Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav

+2
Roronoa Zoro
Kensei
6 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Přístav Empty Přístav

Příspěvek pro Kensei Sun 10 Feb - 18:17

Přístav Images?q=tbn:ANd9GcTicCKosVwhBQCHWfniIgQ0SYsx8SKvZ_-OwxSHxpflUL3BPDl4

Známý přístav Kumogakure, rozhodně dobře střežený ANBu.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Kensei Sun 10 Feb - 18:22

Pomalu si to zamířím do přístavu i se svým doprovodem. Předtím jsem se ještě stavil pro velký plátěný pytel, do kterého jsem nabral tunu zabezpečovacího materiálu, různé drátky, pasti a co mi přišlo pod ruku. Nezapomněl jsem ani na zásoby, kdyby se naše cesta měla protáhnout a samozřejmě i různé laskominky pro tu velkou zvěřinu, aby nám zbližování rychleji a snadněji uteklo. Vypadám docela spokojeně, příroda je moje a to že to rozhodně nebude lehký úkol, no vypadám jako bych si to ani nepřipouštěl. I když o tom vím, jen to nedávám najevo. Jsem zvědavý jak se Zoro na ostrově ukáže. Podívám se na něho zamyšleně a spokojeně kývnu. Zamířím si to docela k mrňavé loďce, skoro člunu.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 10 Feb - 18:27

Objevím se už předem na člunu kde jsme měli být, ale kupodivu jsem tu byl zřejmě dřív. Jak je to jen možné, abych se dostal před něj na loďku aniž bych věděl která to je? Samozřejmě že jsem se ztratil z jeho dohledu a trochu chodím rychlejším tempem. Zřejmě jsem šel cestami které byli kratší. Ležel jsem v loďce a skoro usínal. Když přicházel Kensei tak jsem se na něj unaveně podíval a řekl " Kde si byl? "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Kensei Sun 10 Feb - 18:36

Na zádech, přes rameno mám fakt obří pytel. Podívám se na něho, přesunu tyčku od lízátka z jednoho koutku do druhého a pousměju se. Klidně zastavím vedle lodi a ten pytel jednou rukou upustím schválně na nevyvážené místo v lodí, samotný okraj. Takže loďka prudce nadskočí a možná že tě přímo nevystřelí, ale rozhodně nadskočíš dov zduchu, protože se skoro na té straně potopí. Dříve, než se tak stane, však lehce doskočím dál od středu a pytel popotáhnu a strčím do podpalubí.
"Jak vidíš, měl jsem nějaké zařizování..." Říkám s upřímným úsměvem a pozoruji ho.
"Kdybych tohle nedonesl, musel by ses živit sám z toho, co najdeš během plnění našeho úkolu. Navíc je zde mnohem více potřebných věcí, ale nemusíš se strachovat. Zařídil jsem vše i za tebe..."
Utrousí spokojeně a začne něco hledat, jakoby se chtěl ujistitještě naposledy, že má všechno.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 10 Feb - 18:47

Jakmile hodil na nevyváženou stranu lodi ten pytel tak mě to sice vyhodilo do vzduchu, ale já jsem hodil salto a dopadl na měkkou půdu. Nijak mě to nepřekvapilo a otočil jsem se k němu. " Díky, i kdybychom neměli jídlo na ostrově budeš mít co jíst ještě další desetiletí. Takže žádnej strach. S tamnějšíma zvířatama jsem se už setkal, jsou ideální na trénink takže poslouží dobře. " Vrátíl jsem se zpět na loďku a řekl " Čekáš ještě na někoho? Cesta je dlouhá. "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Sun 10 Feb - 19:36

Pomalým krokom sa konečne dostavím až do prístavu, vyjdem na mólo a oddychujem. Premýšľam nad účinnejším spôsobom tréningu a obzriem sa okolo seba. Vidím dvoch ľudí na maličkej loďke s extrémne veľkým batohom.Čo to dokelu je??? Čumím na nich ako na UFO a neverím vlastným očiam. Postavím sa, prídem bližšie k nim a pozdravím."Ahoj, čo to tu stvárate? Ten batoh vyzerá, ako by ste išli preč na pár rokov."
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Kensei Sun 10 Feb - 19:48

Zrovna se narovnám a chystám se odpovědět něco ostře na tu narážku o jídle a desetiletích, když se u nás objeví někdo další a sestřelí mě znovu. Tak trochu přivřu oči a překousnu tyčku od lízátky, zbytek vyplivnu do moře. Strašlivě ztrápeně si povzdechnu a docela notnou chvíli se uklidňuju. Nakonec se mi podaří vyplodit ve tváři normální výraz a odpovím mu.
"Máme kempingovou misi, jestli máš zájem chybí nám kuchař." Načež ho popadnu jednou rukou za pás a už sedí v loďce taky.
"Děkujeme vám za váš zájem, prosím připoutejte se a vězte, že to nejspíš nepřežijete. Proto pod sedadly naleznete papír a tužku na sepsání poslední závěti..." řeknu to jako vtip, ale může to být i pravda. A rozhodně i když není malý, pro kenseie je rozhodně lehký. Však na téhle nedobrovolné misi dostane ještě za vyučenou, utěšuju se v duchu. Nakonec rozvinu plachtu a než se kdo anděje loďka zamíří k ostrovu.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 10 Feb - 19:57

Já jsem byl taky samozřejmě na loďce a jen jsem se usmál nad tím, koho nám tu přibral a za co ho označil. Jakmile napnul plachty tak jsme vyrazili s touto pidi loďkou na želví ostrov kde nás čeká velmi zajímavý děj. Kdo ví co se s námi stane a jestli to ten nováček přežije. Pro Zora a Kenseie to mohla být hračka, ale pro toho novýho kdo ví. Každopádně měli jsme směr želví ostrov a nic nás už nezastaví. (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Sun 10 Feb - 20:01

Zo zaujatým pohľadom sa pozerám na Kenseia, no tú rýchlu reakciu som skutočne nečakal a od prekvapenia som zostal sedieť v loďke. Čo hovoril som si uvedomil až 10 metrov od brehu a zdesene som naňho vyhŕkol."Aká kempingová misia, aký kuchar veď neviem ani variť, a určite nemám záujem s vami ísť a kde sú dokelu tie sedadlá?!" No potom si uvedomím, že by to mohla byť dobrá pomsta pre Yoruichi.Ak ma nechala trénovať samého a zmizla, tak sa môžem na chvíľu vypariť aj ja.Odplazím sa na úplný kraj loďky, nafúknem sa, otočím na more a čakám až dorazíme na to neznáme miesto.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Kensei Sun 10 Feb - 20:12

Mrknu na Zora, aby to ten nový pasažér enviděl. Což není problém, když s euraženě choulí na kraji loďky. Možná že to znamená něco jako, s ním to bude rozhodně zajímavější. A pak už naše loď zmizí v dáli směrem k ostrovu.

přesun
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Roronoa Zoro Thu 2 May - 10:43

Mrknu se z lodi a už konečně vidím přítav. Zívnu si a dám si ruku přes ústa. " Uhm. To už jsme tady? Jak dlouho jsem spal? " Jakmile jsme přijeli do přístavu tak jsem vyšel z lodi a putoval zpátky do vesnice. Byl jsem zvědav jestli Miki nějak pokročila s Nanabim. Hachibi se mi stále neozval. Blokuje mi linku. Však já ho donutím se mnou hodit pokec, nevděčník jeden. (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Nukenin Wed 29 May - 18:24

Právě v přístavu se začalo dít něco zvláštního. Jindy poklidné, ničím nedotknuté místo a teď.. Noc halila stíny postav v tmavých kabátech. Jen díky měsíci, odrážejícímu se na hladině vody, byla možna vidět skupinka pěti osob, každá rozmístěná na strategickém místě, aby zahlédli nepřítele. Nebylo vyloučeno, že všude kolem měli i nachystané pasti.
Dvě osoby se mezitím vydali k přístavnímu molu a zahleděli se do dálky. Jedna svírala v ruce svitek a sehla se k té druhé. Něco jí pošeptala, předala jí ho a zády se vytratila. Zbylá druhá osoba vyhlížela jediné - obrovská loď už se v dálce rýsovala, čas na předání se nevyhnutelně blížil.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 29 May - 18:47

Zastavil jsem se několik metrů před přístavem, protože jsem něco tušil. Orientační smysl byl sice na baterky, ale vycítit nebezpečí jsem dokázal dokonale i když nejsem senzibil. Hlídky měli dost dobře rozmístěné, a proto jsem vyčkával raději na rozkazy toho ANBU, jelikož v tomhle musel být sběhlý pokud se dostal do ANBU. Vyčkával jsem tedy v úkrytu čekajíc na rozkazy.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sanhyaku Shunsui Wed 29 May - 19:05

Potichu som dobehol za Zorom a ľahol som na zem vedľa neho. Na tejto misi bolo najdôležitejšie spraviť ju v čo najväčšej tajnosti. Preto som namiesto rozprávania radšej šepkal. Skutočne som nemal chuť prezradiť sa už teraz. "Podľa Raikagových informácií ma dôjsť k výmene zásob pár hodín po príchode lodi. Nepredpokladám, že by na takéto triviálne obchody posielali skúsených bojovníkov, takže sa môžeme trochu priblížiť bez obáv, že sa o nás dozvedia. Začína noc a to nám vyhovuje. Utiahneme sa do krovia a máme približne 2 hodiny na to, aby sme zistili proti koľkým nukeninom tu vlastne stojíme.Pomaly sa plazím popri kríkoch čo najbližšie k pobrežiu a pozorujem súčasnú situáciu.
Sanhyaku Shunsui
Sanhyaku Shunsui
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet príspevkov : 31
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Nukenin Wed 29 May - 19:16

Loď konečně připlula do přístavu, v tu chvíli se většina hlídek stáhla blíž k lodi. Ale stalo se něco zvláštního ze skupinky pěti lidí, byli nakonec jen čtyři osoby zahalené v plášti u lodě. Ta jedna byla pryč, zmizela a nikdo nevěděl, kam.
Nukeniny se stáhli k lodi, ze které obyčejní vesničané začali vyndavat věci a očividně se tvářili sklíčeně a vystrašeně z osob v tmavých plášátích a překšrtnutých čelenek své bývalé vesnice na sobě. Nukeninové se k vesničanům nechovali vůbec hezky, křičeli na ně, plivali a nadávali, ať pohnou. Zásob doopravdy nebylo málo, takže zbytek nukeninů začal nakládat zásoby na povoz tažený koňmi.
Z nukeninů něco vyzařovalo, naprostá nedotknutelnost, namísto hlídek se začali poflakovat, protože si mysleli, že když přijede loď mají vyhráno. Taková nadřazenost a arogance. Nebo to celé byl jen trik? Kdo ví.

Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 29 May - 19:23

Nejraději bych tam skočil a všechny vyřídil jedním úderem, ale raději jsem vyčkával na pokyn toho ANBU. Ale pokud nepřijde s něčím rozumným a budeme tu čekat hodiny tak se mu na to vykašlu a skočím přímo do bitevní vřavy. Mě boj nevadil, já v něm hledal zkušenosti do příštích bojů. Získával jsem tak znalosti a odhaloval své chyby, které se stanou mým zdrojem síly ze které se poučím. Stále jsem vyčkával na jeho rozkazy zatímco ti nukeninové se stáhli k lodi, ale jeden z nich zmizel.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sanhyaku Shunsui Wed 29 May - 19:27

Svojimi očami sledujem všetko čo sa deje. Evidentne tam sú len štyria nepriatelia. Tých by sme mali zvládnuť. Ale niečo mi na tom celom nesedí. Namiesto toho, aby mali hliadky to úplne ignorujú. Pravdepodobne majú zariadenú nejakú ochranu. Možno sa rozdelili, i keď o tom pochybujem. Ak by čakali prepad boli by blízko pri sebe, aby sa v prípade nudze mohli rýchlo spojiť. Ale určite sú príliš kľudný. "Dávaj si pozor, možno tu majú niekde pasce. Počkáme ešte chvíľu a uvedom si, kto sú tvoji nepriatelia. Nech zbytočne nezabiješ nevynného človeka.
Sanhyaku Shunsui
Sanhyaku Shunsui
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet príspevkov : 31
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Nukenin Wed 29 May - 19:49

Nukenini naložili veškeré zboží během několika minut. Jeden z nukeninů podal jistý svitek tomu, co řídil loď a ta zase prázdná začala pomalu zpátky odplouvat.
Stále byli čtyři, jak bylo vidět, brzy odtud odejdou. Zastavili se jen několik pár metrů od jejich úkrytu a stále byli jen čtyři.
Aniž by si to chlapci uvědomili, přímo za nimi se objevila postava zahalená v plášti. Ten, co chyběl, byl velmi dobře vycvičený senzibil a právě se jim objevil za zády.
"Ale, ale, kohopak tu máme?" Pronesl škodolibě a ušklíbl se, ve svitu měsíce mohli zahlédnout nechutnou jizvu táhnoucí se přes polovinu obličeje.
"Našel jsem.. odpad.." Podotknul, čímž upozornil své společníky. Zoro se Shunsuiem by měli začít něco dělat, jinak odtud živí nevyváznou.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 29 May - 20:08

Jakmile jsem uslyšel šustění lístků za námi tak mi nikdo nic nemusel říkat a instinktivně jsem vytáhl při otáčení se katany ze svých pochev a seknul jsem po něm. Bylo to velmi rychlé, musel by se přemístit buď extrémně rychle shunshinem nebo použít kawarimi aby se dokázal vyhnout mému útoku. O to jsem se nestaral. " Plán selhal vy se postarejte o tohohle, vypadá nejsilněji. Já se postarám o ty čtyry. " Vyskočil jsem z křoví a vrhnul se po těch čtyrech.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sanhyaku Shunsui Thu 30 May - 15:18

Začul som, ako sa za nami niekto pohybuje a nevedel som, či nás už odhalili alebo len prehľadávajú okolie. Akonáhle sa pri nás objavil nukenin, Zoro hneď zaútočil, takže ja som sa mu pod meč už radšej nepribližoval. Rýchlo som sa postavil a čakal, čo bude nasledovať.
Sanhyaku Shunsui
Sanhyaku Shunsui
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet príspevkov : 31
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Nukenin Thu 30 May - 18:04

Nukenini hned začali být v pozoru, jakmile se na ně Zoro vyřítil, neváhali a šli do něj, ale jen tři, ten poslední čekal v zádu, vypadalo to jako kdyby hlídal zásoby, ale on si spíš Zoroa měřil a snažil se zjistit jeho styl boje. Nakonec jen roztáhl rty do křivého úsměvu.
Tohle bude zábava.

Druhý nukenin, ten, co je napadl z křoví, vypadal o něco klidněji než ostatní a podíval se na toho ANBU. Jeho schopnosti senzibilské byli na té nejvyšší úrovni, čekali, že se tu schovají? Jaká smůla!
Bylo to zvláštní, nukenin vůbec neútočil, jen ho pozoroval.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Roronoa Zoro Thu 30 May - 18:13

Všiml jsem si že jeden poodstoupil což mi přišlo trochu zbabělé, ale nechal jsem ho být, vyřídím ho jako posledního. Zatímco se na mně rozebíhali ti tři já jsem měl aktivní všechny tři katany. Jednu v pravé, druhou v levé a třetí v ústech. Jak jsem běžel tak jsem vyskočil vpřed a otáčel se ve vzduchu čímž jsem nabral na obrátkách a rychlosti. " Santoryu: Tatsumaki " Vyslal jsem spolu se mnou tornádo, ale to nebylo jediné. Jak jsem se točil extrémně rychle abych vytvořil tornádo tak kdybych někoho seknul čepelemi, určitě bych ho proseknul a kdyby blokoval mečem tak ho to bud daleko odhodí nebo mu to zlomí meč, ale í tak odhodí kousek na zem.


Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sanhyaku Shunsui Thu 30 May - 19:09

Pohľad nukenina, ktorý stojí predo mnou sa mi nepáči. Niečo chystá. Možno je to pasca. Rýchlo odskočím pár stromov doprava a hodím po ňom jeden shuriken. Zatiaľ ma zasiahne nával vetra zo Zorovej techniky a uvedomím si, že mal pravdu, keď hovoril, že je silný.
Sanhyaku Shunsui
Sanhyaku Shunsui
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet príspevkov : 31
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Nukenin Fri 31 May - 18:11

Nukenini vedle Zora popadali jako šlupky, s přeseknutými hrdly, v bolestech, v posledním tažením. Všichni přihlížející obyčejní lidé sledovali tu spoušť s rozšířenými zorničkami a rychle utíkali zpátky na loď.
Zoro ale skolil jen ty tři, ten jeden, ačkoliv byl blízko techniky, tam stál stále a neporušený, stejně jako předtím."Hm, zajímavé. Ale proti mě moc chabé.." Podoknul ironicky ten poslední čtvrtý, stále zahalen v černé kápi Zora pozoroval. To, že Zorova technika působila, bylo vidět hlavně na oblečení, které bylo hrozně potrhané, ale na jeho těle ani škrábanec. Stalo se snad něco, co nepostřehnul?

Druhý nukenin, evidentně velitel téhle předávací skupinky nevypadal jako začátečník. Spoustu bojů měl za sebou a všichni nukenini měli oproti obyčejným Shinobim obrovskou výhodu. Oni všichni věděli, co znamená život, jak těžké je si ho udržet a teď, když získali moc bylo to ještě horší.
Shuriken vyblokoval kunaie, který hodil naproti shurikenu, streil se přesně do kruhového otvoru uprostřed shurikenu a společně dopadli neškodně na zem.
Ale nukeni nse dál nehýbal, přesnost, jak to z takové dálky dokázal?
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Roronoa Zoro Fri 31 May - 18:24

Tři nukenini dole, jeden zbývá. Tak to prozatím vypadalo v situaci Zora, zatímco ANBU se snažil vypořádat s tamtím jedním. Ten čtvrtý byl však jiný, technika mu nic neudělalo což Zora překvapilo, ale očekával cokoli. Přidržel si na moment katanu v ústech pravačkou ve které i tak držel jednu z katan a pověděl. " Tak přeci jen nebudeš tak slabý. Ukaž mi kvalitní souboj muže proti muži. Šermíř proti shinobimu. Kdo vyhraje tenhle duel? To se rozhodne až jeden z nás se nebude moci pohnout nebo zemře. Bojuji čestně, dal jsem první ránu teď se ukaž ty ať vím proti komu stojím. " Dal jsem si opět bílou katanu zpět do úst " Pojď!!! " Řekl jsem hlasitěji a připravil se do obranné pozice. Mé katany dokonce dokázaly sekat i elementární techniky.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru