Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Kazekageho

4 posters

Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 21 Feb - 19:09

Kancelář Kazekageho Kazekageresidence
Kancelář Kazekageho Kancl
Kancelář Kazekageho Mimiko88
Zde úřaduje, pracuje a někdy nocuje Kazekage.
Samotná kancelář se nachází až ve třetím patře budovy, ostatní patra zabírají různí úředníci, administrativa a podobně.
Kancelář sama o sobě není moc velká, nijak zajímavá místnost, ale je z ní nádherný pohled na celou vesnici.
Uchovává se zde jen část důležitých materiálů, aby nedocházelo k odcizení, či případnému zničení. Přesto jsou všechny zamčené v jedné skříni, která je chráněna proti případným zlodějům celkem jednoduchým mechanismem. Při násilném vniknutí, to jest když nevlastníte klíč, dojde k spojení kontaktů a celý obsah vyhoří. Jedná se o zlomek minuty, než všechny papíry lehnou popelem.
Navíc v nepřítomnosti kage je místnost chráněna chakrovými vlákny, která jsou natahána všude a působí jako jednoduchý alarm, protože při jejich narušení Kage dostane signál a může zakročit. Při takovém to narušení dochází také k tomu, že z pod stolu vyjede trubka, plná paralyzačního jedovatého plynu. Stačí jedno nadechnutí.. plyn je navíc sytě rudý a není skrz něj vidět.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Phele Wed 3 Apr - 18:36

Prstami som prešiel po stole, za ktorým voľakedy sedávala šéfová. Bola na ňom nešia vrstva prachu no mne to vôbec nevadilo. Mávnutím ruky všetok prach zo stola zmizol a ja už som si pohodlne hovel na koženej sedačke. Nohy som pri tom vyložil na stôl, klobúk som si natiahol na hlavu a zo spokojným zachrapčaním to vyzeralo tak, že som sa ponoril do menšieho šlofíka. Pozornejší človek by si však mohol všimnúť, že sa mi stále kmitajú ústa. Zasa som sa rozprával.. kupodivu zasa sám zo sebou. V jednej ruke som si začal točiť dážnikom ako mažoretka tyčkou a do rozprávania samého zo sebou som si začal vypiskovať celkom veselú melódiu.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Guest Thu 4 Apr - 14:42

Seskočila jsem ze střechy jednoho domu před vchod do budovy a s úsměvem se vydala dovnitř.
Jaký asi bude.
Zaslechla jsem, že je nový kage a tam jsem se musela hned jít přesvědčit jestli si ze mě Sobaru nedělá srandu jako vždy! Vyběhla jsem po schodech před dveře kanceláře a zaťukala.
Nečekala jsem ale na vyzvání a hned jako velká voda jsem vtrhla dovnitř, to že jsem měla počkat mi jako většina věcí došlo až potom.
Sakra..Jé vážně máme nového kageho!
Rozzářeně jsem na něj zírala a pak za sebou zavřela.
"Kimi Yashi."
Představila jsem se po chvíli zírání a ani mi nepřipadalo, že můžu vypadat jak blbec.
"Těší mě. Já vlastně nic nepotřebuju..." Promnula jsem si zátylek a usmála se.
"Já se přišla jen...no kouknout. Omlouvám se za vyrušení."
Vypadlo ze mě po chvíli a nejraději bych se plácla do čela.
To jsem mu přece neměla říkat!
"Teda ne kouknout, to ne že by jste byl nějaká atrakce na kterou se chodí lidi dívat ale vlastně.."
Zamyslela jsme se a zoufala hledala očima něco..cokoliv!
"...jo vlastně jsem se přišla kouknout na ten kaktus."
Ukázala jsme na kaktus na okně a rozpačitě se usmála.
"Minule byl nějaký špatný tak jsem..ááá to je jedno prostě se omlouvám."
Povzdechla jsem si a vzdala to chabé vymlouvání.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Phele Thu 4 Apr - 15:01

Končekom dáždnika som si podvihol klobúk tak, aby som na dotyčnú videl. Na tvári sa mi objavil taký ten trocha tajomný a zákerný úsmev.
"Kimi Yashi..." Zopakoval som a následne som si mierne zívol. Predsa len.. spávať jednu hodinu cez noc nie je práve prospešné. Pohľad som zrazu uprel na kaktus, na ktorý poukázala.
"Vážne? Mne sa zdal celkom.. v poriadku." Zazubil som sa, na čo som sa pohodlnejšie usalašil v kresle. Stále som mal ale nohy vyložené na stôl. Mávol som voľnou rukou a poukázal som na prázdnu šálku, ktorá sa nachádzala na úplnom okraji môjho stola.
"Káva to spraví. Pokojne si môžeš dať tiež Kimi." Dodal som znova s milým tónom hlasu, teda... snažil som sa byť milý. Mal som od Pilli papierik s aspoň základnými povinnosťami Kazekageho!!
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Guest Thu 4 Apr - 15:15

Stála jsem tam dál a pozorně ho sledovala, pak jsem sjela pohledem na hrníček a cukla sebou.
"Asi jste moc dlouho nespal co?"
Vzala jsem ten hrníček a přešla ke konvičce, naštěstí tam nějaká voda byla a tak jsem jí zapnula.
Chvíli jsem se přehrabovala v těch nádobkách a nakonec tam nasypala něco co vypadalo jako kafe...no ale jistě jsem to nevěděla.
Snad se neotráví.
Zatímco jsem čekala na vodu jsem se na něj zase otočila. Sjela jsem očima na ten deštník a pootevřela pusu.
"Jestli se můžu zeptat...kde jste ten deštník sehnal?"
Fascinovaně jsem na něj zase zírala.
Ten by se líbil sestřence.
Pak cvakla konvice, zase jsem se otočila a nalila vodu do hrníčku který jsem před něj postavila.
Já kafe moc nemusela...brr.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Phele Thu 4 Apr - 16:01

"Spánok je pre ľudí ktorý ho potrebujú." Zamumlal som znaleckým hlasom, na čo som sa znova začla hrať s dáždnikom ako nejaká mažoretka. Jej ďalšia otázka ma popravde celkom zaskočila a ja som netuśil, ako mám na ňu odpovedať. Teda.. pochopiteľne som správnu odpoveď poznal ale celý život ma predsa len učili klamať (xD):
"Etooo.. heee..eeehm.." Dáždnik začal robiť okolo mojej ruky až nepríjemne rýchle oblúky. Zhlboka som sa nadýchol a keď už to vyzeralo tak, že idem odpovedať, omylom som s dáždnikom trafil pohár s kafé, ktorý to odrazilo von oknom, ktoré pochopiteľne rozbil. Zatváril som sa nevinne.. hlavne keď bolo z ulice počuť naštvaný krik nejakej postaršej ženskej na ktorú to kafé asi padlo. Postavil som sa a prešiel som k rozbitému oknu. Pozrel som sa smerom dole naštvaným hlasom a na moje veľké šťastie sa z vedľajśej miestnosti vystrčil aj nejaký iný shinobi, ktorý sa chcel pozrieť čo sa stalo.
"T.. TY IDIOT !? Čo si to dovoľuješ.. VYHADZOVAŤ!! kafé z okien ?" Zahriakol som ho a následne som mávol na tetu.
"Nebojte pani ! Postarám sa aby ho vyhodili heheeee.." Následne som sa len poškrabal vo vlasoch a zaliezol som z okna späť do kancelárie.
"Ehm.. kde sme to skončili." Napravil som si klobúk, na čo som sa pozrel niekam k dverám.
"Hmm.. Kimi, mohol by som ťa o niečo poprosiť?" Vystrúhal som na ňu môj najlepší prosebný úsmev spolu zo psými očami a pridal som k tomu aj veľmi .. prosebný.. hlas.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Guest Thu 4 Apr - 16:08

Netrpělivě jsem čekala až mi odpoví kde ho sehnal abych ho mohla koupit taky.
Když už se nadechl napjatě jsem zatajila dech.
Jenže místo odpovědi trefil deštníkem kafe...kafe se kterým jsem se tak dělala!
Nadzvedla jsem zděšeně obočí když jsem zaslechla jak křičí na toho chudáka nevinného a koukala na něho jako na cvoka.
Pak jsem ale trhla hlavou abych se vrátila duchem na zem a nejistě přešlápla na místě.
"No...jo. Co potřebujete?"
Přimhouřila jsem trochu oči a čekala co to bude.
Doufala jsem, že to nebude něco šíleného.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Thu 4 Apr - 16:14

Objavil som sa v miestnosti vedľa dverí kde sedel Kazekage a stala Kimi, už som bol oblečený v maske a obleku Anbu. Nevydal som zo seba ani hlások. Stál som tam ako duch a prizeral som sa debate. No moja hodnosť bola obvzlásť v takýchto dňoch nudná.


Naposledy upravil Kaito Yoshikuni dne Thu 4 Apr - 16:16, celkově upraveno 2 krát
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Phele Thu 4 Apr - 16:15

Oboma rukami som sa oprel o stôl a zapozeral som sa na Kimi ako nejaký neviem aký boh disciplíny, ktorým som rozhodne nebol.
"Je to veľmi dôležitá úloha! Môže na tom závisieť budúcnosť celej SUNAGAKURE no sato. Si si istá, že na seba plánuješ zobrať takú zodpovednosť? Jedna blbá chyba a Suna sa môže ocitnúť v ťažkých časoch !!" Oboznámil som ju trocha heroepickým spôsobom. Pochopiteľne som intonoval každú jednu slabiku a rozhadzovanie rukami v dramatických gestách tomu dodali ten správny efekt. Ani som si nevšimol že niekto prišiel. Mohlo by byť zaujímavé, keby že sa práve ja zlaknem.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Guest Thu 4 Apr - 16:29

Nevšimla jsem si nikoho jiného a jen zírala na Kazekageho, začínala jsem mít strach.
Mami...pomoc.
Nasucho jsem polkla a po jeho otázkách jsem se tvářila jakoby mi řekl, že na Sunu padá meteorit.
"Éto..já..se budu snažit?"
Vysoukala jsem, jestli mě teď pošle ať mu skočím pro něco k jídlu tak mu ten deštník zlomím...takhle mě nervovat!
"Né, prosím už to řekněte nebo dostanu infarkt! A na to abych skončila v nemocnici s infarktem jsem ještě mladá."
Zakňourala jsem a čekala co z něho vypadne.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Thu 4 Apr - 17:21

Ich rozhovor som počúval len jedným uchom, ale aj som si vytvoril názor o Kazekagem, že nieje asi v poriadku (xD) no cez masku mi nič nebolo vidno aj keď som sa uškieral. Radšej som sa ale opäť zatváril profesionálne pretože človek nikdy nevie a obzvlášť ja neviem či náhodou už nevidí aj pod masku.
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Phele Thu 4 Apr - 18:56

"Potrebujem doručiť...." Rukami so mzašiel popod stôl a ... "dramatická chvíľka ticha".. som na stôl vytiahol darčekový kôš!!
"Toto tu na túto tu adresu." Zazubil som sa s nadšením a následne som sa pozrel na Anbuho, ktorého som si všimol až teraz.
"Aaahaaa,.. ho.. tu.. prišla ti posila." Uškrnul som sa a začal som nenápadne hlavou poukazovať ku Kimi.
"Je to naozaj.. uhm.. drahý darčekový kôš. Ak sa mu niečo stane, máte padáka." Usmial som sa a následne som sa znova zvalil do kresla.
"Viete koľko mi trvalo zohnať čokoládu, čo sa neroztopí ? Pfff.. bohvie čo za zmes tam podávajú." Dodal som s poriadnym zívnutím.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Guest Fri 5 Apr - 15:26

"He?" Zírala jsem na dárkový koš a přemýšlela jestli můžu kageho něčím zmlátit nebo ne.
Když se zmínil o posile otočila jsem se a chvíli zírala na toho Anbu.
Kde se tu vzal?
Pak jsem se otočila zase na kageho a pořád se tvářila zmateně.
Jasně...čokoláda..doručit...na adresu.
Potřásla jsem hlavou abych se vzpamatovala a nejistě přikývla, pořád jsem čekala na to kdy řekne, že to nemyslel vážně.
Pomalu jsem vzala ten koš a dávala mu pořád chvíli na to aby řekl "Né nikam nechoď, je to vlastně úplná blbost." ale ono nic.
"Tak...já teda, půjdu."
Udělala jsem pomalý krok dozadu a neznatelně přimhouřila oči.
Tak už to řekni...řekni že je to vtip! Přece nebudu roznášková služba.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 6 Apr - 16:59

Keď povedal že mám isť ako doprovod tak som myslel, že si robí srandu...Po tejto vete som si už úplne myslel, že nieje v poriadku len som si pod maskou prevalil oči a počkal kým sa Kimi otočí a ja pôjdem za ňou...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Phele Sat 6 Apr - 17:49

"Ooooi.. počkaj!" Zastavil som ju rukou, na čo som si zložil klobúk a vytiahol som z neho lístoček.
"Tu je adresa." Usmial som sa, po čom som si klobúk znova natiahol na hlavu.
"Pozri si ju ale až keď výdeš z dverí. Nebude to inak mať tú správnu atmosféru." Začal som mávať rukou na pozdrav a usmievať sa ako taký menší blázon. No blázon som pochopiteľne bol. Každý génius je blázon a každý blázon o sebe hovorí že je génius ! V podstate je medzi genialitou a bláznovstvom len veľmi tenká hranica a veľmi veľa ľudí balancuje na jej hranici, či už z jednej, alebo druhej strany.
Keď sa pozrela do lístka, mohla byť dosť šokovaná.. predsa len. Adresa poukazovala priamo na túto budovu, priamo na túto miestnosť a práve na moje meno. Ktorý blázon si už len posiela sám sebe darčeky ? (xD)
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 9:10

Otočila jsme se a chtěla vyrazit, jenže mě zastavil.
Rozmyslel si to? Díky bohu.
Oddechla jsem si a otočila se zase na něj. Jenže mě zastavil jen kvůli adrese!
No jasně.
Povzdechla jsem si a šla ke stolu abych si vzala lísteček.
Zase jsem se otočila a mířila pomalu ke dveřím zatímco jsem si přečetla adresu.
"Počkat." Zarazila jsem se a znova si adresu přečetla.
To si dělá srandu?! Párkrát mi cuklo v oku a s povzdechnutím jsem se zase otočila. Došla jsem k jeho stolu a položila mu tam ten dárkový koš.
"Prosím, to Vám posílá Kazekage."
povzdechla jsem si a koukala na něj vážně jako na cvoka.
"Takže teď, už můžu jít?"
Nadzvedla jsem s nadějí v očích obočí a čekala.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 7 Apr - 11:38

Keď sa Kimi otočila a rozhodla isť pomaly som sa pripravoval na odchod, Kimi zastala a ja tiež pozrel som sa na lístoček a uvidel som túto adresu. Po čele mi stiekla kvapka a mierne som sa zasmial čo však pod maskou nebolo vidno. Tak a teraz už ma nič o ňom neprekvapí. Pomyslel som si a opäť som sa postavil vedľa dverí.
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 11:49

Spýtavo som sa pozrel na Kimi.
"Óóó.. pre mňa ? naozaj?" Potešil som sa, po čom som si prebral darčekový kôš a s tou najväčšou možnou chuťou som ovoňal jeho obsah. Následne som sa troha zamračil. Ruku som strčil do koša a vytiahol som odtiaľ nejaký list.
"Hmm.. Kiiimi-chwaaan.." Usmial som sa a pohodlnejšie som sa oprel o stoličku.
"Stačilo mi poslať ten list, alebo povedať že chcete ísť niekam na večeru. Ja čokoládu aj tak moc nemusím." Zasmial som sa a zamával som rukou.
"O ôsmej? okej, myslím že budem mať čas. Takže o ôsmej v tamtej.. tej.. divnej.. reštike. Ak to teda sprácne čítam." Následne som položil list na stôl a usmieval som sa ako pako. Ono... v tom liste to naozaj aj bolo napísané. Pozvánka na večeru od Kimi.. dokonca aj jej rukopisom. Pohľad som pootočil k Anbu, ktorý znova stál pri dverách.
"Môžeš sa pridať.. aj keď, pokojne si dones nejaké z tvojich dievčat Kaito-kun..eh..uhm.. ups.." Klobúk som si radšej stiahol na hlavu a hral som sa, že tu nie som (xD). Predsa len, asi som sa s tým menom nemal prekecnúť, keď bol v Anbu.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 12:08

Sledovala jsem ho jako cvoka jak si vzal ten koš a vytáhl list.
On si i napsal?
Pobaveně jsem ho sledovala a pak se vyděsila.
"Co? Já? NANI?!" Byla jsem z toho zmatená, on byl vážně cvok.
"Jak jsem ale nic.." Zarazila jsem se a nechala to být. ..nepsala.
Radši jsem už nic neříkala aby se ještě něco nestalo a rozpačitě se koukla na Kaita, protože vyzradil jeho jméno.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 7 Apr - 12:25

Je fakt Kazekage? spýtal som sa sám seba keď mi povedal menom. Poškrabal som sa za hlavou. Nie ďakujem. Usmial som sa hoci to pod maskou nebolo vidieť a odmietol som ho pretože náš nový Kazekage je blázon.
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 18:03

Znova som si povitiahol klobúk aspoň tak, aby som spoza neho videl. Lenivo som sa pozrel ako na Kimi, tak aj na Kaita.
"No.. tak.. Kaito.. mám pre teba istú misiu. Tento krát sa nejedná o žiaden fór." Povzdychol som si a následne som mu hodil malú knižôčku. Už dávnejšie nejaký týpek čamjzol Pilli nejaké zvitky. Pôvodne mali byť dôveryhodným systémom obranny, ktorý sa v Sune používa. Je to podvod pochopiteľne, vymenil som ich. Stále ho však treba dostať. Predsa len, je to nunkenin." Uškrnul som sa na čo som sa postavil.
"Taaak panstvo, a slečna." Usmial som sa na Kimi.
"Mám stretnutie v istej podivnej reštaurácii s očarujúcou dámou taaakže vás budem musieť opustiť." Pochopiteľne by som to nebol ja, keby že nevyskočím von oknom, ktoré už bolo aj tak rozbité. Ak sa aj pozreli dole na ulicu za mnou, nevideli ma.
(presun)
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 18:07

Zase mě donutil na něj zírat jako na blázna.
Já jsem ale tady ne? Nebo...ach jo já to nechápu.
Ještě chvíli jsem zírala na okno kterým vyskočil a pak si promnula zátylek.
"Chjooo!"
Nafoukla jsem tváře a otočila se na patě.
Nechápu, prostě to...nechápu.
Koukla jsem se prosícím pohledem na Kaita aby mě zabil nebo mě z toho praskne hlava a soukala se pomalu pryč.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 7 Apr - 18:17

Dopočúval som tento rozhovor do konca a reflexom som knižku chytil. Ešte som ju neotváral a len som počúval inštrukcie. Keď dopovedal len som prikývol a odsúhlasil som to, že všetkému rozumiem. Počkal som kým Kimi vyjde pochopiteľne som ju ľutoval, že s ním musí ísť nedobrovoľne, ale tak náš Kazekage je blázon čo už. Keď Kimi odišla trošku som sa zasmial a už som zmizol z kancelárie.
(presun)
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Daichi Akasuna Mon 29 Apr - 20:19

Došel jsem v klidu i se zmrzlinou v ruce před budovu a pořádně do široka jsem se usmál. Rychle jsem se rozběhl nahoru, otevřel dveře do kanceláře a zase je zavřel. Věděl jsem jaké má máma opatření a proto jsem si ho hned vypnul. Kornoutek od zmrzliny jsem snědl a šel jsem is umýt ruce do menší koupelny co tu byla...teda tady v budově. Pak jsem šel zase do kanceláře. Pomalu jsem za sebou zavřel.
Teď máš možnost Daichi! Zazubil jsem se jak ďáblík a šel do skříně. Bohužel jsem neměl klíč, tak jsem si vytáhl Karasua a nějak jsem si to odemčel. Byl to jednoduchý zámek a jí věděl, že když t otevřu násilým, shoří to, ale už jsem v tom měl nějaké zkušenosti. Klobouk Kazekage byl ale až úplně nahoře ve skříni. Vzal jsem si teda křešlo od stolu, sundal si boty, vystoupl si na špičky a podal jsem si ho. Pak jsem opatrně slezl, nazul si boty, židli dal zpátk, tavřel skříň a klobouk jsem si dal na hlavu. Koukl jsem se do zrcadla a zazubil se.
"Joooo! Daichi Uchiha Akasuna....nový Kazekagéééé! Hihi." Zazubil jsem se a šel jsem se posadil do křesla. Koukal jsem se na mámin stůl. Stále tu měla ty fotky s Yoko když byly malé a jednu jsem tu s nimi měl společnou. Zazubil jsem se a opřel se do křesla. Měl jsem ale docela hlad a máma tu neměla...no neměla tu nic. Ksooo...Zvedl jsem se, upravil i klobouk Kazekage na hlavě a šel si pro něco k snědku.

Přesun
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekageho Empty Re: Kancelář Kazekageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru