Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan Shigeru

2 posters

Goto down

Klan Shigeru Empty Klan Shigeru

Příspěvek pro Anonymní Mon 4 Mar - 21:04

Historie Klanu
Historie klanu ani není tak hluboká, jak by si každý druhý představoval. Jde o klan, který dříve sídlil v Iwagakure no Sato, tak, jak to většinou dědečkové předávali vnukům. Ale poté z ní byli vyhoštěni a jejich novým domovem se stávala Kirigakure no Sato, vesnice ukrytá v mlze, kde našli útočiště. Klan samotný má v rodokmenu mnoho důležitých ninjů, kteří za dob válek položili své životy a dodnes se udržuje tradice, že členové klanu věří, že mrtvé duše se reinkarnují do podoby koček, které se staly jak jejich symbolem, tak tradičním zvířetem, kde každá rodina má alespoň jednu. Co se týče lékařských záznamů, i těch mají dost. Sami na sobě prováděli mnoho pokusů, které jim dopomohly vytvořit ze sebe unikátní Shinobi, které jim daly možnost chránit vše co chtějí. Ale nic není tak úžasné jak se zdá.

Vrozená Schopnost
Element Kōtonu, 汞遁, by mohl být zaměněn za element stejného čtení, tedy Kōtonem, 鋼遁. Mezi nimi je podstatný rozdíl, ale přesto spolu souvisí, především klanově. Jedná se o vzdálené příbuzné právě klanu nesoucí geny tvořící chakru typu země převážně a vytvářející čistý kov, často ocel či železo. Tato vrozená schopnost je jakýmsi derivátem a vytváří rtuť, 汞, Mizugane, nebo také 水銀, Suigin, doslovně řečeno, "tekutý kov". V tom jsou právě tolik odlišní. Zatímco předchůdci používají především pevné kovy, tento klan využívá kov rtuti, jež je za normálních podmínek a tlaku kapalný. Ale jak je to možné. Všichni dobře víme, že rtuť je silně toxický prvek, kov. Ale to si členové klanu vynahradili jiným přírodním výběrem. Vedle jejich krevních, mízních a jiných cévních řečišť si vytvořili ještě jedno. Jimi nazývané Suigin no Nagare, 水銀の流れ, neboli proud rtuti. Jedná se o velice pevné a silné cévy, kterými po těle proudí rtuť tak, aby neohrožovala tělo "hostitele". Z evolučního hlediska se to zdá poměrně jako zbytečnost, jelikož vůči toxickým účinkům rtuti jsou nositelé této Kekkei Genkai imunní, což bylo prokázáno po několika testech. Členové klanu tohoto oběhu ale využili jinak. Začali ho používat jako dokonalý obranný systém, jelikož zjistili, že cévy tohoto oběhu jsou schopné rtuť kdykoliv absorbovat, a to v jakémkoliv stavu. Tudíž jsou schopné několikanásobně zvětšit svou pevnost. Nevýhodou této schopnosti je však to, že uživatel "zamrzne" a není schopen pohybu. Může toto "vsakování" ale ovládat dle své vůle, tudíž ho to omezuje pouze v krajních a velmi malém počtu případů. Když už jsme mluvili o toxicitě, je zjevné, jak tento klan bojuje. Snaží se nepřítele především otrávit. Dokáží s tekutou rtutí pomocí chakry ovládat podobně jako určití ninjové ze Sunagakure no Sato dokázali manipulovat s pískem. Ale stejně jako oni, i zde je potřeba mít danou surovinu při sobě. Také stojí za zmínku, že rtuť dokáží na nějaký časový úsek utvrdit a vytvářet z ní účinné zbraně, jako například dýky, tanta, katany, meče, sekery, cokoliv, na co si dokážete vzpomenout. Také, jakmile se vrátíme k cévám, je možné je přeseknout, ale pouze ve chvíli, kdy buď uživatel chce nebo pokud má nižší chakru, pokud je v plné síle, tyto cévy jsou nepoškoditelné fyzickým útokem. Co se týče absorbce, je možná i částečně, pouze na určité části těla, ale nikdy není přesná. Maximální minimum je délka ruky. Už jsme si tedy řekli něco o způsobu boje, nyní přejdeme k vysvětlení. Proč Voda, 水遁 a proč Blesk, 雷遁. Tak, rtuť je kapalná, to už jsme zmínili, a tudíž je jasné, že Voda musí být zástupcem číslo jedna. Poté, rtuť je téměř dokonalým vodičem elektřiny, proto je druhým hlavním prvkem právě Blesk. Co se týče zásoby a regenerace rtuti uvnitř těla, zásobou se rovnají lidské krvi, tudíž převážně okolo čtyř litrů, co se týče zásoby, tělo je schopno za třicet minut vyprodukovat litr. Samozřejmostí je vytváření jakýchkoliv sloučenin rtuti. Co se týče odolnosti, stojí za zmínku imunita vůči slabým jedům, způsobená zlepšenou schopností odbourávání toxinů.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Klan Shigeru Empty Re: Klan Shigeru

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Mar - 20:23

Blbá otázka, ale místní. Nechcete si prohodit jednotlivá schvalování, ať tu zase jako tehdy netvrdnu pět dní? -.-

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Klan Shigeru Empty Re: Klan Shigeru

Příspěvek pro Anonymní Wed 6 Mar - 16:15

Tááák. S kým se tu musím zase pohádat, aby si mne zde někdo všiml. Jako kdyby to nemohlo schvalovat vícero lidí, především když jeden nemá VŮBEC čas.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Klan Shigeru Empty Re: Klan Shigeru

Příspěvek pro Yoshi Gekoo Wed 6 Mar - 19:01

Ja viem , že všetci nemajú čas na fórko ale tak ani za tie 3 dni čo tu mám už vyvesený ten klan a kuchiyose to ešte nikto nepovolil alebo nekomentoval ... Je tu 9999 adminov s toho tu jeden píše články , ktoré sa mi ani čítať nechcú(Very Happy nič v zlom ) a jedna čo tu povoľuje životopisy ale musí čakať na schválenie klanu a iných vecí . Tak jej dajte právo na schvaľovanie a pohnime sa trochu ľudia Very Happy Ďakujem za pochopenie ....
Yoshi Gekoo
Yoshi Gekoo

Počet príspevkov : 25
Join date : 15. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Gekoo

Návrat nahoru Goto down

Klan Shigeru Empty Re: Klan Shigeru

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 6 Mar - 20:11

Nemusíš se s nikým pohádat a buď trochu trpělivý...
Ano, vím, že chcete mervomocí hrát a to čekání vás odrazuje, ale daný admin má zkrátka toho má moc a nemůže tu být.
Já osobně mám teď chvíli dovolenou, jelikož mám nějaké problémy a ani jsem nebyl požádán o to, abych to převzal nebo nějaký jiný admin a jelikož v tomto odvětví má hlavní slovo daný admin dostávám se do slepé uličky.
Naštěstí mě však jedna adminka napsala, abych se na to mrkl...
Mějte však trochu pochopení...

Jinak...

SCHVÁLENO

(Co se týká Kuchiyose a druhého dalšího klanu, to také schválím, ale později. Asi tak za hodinu, nanejvýš dvě. Mám nějaké povinnosti, které nejprve musím splnit...)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Klan Shigeru Empty Re: Klan Shigeru

Příspěvek pro Anonymní Wed 6 Mar - 21:32

Že nemusím? To je věc názoru, já už tu mám své zkušenosti. Co se týče netrpělivosti. Já jsem trpělivý člověk, ale trpělivý člověk, který si zakládá na principech. To že daný admin nemá čas není výmluva, sám jsem kvůli nedostatku času z podobným věcí rezignoval, tudíž nevidím důvod, proč by nemohla být nahrazena někým aktivním, popřípadě její práce připojena k jinému adminovi. Ale to jsou vaše zásadní interní problémy, které já nevyřeším ani kdybych rozpoutal třetí světovou válku. I když-

Samozřejmě, oné nejmenované "šílené" (xD) admince děkuji. xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Klan Shigeru Empty Re: Klan Shigeru

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 6 Mar - 22:54

Zkušenosti můžeš mít i nemusíš, ale nemusí to být vždy stejný.
Hold já ani Pilli jsme tu dlouho nebyli přítomni. To se někdy stává a klidně to ber jako výmluvu, ale je hodně věcí, které můžou nastat a nebo se udát, aby tady ani jeden z nás nemohli být. A nemusí to být zrovna náhoda, to my věř Smile

Už tu však není, co řešit. KG a klan máš schválený, takže nadále by neměl být problém Smile
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Klan Shigeru Empty Re: Klan Shigeru

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru