Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yuu Kamizuru [GENIN]

2 posters

Goto down

Yuu Kamizuru [GENIN] Empty Yuu Kamizuru [GENIN]

Příspěvek pro Yuu Kamizuru Fri 4 Jan - 20:24

Yuu Kamizuru [GENIN] 5fewwk
Yuu Kamizuru

Přezdívka : Čmelák,Divný Kamizuru (Narážka,že jsem zaměřen na taijutsu)
Hodnost: Genin
Věk: 18
Narození: 9.9
Pohlaví: Muž
Výška: 180 cm.
Váha: 69 kg.
Krevní skup.: 0
Klan: Kamizuru
Kekkei genkai: ---
Sensei: ---

Yuu Kamizuru [GENIN] Bhwwh5

Yuu Kamizuru [GENIN] 5fewwk

Charakter
Jaký jsem?Jsem rebel,nespokojenec a vlastně nejčastěji mě nazývají rýpalem.Proč?Rád poukazuji na nedostatky,chyby a podle ostatních z toho mám nezřízenou radost,což je taky často pravda,ale časem jsem začal většinu nepodstatných poznámek raději nechávat ve své mysli,nevypouštěl,mlčel.
Rád se toulám,práce ani nepohodlí mi nevadí,kamarád jsem asi obstojný,ale poslední dobou nemám nějak častý kontakt s vrstevníky..ono většina jich má větší zodpovědnost než já...trdlo genin.
Proto svůj čas dělím mezi plnění triviálních misí (Jsem genin co asi jiného můžu dělat) a toulkami po okolí kde aspoň na moment vypnu a jsem svůj,netrápí mě stereotyp běžného života či ruch a lidé z vesnice.Jo a hlavně nejsem nějak super cílevědomý (Proto jsem genin)


Yuu Kamizuru [GENIN] 5fewwk

Životopis/Historie
Jo,jo narodil jsem se do Iwagakure...znáte to samý kámen a tvrdí lidé...A to do klanu Kamizuru,který je znám svou touhou zase něco znamenat což mi rvalo rvalo žíly a jiné součástí mého těla.
Dětství hmmm,jaké bylo?No střídavě dobře i blbě.Rodinné hudrování kvůli cti a moci,tvrdé,až nesnesitelné nátlaky na mladé členy,které končily mnoha nezdary s tragickými konci.
Tak do mě cpali zodpovědnost,čest která mi spíše připadala jako rodový fanatismus...starší rodu toužili po ovládání všeho a všech,naštěstí se jim to dařilo pouze uvnitř klanu k mé smůle.
Hry a dovádění k nám dětem klanu doléhaly maximálně jako ozvěna z ulice,starší členové z nás chtěli zřejmě vyrobit nové super shinobi..nu zpětně to bylo vymývání mozků pro pokročilé.Bylo důležité si něco najít,něco co bylo jen Vše...jinak Vás dostali a hltali jste jejich slovní průjmy.
Příroda,příroda a zase příroda ta mě vždy utěšila,se skicákem jsem často prchal a pozoroval to co lezlo,létalo či majestátně čnělo nad krajinu.Díky tomu jsem si našel kamarády které by mi asi klan nepovolil,takže se to dalo přežít...jo dalo...
Akademie byla celkem sranda,nejsem super-inteligentní ani super-talentovaný,hlavně se zjistilo,že nejsem nijak obzvlášť talentovaný na ninjutsu...což bylo pro můj klan řečeno kulantně "nemilé".
Toto zjištění vedlo k tomu,že jsem nebyl tolik dušen klanovými představiteli a jen díky zásahům rodičů jsem nerostl jako dříví v lese...místo domácího tvrdého výcviku jsem mohl běhat po vesnici a hlavně za ní.Zkoumal jsem přírodu,skákal přes potůčky a horské bystřiny,pozoroval pstruhy,vážky či různě tvarované ploštice.
Díky tomu a jaksi samovolně si mé tělo zvyklo na velký fyzický zápřah,zkuste půl dne běhat v členitém terénu,obracet kde jaký balvan či slézat skalní útvary...později jsem si uvědomil,že toto přispělo k mému budoucímu směřování k taijutsu s lehkým doplňkem ninjutsu (Tak jsem si to představoval)...ale alespoň jsem měl svatý klid a pohodu.
První zkoušku jestli se stanu geninem jsem propásl kvůli nemoci..to víte v chladné dny by jste se neměli válet po zemi a pozorovat hmyz hledající teplo úkrytu...
Druhou jsem udělal,byl jsem šťastný když jsem obdržel čelenku,rodina to brala jako samozřejmost.."Jsi Kamizuru,to je povinnost" není lepší pochvaly...aspoň děda a rodiče mi koupili za odměnu nějaké knížky.
První mise...první vydělané peníze i když né moc,ale i za ně jsem šokoval rodinu...pomyslně jsem na ně vyplázl jazyk a zařídil jsem si podnájem (Jak vznosné označení pro jednu místnost s oknem,dveřmi a sociálním zařízením na chodbě) a do klanového sídla jen občas docházel za normálnějšími příbuznými (Rodiče a děda).
No a geninem jsem pořád..i v osmnácti letech kdy většina mých vrstevníku,už je někde jinde.Já se usměji a raději vyrazím mezi divokou květenu a nenávist neznající faunu,ale i já,už doznal toho,že je čas se vyvinout,jako housenka v kuklu a ta v motýla.


Yuu Kamizuru [GENIN] 5fewwk

Body
Ninjutsu - 1
Taijutsu - 3
Genjutsu - 0.5
Inteligence - 2.5
Síla - 3
Rychlost - 3
Chakra - 1
Ruční pečetě - 1
Celkem - 15


Yuu Kamizuru [GENIN] 5fewwk

Techniky
Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu.


Yuu Kamizuru [GENIN] 5fewwk

/Za chyby a mentální šok z čtení tohoto výplodu se předem omlouvám./

Yuu Kamizuru
Yuu Kamizuru

Počet príspevkov : 10
Join date : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Kamizuru [GENIN] Empty Re: Yuu Kamizuru [GENIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Fri 4 Jan - 21:10

Něco takového jsem ještě nečetla. Very Happy Většina lidí se tu snaží mít hodnost co nejvyšší a teď tu máme někoho, kdo i v 18-ti je stále geninem. Very Happy Nebudu to natahovat" POVOLENO a vítej ve vesnici.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Yuu Kamizuru [GENIN] Empty Re: Yuu Kamizuru [GENIN]

Příspěvek pro Yuu Kamizuru Fri 4 Jan - 21:25

Díky za povolení postavy What a Face a k mé hodnosti : Všichni nemůžou být skvělí,super atd.(Už jen z hlediska statistiky) Někdo musí hrát Ty netalentované (příliš) Laughing
Yuu Kamizuru
Yuu Kamizuru

Počet príspevkov : 10
Join date : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Kamizuru [GENIN] Empty Re: Yuu Kamizuru [GENIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru