Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

3 posters

Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Makoto Fri 21 Dec - 13:06

Jméno a příjmení:
JayJaz_Washi_Sennin

Hodnost: Chuunin

Věk: 19

Narození: 15.2.

Pohlaví: Muž

Klan: Washi Sennin
Element: Fuuton, Katon.

Hijutsu:
Washi Sukurimu (Orli křik)
Technika dovoluje komunikovat s ptáky a orly.

Sensei:
Makihiro Washi_Sennin


Charakter:
Jay je zvláštní osoba. Někdy je ukecany a někdy z něj nikdo nedostane jediné slovo. Pokud nemusí, nezabiji. I když je lovec nukeninu. Snaží se je vždy přivést zpět, i když to není jednoduché, ale díky pečeti Orlího poustevníka dokáže zapečetit vzpomínky, takže se většina jeho cílů ani neví ze by Jay Existoval. Ale jeho nálady jsou také způsobeny jeho zdravotním stavem. Jay si je vědom ze pokud do 3 let nepředá pečeť tak jej jeho vlastní sila pohltí i když to ví, nehodlá na rodinu ani pomyslet dokud nezničí Hiashiho své dvojce. Jay Má jediný cil zabit Hiashiho i jelikož za pomoci Technik jejich klanu dokáže udělat spousty škod a byt hodně nebezpečný. Vždy má na rameni ukecanou Orlici Mitsuki.

Životopis:
Jay se narodil uprostřed února. Společné s jeho bratrem Dvojčetem. Byly od sebe nerozeznatelní, Děti rostly a zacaly se učit technikám klanu. Ale Hiashi zacal na JAye žárlit kvůli jeho schopnostem ovládat téměř dokonale svou čakru a také jeho zručnost v Ninjutsu. Hiashi v takových věcech pokulhával, ale čím víc se mu Jay snažil pomáhat tím víc se cítil poníženy. A za to Jaye nenáviděl víc a víc. Jay se mu pouze snažil pomoct, ale on to stále odmítal. Po nějaké době to Jay vzdal.

Vyber budoucího vůdce a srdce naplněné nenávisti:

Když Jay A Hiashi dosáhli sedmi let tak byly postaveni Před GIRA (Summona klanu) Který ze všech děti vybíral budoucího vůdce. Nikdo ani Vůdce klanu o této volbě nemohli pochybovat. Bylo vzácnosti ze byl vybrán potomek stávajícího vůdce. Ačkoliv to bylo vzácné GIRO vybral Jaye. A Hiashi se cítil ponížen před všemi. Když byl Jay vybrán následně mu GIRO také zvolil manželku ale také zároveň ochránkyni. Aiko si byla vědoma její povinnosti a bez váhaní ji přijala i když věděla ze to nebude snadné. Aiko byla starší o pět let než Jay ale i tak to pro ni nebyla překážka. Jaye znala od mala a vlastně jej milovala. Hiashi se potom vzpouzel a odporoval ale také znevažoval GIROVO rozhodnuti. Hiashi byl vykázal z vesnice. Hiashi přísahal ze zničí cely klan a Jaye zabije. Od GIrova rozhodnuti Aiko byla stále s Jayem. Když trénoval, spal nebo se procházel Aiko vždy sním, byla a nehla se od něj víc než na par metru. Kdykoliv kolem někoho prošli oboum vzdávaly úctu a hlubokou poklonu. Jayovi to připadalo zvláštní, jelikož si to neuvědomoval a vlastně ani nechápal, co se pro něj chystá. Mezi tim byly stále spolu vlastne to ani téměř nikdy nebylo jinak byly kamaradi od detstvi. A tak ubehlo pet let. Jay mel dvanacte narozeniny a to znamenalo ze mu bude predana vudcovska pecet která jej bude označovat od jejího prijmuti jakožto vudce klanu. Jay se několik hodin před slavnosti Jay sel ještě trénovat do hor a Aiko samozdrejmne snim. Tesne před navratem si sedl na skalu a Aiko samozdrejmne vedle nej. Jay chvili jenom tak mlcel aniz by něco řekl po dlouhe chvili se otocil na Aiko a zeptal se ji.
Jay:[collor=cyan] “ Aiko litujes toho ze te vybral GIRO?“[/collor] Jay mel obavy z jeji odpovedi, Miloval ji ale nemel tuseni co odpovi. Když tam tak sedel a cekal na odpověď tak se mu v hlave premitaly ruzne scenare toho co se stane.
Aiko: [collor=green]…………… Vis Jayi ja te miluji uz od doby co jsme se potkaly. Ale nevedela jsem jak ti to mam rict. Vim ze to ze nas GIRO dal dohromady byla nahoda. I kdybys ses nemel stat vudcem. I kdybys byl obycejny člen klanu. Nelitovala bych toho a vybrala by jsem si te. Miluji te a vždy bude. A Když te GIRO vybral jako budoucího vudce. Tak jsem po tom nevedela jak ti to rict. Nechtela jsem do tebe zasit pochyby.[/collor] zcervenala jsem a potom se na nej otočila. Pritahla jsem si jeho bradu k sobe a dlouze jej políbila. JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Large_romantic_anime_couples_kissing_57067 Jay: Chtel jsem něco rict ale nedala mi sanci a políbila me. A tim jsem nemel zadne pochyby o tom ze to mysli uprimne. Z jejího polibku to jasne vyplivalo ze to mysly uprimne. A polibek jsem ji oplatil. Potom jsem se odtrhl a pomalu postavil Podal jsem Aiko ruku a pomohl ji vstát.a vydali jsme se zpet do vesnice.

Ziskani peceti, nove povinosti a manzelstvi. Setkani s Mitsuki:
Když se vratili zpet do vesnice tak se každý rozesel do svého domu se pripravit. Po několika minutah se opet sesly a vyrazily mezi radou všech obyvatelu. Oba dva zacinaly pocitovat nervozitu a uzkost. A bylo to na nich patricne videt. Oba měli srdce pomalu az v krku. Kracely v ulicce tvorenou zastupy prislusniku klanu. Pomalym krokem dokracely az no dalo by se rici k trunu. Před kterym poklekly. Na trunech sedely Jayovi rodice. Vudce se postavil a naznacil Jayovi aby si sundal kosily. Jay udelal jak otec prikazal. Jeho otec spojil ruce jako při modlidbe ve skutecnosti nabyral pouze cakru. Jakmile se tak stalo prilozil sve ruce na jeho vůdcovskou pecet pote mu prikazal at vstane. Jay se postavil a byl pripraven na to co ho ceka no myslel si ze to bude něco co se tak jednoduse da prekonat. Když však jeho otec prilozil ruce na Jayovu hrud zacal Jay kricet bolesti. Byla to nepopsatelna bolest kterou ted prozival. Po chvili se na Jayove hrudi objevila tato pecet. JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Eagle_chest_piece_by_michaelbrito-d51vmkz Po te co chvili pulsovala zase zmizela.

(Vudcovska pecet slouzi k oznacovani nového vudce. V pripade smrti se pecet se ztrati. A objevi na novem naslednikovi. Slouzi také k ovladnuti vyjmecne technice. Nikdo bez peceti se nemůže danou techniku naucit nebo ji dostat na vissi uroven. Pecet také strada cakru v malem množství ze to nositele nejak neovlivnuje.)

Jakmile se Jay vzpamatoval z te bolesti tak ještě bylo pokracovani, o kterem Jay ani Aiko nemely poneti ze bude nasledovat. Vsichni vedely ze ti dva se miluji i když to před tim jeden druhemu nerekly. Jayovi rodice se postavily a podivaly se na sebe. Pote opet otocily sve hlavy k paru který stal před nimy a rekly: „Jayi a Aiko. Toto není soucasti obradu ale vy dva jste jako telo a duse. Pokud nejste spojeni ani jeden z vas není uplny a všichni tady to vedi a jsou si toho vedomi.“ Po te Zacal mluvit Jayouv otec. „Jayi a Aiko, Vy dva jste si byly souzeni. I kdybys Jayi nebyl vybran jako budouci vudce a Aiko ti nebyla vybrana, verime ze vy dva by jste stejne byly jednoho dne svoji. Jayi jsi muj syn ale teke i když vyjmecne také nasledovnik v cele historii klanu jsi první vudce který byl vybran jako syn vudce. GIRO cte srdce cloveko jako zvire ma skvele instinkty které se nemyli. A ty Aiko jsi uz od detstvi Jaye chranila a podporovala, i když nevedome. A navíc Aiko jsi talentovana stejne jako Jay. Malo kdo z ostatních ve vasem veku je na vasi urovni, Ale není to důvod proc jste byly vybrani. Ten důvod je ze oba dva mate spravedlive a dobre srdce. Jayi ty jsi silny ale také bude z tebe dobry vudce. A také verim ze oba dva budete ctit zákony klanu i vase deti. Ted když Jsem ti predal část vudcovske peceti ty i tva budouci zena jste nova nadeje i budoucnost klanu. Az prijde muj cas tak budes mit za úkol vynes jmenu našeho klanu tak vysoko jak jen to busde mozne. A vase deti v tom budou pokracovat.A ted je cas Aby jste byly spojeni od dnešního dne az do konce vasich zivotu.„Potom utichl a cekal az Sestra Aiko prinesla tacek na kterem prinesla dva prstýnky na kterých byla orli hlava. Postavila se Jayova matka a na prsteny položila orli pirka. „Vite ze nas klan je stelesnenim sily a vytrvalosti. Každý vudce ziska svého orlího společníka který mu bude stat po boku at se stane cokoliv. Orel je nas symbol a symbol našeho klanu. Vy dva jste naší budoucnosti a svetlem pro budoucnost jinych vesnic pokud se rozhodnete se k nektere pripojit tak se stane. Nez budete oddani je zde ještě jedna věc Jayi ted musíš pouzit Hijutsu klanu jenz ti privola tvého ptaciho společníka. Vudcovska pecet vas spoji vase pocity budou jedny a tytéž, ale jedna věc nez se tak stane. Je zde někdo kdo zpochybnuje Jayovo vudcevstvi nebo snad snatek tech dvou?“ Zeptala se a cekala zdali se někdo ozve ale bylo hrobove ticho. Jayuv otec se nadechl a řekl: „Ted je cas Jayi ukaz silu tvého duse a propojeni s nasim symbolem.“ Jay se nadechl A Pouzil orli krik. Chvili se nic nedelo ale behem chvile se objevilo orli mlade jenz sedlo Jayovi na rameno. A jiz nikdo nemel pochybnosti.Pote vzal JAyuv otec tacek se prsteny a postavil je na stul a řekl:“Tyto prsteny budou jsou symbolem budoucnosti stejne tak vasi i naší. Prijmate od dnešního dne kdykoliv, kdykoliv zemřu zodpovednost za klan ale stejne tak i za vse zivoty a zákony klanu? I když zustanety pouze vy dva, a nikdo jiny?“ Ozvalo se hrobove ticho nikdo si nedovoloval rict nic pouze cekaly na odpověď tech dvou. „Ano od teda z do sve smrti.“ Odpovedeli oba dva najednou. Potom pristoupila Jayova matka a postavila tacek s prsteny vzali je a navlekly je jeden druhemu. Ale to co udelala Aiko jay necekal naklonila se k nemu a políbila ho Jay se zacal červenat jak retkvicka. Tohle teda necekal a ani ve snu by ho nenapadlo ze to Aiko udela. Vypaadl nejak takhle: JayJaz_Washi_Sennin [Genin] 1893733_1313615583012.06res_500_281 Nikdy by ho nenapadlo ze tohlle se stane takhle přes vsema co se stalo v horach to bylo mezi nimi. I když to Jaye prekvapilo tak se nebranil. Nikdo nemel slov na situaci když se potom otocily na dav bylo jenom slyset jasani, gratulace. Potom prisla Aikina sestra a zaseptala Jayovi do ucha:“Jestli ji nejak ublížíš tak te zabiju vudce nevudce.“ Proste si to nemohla odpustit. Po ukonceni slavnosti se všichni odebraly do svých domovu.

Nejhorší zážitek v životě,Ztrata nejbližších a touha docilit spravedlnosti:

Jak roky ubyhaly Jay i Aiko silyly(+6. Jay si vsiml ze posledních par tydnu s Aiko nebylo něco vporadku. Mel male obavy ale nedaval to na jevo prece jenom Aiko byla medik takze to nedaval najevo a nemel o ni strach vedel ze kdyby se delo něco vazneho rekla by mu to. Nemely mezi sebou tajemstvi. Rozhodly se ze se vydaji na několik dni trénovat do hor aby nebyly porad na ocich. Když se tam dotaly stavel stan. A Aiko premyslela jak mu rict ze ceka dite ono se to lehce planuje ale skutecnost je trochu tezsi nez se zda. Jay si nedelal starosti s nicim mel vedle sebe osobu kterou miloval a na nicem jinem mu ted nezalezelo.Ale ještě nevedel ze se vse zmeni.
Kratce po Jayove odchodu se v noci vkradl Hiashi do vesnice. A otravyl Studnu jedem jenz potlacuje cakru. Vedel ze tohle bude Handicap který mu da vyhodu jelikož všechny z technik co pouzival klan jsou zalozene na Cakre.A vedel ze to je ucini bezbranymy proti utoku. Po te co Hiashi otravil studny se na několik dni stahnul aby pockal az se jed rozsiry a dostane do tel všech. Po několika dnech utok zacal když Hiashi a několik nukeninu které si najal zacali zabijet a nicit a palit vesnici. Nenarazily na velky odpor. Vetsina nebyla schopna bojovat. Když po hodine zabily všechny krom Hiashiho rodicu.
Mezitim si Jay a Aiko vsimly hustteho dymu okamzite se vydaly zpet do vesnice.Behem několika minut se dostaly k branam vesnice. A uvidely tu hruzu. Neverily ze to mohlo jenom tak skoncit beze znamek boje. JayJaz_Washi_Sennin [Genin] 1342036352744
Kdyz byly tesne pred branou branou tak jay padl na kolena a jenom citil obrovskou bolest. Diky vudcovske peceti citil otcovu bolest když jej Hiashi pomalu a boletive zabijel. Na Jayove hrudi se objevila pulsujici pecet. Jay se nezmohl na odpor a ani se hnout a Hiashi to vedel. Mezi plameny se objevyly 2 postavy jedna byl Hiashi a ta druha jeho prisluhovac. Který okamzite zautocil na Aiko. Hiashi vy tahl katanu a Sekl Jaye Přes hrud. Když Aiko videla co se deje priskocila před Jaye a Aktivovala klanovou techniku. Hiashi však napustil do celele cakru a A sekl Aiko do Boku. Aiko nechala vybuchnout. Prsty namočila do krve vytekajici z jeji rany a privolala Gira. GIRO oba vzal na horu poustevniku. Kde Aiko lecila Jaye. Když skončila zacala lecit sebe ale nemela dostatek cakry aby to zvladla. Jay se probral a uvidel Aiko myslel si ze se mu to jen zdalo ale potom si vsiml Jejiho zraneni.Vzal ji do naruci a drzel ji. A dlouze polibil a řekl: „Vydrz Aiko sezenu pomoc. Budes v poradku.JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Anime_couples_kissing_-_FancyWall_large A rekla: „Jayi, je konec. Nerikej medikovy ze bude vporadku. Chtela jsem te ještě jenou videt. Nez prijde muj cas. „
Jay: “Proc jsi nevyléčila sebe a lecila me? Proc?
Aiko: „Protože to byla ma povinnost zapomel jsi. Ale ještě ti musim něco rict. Cekala jsem nase dite. Je mi lito ze jsem ti to nerekla drive ale ja nevedela jak. Ty jsi jediny kdo muze Hiashiho porazit. A taky jediny kdo muze obnovit klan. Je mi to lito Jayi naposledy me prosim polib.
Jay: Z mych oci zacaly stekat slzy, které se nedaly zastavit. Nahnul jsem se k Aiko a polibil ji. Po chvili co jsem ukoncil nas polibek jsem plakal a dival se na zapad slunce. Spolecne s poslednimy slunecnimi paprsky Aiko naposled vydechla. A jeji duse opustila telo. Jedine o ze me vylezlo byl krik s Hiashiho jmenem. „Hiashiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii“ Na vic jsem se nezmohl.
GIRO: Giro vysel z jeskyne a řekl: „Jayi vim ze se ted necitis nejlepe ale abys byl schopen Hiashioho porazit musíš překonat nenavist a smutek. Pouze te mohu naucit Techniku ale pecet jenz je na tve hrudi je symbol toho co je tvůj klan a také to kym jsi ted. Ted jsi poslední nadeje na obnoveni klanu.“ Potom opet vesel do jeskyne.
Sundal jsem prsten s Aikineho prstu a dal jej na snurku a dal si jej kolem krku a svůj si nechal na svém miste.Pote jsem Aiko. Polozil na zem. Po te vzal jsji katanu a dal si ji na zada. Pote jsem jenom řekl:“ Miluju te. „ To byly me poslední slova ve kterých byly nejake emoce. Pote vysel Giro z jeskyne otevrel zobak a zacal chrlit na Aikino telo ohen. Když zmyzelo jeji telo zmyzela i ta vesela a citliva část mého ja.

Jay Se po par tydnech vzpamatoval stale vsak citil nenavist a smutek proste vsechny negativni emoce. Vedel ze casem se mozna vse upravi ale ted vse videl cerne. Z Hory poustevnika jej Giro Vysadil na hranicnim pasu mezi sunou a konohou. Jay nemel tuseni co se vubec delo ve svete. Nakonec zamiril smerem do pouste. Kde se po dvou dnech obevil vycerpany u nejakeho chramu. Knezi jej tam opecovavaly a. Kdyz byl Jay uz vporadku tak se dozvedel co se stalo a taky o valce. Nakonec se Jay objevil u zbytku suny. Sem tam nekoho potkal ale nebylo mu do reci nekolik dni sedel u brany nobo spise co zni zbylo. Kdyz tam nahle zkolaboval. z jeho vzhledu i obleceni bylo jasne i to ze nemel pojem o tom co se ve svete stalo. Nakonec se po par dnech probral z poustni horecky nekde v tunelu nebo kde hlidany nekolika maskovanymy Posatavami(ANBU). Po nekolika hodinovem vyslichani se potvrdilo jen to ze az do posud nemel o tom co se delo ve svete tuseni. Nakonec mu dali na vyber ze muze zustat pokud chce. Jay se rozhodl citil se zavazany za to ze jej zachranili a tak prijal misto Genina a zavazal se Sune. Ale taky vedel ze musi najit sveho bratra.


Vybaveni: Brneni vypada sice ze je tezke ale opak je pravdou je extremne lehke a neomezuje pohym. Na hrudi a zadech je ornament orli hlavy. JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Normal_07.02.10

Cakrova katana která puvodne pattrila Aiko JayJaz_Washi_Sennin [Genin] 285248-n
ZNV: Lekarnicka, Bojove pilulky,


body:


Techniky:


Naposledy upravil JayJazWashiSennin dne Mon 10 Jun - 22:03, celkově upraveno 5 krát
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty Re: JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Fri 21 Dec - 19:35

Takže ... Klan patří k ostatním sem: https://nsgoon.forumczech.com/f52-klany-na-ns-go
Popravdě ta postava se mi nelíbí. Schopnost pozměnit paměť, ...? Opravdu? K tomu se ti sice u klanů vyjádří PiliKKa, ale já bych ti to nepovolila. Na S-rank shinobiho, kterého mimochodem nepovolím, máš moc krátký životopis a co si budeme povídat, gramatika taky pokulhává.
Za mě prozatím NEPOVOLENO
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty Re: JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Makoto Fri 21 Dec - 20:20

Zmeneno na A-Rank Zmeneny body.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty Re: JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 30 Dec - 18:55

Dokud neupravíš klan NEPOVOLENO
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty Re: JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 1 Jan - 14:07

Tak Jazi, kde začít.... je toho více... uhm... mám tu více výtek a trochu objasnění, co by si s tím mohl udělat, aby to bylo schváleno...

1. Čakra potlačující Bijuu? Velká čakra? Tohle Jazi ne, jelikož tuto vrozenou vlastnost má klan Uzumaki. Jak velké množství čakra, tak i její vlastnost potlačovat nebo zadržovat Bijuu. Proto jako jediný umí přežít vyjmutí Bijuu z jejich těla.
Navíc k tomu ještě ta komunikace s orly a ty techniky. To máš jako dve KG nebo Hijutsu dohromady a to jsme už dávno zavedli, že to nejde....
Takže tu komunikaci s orly a jejich využívání jak v boji, tak k různým technikám bych povolil do tvého klanu. Zbytek, ale ne...
Jestli chce mocnou čakru, která potlačuje Bijuu, udělej si do Konohy Uzumakiho ^^
Takže toto upravit a bude to Ok...

2. Ohledně té techniky, co se perfektně ovládl v 7 letech... uhm... nebudeme přehánět... géniuse typu Itachi nebo Sasuke nemá nikdo rád a ani já to moc rád nevidím stále dokola, takže kdyby si to přesunul na těch 10 roků, myslím, že by to už šlo Smile
Když si vezmeš, že ve 12 by se měl stát klanovým vůdcem, tak to rozhraní 2 let je akorát....
Tu techniku však bdueš nejprve muset vytvořit a dát na schválení Pillice. Potom tento děj i s tou danou technikou bude schválen v životopise ^^

3. Ohledně tech hor, pálení vesnice, ochromení... trochu bych to rozvedl.. nedává to chvílemi vůbec smysl...
Najednou je tam tvá domluvená manželka... kde byl Giro, když se to dělo... jak ses hned vrátil, co to bylo s tím ochromením.... nevšiml sis ho? Kde se vzala tam ta tvá domluvená manželka... to je tak přežila?
Trochu se to snaž prostě rozvést, vypsat, popsat, aby to bylo smyslnější a i lépe se to četlo... pár řádků na víc tě nezabije a myslím, když popíšeš trochu cesty, trochu toho, co se dělo s Giro a ostatníma nebo kdy a jak bylo domluveno to manželství, jestli jste se stýkali povídali si, tak opravdu to bude mnohem lepší a životopis se tím i prodlouží. Prostě.... trochu celou situaci objasnit... jak spálení vesnice, tak to domluvené manželství... ^^
Bude to jen plus pro tebe a ten A Rank by ti mohl být i schválen ^^

4. To potácení bůh ví kde zraněný... nepravděpodobný... zraně po bitvě se buď po pár dnech zahojí nebo zacelí a nebo na něj umřeš... Bylo by lepší napsat, že boj proběhl blízko nějaké vesnice, do které ses následně vysílený dopotácel a kde by tě mohli najít, ošetřit a tak... Příběhově by to pomohlo a mohl by ses tím pěkně zapojit do hry ^^ Stačí si jen vybrat vesnici. Málokdo má na výběr, kam by se jen tak se svou postavou mohl dopotácet... ty zde tu možnost máš, tak ji využij ^^

Takže pokud toto opravíš a nějak takhle předěláš, bude to ok a nebude problém ^^
Gramatiku u tebe zase tolik neřeším, protože vím, že k tomu máš své důvody... třeba, že nežiješ v Česku, takže to toleruji ^^
Ale gramatiky nic nemění na obsahu a zpracování životopisu a děje ^^ To je tvůj výmysl a tvé psaní, i když možná z chybami ^^
Tak se do toho dej a hodně štěstí. Pak rád k tvé postaavě napíšu to zelené slovíčko ^^
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty Re: JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Makoto Tue 1 Jan - 14:22

Takze na klanu se uz pracuje. Bohuzel jsem pouzil puvodni verzi takze jsem to moc necetl proste to tam vlepil. Takze to zmenim techniky jsou hozene na schvaleni taktez.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty Re: JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 1 Jan - 17:41

Dobře... počkám tedy ^^
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty Re: JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Makoto Mon 7 Jan - 17:46

upraveno
Techniky dodam pozdeji stejne tak body.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty Re: JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Mon 7 Jan - 22:46

Teď už nevidím problém, moc pěkná úprava ^^ (Úprava z minulé verze)

POVOLENO
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty Re: JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Makoto Fri 31 May - 21:56

Pokud mozno rad bych Ziskal herne Nanabiho.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty Re: JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 1 Jun - 7:28

Chuunin už je zabraný a Nanabi taky ^^
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty Re: JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Makoto Tue 11 Jun - 15:26

Editnuto
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

JayJaz_Washi_Sennin [Genin] Empty Re: JayJaz_Washi_Sennin [Genin]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru