Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jižní část ostrova.

+2
Roronoa Zoro
Tatsuo Reigi
6 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Jižní část ostrova. Empty Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat 10 Nov - 21:30

Jižní část ostrova je spíše hornatá a není zde tak hustý les.Je tu však spoustu planin a míst kde by ani ten nejlepší Shinobi nepřežil.Kdo ví však jestli se něco za ty léta nedokázala přizpůsobit.

Jižní část ostrova. 17b6166110d55796
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 10 Nov - 23:07

Procázím kolem ostrých hran skal a musím si dávat velký pozor, abych se na něco nenabodnul a taky si musím vyrobit zbraně k přežití. Ten kunai co mi dal bude k ničemu, maximálně si s ním vybrousím zbraně. Pomocí svých rukou jsem nadzvedával velké kameny a házel je na ostré bodce, které byly na skalách. Celkem se mi jich podařilo oddělit tři což se hodilo. Tak začal můj dlouhý čas kdy budu vyřezávat nové katany ze skály. Bylo potřeba pár hodin, ale já jsem v tomhle byl zručnější takže jsem se dal raději do práce. Až budu s nimi hotov budu pokračovat ve své cestě napříč ostrovem. Taktéž se budu muset domluvit s tím Hachibim uvnitř mě o nějaké plánu jak se odtud dostat, ale samozřejmě že rozumně.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 11 Nov - 13:21

Konečně to bylo hotové, sice to nebyly mistrovské meče, ale aspoň něco. Snad něco vydrží, zas tak zručnej v tom nejsem. Kam ale půjdu, je to tu samá skála a úzké průchody. Musím se dostat dál do vnitrozemí a zjistit jak se dostat zpět nahoru. Bude to náročnej tejden, ale nějak to musím zvládnout. Ten Hachibi je osmiocasý démon že? Možná by mi mohl pomoc, teď není zrovna čas rozmlouvat kdo cítí větší nenávist. Je zapotřebí se společně nějak dohodnout a pomáhat si. Rozmýšlel jsem si jakou cestou se vydám, ale rozhodl jsem se jít na severovýchod kde jsem procházel kolem ostnatých kamenů, které mě občas řezali do noh. Vydržel jsem to a pokračoval jsem dál, našel jsem dokonce i nějakou jeskyni a tak jsem se do ní vydal, abych prozkoumal co se v ní ukrývá. I když jsme neviděl nic pokračoval jsem tou tmou beze strachu. Musel jsem ovládnout svůj strach za účelem úspěchu. Často jsem slýchal podivné zvuky, které pocházeli bůh ví odkud. Po pár hodinách jsem však vystoupil na světlo a objevil jsem se na úplně jiném místě. Byl jsem pryč z té uzavřené rokle a mohl prozkoumávat zdejší terén.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Shinobi Sun 11 Nov - 14:32

U Zora všechno probíhalo celkem poklidně, na obzoru žádné nebezpečí, všechno bylo v pořádku. Lesů tu moc nebylo, mohl zahlédnout nebezpečí skoro kdykoliv. Ale právě v tom spočívala i ta nevýhoda, schovat se tu člověk mohl jen málokde. A jelikož vyšel z jeskyně, byl na ráně mnohem víc..

Před Zorem se v dálce něco objevilo. Nebyla to živá věc, alespoň prozatím. Byla schovaná za jedním z vetších kamenů, přibližně sedm metrů do Zorana. Stály tam kameny v kruhu, obrovské, a uprostřed nich se tkvělo jakési hnízdo. V něm bylo spoustu vajíček, obrovských i malých, a mezi bílými i několik zlatých..
Kolem nikdo nebyl, všude se rozprostíraly jen skály, sem tam obrovské kamene, ale obloha byla čistá, nikde nic, spíš to vypadalo, jako kdyby to bylo opuštěné..
Bylo teď jen na chlapci, jestli se vydá podívat blíž, přeci jen, tahle krajina moc plodů a jídla nepřináší a tohle bylo přímo na ráně. Nebo čistě ze zvědavosti a nebo se otočit a jít.. Kdo ví, to bylo jen na něm.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 11 Nov - 14:41

V dálce zahlédnu nějakou podivnou věc a tak se opatrně a pomalu přiblížím blíže na průzkum. Spatřím nějaké opuštěné hnízdo ve kterém je několik zvláštních vajec " Co to je? Vejce uprostřed ničeho? Tss určitě se někde vynoří nějaká bestie co mě bude chtít sežrat co? No to má smůlu udělám si zní grilovaný maso. " Potom jsem se následovně chystal jít k vejcím, jakmile jsem k nim došel tak se nedělo nic zvláštního aspoň v to jsem doufal, a proto jsem mírně zaklepal na jedno větší vejce a trochu s vtipnější stránky jsem zavolal po zaklepání na vejce " Hej jsi tam? "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Shinobi Sun 11 Nov - 15:08

Ve chvíli, kdy Zoro zaklepal na větší vejce, začalo pukat. Jak to tenká skořápka nevydržela. Jakmile skořápka opadla, hlava se špičatým zobákem se prudce vymrštila ven a její zobák sklapl na místě, kde byla Zorova hlava, snad včas uhnul, jinak by to nebyl hezký pohled.

Zjevně mládě ze sebe sesypalo skořápku, zaměřilo se na Zora a spustilo tak obrovský křik, ječák.. Rozeníval se velkým okolím, něco zjevně volalo mámu. A aby toho nebylo málo, začali pod tím křikem, který trhal ušní bubínky praskat i ostatní skořápky a asi polovina vajíček byla vylíhlých. Někteří větší než Zoro, jiní menší, ale všechno sborově zaječelo a pak se na Zora vrhlo. Teda jen zatím, to ještě nečekal, že ho čeká něco horšího.

První se ozval skřek. Hlasitý, hrozivý! Jen předpovídal návrat něčeho, co rozhodně nebude hezké. Po prvním skřeku se ozval druhý, snad ještě hrozivější, že by se vracela rovnou celá rodinka? Kdo ví. Najednou něco prudce prolétlo kolem Zora, seklo po něm a než se stačil ohlédnout bylo to fuč, na obloze nebylo nic, i mraky se stáhly, a jediné, co nasvědčovalo tomu, že to, co se před chvílí stalo byla pravda, byl znovu ten skřek, co svíral útroby, dělal husí kůži a mrazil až do morku kostí. A také asi dvou metrový kanec s prořízlým hrdlem, který přistál na Zorovi. Dokázal se vyhnout nebo ho mrtvola kance svou vahou přikovala k zemi? Jestli ano, což je dost možné, bude mít problém.

Něco se znovu chystalo na nálet, ale co to bylo a .. kde vlastně to bylo? Mláďata začala jásat, ale měli asi vlastní pud sebezáchovy, tak se stáhli zpátky do hnízda. Tohle nebyla hra, tady šlo o život.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 11 Nov - 15:42

Stěží jsem se vyhnul tomu klovanci co se vyřítil z toho vejce. Spadl jsem na zem a trochu rychleji se od nich vzdálil. Začali křičet a já myslel že přijdu o sluch " Ticho! " Zakřičel jsem, ale potom se vylíhla další mláďata a já byl celkem v maléru když v tom na mě z ničeho nic zaútočilo do ramene a odhodilo mě to o jeden kámen, ale naštěstí mě to jen odhodilo nezranilo naštěstí. Začali se ozývat podivné zvuky a já už tušil co by to mohlo být. Rodiče se vrátili a nebylo by moudré zůstávat na tak velkém prostranství, ale nebylo kam se schovat. Letěl na mě z čista jasna kanec, kterýmu jsem se vyhnul tak tak kotrmelcem dozadu a dával pozor na všechno co se hýbe a byl jsem ve střehu. Tohle nevypadalo dobře.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Shinobi Sun 11 Nov - 16:12

Najednou skřek utichl, všechno kolem utichlo. Hrobové ticho nikdy neznamenalo nic dobrého. Zoro mohl slyšet jen sám sebe a nic víc. Ticho před bouří..
Doopravdy to pominulo? Nebuďme naivní! Na Zora se zezadu něco vyřítilo, drápem se mu zachytilo za triko a mrštilo ho o kámen vedle. Nebyl čas na to, ale jen ležet, jestli chtěl Zoro přežít, bude se muset sakra rychle posbírat, protože maminka nebo i tatínek vážně na nic nečekali! Ozval se další skřek a na Zora, který musel bejt minimálně otřesený se řítil, teď už jasně viditelný orel. Ne tak jako obvyklý, byl dvouhlavý, snad tří metrový! Mamka s taťkou v jedné osobě, snad ta nejhorší kombinace co mohla vůbec bejt! Oba dva vypadli nanejvýš rozzuřeně!

Jižní část ostrova. Grj71

Ostré zobáky, skřek, co trhal uši, způsoboval bolest hlavy a navíc je to dravec. Nenechá Zora uniknout, půjde po něm, hladově. Navíc byl strašně rychlý, jako blesk. Ostré drápy se přibližovali k Zorovu hrdlu. Unikne?
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 11 Nov - 16:28

Obrovský dvouhlavý orel mě chytil a odmrštil do kamene a já se musel hodně rychle zmátořit, abych nepřišel o život. Už letěl naproti mě a v tom jsem si vzpomněl na ručně dělané katany, které nebyly zrovna ukované z kovu, ale z ostrých bodců skal, které by snad mohli stačit na proseknutí nějakého toho tužšího masa. Stál jsem nehybně na místě a čekal na vhodný okamžik. Dal jsem si meče do správné polohy a když se naskytla šance a vzdálenost tak jsem vší rychlostí vyrazil orlovi naproti. Byl to risk, ale s tímhle bych to mohl zvládnout. " Santoryu: Oni Giri " Rychlými seky, které pomalu ani nešli vidět, jelikož mé šermířské techniky jsou obzvlášť rychlé co se týče seknutí katanou. Na orlovi se mohlo objevit krvavě proseknuté X a já se objevil za ním. Neváhal jsem a hned jsem se otočil kdyby náhodou neměl dost a byl připraven pokud by chtěl stále bojovat. Mám techniku, která by ho porazila ani by nemrknul, ale záleželo kolik toho ten přerostlej orel vydrží.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Shinobi Mon 12 Nov - 17:46

Útoky Zora měly sice efekt, ale na asi tak velký, jak by předpokládal. Orel měl dost tuhej kořínek a taky touha ochránit svá mláďata ho hnala dál. Stále se držel na nohou, otočil se, drápy se zabořil Zorovi do ramenou, mohl být rychlý jak chtěl, ale instinkty a reakce zvířat nemohl nikdy pochopit, orel byl nesmírně rychlý. Drápy se mu zabořily do ramene a do masa a vzlétly s ním vzhůru, až kamsi nad skaliska, sakra vysoko! Zoro měl stále meče, mohl se bránit, jak chtěl, ale problém byl v tom, že pokud orla zabije, zřítí se z několika desítek metrové výšky přímo dolů na ostrá skaliska. Teď byl nejspíš čas na paniku a myšlení.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Mon 12 Nov - 18:26

Orlovi se mě podařilo chytit velmi dobře i s mojí rychlostí a já byl unášen pryč. Zřejmě jen chránil svá mláďata, ale já se musel dostat z jeho sevření i když jeho pařát byl zabodnutý až do masa. V té chvíly jsem se musel uklidnit což mi moc nepomáhala ta šílená bolest. Musel jsem si vzpomenout na to co mi bylo řečeno. Teď stejnak za letu nemohu nic dělat, takže se zaměřím na koutek mé mysli a snažím se do toho koutku vejít a zjistit co se v něm ukrývá. Možná to byla právě ta cesta jak se dostat k démonovi uvnitř. Momentálně jsem potřeboval jeho pomoc, protože kdybych jednal sám za sebe a orlovi rozseknul nohy tak bych dopadl velmi špatně.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro bijuu Mon 12 Nov - 18:58

Prudce otevřel oči a zvedl hlavu. Zaslechl totiž tiché šplouchání vody, jak se někdo k němu blížil, vyvedlo ho o z nečinnosti, věděl, co se děje, ale přišlo mu zajímavější potrápit ho. Měl vztek, obrovský, neskutečný. Chtěl pomstu. Jehu, velkého Hachibiho, jednoho z bijuu zapečetili do dalšího spratka. Když Bee už není, nechce si zvykat na dalšího. Stačilo mu, že si musel zvyknout na ten rap. Ale přesto si svého nového hostitele musel prohlédnout, když už se tak odvážně rozhodl ho přijmout do sebe.
"Pošetilý hlupáku.." Odfoukl, ale jinak se nehýbal, upřel výhružný pohled k mladíkovi.
"Co tu človíčku děláš? Přišel ses na mě podívat? Už teď vidím, že bys potřeboval spíš rychle vypadnout" Pohled, upřený, hledící až do duše, hlas, dunivý, hrozivý, zavrtával se mu do uší, vléval se do žil a rozléhal všude kolem. Přesto znějící dost výsměšně. Nepovažoval Zora za hrozbu.
bijuu
bijuu

Počet príspevkov : 183
Join date : 19. 02. 11
Bydlisko : Trosky toho kde jsme řádili:-D

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Mon 12 Nov - 19:10

Ocitnu se před jakousi kleci a kolem mě je plno vody a já stojím na ní aniž bych musel využívat chakru což bylo podivné, ale trochu jsem to začínal chápat. Byl jsem v své mysli což se mi zrovna moc nikdy nedařilo, ale zoufalá doba si žádá zoufalé činy. Přemýšlel jsem nad teorií že čas se tu hýbe trochu jinak, třeba že den tu může být mnohem kratší doba ve skutečnosti. Bylo to však jen teorie a když se mi naskytla příležitost poznat toho kdo přebývá v mém nitru bez mého vědomí do nedávna tak jsem se začal zajímat. Byl to však hodně zvláštní pocit stát v jeho přítomnosti, jako bych pro něj byl nicota. Musel jsem ho nějak přemluvit aby mi pomohl.
" Takže Hachibi že? Zřejmě jen přezdívka podle součtu ocasů. Jsem tu proto, abych s tebou vyjednával o tvé pomoci. Jak určitě víš sledováním venkovního světa prostřednictvím mého těla tak jsme celkem v maléru. Mohl bych to sice jednoduše vyřešit jenže to bych nepřežil obrovský pád který by následoval. Poznat se můžeme kdykoliv, nedokážu si právě v tuto chvíly představit co všechno si zažil když tě pořád přesouvali, ale jednoho dne budu, jelikož jsi nyní ve mě. Pomůžeš mi nebo jak se rozhodneš? "
Pozoruji ho a výraz už se mi trochu stal klidnější, protože jsem od něho potřeboval pomoc. Kdo ví co se zrovna děje s mým tělem když jsem ve své mysli.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro bijuu Mon 12 Nov - 20:55


Hachibi dál zůstával nehnutě stát a jen pozoroval Zora, nijak se nevyjadřoval, i když věděl, že čas stále ubíhá. Pak se hromově rozesmál.
"Jednoho dne budu, jsi zatím příliš mladý a nezkušený na to, abys mě poznal! Chlapče na to tě čeká tak 20 let! Přinejlepším" Podotkl, ale pak zase výhružně zavrčel, to pobavení znělo spíš víc ironicky.
"Pomoct ti? Mohl bych, ale co za to! Víš, dám ti radu. My bijuu neděláme nic jen z dobroty srdce" Hlas Hachibiho se v Zorově mysli rozezněl jako poplašný zvonek. Nic příjemného než si na to člověk zvykne.
"Uděláme dohodu. Já tě zachráním přes smrtí a ty.. Co mi někdo jako ty může nabídnout?"
bijuu
bijuu

Počet príspevkov : 183
Join date : 19. 02. 11
Bydlisko : Trosky toho kde jsme řádili:-D

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Mon 12 Nov - 21:50

Podívám se trochu uraženě na Hachibiho když mě tak moc podceňuje i když jsem stále mladej tak nejsem přece blbej.
" No pustit tě úplně z ven sice nemůžu, protože to bych zase umřel já a nebyla by to fér dohoda. Mohu ti však nabídnout jinou alternativu. Jak jistě dobře sám víš tak v minulosti tě pořád přenášeli z jednoho hostitele do druhého. Někteří však nemohli zvládnout tvou přítomnost a tvou sílu. Nedokázali pochopit tvou nenávist a bolest kterou cítíš k lideme za to že tě stále drží v kleci. Jistě víš kam tímhle směřuji, však si se znal s Killer Beem a dalšími jinchuuriki když jste se náhodou setkali. To co bych ti mohl nabídnout je přijatelnější prostředí, které by ti mohlo jednou i vyhovovatů Kdo ví, třeba jednou budeme spolupracovat na tolik, že tě nechám vidět víc světa než nyní. To však záleží na tobě jak se rozhodneš. Má nabídka teda zní. Poskytnu ti přijatelné prostředí, které by mohlo trochu přiblížit tvou svobodu. "
Potom jsem se odmlčel a čekal jsem jak se vyjádři, mluvil jsem celkem dlouho tak jsem doufal že mi porozumí a neunudí se. Víc než vytvoření vhodných podmínek pro něj jsem udělat nemohl, protože přímé vypuštění by znamenalo moji smrt a navíc by ho raikage nebo někdo jiný zapečetil do někoho jiného nebo dokonce i do někoho horšího což bych mu ani já nepřál po tom všem čím prošel. Byl jsem zvědav jestli i Hachibi čte mé myšlenky, pokud by je četl tak by mohl vědět jaké jsou mé skutečné pocity.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro bijuu Tue 13 Nov - 15:41

Hachibi se nevyjadřoval, ale při zmíňce o Killer Beem bylo vidět, jak jasně na chvíli strnul, než znovu vyfoukl.
"Život jsem zachránil tolika jinchuuriky před tebou. Ale ani jeden z nich kromě Beeho to nezvládnul a i tak zemřeli, všichni po vypůjčení mé chakry zemřeli. Nezvládli to, jak jsi můžeš být jistý, že to zvládneš ty? Jsem osmiocasý! Tohle není dětská hra. Půjčím ti svou sílu, neovládnu tvé vědomí, ale od tebe požaduji jako cenu za tvůj život.. To, cos mi sám slíbil. Větší volnost. Neslibuji ti, že ti sílu propůjčím pokaždé, musíš mi dát důvod, abych ti jí půjčil. Teď tě zachráním, ale mám ještě jednu připomínku - žádný rap!" S tím Hachibi ukončil svůj dlouhý proslov, rozhodně to Zoro nesměl považovat za projev přátelství, Hachibi byl sám plný vzteku. Z klece ven vyšlehlo jedno z chapadel, mířilo přímo na Zora, ale těsně před ním se zastavilo.
"Jsme dohodnuti?" Zahřměl Hachibi, dával chlapci ještě na vybranou, pokud svolí, možná svůj život zachrání. Pokud odmítne, zemře. Ale pokud přijme, nikde není jistota, že jeho život stále bude.
bijuu
bijuu

Počet príspevkov : 183
Join date : 19. 02. 11
Bydlisko : Trosky toho kde jsme řádili:-D

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Tue 13 Nov - 15:52

Vyslechnul jsem si celý ten jeho dlouhý proslov a promýšlel jestli je to nakonec dobrý nápad. Usoudil jsem však, že je to jediná možnost, a proto jsem s ním tedy musel souhlasit. Udělám mu pobyt zde příjemnějším a dokonce nebudu rapovat. Sám jsem to ani neuměl a to že bych ze sebe dělal hlupáka tomu taky zrovna moc nepomáhalo. Každopádně jsem mohl utvrdit dohodu, ale vždy si budu muset dávat pozor. Tohle je jen začátek, ke konečnému vrcholu ještě zbývá daleká cesta. " Dobře jsme dohodnuti. Pokusím se ti to tu nějak zpříjemnit. Možná mě tu i často uvidíš aby jsi se nenudil. Každopádně tě mohu ujistit, že o rap nemám zájem. Než bych se ho naučil tak bych lezl všem na nervy a to mi zrovna nevyhovuje. Na tvoji odpověď tedy říkám ANO " Stvrdím dohodu a čekám co se bude dít. Zdali mi ji tedy předá a já ji udržím nebo selžu a bude semnou konec.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro bijuu Tue 13 Nov - 19:20

Hachibi si jen oddechnul, Beeho musel strpět, ale co ze srdce nenáviděl byl právě rap. Kdyby to dělal nový jeho hostitel, asi by tak milý nebyl. Bee si jeho úctu zasloužil, tenhle kluk zatím nikoliv. Ne teď, pořád mu přijde jako jeden z mnoha jiných a ani tenhle krok to nedokázal změnit.
Hachibi už se k ničemu nevyjádřil, chapadlo se stáhlo zpátky, a Zorova mysl se najednou ocitla ve tmě. Vrátil se zpátky do plnéhoo vědomí a k Hachibimu se už tak lehce nedostane, hlavně ne teď, na to je moc brzy.
Pokud se probral, mohl zahlédnout jen, jak jeho žilami proudí cizí chakra, obrovská, tak nesrovnatelná. Nic se jí rovnat nemohlo, ale zároveň s velkou mocí přichází velké nebezpečí. Mohla ho pohltit a zabít, pokud mu to stoupne do hlavy už nic s tím neudělá. Z pláště najednou vyjelo jedno z chapadel, obrovské, sevřelo se a udeřilo do orla, co právě chtěl Zora pustit. Odmrštilo ho to do skály vedle, taková síla! Zatímco Zoro volným pádem padal dolů, objevilo se druhé chapadlo, zachytilo se jednoho skalního výčnělku, přitáhlo se a vyhouplo tak Zora nahoru na pevnou zem a zachránilo ho tak před jistou smrtí. Ale plášť nemizel, naopak počet ocasů stoupal, musí to zastavit dřív, než bude pozdě.
"Cena za život, pamatuj na naší dohodu človíčku." S těmi slovy se kontakt s Hachibim na určitou dobu přerušil, lépe řečeno, na hodně dlouhou dobu, Hachibi nebyl zrovna moc komunikativní typ.
Hachibi se snažil příval chakry kontrolovat, aby Zora nezabil, ale stejně to bude muset zvládnout sám. Hachibi mu totiž slíbil jediné, že nepodnítí jeho vztek, nevyburcuje ho k tomu, aby povraždil všechny, kdo mu v životě ublížili. Nechá ho na pokoji. Alespoň prozatím, pokud nebude dohoda splněna, nedodrží ji ani on.
bijuu
bijuu

Počet príspevkov : 183
Join date : 19. 02. 11
Bydlisko : Trosky toho kde jsme řádili:-D

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Tue 13 Nov - 19:37

Následně jsem se ocitl ve tmě a hned potom už mimo svou mysl. Všechno se událo tak rychle a ta chakra byla velmi mocná a docela i těžká. Objevovalo se mi však víc chapadel než původně mělo což nebylo vůbec dobré. " Hej Hachibi slyšíš mě? Není třeba víc ocasů, orel už se teď nejspíše válí v prachu " Tato slova se k němu nejspíše nedostala, protože se zamlkl. Ale stále tu byl problém s narůstajícím počtem ocasů. Musel jsem však věřit Hachibimu co dělá, přeci jen máme dohodu, kterou jsme oba schválili. Pokud má nějakou čest tak jí dodrží. Přesto jsem však si sednul do tureckého sedu a začal meditovat. Nehodlal jsem používat už jeho chakru, ne teď. Zbytečně bych vyplýtval jeho drahocennou chakru. Doufal jsem že plným soustředím a meditací. Hodlal jsem svoji dohodu splnit, a proto jsem se snažil uklidnit a snažil jsem se snést to obrovské množství chakry. Musel jsem však zůstat klidný, abych nepodnítil Hachibiho když jsou bijuu plní nenávisti. Dalo by se možná předpokládat že jim to napomáhá získat větší sílu, ale kdo ví. Stále však pokračovala ohromná bolest, jelikož jsem cítil jako by mě něco pálilo kvůli té chakře.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro bijuu Tue 13 Nov - 19:58

Meditace opravdu zapůsobila, pokud se udržoval v klidu, ocasy pomalu, ale jistě mizeli, zmizel i plášť, snížila se i bolest. Jak se asi teď Zoro mohl cítit? Jako po dni stráveným ve ždímačce a ještě přejetej parním válcem. Nic pěkného vám povím.
Teď stačilo jen odpočívat, nasbírat ztracené síly a vydat se na další cestu. Však dobrodružství ještě nekončí!
bijuu
bijuu

Počet príspevkov : 183
Join date : 19. 02. 11
Bydlisko : Trosky toho kde jsme řádili:-D

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Tue 13 Nov - 20:04

Cítil jsem jek ze mě opadává ta ohromná tíha a bolest. Ale jakmile chakra i plášť zmizeli byl jsem absolutně grogy. Připadal jsem si jako bych celý den nadzvedával šíleně těžkou drtící smrtící past a k tomu ještě tří hodinovej maraton. Sotva jsem se doplazil pod jedno skalisku aby na mě kdyžtak nepršelo a tam jsem totálně odpadnul. Něco takového jsem ještě nezažil abych byl takto vyčerpanej. Ležel jsem na zemi, jelikož mě bolela šíleně i záda takže bych nedokázal být opřenej o skálu, protože by mi záda ještě více ztuhla. Jakmile jsem však odpadl pod malým kamenným přístřeškem zavřel jsem oči a usnul. Byl to velmi náročný den. Všiml jsem si však toho než jsem usnul že stopa po ráně kterou mi způsobil ten orel. Nejspíše vedlejší účinek, ale zkrátka byl jsem vyčerpanej a usnul jsem se spokojeným výrazem. Odpočinek jsem si po tom všem rozhodně zasloužil.

Zoro spal poměrně dlouhou dobu a všiml si že i ten pták dokonce zmizel. Jaká škoda, že mu utekla snídaně i když už bylo spíš odpoledne. Pokusil se vstát, ale pořád tu byl ten vedlejší účinek, který se však zmírnil tím dlouhým odpočinkem. Stačí nějaká chvíle a bude zase fit. Vstal a pokračoval své pátrání jak po jídle tak po cesta z téhle oblasti, aby se mohl vrátit tam odkud byl vykopnut. Jaká náhoda když pomyslel na to místo tak se mu vrátili vzpomínky na onu dávnou kamarádku, která opustila tento svět už před lety. Ten meč s bílou pochvou a naostřenou čepelí který po ní zdědil však nebyl obyčejný. Byl to jeden z kolekce nejlepších mečů. Tento meč by se nezlomil ani kdyby na ně spadla gilotina a na ní spadl obrovský kámen. Byla to památka kterou měl Zoro vždy u sebe a hlídal si jí, ale zrovna ji neměl u sebe a bylo to pro něj těžké. Pokračoval ale dál pátrajíc po nějakém jídle a cesty pryč. S Hachibim se už spojil a brzy se mu zrovna neozve takže za pokus to stálo.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Shinobi Thu 15 Nov - 18:32

Zorova cesta stejně jako u Miki probíhala v poklidu. Člověk by řekl, že už ho nic nepotká, no chyba lávky, ale zas tak strašné to nebude, i když, kdo ví, tohle území má ještě hodně překvapení a hezkáých zvířátek v zásobě!
Zatímco Zoro putoval, skaliska se změnila, místo hor už stál znovu na rozlehlé pláni a sem tak se začaly objevovat stromy. Uprostřed jeho cesty se však něco objevilo, bylo to široké a táhlo se to pár metrů do dálky a asi 2 nebo 3 do šířky. Jestli se chtěl dostat na druhou stranu musel tím projít. Nazývat to bažinou by asi moc dobrý nápad nebyl, močál to taky nebyl, ačkoliv to tomu dosti podobné bylo.
Normálnímu člověku by se nic nestalo, připadalo by mu to jen jako pěkně zasviněnej potok, takže přejít to by Zorovi dělat problémy nemělo. Ale jen pozornější jedinec by si všiml, že to nebyla obyčejná bažina, bahno nebo snad potůček, bylo to něco úplně, ale úplně jiného. No jediná cesta dál vedla skrz to.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Thu 15 Nov - 18:56

Dojdu až k něčemu co vypadá jako nějaké špinavé jezírko přes které musím přejít abych se dostal na druhou stranu, ale moc se mi nechtělo přes to bahno, a proto jsem přesekal svými kamennými meči pár stromů a odhazoval je na to jezírko vedle sebe abych vytvořil takovej most z klád jen tak pohozených na té vodě. " Já se v bahně válet nehodlám " Dával jsem při přecházením pozor na vše co se hejbe, protože bůhví kdo nebo co v takovém jezírku žije. Dával jsem si samozřejmě pozor abych i nespadl.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Shinobi Thu 15 Nov - 19:28

Pravda, sice to něco dokázal přejít a našel na to vhodný způsob, což sice dalo větší práci, ale alespoň něco, nemusel se přece ušpinit. Jakmiel se dostal na druhou stranu, čekalo ho další nemilé překvapení. A to něco jako, krtince? Něco tomu podobného, jen mnohem větší než bylo obvyklé! Prostě oborvské krtince všude kolem a bylo i vidět, jak je půda na několika místech vyvýšená a popraskaná, jak se něco pod ní prohnalo obrovskou rychlostí. To nebylo moc fajn, i to bahno předtím, jestli se Zoro podíval blíž, zjisitl, že to bahno nebylo, ale hnědý sliz z něčeho, co se plazilo. To vážně nevypadlo moc fajn. Měl by odtud sakra rychle zmizet než..
Okolím se začali ozývat podivné zvuky, půda se začčala třást, něco se blížilo, ale kam se schovat? Jestli se chtěl dostat pryč, musel přes ty krtince a to zabere čas.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Roronoa Zoro Thu 15 Nov - 19:39

Něco jsem zahlédl a nebylo toho málo. Takové menší kopce které spíš připomínali krtince " Co to má bejt? " Kouknu se na krtince a pak na to jezírko a něco se mi nezdá a tak se vrátím o krok zpět k jezírku a prohlídnu si ho zpět. Nakonec zjistím že to je nějaké slizské a hned to nechám být a chci odsud zmizet, ale v tom se už začala třást země a něco přicházelo. Kam ale jít když to bylo v podzemí. Zřejmě jsem se s tím musel utkat, nebudu stále utíkat, musím se tomu postavit čelem. Čekal jsem na místě a dával pozor hlavně na zem abych stihl uskočit, rychlý jsem na úskok byl.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Jižní část ostrova. Empty Re: Jižní část ostrova.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru