Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nepřítomnost

Goto down

Nepřítomnost Empty Nepřítomnost

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Nov - 17:01

Chci omluvit postavy Kataro Hyuuga, Sajin Kategama a Roronoa Zoro kvůli nedostupnosti k PC. Dneska časně ráno mi počítač vypověděl službu a můj rezervní počítač ho před pár hodinami následoval. Teď jsem si pučil bráchy netbook takže tu budu tak do 22:00 než se vrátí. Potom je nejasné kdy se ukážu, jelikož můj PC se odmítá zapnout a ani výměna součástek nepomohla. Kdyby n+kdo věděl jak řešit problém tak mi pls napište. Včera jsem ho před spaním normálně vypnul jako vždy a dneska ráno se už nedokázal zapnout. Abych ukončil toto oznámená tak od dnešních 22:00 do neurčita tu nebudu, ale budu se snažit využít každé příležitosti zde napsat posty.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost Empty Re: Nepřítomnost

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Dec - 10:40

Tak moje neaktivita začala tak rychle jako skončila Very Happy Odedneška jsem zase plně aktiv, počítač už mám spravenej a tak doufám že dlouho vydrží.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost Empty Re: Nepřítomnost

Příspěvek pro Anonymní Thu 13 Dec - 20:07

Chci se omluvit za moji nepřítomnost za všechny postavy, ale Roronoa Zoro je zaseklej na želvím ostrově, Sajin Kategama zase na cvičišti kde na někoho čeká a za tuhle postavu se nechci míchat už do předem rozdělanýho filleru. Nemám teď moc času a tak nejsem vůbec zde aktivní. Pokusím se to nějak vyřešit a aktivitu zvýšit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost Empty Re: Nepřítomnost

Příspěvek pro Roronoa Zoro Mon 14 Jan - 17:35

Chci se omluvit za mou nepřítomnost z důvodu nedostatku času kvůli povinnostem jinde a toho že jsem si udělal moc postav na spoustě forech a nestíhám. Tímto bych chtěl tedy oznámit, že budu už hrát jen za postavu Roronoa Zoro a postavu Sajin Kategama a Kataro Hyuuga můžete dát do neaktivních aby se hráčům uvolnily místa. Předem děkuji za pochopení.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Nepřítomnost Empty Re: Nepřítomnost

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru