuki i tu malou a už věnovala plnou pozornost jen šéfové.
"Promiňte..." řekla jsem už zase chladně a narovnala jsem se.
"Chtěla jsem se už tradičně zeptat, jestli by pro mě nebyla nějaká práce."
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 10 Jun - 15:51

Maya

Tak co potřebuješ? Mrkla jsem na ni. Bylo mi jasné co chce. Ale má si o to říct sama. Já nejsem její chůva.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Gilien Kedoui Mon 10 Jun - 15:52

"Chtěla jsem se zeptat jestli pro mě něco nemáte, nějakou službu nebo něco." a dívala jsem se na ní s mírným zaujetím
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 10 Jun - 16:01

Maya

Můžeš umývat záchody, vytírat a leštit stoly. Dál by si mohla uklidit odpadky z vesnice a vymalovat tady prckovi pokojíček na růžovo. Hlavně tam nezapomeň dodat nějaké medvídky. Shiren neměl co na práci a Gilien nebyla bojový tip. Neměla jsem tu pro ní žádnou práci.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Gilien Kedoui Mon 10 Jun - 16:04

"Ehm na růžovo?" povytáhla jsem obočí. "Tak jistě. To se radši s dovolením naučím nějaké nové techniky." mrkla jsem na prcka a jemně se dotkla rukou rolničky, ozval se jemný zvuk, ale nic víc.
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 10 Jun - 16:07

Maya

Možná bych pro tebe jeden úkol měla. Stoupla jsem si a popošla k ní na těsno. Ale bude to pro tebe složité. A pokud neuspěješ, je velká šance že tě zabiju.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Vedení Shiren Empty Re: Kancelář Vedení Shiren

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru