Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesty

4 posters

Goto down

Cesty Empty Cesty

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 19 Feb - 17:21

Cesty Eeenk
Ať kráčíme kamkoliv, toto místo nemineme. Cesty se kříží, spojují a zase rozcházejí, podle toho, kam směřují naše kroky. Kdo ví, koho na své pouti můžete potkat...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Cesty Empty Re: Cesty

Příspěvek pro Shizuka Kimyou Mon 25 Feb - 16:26

Shizuka Kimyou

Jakmile mi zůstala skrýš za zády trochu jsem se pod kapucí pousmála. Konečně se v mém životě začalo dít něco pořádného. Docela jsem si představovala jak to v té vesnici muselo vypadat dřív. Téměř bych ignorovala své okolý když jsem si opět uvědomila že nyní nejsem sama. ,, Jaké je tvoje jméno?" optala jsem se snad i trochu zdvořile prtože šéf nás představil poněkud jednostraně. Neměla jsem tušení jak se jmenuje ona a tak jsem nechtěla být moc nezdvořák.Přeci jen kdybych po ní něco chtěla řvát po ní jen tak ve smyslu jako -hey ty- by nebylo nejlepší. Znovu jsem si poupravila svoje rukavice.jednu jsem si ale sundala a koukla se na svojí ruku. Byla bledá jako vždy a na ní bylo něco málo jizviček ke kterým jsem přišla kdo ví jak. Sama jsem si moc nepamatovala co jsem všechno dělala. ,,Tahle cesta nám chvíli zabere" pronesla jsem.Mohla poznat že já toho moc nenamluvím ale z nějkého důvodu se s ní snažím vycházet. Snad to bylo tím kam jsme měly namířeno nebo to bylo jen proto že jsem hned první den nechtěla problémy mezi členy.No,na druhou stranu to mohlo dopadnout hůř.Mohla jsem schytat nepříčetnýho magora.Napadlo mě a svojí hlavu jsem mírně stočila k ní abych si jí prohlídla. Snad jsem to vychytala dobře.Nerada bych někoho zabíjela zrovna dnes.Projelo mi hlavou. Občas jsem měla tendenci takto mluvit sama k sobě aniž bych znala toho druhého člověka.Nejspíš to bylo jen tím že jsem se o ostatní lidi moc nezajímala.
Shizuka Kimyou
Shizuka Kimyou

Počet príspevkov : 23
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Cesty Empty Re: Cesty

Příspěvek pro Gilien Kedoui Wed 27 Feb - 12:41

Šla jsem za ní. Když se zastavila, tak jsem se postavila opodál a prohlédla si jí na denním světle. Vypadala nebezpečně a sympaticky zároveň. Působila na mě mile rozhodně ne jako předešlý šéf nebo někteří členové. Protože co jsem opravdu nechtěla spolupracovat s tím Shakym.
"Jmenuju se Gilien, Kedoui. Jsem zvyklá všechno říkat narovinu, neměj mě to prosím za zlé, ale jsem ráda, že jsi moje kolegyně ty." pokusila jsem se o úsměv a sundala si kápi. Masku, která měla chránit můj obličej jsem měla připásanou už hodně dlouhou dobu na boku. Rukou jsem si pročísla své ryšavé vlasy. Stočila jsem si je na rameno a jen jí pokývla. "Můžeme se proletěl jestli chceš. Ale musím tě varovat, že netopýři ve dne spí a chtít po něm, aby lítal je dost riskantní." mrkla jsem
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty Empty Re: Cesty

Příspěvek pro Shizuka Kimyou Fri 1 Mar - 17:15

Shizuka Kimyou

,,Nejspíš bych měla chuť tě zabít kdybych věděla že ti nemohu věřit"
zkonstatovala jsem na její slova o tom že všechno říká narovinu. ,,Zastávám ten samí názor" dodala jsem po chvíli a sundala si kápi.Svoje černé vlasy jsem jen tak pohodila dozadu a koukla se kolem sebe.Gilien náhle navrhla let a já na ní pohlédla jedním ze svýc dost neutrálních výrazů. ,,Jsem ráda že stojím na zemi." odpověděla jsem a tím jí dala najevo že žádného netopíra rozhodně volat nemusí.Nejspíše by se mi udělalo trochu nevolno kdybych měla být někde ve vzduchu.Pokračovala jsem v klidné chůzi jako kdyby se nic nedělo.teprve až po nějaké chvíli jsem se na Gilien znovu podívala. ,,Doufám že tenhle úkol se obejde bez zbytečností jako je odhalení. Neměli bychom na sebe upozorňovat.Jednoduše příjdeme ,zjistíme a odejdeme jako kdybychom tam nikdy nebyly.Rozumíme si? Žádní Akatsuki v té vesnici neexistují.Jen by to znamenalo problémy. " Pronesla jsem dost zřetelně.Já osobně jsem žádný znak akatsuki na sobě neměla.Žádný plášť nebo něco co by mohlo na mě upozornit jako na možnou hrozbu.U mě by mohli problémy nastat kdyby se někdo vrtal v mích schopnostech.Ale to bylo něco naprosto jiného.
Shizuka Kimyou
Shizuka Kimyou

Počet príspevkov : 23
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Cesty Empty Re: Cesty

Příspěvek pro Gilien Kedoui Fri 1 Mar - 17:22

"Samozřejmě rozkazy jsou rozkazy ne?" ušklíbla jsem se, proto jsem si sundala i tu kápi. Ve vesnici by to asi bylo podezřelé. U mě se nic nebezpečného ani najít nedalo, flétna je neškodná pokud na ní nehraju. Usmála jsem se pro sebe nad představou celé Konohy proměněné na partu těl bez duše pod mou hrou na flétnu. Jako krysař. Vyrazila jsem za ní. Doufala jsem že jsme si podmínky vyříkaly a teď budeme jen konat. Takový malý výlet do Konohy
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty Empty Re: Cesty

Příspěvek pro Shizuka Kimyou Fri 1 Mar - 19:09

Shizuka Kimyou

A kdyby něco,přeci se nikd nezblázdní když jim zbyde pár pokusnejch krys nebo ne? Ozvalo se moje podvědomí a já se na to jen pousmála.Skutečně i bez téhle práce jsem měla svých starostí dost. Měla jsem dst práce s výzkumem a vývojem mnohem lepších věcí.Někdo o mě tvrdil že jsem blázen.No ne každý věděl co jsem skutečně zač což mi krásně vyhovovalo,,Trochu přidáme do kroku.Ráda bych tam došla v nejkratším čase" pronesla jsem naposledy nahlas nějaká slova a aadál.Nepotřebovala jsem nijak moc mluvit. Ve vesnici tedy přesněji v Otogakure jsem se tvářila jako milá dívka co chce pomáhat druhým.Kdyby však viděli co jsem konala jen co jsem zalezla do laboratoře nejspíše by mě někam rychle zavřeli.Ne nadarmo jsem sledovala svého idola taam kam šli jeho stopy.Podle mě Orochimaru byl génius a ne cvok a šílenec jak tvrdí ostatní do této doby.

-Přesun-
Shizuka Kimyou
Shizuka Kimyou

Počet príspevkov : 23
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Cesty Empty Re: Cesty

Příspěvek pro Gilien Kedoui Fri 1 Mar - 19:53

usmála jsem se
"Jsem ti v patách." oznámila jsem jí a šla za ní a přitom přemýšlela, jakou bych mohla udělat novou melodii pro mé úžasné jutsu

-přesun-
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty Empty Re: Cesty

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 7 Apr - 18:33

Stále som behal po ceste z púšte som prešiel na pasienky zelenej trávy a okolo boli všade poľne cesty. Počas behu som si tu knižku študoval a našiel tam informáciu kde bol videný. Otočil som stránku a boli o ňom napísané všetky atribúty vlastnosti, tiež aj hodnosť. Hm chunnin a tak nebezpečný? uškrnul som sa počas behu a konečne nakročil jednou nohou k miestu kde by mohol byť.
(presun)

Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Cesty Empty Re: Cesty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru