Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shaky Rokogu [ČLEN AKATSUKI]

2 posters

Goto down

Shaky Rokogu [ČLEN AKATSUKI] Empty Shaky Rokogu [ČLEN AKATSUKI]

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sun 23 Dec - 20:57

Shaky Rokogu [ČLEN AKATSUKI] 151603

Shaky Rokogu

Jméno: Shaky [:Šaky:]
Příjmení: Rokogu
Pohlaví: Muž
Věk: 19
Výška: 180cm
Váha: 65kg
Narození: 21.10
Krevní skupina: A
Hodnost: S-rank
Původ: Konohagakure no Sato
Podstata: Doton, Katon
Klan: Rokogu
Kekkei Genkai:
Klan Rokogu je dávno vyhynulým klanem, členové jsou jen málo viděni. Klan Rokogu měl odjakživa v srdci nenávist a zlost a díky tomuto citu se každý člen dokázal přeměnit na své pravé je co je uvnitř něho/jí. V podstatě tím získal velmi velkou rychlost a jeho chakra se zvětšovala. Tento dar už se v této době ale nevidí, teda až na Shakyho. Tomuto Kekkei Genkai se říká Ragykyou. Posiluje to vaše smysly, sílu a další vlastnosti a schopnosti. Je tu však riziko, kdy nad sebou může ztratit kontrolu, pak mu začnou červenat vlasy a jeho svaly se budou zvětšovat, při této situaci je třeba ihned zakročit. Při normální přeměně narostou drápy, vlasy naberou většího objemu a na tváři se objeví jízvy v podobě vousků. Taky je po něm začne rozprostírat znak, který má každý člen klanu vytetovanou na sobě, teda on se s ní narodí. Shaky jí má na břiše.
Znak klanu:

Shaky po aktivaci Ragykyou:


Sen:
Dosáhnout moci kterou svět nepoznal, nastolit novou éru shinobi, tu v temnotě. Taky chce zdokonalit Ragykyou, chce obnovit klan.

Mám rád:
Velmi málo věcí co mám rád. Na jídlo sladké dango. Pak mám rád zatmění slunce a měsíce, úplněk a západ slunce.

Nemám rád:
Těchto věcí je opravdu mnoho. Nemám rád východ slunce, teda nemám ho rád vůbec. Taky nenávidím když se mu někdo plete do boje a poučuje mě co mám a nemá dělat. Nenávidím rozkazy, ale plním je protože se nudím, mám tolik času že bych ho mohl rozdávat.

Sensei: mrtvý

Povaha:
Jsem docela hlučný a rád řeknu ale svůj názor a snažím zábavně zabíjet. Jsem věčně unuděný, potřebuji akci a nerad na něco čekám. Taky se docela často urážím, teda vždy asi jen na 2 minuty. Když vidím, že je protivník silný, nebojím se ho uznat a bojovat naplno. Lidi v Akatsuki nemám nijak zvlášť rád, ale plním rozkazy Vůdce, když řekne zachraň, tak zachráním, samo od sebe by mě to nenapadlo. Jsem ty co zabíjí rychle a zábavně, snažím se nešetřit. Mám svou zbraň, kterou používám když se mi nechce aktivovat Ragykyou, je to spíš taková náhrada, rád s ní bojuju proti slabím, jinak bych plýtval talentem a to se mi fakt nechce. Rád se předvádím, teda jen před holkama.

Životopis:
~Jsem tady, třeste se!~
V Konohagakure no Sato, poměrně v klidném dnu přišel do jejich vesnice shinobi s dítětem v náručí. Byl jsem to já, když jsem se poprvé dostal na toto místo. Hokage mi dal jméno Shaky, nevím proč, jestli z opilosti, nebo z nudy, prostě mě to ani tolik natrápilo. Ze začátku jako batole se o mě starali v nemocnici, než jsem dostal vlastní byt. Bylo mi 6 let co mi daly klíče od bytu a zabouchli dveře. No, nebyl to ani takový problém, na samotu jsem byl zvyklí. Všechno mi platila vesnice, jak ubytování, tak jídlo a všechno kolem toho, než si začnu sám vydělávat. Já jsem se vlastně vychoval sám, nikdo o mě nestál protože jsem měl červené oči, které se jim nelíbili, proto jsem si koupil nedioptrické modré oční čočky, abych aspoň trošku zapadl. Stále to nepomáhalo, pokaždé když jsem prošel vesnici se na mě lidé dívaly jako na přivandrovalce, prostě jsem k nim nepatřil. Bylo to tak to tak trošku zvláštní, ale mě se to aji líbilo, měl jsem klid od všech pokynů a rozkazů, které jsem často slýchával u jiných dětí co měly rodinu. Stále jsem ale přemýšlel nad tím, proč jsem tak jiný, proč se od nich tak liším. Taky mi bylo zvláštní že mám na břiše nějaké znamení, myslel jsem si že jsem umřel a oni mě oživily nějakou technikou, ale byl jsem malí a vlastně aji měl příliš bujnou fantazii. Každý den se na mě lidé dívaly hůř a hůř, jakoby jejich výraz znamenal pěst mezi oči, au. Ale, čím víc se na mě dívali, tím víc jsem je nenáviděl, jako celej tento zapadákov, chtěl jsem žít, nechtěl jsem každý den dělat to samé. Přemýšlel jsem a bloumal co bych mohl zkusit, ale popravdě mě nic co by mě bavilo nenapadlo, teda do doby co jsem přišel na "cvičák". Zde lidé trénovali a dívali si rány a to se mi začalo zamlouvat. Taky jsem poprvé viděl shurikeny a kunaie, které jsem si chtěl taky pořídit, bohužel jsem byl moc mladý na takovéto věci, tak jsem aspoň kopal do stromu a dával mu rány pěstí, až mi začala téct krev. Byl jsem na cvičáku nejmladším, takže když viděly jak do toho stromu buším, docela se divily, ale to mě nezajímalo, protože jsem si konečně našel zábavu, do které se mi chtělo den co den. Bylo to zajímavé, po prvním cvičení jsem byl strašně potloukaný a bolel mě snad každej sval v těle, to se mi líbilo. Už jsem se nemohl dočkat, až si budu moci koupit ty ostré věci co používali, zatím jsem si jen svými nehty vyřezával z klacku kudličku, která se zapíchla do kmene stromu. Jednoho dne, když jsem se byl ale projít po vesnici, jsem uviděl budovu, ve které taky bojovali, ale tentokrát to byly děti stejně staré jako já. V duchu jsem si stále představoval, jaké by to bylo se s nimi utkat. Taky že se mi to splnit mohlo, Hokage mi poslal nějaký papír s přihláškou na Akademii, to jsem předpokládal že je ta budova na kterou jsem před tím tak zíral.

~Samé nuly, jaký to zapadákov!~
Když jsem se přihlásil na Akademii, nebylo to nic moc extra, samé učení a úkoly na které jsem dlabal, ale uměl je. Nevím proč, ale šlo mě to do hlavy samo, to byla má výhoda. Ale, byl tu problém s učiteli, ti byly asi dost naštvaní když jsem neudělal úkol a nenosil potřebné věci kromě ostrých zbraní, které jsem nosil po kapsách včetně mích nehtů. S nikým jsem se tam nebavil, byly otravní a užvanění, navíc si o sobě mysleli víc než jsou, měl jsem chuť jim zapíchnout ten kunai který jsem dostal při nástupu na akademii propíchnout skrz srdce. Dívky tam sice byly a před těma jsem se docela rád předvedl, i když to byly hrozný blbky které nic neuměly. Byl jsem docela v akademii známí díky své ignoraci a talentem. I když jsem nedával pozor a byl docela sprostý, v boji jsem byl zvaným "géniusem". Problém však byl když jsem bojoval, doslova jsem si to užíval, takže můj boj skončil rychle a bolestivě. Jendou jsem i toho kluka bodnul kunaiem do nohy a za to jsem měl málem vyhazov, protože to bylo pouze cvičení. Všichni ve třídě semnou nechtěly od té doby bojovat, báli se mě a tak mi to vyhovovalo. Když jsme měly cvičení ve šplhu, většina kluků si sundala trička, takže jsem neváhal a taky si ho sundal, tenkrát byla premiéra mého svalnatého břicha a mé super "tetovačky" na břiše. Všichni se mě ptali co to je, já je ale ignoroval a dál lezl po laně, které bylo nachystané než ho někdo uchopí. Stále mi ale nedali pokoj, pořád dolízali a chtěly odpověď, už mě fakt málem praskly nervy, nebyl jsem příliš zvyklí na takový zájem. Držte klapačky a dejte si odchod! zařval jsem na něj docela krvelačným výrazem v obličeji a naštvaným hlasem. Samozřejmě že mě už nechali na pokoji, ale šuškali si o mě víc než dřív. Má nenávist ke všem rostla z ničeho nic, nenáviděl jsem tyto lidi z hloubi srdce, hnusily se mi a každou minutu jsem si představoval jak je zabíjím. Bylo to pro mě uspokojující, aspoň jsem měl něco, co mě drželo nad vodou před těmato idiotama, kteří si o sobě myslí kdo ví co. Díky tomu že má nenávist a zlost tolik rychle rostla, tak mi už ani oční čočky nepomáhaly, má rudá barva očí vyšla napovrch, ale byl jsem aji rád, už mě unavovalo se pořád v těch očích hrabat něž jsem si ty prokleté čočky dal. S tímto ale rostla i má síla a zkušenosti. Navíc, už uběhlo docela dost času a já se připravoval na zkoušky genina, bylo mi vlastně jedno co to je, nebo jestli toho dosáhnu, ale chtěl jsem se učit víc než umím teď a věděl jsem že s těmato padavkama nic nezmůžu, neměl jsem ani s kým trénovat, tak jsem kdysi v noci v knihovně ukradl pár svitků s technikami. Ochranka byla ale ve střehu, tak mě začala honit po celé vesnici jako trotla. Jenže já byl mazanej a svitky už v knihovně přečetl, takže jsem měl jen pár uložených v hlavě,to bylo asi štěstí? Nebo pouze náznak toho že jsem borec? Říkal jsem si pro sebe a zahrabal se do bytu, kde jsem si ty techniky ze svitků, kterém jsem si pamatoval sepsal, nebylo jich moc ale pro mě asi akorát. Konečně po dlouhém a nudném psaní jsem všechno sepsal do svých svitků, které by se mi hodily, byly to techniky které vymyslely v Konoze a já je měl u sebe, teda jen většinu. No, svitky jsem prozatím schoval a konečně se pustil na zkoušky geninů, ve kterých jsem uspěl a dostal trapnou čelenku, kterou jsem nosil na krku, byl to fakt děs. No, ale jeden večer jsem si říkal. Proč tu zůstat, co mě tu sakra drží? tuto otázku jsem si řekl pouze jednou a musel jsem si lisknout. Já trčel v tomto zapadákově beze smyslu?! Byl jsem fakt naštvanej, protože jsem si uvědomil jak jsem já to vlastně blbej. Počkal jsem až se setmí a já sebral svitky, které jsem ukradl a odešel pryč. Stráže u brány spaly, tak jsem jim tam ze srandy nechal vzkaz, teda byl to spíš výbušný lístek, no co, to už mi bylo jedno, aspoň bylo vzrůšo.

~Akatsuki? To je HUSTÝ!~



Když jsem odešel z Konohy, bylo mi asi 14 let. Když jsem odešel, tak jsem ale zapomněl na hlavní pointu odchodu. Kam mám jít?! řekl jsem si asi po 10km co jsem ušel od vesnice. Chvilku jsem seděl, chvilku ležel a přemýšlel co bych mohl asi dělat. Spát se mi nechtělo, trénovat taky ne, svitek byl těžkej, boleli mě nohy, no prostě jsem na všechno nadával. Po docela dlouhé době mě napadlo, že bych se mohl podívat do jiných vesnic, jestli je tam něco zajímavého a taky jsem si chtěl po cestě někoho zabít. Zatím jsem ale zabil jen zvířata, lidi nikoliv. No, byla to docela náročná a dlouhá cesta, takže jsem si dával docela dlouhý pauzy po docela krátkých kilometrů, né že bych byl unavený, ale nebavilo mě to, jen tak se procházet, nebylo to záživný. No, prostě jsem se jako vždy nudil, takže jsem se kouknul do svitku co tam je. Dal jsem si papírek na rulu, kde jsem měl vybrané techniky které se chci naučit, abych pak nemusel hledat od začátku. Byla tu opravdu spousta technik, nějaké mě zaujaly nějaké vůbec. Nějaké jsem se naučil, nějaké jsem se učit nechtěl, protože to byly kraviny. Taky jsem se naučil ovládnout Katon, kterého tam bylo požehnaně. No, na to že mi bylo 14 jsem se učil docela rychle a stále jsem se zdokonaloval. Můj talent už vidělo spoustu lidí, kteří šli kolem a koukaly se na mě, bylo mi to jedno, jen ať jim klidně vypadnou oční bulvy, ale cítil jsem se jako nějaké zvíře z cirkusu, na které se chodí koukal, ale já za to neměl ani zaplaceno. A v tu dobu se mě rozsvítila žárovička. Měl jsem v plánu se stát zabijákem, který bude vraždit na najmutí. Byla to pro mě dobrá zkušenost, ten svitek měl pro mě cenu zlata, no to ne ale nějakých pár Ryo by to bylo. Díky němu jsem se naučil techniky pokročilého ranku a stal jsem se najímacím zabijákem. Takto jsem vraždil poměrně do 19 let, až mě to začalo nudit, sice jsem z toho měl peníze, zkušenosti, ale nechtěl jsem to takto, chtěl jsem víc, chtěl jsem o sobě zjistit něco víc protože jsem stále viděl tu pečeť na břiše se červené pronikavé oči, byl jsem si jistý že semnou není něco v pořádku. Proto jsem začal pátrat, teda začínal jsem v Ohnivé zemi až do těch dalších, ale našel jsem pouze zmínku o červených očí, které patřily klanu Rokogu, ale další informace byly vytrhlé. Chjo, jakej to debil to vytrhl sakra! říkal jsem si pořád pro sebe, až se mi stalo něco fakt dost divného. Nevím čím to bylo, ale došel jsem na nějaké místo, kde začala pečeť na břiše kolovat po mém těle a já cítil jak se mi nehty prodlužují, stejně tak i vlasy, které byly o mnoho hustější než předtím. Ty vole, to je matroš! zařval jsem a můj hlas zněl úplně jinak, byl hlubčí a docela děsivej. Pokaždé když jsem něco řekl jsem se musel začít smát, bylo to fakt divný, ale docela jsem se bál i sám sebe. Podíval jsem se na sebe pořádně a bělmo očí se mi zbarvilo do tmavě rudé až černé barvy. Vůbec jsem to nechápal, jen jsem cítil jak mnou projela velká síla a byl jsem opět na 100%. Skočil jsem na strom a nestačil jsem se divit sám sobě, byl jsem tam ani ne za sekundu. Chvilku jsem přemýšlel jestli se mi to jenom zdá, nebo mi někdo do pusy nasypal marihuanu a já jsem se cítil doslova jak po fetu. Ale ne, byla to pravda, všechno co se stalo. Mé smysly byly dokonalejší, sluch, zrak, hmat čich, všechno bylo jiné, vnímal jsem všechno kolem sebe včetně chlápka v černém plášti s červenými obláčky. Otočil jsem se na něho zatím co se ke mě přibližoval. Podíval se na mě a ústa mu povyskočily nahoru, pak mi hodil stejné oblečení jako měl on, protože to mé bylo jaksi špinavé, roztrhané a docela zapáchalo. Neměl jsem v plánu mu poděkovat, nebo cokoliv jiného, navlékl jsem na sebe ty hadry a on dal něco jako povel abych šel za ním, no vrátil jsem se opět do původní podoby, ale to jsem chtěl, bylo to silou vůle. Šel jsem za ním a on mě vedl do nějakých tunelů. Tak byl oválný stůl při kterém seděly další lidi v tom divným vohozu a chlápek co mi hodil stejný řekl. Našel jsem nového člena, jsem si jist že ho u nás dobře uvítáme. Pusa mi padla skoro až na zem a já začal zmatkovat. Ty hadry jsem fakt nehodlal nosit, začal jsem mu nadávat jakože co to má znamenat a co si o sobě myslí. Ten se po mě jen ohnal kunaiem a mou čelenku na krku proškrknul. Sledoval jsem tě už dlouho a čekal na tento den. Řekl to ten chlápek co mě sem dovedl a pak mi hodil do ruky zbytek utrženého listu z archívu o klanu Rokogu. Já si to všechno přečetl, bylo mi vše jasné, stejně tak jak o tomto společenství, mým osudem bylo zabíjet. Arigato Jashine!


Body:
Ninjutsu: 5
Taijutsu: 5
Genjutsu: 3
Inteligence: 4
Síla: 4
Rychlost: 5
Chakra: 4
Ruč. pečetě: 4
Celkem: 34

Techniky:
Všechny v podpisu nebo vlastních technikách ^^


Naposledy upravil Shaky Rokogu dne Wed 16 Jan - 7:28, celkově upraveno 9 krát
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Shaky Rokogu [ČLEN AKATSUKI] Empty Re: Shaky Rokogu [ČLEN AKATSUKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 23 Dec - 21:26

Klan si sepiš k ostatním klanům, prosím ^^
K životopisu: Celkově se mi líbí, až na pár maličkostí jako je:
1.) Svitek, který jsi ukradl, předpokládám, že myslíš stejný svitek, který ukradl Naruto, že? Tak to je mi líto, ale tohle ti nepovolím. Dál se mi moc nezdá, že by si toho nikdo nevšiml xD
2.) Od 16. let v Akatsuki?

Jen to trochu pouprav a já ti to povolím, jak jsem už psala, životopis se mi líbí. ^^
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Shaky Rokogu [ČLEN AKATSUKI] Empty Re: Shaky Rokogu [ČLEN AKATSUKI]

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sun 23 Dec - 21:48

Dobře Smile. Klan sepíšu a jinak jsem to upravil, tada jak se jen dalo Very Happy. Nechtěl jsem to celé přepisovat, tak jsem tam napsal jen letmo o tom že jsem si pár zapamatoval, stejně jak v akademii Smile. Teda, jestli s tím máš problém, klidně to ještě upravím ^^, jinak Arigato Wink.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Shaky Rokogu [ČLEN AKATSUKI] Empty Re: Shaky Rokogu [ČLEN AKATSUKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 23 Dec - 22:14

POVOLENO Vítej v Akatsuki! Smile
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Shaky Rokogu [ČLEN AKATSUKI] Empty Re: Shaky Rokogu [ČLEN AKATSUKI]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru