Shizuka Terumii [JOUNIN]

Goto down

Shizuka Terumii [JOUNIN]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga za Wed 20 Mar - 20:31

SHIZUKA TERUMII
基本情報 | BASIC INFORMATION

Name: Shizuka Terumii
Nickname: -
Gender: Female
Age: 25
Clan: Terumii Ichizoku
Kekkei Genkai: Futton (Element kyseliny)

見える | LOOKS

Shizuka má plnoštíhlou postavu.
Není pohublá, ale není ani tlustá. Zkrátka tak akorát. Je vysoká přibližně jeden metr a sedmdesát pět centimetrů, což je vzhledem k sedmdesáti kilogramům, které váží, naprosto ideální. Chodí vždy vzpřímeně a sebejistě. Dlouhé rovné husté vlasy jí sahají až k pasu. Vyjma boje je nikdy nespíná a když, tak se netrápí se složitými účesy a sepne je do čehosi, co připomíná koňský ohon. Ochrannou čelenku příliš často nenosí, pokud jí nemá držet neposlušné vlasy. Pokud má úkol mimo vesnici, váže si ji kolem ruky. Temnota jejích vlasů konrastuje s rudýma očima, které jsou typické pro její klan. Husté řasy se nikdy nepokoušela zdůraznit řasenkou, občas se ale odváží sáhnout po černé tužce na oči. Uši má propíchnuté, ale málokdy ji uvidíte s náušnicemi, které by se neskryly pod dlouhými vlasy. Dlouhé přívěšky, které si jiné oblíbily, ji spíše odrazují. Neustále se jí při boji zaplétají do vlasů a překáží tak. Proto nosí náušnice zásadně co nejdrobnější. Má plné rty, které si sem tam přetře jedním ze svých dvou oblíbených odstínů rtěnek. Buď velmi tmavě rudou nebo sytě černou. Při formálních příležitostech je ale zdobí jen jemný lesk. Krk jí zdobí jen tenká krajka připomínající obojek. Jakýkoli jiný doplněk by se jí podobně jako náušnice neustále zaplétal do vlasů. Krajky, které si může připnout okolo krku, jsou vkusné a zároveň nepřekáží. Oblíbila si je natolik, že ji bez nějaké sotva potkáte. Tělo jí halí obvyklé oblečení Jouninů z její vesnice. Černé nebo velmi tmavě šedé tílko překrývají při boji lehké kovové chrániče uzpůsobené pro rychlý pohyb a boj. Ruce až k ramenům halí dlouhé rukavice téže barvy, které se od obyčejných liší jen dvěma věcmi. Prsty jsou volné, rukavice končí kousek za metakarpofalangeálními klouby, a lokty stejně jako zápěstí ukrývá lesklý kov. Kalhoty má stejně jako ostatní oblečení černé, sahající až k typickým sandálům, které ovšem nejsou otevřené. Kdo by v Zemi Země, kde na každém kroku šlápne do kaluže, nosil otevřené sandály? U kolen má kalhoty převázané obvazy, holeně chráněné stejným kovem jako další důležité části těla. Pokud nejde o úkol pro kunoichi, nosí své obvyklé tričko s kratšími kalhotami - spíše kraťasy - a vysokými botami na klínu, který vždy upřednostňovala. O nic nezakopává, lehce se od všeho odrazí a když mají boty kvalitní podrážku, vydrží jí i při boji mnohem déle než sandále.

性格 | PERSONALITY

Shizuka je jako bouře.
Její pocity se neuvěřitelně rychle mění, míchají a proto je nedává najevo. Jakmile je totiž změní, způsobí to jen zmatek. Je přelétavá, ale její loajalita vůči věcem, které si jí získají, je nezničitelná. Zbožňuje svou vesnici a šla by pro ni přes mrtvoly, dokud tedy respektuje její vůdce. Pokud by to tak nebylo, šla by přes mrtvoly, aby dosáhla revoluce. V tom je nebezpečná. Naštěstí pro ni je i lehce využitelná, díky čemuž její roztěkaná osobnost nestojí za odstranění. I přesto, že je dávno dospělá, si uchovala něco naivně dětského, co jí dodává sílu.

Nemá ráda lidi.
Byl to jeden z důvodů, pro které začala usilovně trénovat, aby mohla vstoupit do ANBU jednotek, i když se jí to nakonec - naštěstí - nepovedlo. Vyhýbá se v střetu s lidmi kromě těch, které už zná a kteří jsou zajímaví. Svět je plný nezajímavých, obyčejných lidí. Vesnice je plná primitivně a jednoduše uvažujících lidí. Sama sebe děsí faktem, že k takovým lidem není schopná cokoli cítit. Chrání je, pokud musí. Je to její povinnost. Nic víc, nic míň. Shizuka je jiná a je tu pro jiné. Má ráda lidi, kteří se čímkoli odlišují. Přesvědčením, sexuální orientací, způsobem myšlení. Proto vždy milovala psychopaty a stavěla se za lidi, kteří ji čímkoli uchvátili. Takových totiž je málo. Dejme tomu, že má na takové typy nos. Jim totiž, stejně jako jí, většinou někdo ublížil. Teď už se to ovšem nestane. Nikdy nedovolí, aby kdokoli takovým lidem zkřivil jediný vlas. Propaluje všechny vražedným pohledem, když se pokusí se na její přátele jen zle podívat. Koneckonců, jen ona má právo se všem dívat do očí. Pohled jejích rudých očí je znervózňující, to rozhodně. Nikdy v něm nepřestane první. O to děsivější je, pokud se dívá zpod masky. Nikdo nevidí její oči, ale každý cítí její pohled. Bolest je nutná. I díky ní pro své přátele ve své mysli vytváří skromný, ale dokonalý svět!

Shizuka má ráda krev.
Je rudá. Je sladká. Je mámivá. Ona miluje boj, i když předstírá, že je to jen její povinnost. Bojuje za dobrou věc, možná proto je to pro ni takovou vášní. Díky tomu, bohužel, někdy ztrácí její konání původní smysl. Pokud je silnější než soupeř, ráda si s ním i hraje. Pokud je slabší, vyzkouší všechno, i kdyby ji to mělo stát život. Vlasy se jí točí kolem těla. Pod maskou, naštěstí, není vidět, jak bláznivě se směje. Ne, ona není psychopat. Shizuka je prostě taková. Sama neví, kde se v jejím jindy mírumilovném, do nostalgie a melancholie upadajícím charakteru, tahle vášeň tak najednou vzala. Stejně jako krev má ráda sex. Koneckonců, každý člověk má své potřeby. Večer občas zmizí v ulicích. Zábava na jednu noc. Lidé, kteří ji už nikdy neuvidí. Lidé, jejichž tvář by kvůli tmě nepoznala. Samozřejmě ale dbá na ochranu. Vždycky se najde někdo, kdo vyhlíží seriózně a přesto je osamělý - a opilý - natolik, aby se nechal svést. S někým, kdo by Shizuku sváděl sám, do postele nepůjde. Takoví lidé jsou nebezpeční. Nebyla by jejich jediná oběť a nikdy si nemůže být jistá, jestli jsou při svých hrách stejně opatrní jako ona. Tyhle své noční výlety si Shizuka nechává pro sebe. Nikdo ji ještě při nich neviděl, nikdo nezjistil, co jednou za čas provádí. A i kdyby, co je všem do jejího soukromého života, když jím nikoho neohrožuje?

Jinak miluje vůni ambry nebo máty.
Přitahují ji jako málo co. Saké zásadně nepije, ale rozhodně si nevystačí jen s vodou. Nikdy se neopíjí, tak proč by něco s menším obsahem alkoholu mělo vadit? Její dětskou láskou je Dango, které je v Mlžné výborné, lepší než konožský ramen, jak s oblibou zmiňuje, i když v Konoze nikdy nebyla. Pokud zrovna nebojuje, její charakter by se dal označit jako něco mezi flegmatikem a sangvinikem.

Jediný člověk, o kterém by se dalo říct, že ho má opravdu ráda, je její dětská láska.
Děti totiž mají nezkalený smysl pro cit a využívají jej na každém svém kroku. Stejně jako Shizuka.

WEAPONS

Shizuka zbraně většinou nepoužívá nebo se tomu snaží vyhnout.
Narozdíl od většiny ostatních sebou nenosí katanu. Její obvyklou pomůckou tedy zůstávají kunaie i shurikeny, mimo toto používá občas kouřové bomby. Ve skutečnosti je s meči velmi dobrá, ale zahořkla, když nezískala jeden z těch, který chtěla. Proto se bez nich nyní její uražená hrdost cítí lépe.

DATABOOK

Ninjutsu | 忍術 | 5
Ninjutsu je její specializací, spadá pod něj její Kekkei Genkai.
Proto se mu věnuje nejvíc a proto v něm dosáhla až pátého bodu. Jako Jounin, koneckonců, mistrem ve svém oboru být musí. Kromě KG Futtonu, který ovládá do S-ranku, do této kategorie patří i Katon a Suiton, z nichž se její KG skládá a které ovládá do ranku A a ranku B. Dále samozřejmě obyčejné techniky, které jsou samozřejmé už od Akademie nebo techniky, které se hojně používají ve všech vesnicích. Takové jsou většinou nejvýše C-rank.

Genjutsu | 幻術 | 3,5
Genjutsu nijak nevyužívá.
Naučila se mu díky mistru, který jej využíval, vzdorovat a rozpoznat ho. I to ale pouze do C-ranku, někdy i B-ranku. Genjutsu ranku A díky třem a půl bodům v této kategorii rozpozná jen někdy a ještě těžší je se mu bránit. Pokud už ví, jak působí, a někdy jej zažila, pomůže obyčejné "Kai," které samozřejmě jako každý správný shinobi ovládá.

Taijutsu | 体術 | 3
Její Taijutsu je dobré, ale ne příliš dobré.
Jako bojovník na dálku se neměla potřebu v tomto ohledu příliš vzdělávat. Spoléhá na svou schopnost plánovat dopředu a na to, že se vyhne. Základní znalosti samozřejmě má. Co se týká technik, žádné, které by používala k Taijutsu, boj s katanou nemá ráda, spojuje si ho se samuraji, kteří jí připadají jen jako zoufalá napodobenina shinobi.

Inteligence | 4
Schopnost určit několik kroků dopředu, je nutností pro její život.
Musí vědět, kdy musí říct pravdu, kdy lhát a jak manipulovat s lidmi. Vše pro svou vesnici a přátele. Někdo tomu říká inteligence, jiný prohnanost. Čisté zlo. Pro ni je ale jistá prohnanost nutností. Musí předstírat, aby při boji mohla mít jistotu, že udělala všechno, aby své protivníky udržela v dostatečné vzdálenosti od sebe. Slova, činy, předstírání. Taková je skutečná inteligence na čtvrté úrovni.

Síla | 2
Jak už bylo řečeno, Shizuka je se svým KG a elementy bojovnice na dálku.
Téměř všechna její Jutsu jsou uzpůsobena k tomu, aby se k nikomu nemusela přiblížit. Proto ani nepotřebuje být příliš silná. Se svou nechutí dotýkat se kohokoli vyjma přátel by nepoložila na lopatky ani Genina.

Rychlost | 3,5
Na to, jak málo využívá Taijutsu, je Shizuka vcelku rychlá.
I jako bojovník na dálku se totiž musí rychle pohybovat a především rychle skládat pečetě, ale k tomu už slouží jiná kategorie. Rychlostí se lehce vyrovná Chuuninům i některým Jouninům. Proti lidem, kteří jsou ale na rychlost zaměření, nemá šanci. A znovu - proto se k lidem příliš nepřibližuje a bojuje raději zákeřně z dálky, než aby ohrožovala svůj život bojem zblízka.

Chakra | 4
Shizuka má velkou zásobu chakry.
Ne tak velkou, jakou by mohla mít, ale na shinobi velkou a záviděníhodnou. Jako správná kunoichi stále trénuje a snaží se jakýmkoli způsobem při tréninku svou zásobu chakry zvýšit, při boji naopak nároky na svou chakru maximálně snižuje a co nejvíce využívá svou inteligenci.

Ruční pečetě | 5
Shizuka jako bojovnice na dálku musí být v této kategorii rychlejší než ostatní.
Využívá momentu překvapení. Pečetě skládá rychleji než se soupeři stihnout otočit nebo než zjistí, že se skryla za nimi v křoví. Čím rychleji složí pečetě, tím rychleji může vypustit kyselinu. Čím rychleji se zbaví kyseliny, tím rychleji může skládat další pečetě. Její ruce jsou v tomhle zběhlé. Je pyšná na to, že ve skládání pečetí je nejlepší.

Celkem | 30

ELEMENTS

Boil Release
Element kyseliny je Shizučino Kekkei Genkai.
Ovládá jej až do S-ranku a právě na jeho používání se zaměřuje.

Water Release
Voda má u ní jasnou převahu nad ohněm, se kterým tvoří její KG.
Techniky s ní dokázala Shizuka ovládat už jako Genin, nyní je voda jejím živlem až do ranku A.

Fire Release
Tento element jako svůj vedlejší může Shizuka ovládat do B-ranku.
Shizuka se ho naučila zčásti ovládat jako Chuunin.

NINJA RANK

Jounin.
Po dosažení hodnosti Chuunina se lidé obvykle stávají Tokubetsu Jouniny, Jouniny či ANBU. Shizuka si myslí, že má z nabídky hodnost nejlepší. Jounin má možnost předávat své zkušenosti dál, protože vychovává vlastní tým a také jde o jednu z nejvyšších vesnicích hodností. Je na ni zkrátka pyšná.

村の情報 | VILLAGE INFORMATION

Village of Birth: Kirigakure no Sato
Aktuálně: Kirigakure no Sato

SHORT HISTORY
Shizuka se narodila do vesnice, kde nebyl déšť vyjímkou.
Každý by řekl, že se rychle přejí, ale ona jej milovala. Vyrůstala v jednom z nejznámějších klanů, do kterého patřila i jedna z minulých Kage. Rodiče jí to také odmala vštěpovali do hlavy. V době, o které mluvíme, to ještě zdaleka nechápala. Od svého narození až k nástupu na Akademii neměla žádné starosti. Ale i to byl menší problém. Rodiče ji sotva pouštěli z klanového sídla! Až dokud nenarazila na jen o rok staršího chlapce! Sledovala ho jen tajně, zpovzdálí. Začal totiž chodit na Akademii jen o rok dřív než ona. Jmenoval se Mareo, nevěděla, jak dál. Jeho energičnost pro ni byla vzorem. Sledovala zpoza dveří každý den ve stejnou hodinu, jak chodí z Akademie domů, oči úplně vykulené. Vždyť ona měla Kekkei Genkai a přesto to byl on, kdo chodil domů kolem jejich sídla. Hrálo jí to na city. Především na struny závisti. Rodiče si mysleli, že má v devíti letech na Akademii dost času. Pravda byla, že mnozí objevili své Kekkei Genkai dřív, alespoň jedno z těch, které se v jejich klanu objevovali od dob Mei Terumii. Shizuka ne. Uplynul sedmý rok, osmý a na začátku devátého se téměř vzdávali nad tichou, nesmělou dívkou naděje. Ne, že by se nesmála. Měla tu nejlepší rodinu, jakou si mohla přát. Neměla ale důvod přemýšlet nad tím, proč objevit jakousi speciální vrozenou vlastnost. Tedy kromě chlapce, před kterým se chtěla vytáhnout, to kvůli němu přece šla na Akademii! A poté se vše změnilo. Dostala se do víru zmatených událostí, zlomených dětských srdcí a nejnevinějších vášní života. Prošla Akademií, aniž by chlapce potkala, ale nikdy na něj nezapomněla. To, že procházel okolo jejího domu v tu správnou dobu jí změnilo život. Rok po něm úspěšně odmaturovala a vydala se na svou cestu Genina s objeveným klanovým Kekkei Genkai!

A jak se to stalo?
Inu, Shizuka málem zabila svého senseie hned první den, kdy se jim představil. Postávala nervózní na místě setkání. Její dva týmoví kolegové jí neuvěřitelně vytáčeli tím, jak byli klidní. Jistě, také se jim podlamovala kolena, ale oni, jako správní chlapi, to nemohli dát znát. A tak Shizuka, v návalu stresu, vyfoukla z úst obláček dýmu a její milovaný sensei sotva stihl uskočit. Nutno říci, že se od té doby neměli příliš rádi, i když se dívce podařilo získat si jeho respekt. Plnili spolu všechny mise od jednodušších až po těžké. Jeden z jejích kolegů poté podstoupil trénink ANBU. Přála si to také, ale bůh ví, proč si vybrali jeho místo ní. Byla uražená. A přišel další cíl. Začala trénovat Taijutsu, aby získala jeden z legendárních mečů. Leč Taijutsu vskutku nebylo její silnou stránkou a tak přišlo další zklamání. V té době vzdala pokusy o rebelství a pustila se do poctivého trénování svého Kekkei Genkai. Potom, co zbyli v týmu tři a začali dostávat méně lehčích misí, na to měla čas. I jako neúplný tým se ale museli účastnit Chuuninských zkoušek. Shizuka je přivítala a rozhodně hodlala vyhrát!

...Až na to, že prohrála na plné čáře.
Prohra a pýcha, které jí stály výhru v boji i tým, jelikož její kolega bez problému prošel a sensei dostal na starosti jiné, ji trochu pozměnily. Byla to dobrá změna. Shizuka začala uvažovat a stal se z ní časem velmi dobrý taktik. Neměla žádné povzbuzení, žádnou přílišnou motivaci. Hloubat nad myšlenkami ji ale bavilo. Její život začínal být pomalu ale jistě monotónní, než se jí podařilo v dalších zkouškách uspět. Trmácet se světem jako čerstvý Chuunin bez týmu není nic jednoduché. Šlo o dobu, která ji stála mnoho trpělivosti a její slovník v ní nebyla tak čistý, jako je dnes. Naučila se ovládat dva elementy, ze kterých se skládalo její Kekkei Genkai - Futton. Sice ani s jedním nedosáhla úrovně Futtonu a s ohněm dokonce nikdy nedošla dál než k B-rankovým technikám, ale byl to úspěch. Dokonce si jí potom začali všímat. Shizuka to brala jako zradu a fakt, že ji mají rádi jen proto, že se jí daří. Samozřejmě to nebyla pravda, ale vysvětlujte to typické pubertální slečně, která navíc ovládá element kyseliny. Tentokrát to nebyla snaha o nemožné ani protesty. Shizuka se s tím prostě smířila a veškerou svou snahu zaměřila na hledání nového cíle.

Plnila mise jako Chuunin dlouho.
Četla knihy, navštěvovala nová místa, vyzkoušela si práci hlídky, zažila první lásky i první opravdovou nenávist. Shizuka si jako Chuunin ujasnila priority. Přišla na to, že vzhledem k účinkům jejího Kekkei Genkai by bylo docela hloupé, kdyby jí vadil pohled na obyčejnou krev. Dokonce se jí boj jakýmsi zvráceným způsobem zalíbil. Zvykla si na něj a stal se její součástí. V té době dívka měla nějaké služby i jako hlídka při některých z výslechů. Vše se nedá zjistit jednoduše. Nedá se říct, že by jí to bylo příjemné, ale zcela jistě ji to zocelilo a to bylo dobře. Právě pro schopnost chladně na misi uvažovat a bít se za svůj rozum i srdce dostala Shizuka možnost stát se Jouninem.

Dalo by se říci, že si splnila cíl.
Stejně jako tenkrát i teď tedy vynakládá veškerou snahu na to, aby našla nový.


Naposledy upravil Shizuka Terumii dne Thu 21 Mar - 20:54, celkově upraveno 2 krát
avatar
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 23
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Shizuka Terumii [JOUNIN]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga za Wed 20 Mar - 21:06

Techniky:

Futton:

Futton: San Kyūshū (Základní)
Futton: Kōmu no Jutsu (S-rank)

Suiton:

Suiton: Suiryūdan no Jutsu (A-rank)
Suiton: Mizukagami no Jutsu (A-rank)
Mizu Bunshin no Jutsu (C-rank)
Kirigakure no Jutsu (C-rank)

Katon:

Katon: Gōkakyū no Jutsu (C-rank)

Ninjutsu:

Shunshin no Jutsu (D-rank)
+ Základní

(Už chybí pouze klan!)


Naposledy upravil Shizuka Terumii dne Thu 21 Mar - 21:18, celkově upraveno 1 krát

_________________
avatar
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 23
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Shizuka Terumii [JOUNIN]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga za Wed 20 Mar - 22:36

Klan sepsán, mám vše!

_________________
avatar
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 23
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Shizuka Terumii [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Thu 21 Mar - 20:48

Máš v životopise občas zmíněné jiné jméno postavy, tak to prosím uprav.
Katon: Gōkakyū no Jutsu (C-rank) nahraď jinou technikou, takhle patří do konohy Uchihům Smile
Pokud nebude mít Aki s něčím problém, tak POVOLENO

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shizuka Terumii [JOUNIN]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga za Thu 21 Mar - 20:54

Našla jsem jiné jméno jen jednou, životopis jsem psala originální, půjčovala jsem si ze své jiné postavy především body a charakter, tak snad jsem něco nepřehlédla a opravila vše.

Na technice jsme se tedy domluvily na Skype. Smile

_________________
avatar
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 23
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Shizuka Terumii [JOUNIN]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki za Thu 21 Mar - 21:13

KG a klan - POVOLENO

_________________
Techniky:


Body:
Ninjutsu - 5
Genjutsu - 2
Taijutsu - 4
Intelekt - 4
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 4


Vzhled:

My theme:

avatar
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 23
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shizuka Terumii [JOUNIN]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga za Thu 21 Mar - 21:16

Děkuji Smile

_________________
avatar
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 23
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Shizuka Terumii [JOUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru