Tokiro Ryuu [TOKUBETSU JOUNIN]

Goto down

Tokiro Ryuu [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) za Tue 22 Jan - 23:20Tokiro Ryuu je tokubetsu jounin špecializovaný na výsluch a maskovanie. Čo ho ale odlišuje od ostatných je jeho pôvod, keďže je synom feudálneho pána Zeme ohňa. Táto skutočnosť z neho činí domácimi prakticky takmer nedotknuteľného shinobiho, obzvlášť aj preto, pretože konožská rada starších pokladá za podstatné zabezpečiť mu čo najprívetivejšie podmienky a to dokonca i napriek tomu, že so svojim otcom Ryuu nemá práve najlepšie vzťahy.

Osobné údaje

  • Meno: Ryuu

  • Priezvisko: Tokiro

  • Hodnosť: Tokubetsu Jounin

  • Pohlavie: muž

  • Vek: 22

  • Dátum narodenia: 5. 10.

  • Klan: N/A

  • Kekkei Genkai: nemá

  • Bývalý sensei: N/A

Tokiro Ryuu je mnohými označovaný za nedôveryhodného, egoistického a arogantného shinobiho. To však nanešťastie preňho nie je ani zďaleka pravda, takýmto spôsobom si ho jeho vrstovníci vykreslili čisto len z dôvodu, že má za otca feudálneho pána. Pochopiteľne, že sa často stretával s ohováraním typu "ako by mohol byť niekto ako on skutočným shinobim", ktoré mnoho krát zachádzalo aj omnoho ďalej, preto je pomerne nedôverčivý a nemá priateľov. Aby toho navyše nebolo málo, Ryuu bol už odjakživa obrovským idealistom, ktorý pevne veril tomu, že do konohagakure a časom aj celého shinobi sveta prinesie niečo nové. Pre svoju túžbu po reformách si teda znepriatelil i svojich nadriadených, čo ho časom viedlo k drastickej zmene povahy, ktorá je však už dnes ovplyvňovaná najmä Zetsuom.
Ryuu nepochybne má na to byť na úrovni tokubetsu jounina. Sám totiž oplýva pomerne dosť využiteľnými schopnosťami a to i napriek tomu, že výrazne zaostáva v taijutsu a ninjutsu. Podstata jeho sily totiž spočíva v neuveriteľne mocnom genjutsu, ktoré je vzhľadom na to, že jeho trénovaním strávil väčšinu času ako genin a chuunin, naozaj na nezanedbateľnej úrovni. Ak je niečo, na čo po stránke zdatnosti shinobiho kedy mal talent úrovne génia, nepochybne sú to ilúzie.
Ryuve genjutsu sa od obyčajného i napriek tomu, že používa techniky ako mnohí ďalší, výrazne líši, obzvlášť práve v spôsobe prevedenia. Jeho štýl boja sa nazýva Shinsei Genkaku (reálne ilúzie). Pre vysvetlenie - jednou z jeho obľúbených stratégií je hra s kunaimi a shurikenmi, ktorá mu v minulosti zaistila postup do tretieho kola chuuninských skúšok. Taktika spočívala v tom, že po nepriateľovi z dobrého úkrytu z dostatočnej vzdialenosti hádzal kamienky, ktoré jednoduchou ilúziou premieňal na zbrane, pričom okrem iného menil aj ich smer. Zakaždým ale vyhodil iba jeden skutočný shuriken, na ktorý sa nepriateľ po prekuknutí ilúzie vždy zameral s úmyslom lokalizovať ho. Neuvedomil si však, že tých reálnych shurikenov z ničoho nič začalo pribúdať, vďaka čomu sa Ryovi podarilo nahnať nepriateľa do pasce.
Ďalším typickým príkladom využitia spomenutého bojového štýlu je aj takzvaná "ilúzia v ilúzii", ktorá ak je prevedená správne, dokáže zmiasť nepriateľa až natoľko, že sa mu podarí prekuknúť a následne teda zrušiť iba "jednu vrstvu". V opačnom prípade je ju možné využiť aj inak a to napríklad tým, že Ryuu za použitia techniky Kokoni Arazu no Jutsu vytvorí nepriateľovi ilúziu prostredia, ktorého vzhľad ale bude úplne totožný s realitou. Potom ako si protivník všimne, že naňho pôsobí genjutsu a vymaní sa z neho, si teda po uvedomení si, že sa nič nezmenilo, bude myslieť, že zrušenie prebehlo neúspešne i napriek tomu, že to tak v skutočnosti nebude. Táto taktika teda v správnej kombinácii so stratégiou "ilúzia v ilúzii" a "reálnych ilúzií" zmätie dokonca aj užívateľa sharinganu natoľko, že stratí prehľad o tom, čo je skutočnosť a čo genjutsu, čo môže mať nepochybne fatálne následky.

Body zamerania a techniky:


*POZNÁMKA: V prípade úplného splynutia so Zetsuom sa body zamerania prakticky vo všetkom výrazne zmenia + Ryuu získa aj niektoré jeho techniky.
_
Ihneď po prvej zmienke o tom, že tento tokubetsu jounin má za svojho otca feudálneho pána, sa naskytá otázka - prečo by niekto s tak výborným zabezpečením a istotou na takmer kráľovský život namiesto toho volil cestu plnú nástrah a neistoty. Aký má zmysel dobrovoľne si špiniť ruky, ak máme zaručené, že môžeme prežiť plnohodnotný a šťastný život i s čistými? Samozrejme, že toto rozhodnutie nebolo bez príčiny. Tým pravým dôvodom bola práve jeho mama.

Ako už vieme, Ryuu sa narodil do bohatej rodiny, ktorá mu už od malička mala veľa čo ponúknuť. Teda až na jednu vec - nemohla mu dať niečo, čo mu už od skorého dectva chýbalo. Materskú lásku. Jeho mama bola totiž paradoxne kunoichi a na jednej z misií prišla pre pochybenie tímového partnera o život. I napriek tomu, že ju Ryuu prakticky nijak zvlášť nepoznal, sa o ňu zaujímal stále viac a viac, obzvlášť s pribúdajúcim vekom. Konečne až po dovŕšení 13 rokov sa mu dostalo odpovede, na ktorú tak dlho čakal. Bola to práve táto informácia, ktorá ho motivovala k tomu, aby sa začal podieľať na zlepšení situácie shinobi. Vonkoncom, ako to aj sám povedal, ak sa má niekedy v budúcnosti stať ďalším feudálnym pánom, istotne bude s ninjami v častom kontakte a preto by veľmi rád okúsil, aké to je jedným z nich byť, na vlastnej koži. Po úmornom a dlhom rozhovore sa mu konečne podarilo presvedčiť svojho otca, aby mu niečo také umožnil. Nikdy však akadémiu nenavštevoval. Dalo by sa povedať, že jeho výcvik bol iba takým rýchlokurzom a akožto prominent sa stal právoplatným geninom už v štrnástich rokoch. Na starosť ho pre dohodu s feudálnym pánom Zeme ohňa prekvapivo dostal istý pre dedinu významný jounin, ktorý v tomto malom chlapcovi videl viac než len otravnú povinnosť. V devätnástich rokoch sa Ryovi úspešne podarilo zložiť chuuninskú skúšku a dostať sa do konkrétneho tímu. Jeho predsavzatie bolo jednoduché - čo najskôr sa vypracovať na dostatočne vysokú funkciu na to, aby mohol začať so s presadzovaním svojich ideálov. Dovtedy šlo všetko podľa plánu, ten pravý boj sa preňho ešte len začal.

Konečne nastal čas na povýšenie. Zabralo to nejaký čas, ale Ryuu si svoje uplatnenie našiel na pozícii ANBU. Hoci by sa mohlo zdať, že na to nemal dostatočné predpoklady, jeho plánovanie a taktizovanie bolo nepochybne na vysokej úrovni, vzhľadom na čo si právoplatne vyslúžil jedno z miest osobnej ochranky hokageho. Pravda, nebol síce ani kapitánom a ani žiadnym významným členom, ale umožnilo mu to dostať sa blízko k osobe, ktorú na svoje plánované reformy potreboval zo všetkých najviac - k hokage, ktorou toho času už bola Kaori Senju. Jeho zanietenie bolo obrovské - dalo by sa povedať, že doslova chŕlil jeden nápad za druhým, čo sa však napokon nestretlo s očakávanou reakciou.
"Kedy si už konečne uvedomíš, že toto nie je žiadna detská hra s tvojim oteckom? Systém je krutý, niektorí shinobi bohužiaľ umierajú. Zmier sa s tým, alebo odíď." Slová, ktoré mladou, idealistickou mysľou Rya otriasli dosť na to, aby zapochyboval, či jeho rozhodnutie bolo správne. Neplánoval sa však vzdať, tentokrát sa rozhodol ísť na to inak - vyvíjaním tlaku na radu, ktorá si chcela udržať dobré vzťahy s feudálnym pánom a preto sa ho odmietnuť zdráhala. Potom ako sa to však hokage dozvedela, bola oprávnene vytočená a to až do takej miery, že Rya odvolala zo svojej osobnej ochranky a degradovala ho na tokubetsu jounina s konkrétnym zameraním na výsluchy a maskovanie. Táto skutočnosť ho ranila natoľko, že svoje zašlé odhodlanie stratil a rozhodol sa vrátiť k svojmu otcovi...
"Opäť ženatý?!" Tak nejak mohla znieť reakcia Rya vo chvíli, ako sa dozvedel, že feudálny pán Zeme ohňa má i napriek tomu, že už má nejaký ten svoj vek, novú manželku, s ktorou čaká dieťa. Na prvý pohľad by to nemuselo byť až tak strašné, avšak mnohé veci sa tým zmenili - od prípadného dedenia majetku až po otázku toho, kto po ňom preberie moc. Stratený na svojej ceste sa Ryuu akoby z ničoho nič ocitol vo veľmi nepríjemnej situácii, z ktorej akoby neexistovalo východisko. Aspoň si to tak myslel, ale ťažko povedať, či to bola náhoda, alebo nie, no iba deň na to ho začal prenasledovať zvláštny hlas. Patril údajne mužovi, ktorý sám seba nazval Zetsu. Okolnosti ich rozhovoru a dohody budú vzhľadom na príbeh utajené, tak či onak, biely Zetsu sa po nejakom čase s Ryom zlúčil (podobne ako kedysi špirálový Zetsu s Obitom) a doslova ho zmanipuloval k tomu, aby robil presne to, čo mu povie. Čím dlhšie však takto boli v súznení, tým viac sa jeho pôvodné "ja" strácalo. Mnoho vecí sa zmenilo a v súčasnosti je Tokiro Ryuu prakticky viacmenej už len bábkou v Zetsuových rukách. Ostatní ho však stále majú za toho istého človeka - tokubetsu jounina z Konohagakure.


Naposledy upravil Tokiro Ryuu (Zetsu) dne Wed 23 Jan - 15:32, celkově upraveno 2 krát
avatar
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tokiro Ryuu [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) za Wed 23 Jan - 14:13

Ou, a takmer by som zabudol. xD
Pre všetkých, ktorí by s mojim návratom mali akékoľvek problémy, prosím - môj skype je hehe100596 a hoci bývam často neviditeľný, pokojne sa ozvite, prípadne mi napíšte PM-ku priamo tu, na fóre. Určite si na vás čas nájdem a ak vás bude dosť, s radosťou vám aj plne vyhoviem. ^^ Ostatným, ktorí na to nemajú gule a radšej ma budú ohovárať a protestovať anonymne v tichosti, nestačí než odkázať jedno - ste úbožiaci a váš názor tu nikoho nezaujíma. ^^ xD
Tak prosím, čas na mínuská. Oddajte sa vašim komplexom. xD

_________________
TOKIRO RYUU:
_

_

ZETSU:
_

... Životopis a informácie o Zetsuovi ...
- An expert with a pebble can still beat a novice with a shuriken.…
avatar
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tokiro Ryuu [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Wed 23 Jan - 15:48

Postava se mi líbí, stejně jako životopis, takže bez problémů POVOLENO

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tokiro Ryuu [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru