Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Štastný útes

5 posters

Goto down

Štastný útes Empty Štastný útes

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat 10 Nov - 21:17

Štastný útes je nejvyšší bod na želvím ostrově.Říká se mu tak kvůli jedné skále která má výraz velmi štastné osoby které z pusy proudí voda.Je na něj přístup jen z jedné strany ostrova a pokud by se stalo že z něj spadnete museli by jste celý ostrov obejít.

Štastný útes Happy_cliff_by_13tangerines-d4ach1k
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat 10 Nov - 21:59

Dorazili jsme až na vrcholek štastného útesu.Do tekutiny které vypadala jako voda jsem raději nešlapal jelikož jsem věděl že to voda není ale že je to jedna ze slinných žláz ostrova a tudíž to co vytéká jsou opravdové sliny.Došel jsme až na úplný kraj útesu kde jsem se zastavil a otočil jsem se na ty dva."Takže ted přede mě položte všechny věci které jste si vzali."usmál jsem se na ně a jen jsem čekal.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 10 Nov - 22:03

Dojdu těsně za Raikagem kolem pár podivných věcí, ale bylo tu celkem fajn než se na první pohled zdálo. Když jsme došli na jedno určité místo kde jsme se museli zastavit kvůli něčemu což mě celkem překvapilo a trochu jsem se na něj zamračil a dodal " Ale neodhazovat jinak se neznám " Položím svitek ve kterém jsou absolutně všechny věci co jsem si vzal sebou kromě mých katan, který jsem měl stále pod haramaki kolem pasu. Ale když řekl všechny věci tak jsem tam musel položit i své tři katany a nebyl jsem zrovna nadšenej když jsem je tam viděl ležet. Obzvlášť tu s bílou pochvou, kterou jsem zdědil po své mrtvé přítelkyni na kterou stále vzpomínám.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Miki Meiro Sat 10 Nov - 22:10

Miki následovala Raikageho až k jakési skále, která (a nikdy by nevěřila, že si to kdy o skále pomyslí) měla opravdu přiblblý výraz. Sledovala každý jeho krok (konec konců nevypadal, že by si dělal legraci, když říkal, že půjde o přežití) a tak si všimla i toho, že to, co vypadalo jako neškodná voda velkým krokem přešel. Bylo možné, že se jen nechtěl namočit, ale proč riskovat?
Když se dostali až na vrchol skály s psím výrazem (Zase psi?), byli Raikagem vyzváni, aby položili před něj všechny své věci. Odepnula si brašničku s pěti kunai a třemi shurikeny. A položila jí na zem. Zbytek mu tedy rozhodně dávat jen tak nehodlala. Poté, co pečlivě srovnala popruhy podél brašničky se opět narovnala a tvářila se jako nevinost sama.
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat 10 Nov - 22:24

Jakmile vyskládali všechny věci přede mě vzal jsem je a dorazil jsem až k obrovské díře v blbě vyhlížející skále.Všechny věci jsem zvedl a hodil jsme je tam.Než stihly nějak zareagovat promluvil jsem "Všechny jsou v pořádku" dal jsme jim čas na to aby to vstřebali teda hlavně Zoro u kterého to vypadalo jako kdyby si zabalil celý dům."Jakmile dokončíte výcvik dostanete je nazpět" pokračoval jsem "Ted ale k tomu hlavnímu" přešel jsem zase před ně a koukal jsme na ostrov "Oba dva jste Jinchuriki. Jednomu z vás to říkat nemusím" podíval jsem se na Miki "A druhý z vás to ted zjistil" podíval jsem se na Zora."Jako Jinchuriki musíte ovládnout Bijuu které máte v sobě pro dobro vesnice.Pokud se vám to nepovede může to skončit velice špatně a vy můžete přijít o život."Došel jsem k oběma a vložil jim do dlaní jeden Kunai."Tohle je vaše výbava k přežití.Týden strávíte tady na tomto ostrově.Co si chytnete k jídlu a nebo obstaráte k pití je jen na vás.Ale řeknu vám to rovnou bez toho aby jste spolupracovali se svým démonem to nezvládnete." znova jsem se odmlčel "Za týden vás budu čekat znova tady nahoře.Bud tu budete a nebo budete mrtví a nikdo se o vás ani o vaší smrti nedoví.To je vše co bych vám řekl.Hodně štěstí a upřímně doufám že vás tu oba za týden uvidím zdravé a pěkně naštvané." Usmál jsem se na ně ale nebyl to úsměv jako obvykle byl spíše starostlivý.Nedal jsem jim ale ani chvíli na to aby nějak reagovali a objevil jsem se za nimi. Oba jsem je strčil silou z útesu. Miki na severní stranu a Zora na Jižní. Ted to bylo jenom na nich. Ještě chvíli jsem koukal jak padají a potom jsem si sedl kousek opodál na menší skalku. "Doufám že to zvládnete" řekl jsme si tiše pro sebe a zavřel jsem oči.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Miki Meiro Sat 10 Nov - 22:36

Ve chvíli, kdy Raikage vzal všechny jejich věci a došel s nimi k velké díře, do které je hodil, tvářila se Miki pořád stejně. Nebylo to něco, co by nečekala, v jejím myšlenkovém vzorci platilo většinou jen jedno ustálené pravidlo "o vesnicích to nejhorší". A tohle byl podraz jako vyšitý. Ve chvíli, kdy jim začal vyprávět o tom, že jsou věci v pořádku se jen trochu zašklebila.
"To je dobrý, nechte si je na památku," nebylo tak docela jasné, jak to myslela, protože to řekla až poté, co je obeznámil s oním "kurzem přežití", který tady mají absolvovat. Koutkem oka ale střelila po Zorovi, který měl sebou věcí evidentně dost a nejspíš mu na nich hodně záleželo, dumala i nad tím, jak vezme nově zjištěný fakt, že je jinchuuriky, který pro ní nejspíš nebyl zdaleka tak překvapivý jako pro něj. Nebylo ale moc času o tom přemýšlet, protože o pár sekund později letěla hlavou dolů z útesu.
Raikage vedl jedna nula. Tenhle podraz vážně nečekal. Bylo to na její představy přece jen až trochu moc brutální. Zvláště, když si vzpoměla na jeho předchozí výraz v obličeji.
Jestli to přežiju, budu potřebovat malou lekci ve čtení.
Prolétla jí hlavou zcela nemístná myšlenka, když se stačila těsně před tím, než jí pohltily koruny stromů alespoň trochu lépe natočit.
(přesun)
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 10 Nov - 22:49

Když odhodil všechny mé věci do kráteru a ještě k tomu mou nejcennější památku, dražší než můj vlastní život, jediná vzpomínka na nejbližší osobu v mém životě a on jí jen tak zahodil. Než jsem stihl cokoliv udělat pro její záchranu byl jsem vhozen do jinačího kráteru ve kterém jsem dlouho letěl. Nakonec jsem dopadl do hlubokého jezera, které bylo úplně naspod. Byla to velká rána, ale já ji naštěstí přežil a vyplaval jsem tak rychle kvůli svému vzteku že ho mohl pocítit sám Hachibi. Když jsem vyplaval na povrch tak jsem se postavil a hlasitě zařval " Raikage za to mi zaplatíš " Potom jsem se vydal směrem pryč a až později mi došlo to co raikage říkal a to bylo to, že jsem jinchuuriki. Teď mě to, ale moc nezajímalo takže jsem se tím hodlal zabývat až za malou chvíly. (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 14 Nov - 0:27

Od té chvíli co jsme sem přijeli a já je hodil dolů uplynula nějaká doba.Stihl jsem se prospat a pořádně popřemýšlet.Nějakou chvíli jsem už jen tak seděl na skále se zavřenýma očima ale když jsem ucítil jak jim to jde, na tváři se mi vytvořil úsměv.Ale nebyl to ten typ úsměvu který by jste čekali.Každý by si řekl že se usmívám kvůli tomu že to zvládli a vedou si dobře ale já jsem se usmíval protože můj plán pokračoval přesně jak jsem chtěl.Štastný útes Tumblr_maymraEFEy1rejo09o1_500
Ve vesnici bylo už všechno připravené a po představení které předvedli moje klony nebude nikdo pochybovat o událostech které se mají stát.Stáčí jen čekat.Rychle jsem otevřel oči Štastný útes Tumblr_m93yuy2IX91qhqi5qo1_500
a vyskočil jsem ze skály kde jsem seděl.Šouravým krokem jsem se vydal na místo kam měla přijet v nejbližší době Ayame s Kaiem.(Přesun)
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 16 Nov - 10:49

Dorazil jsem ke slintající skále a čekal jsem na ty dva.Byl jsem zvědav co řeknou na můj plán.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Nov - 13:07

Dorazil jsem k této podivuhodné skále a první věc co mi přišla na mysl bylo: Tak tady byl vytvořen pacman. Byla to hloupá myšlenka, ale něco měla do sebe, ta podoba byla k smíchu. Sám jsem následoval Raikageho až na místo kde zastavil, kde jsem se já postavil ve stylu, můžeš začít, ale hlavně už nikam dál nechoď. Poté mě to ale napadlo. Vytvořil jsem klon, který naskočil na právě prolétajícího Kurokina a mířil pryč. Přece to nemusím vyřizovat sám. Uchechtl jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 16 Nov - 19:31

Dorazila jsem za nimi a se zvednutým obočím si pohledem přeměřila skálu podivného tvaru. Shi, která cestou zase zkoumala naprosto všechno obyčejné i neobyčejné prolétla kolem mne a pak se najednou zarazila na místě, vykulené oči upřené na útvar před sebou. „Super, “ vydechla a postoupila o krok kupředu, než uskočila do strany a začala opět poletovat kolem.
„Tak?“ zeptala jsem se Tatsua, abychom se konečně dozvěděli, proč jsme vlastně tady.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 18 Nov - 7:38

Konečně se mi podařilo ani nevím jak dostat na to místo odkud jsme byli vykopnuti. Když jsem zahldl raikageho tak mi vyskočila na čele žilka, jelikož jsem si moc dobře pamatoval co nám udělal. Dotrmácel jsem se až ke skupině lidí co stála u raikageho a nevěděl jsem co tu dělají. " Snad jste si nemyslel, že se mě takhle zbavíte raikage " Musel jsem se přemáhat abych ho nerozseknul vejpůl za to co mi udělal s mými věcmi. Sice to byli meče a svitek ve kterým jsem měl všechno, ale mě šlo hlavně o mé katany, tedy tu jednu, která byla ze všech nejcennější. " Teď mi vraťte to co mi právem náleží "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun 18 Nov - 22:23

Jakmile jsme se tu sešli všichni (Já,Ayame a Kai) posadil jsem se na skálu na které jsem seděl už předtím a spustil jsem."Hodlám zemřít" uchechtl jsem se a opravil se "Hodlám nahrát svoji smrt." nechal jsem je aby to vstřebali a potom jsem pokračoval "A ne jenom svoji ale zároveň i smrt těch dvou co jsou tu se mnou.Je mi jasné že chcete znát důvod a co mám v plánu a jelikož jsme na stejné lodi tak vám to řeknu."Na chvíli jsem se odmlčel a potom jsem pokračoval ve vysvětlování "Chci zjistit co se děje.Tedy přesněji jestli se něco neděje.Nevěřím že Oto je jen tak z ničeho nic neuvěřitelně hodná a přívětivá vesnice a že nemá nic v plánu.Proto to udělám tak aby si všichni mysleli že jsem umřel.Já je ale zatím budu sledovat a pokud zjistím že se děje něco co by mohlo všechny ohrozit tak je zničím!" Podíval jsem se na Ayame "Ty hraješ velice důležitou roli.Musíš mě zaskočit jako Raikage a starat se o vesnici když tady nebudu.Potom samozřejmě budeš moje spojka." Obrátil jsem pohled ke Kaiovi " Spoléhám na to že když už udělám takový krok tak můžu počítat s tím že mě podpoříš a budeš mi věřit."
Vrátil jsem se nazpět k vysvětlování plánu."V Kumo jsem už všechno načal.Ta dramatická scéna u brány jak vás potřebuji a také u mé ženy v Nemocnici. Teď už jen záleží na vašich hereckých schopnostech až se vrátíte do Kumo.Musíte všechny přesvědčit že ti dva nezvládly svůj trénink a jejich Bijju je ovládly.Já jsem s nimi za pomoci vás a pokladů bojoval a nakonec jsem je zvládl zapečetit ale bohužel to bylo to poslední co jsem udělal než jsem zemřel."Porozhlédl jsem se okolo."Pokud by chtěl někdo vidět moje tělo řeknete že spadlo i s pečetící nádobou do moře a že je nejspíš už někde ztracené.Takže?" čekal jsem na jejich reakci.Doufal jsem že jsem jim to vysvětlil dostatečně samozřejmě jsem čekal nějaké reakce a nebo ještě dotazy.JE důležité poznamenat že tohle všechno se stalo než sem dorazil Zoro.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Nov - 17:01

" Není to pod vaší úroveň, Raikage? " Uchechtl jsem se a podíval se na něj. " Opravdu potřebujete vlastní smrt jen pro to, aby jste mohl vidět dále, než vidím já? Víte že je to nemožné. " Lehce jsem se mu vysmál, i když stále v mezích. Já razím pravidlo, co na srdci, to na jazyku. Kdyby ho zase popadl záchvat nervozity, chápejme jinak řečeno nervy, rapl, tak jsem ochotný zakročit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 19 Nov - 18:52

Když řekl, že hodlá zemřít, nevěřícně jsem se na něj podívala a zvedla obočí. Než jsem stihla cokoliv udělat nebo říct, Shi začala poskakovat kolem, uši pevně přitažené k hlavě a hlasitě protestovala. Když se pak poopravil a tygřice stále nereagovala, protočila jsem očima.
„Shi!“ „Ne, já neposlouchám! Prostě umírat nebudeš! Ne a ne a...Ty umírat nebudeš?“ podivila se a zamrkala na Tatsua. „Ach tak. Samozřejmě, mně to bylo hned jasné,“ nahodila nonšalantní výraz, přesto se k blonďákovi vrhla a přitiskla se k němu, jako by měl každou chvíli spáchat sebevraždu.
Jenom jsem přikývla nad svým úkolem a začala se jím zaobírat v duchu. Shi na něj mezitím upřela své velké azurové oči. „A co budu dělat já?“ zeptala se zvědavě, ačkoliv kdokoli ji znal věděl, že si stejně bude dělat, co se jí zachce. Ale to by nebyla ona, kdyby se netvářila jako andílek.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 21 Nov - 17:19

Podíval jsem se na Kaie "Možná nebudu Raikage oficiálně ale měl by sis uvědomit rozdíl sil mezi námi dvěma.Budeme spolupracovat ale uvědom si že si nebudeš dovolovat co chceš.Stejně tak jako já se nebudu chovat povýšeně k tobě pokud to tedy dodržíš."usmál jsem se na něj a potom ke mě doběhla Shi.Pohladil jsem ji po hlavě "Ty budeš muset chránit naši novou Raikage.A to je velice důležité."usmál jsme se na ni úplně jiným úsměvem než na Kaie."Teď běžte a zařiďte to ve vesnici já to vyřídím s těma dvěma co jsou tady."Chvíli na to co jsem domluvil dorazil Zoro (Promin ale jinak to nešlo Very Happy ).....Hned začal křičet a vyvádět "Uklidni se!" okřikl jsem ho a potom ukázal směrem k menšímu útesu který byl pod námi "Tam dole máš svoje věci" když by šel k útesu mohl by tam vidět menší díru která byla nejspíš propojena s tou nahoře a vše co se hodilo do té vrchní vypadlo tudy.Takže jeho věci tam leželi na zemi."Běž si pro ně a potom se okamžitě vrať sem."
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 21 Nov - 17:29

Jakmile domluví ke mě tak jsem se vydal k té díře, kde jsem konečně po dlouhé době uviděl svoje věci. Svitek ve kterém bylo všechno a mé tři katany. Skočil jsem si pro ně a vytáhl věci odtamtud. Svitek jsem si dal do kapsy a katany založil pod haramaki kde bylo jejich místo a držely tam perfektně. Staré kamenné katany jsem naráz zabodl před rokli kde jsme byli vykopnuti chvilku se modlil u nich a potom jsem vstal a vrátil se k raikagemu. " Tak konečně zpět, ten cit pro moje meče mi chyběl. Ty co jsem teď zabodl sloužili dobře, na to že jsem je hodiny vytesával z kamene. " Jakmile dopovím vyhlížím kde je Miki, už tu měla být.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Miki Meiro Wed 21 Nov - 17:54

Ve chvíli, kdy se lvice, na které seděla Miki, začala přibližovat k útesu, bylo jí jasné, že není ani náhodou první. Zorovi vlasy byly vidět už z dálky, ikdyž musela uznat, že tady mu možná mohli posloužit i jako částečné improvizované krytí. Ve chvíli, kdy lvice vystoupala na vrchol, podařilo se jí rozeznat více detailů, kromě Raikageho a Zora byli na útesu ještě dva další lidé. Jednoho z nich - dívku přibližně v jejím věku - znala Miki od vidění, druhý jí nebyl ani povědomý. Jejich přítomnost byla poněkud divná, ale nehodlala to v tu chvíli nějak řešit.
Kromě dvou nových osob jí také nemohlo uniknout Zorovo zranění. Ona byla celkem v pořádku. Původně poté, co jí Raikage z útesu shodil vypadala o dost hůř, ale jak se zdálo krátká epizoda s Nanabim jí nepomohla jenom se stopami, po její skoro-smrti zadušením. A navíc přijela na lvici.
Zoro tu byl možná první, ale body za styl patřily určitě jí. Když byla pár metrů od ostatních a lvice vypadala, že už ani náhodou nehodlá jít dál (přece jen, bylo to divoké zvíře), seskočila, upravila si zbývajících pět pochodní, které jí stále viseli na zádech a posledních pár metrů ušla pěšky. Lvice se mezitím se zavrčením otočila a zmizela stejně rychle, jako se před tím za Miki objevila.
Na tváři měla svůj obvyklý neutrálně znuděný výraz, ikdyž tentokrát v o dost strhanějším a unavenějším vydání. Na ty dva místo pozdravu jen mírně kývla a pak se zadívala na Raikageho.
"Zeptala bych se, jestli vám můžu jednu vrazit, ale nemyslím si, že by to mělo cenu," zamumlala a zůstala stát v neutrální vzdálenosti od každého z přítomných.
Měla sice u sebe (samozřejmě dobře uschované) obvazy, ale neviděla nejmenší důvod, proč by je měla Zorovi jen tak dávat. Mezi ní a jím neexistoval žádný citový vztah. Z její strany tedy rozhodně ne. Na druhou stranu, ke komu existoval?
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat 24 Nov - 16:12

Shi začala protestovat, že to přece dělá pořád a že chce nějaký pořádný úkol. Sedla si a obtočila si ocas kolem nohou. Když Tatsuo řekl, ať jdeme do vesnice, nesouhlasně zavrčela odmítla se hnout z místa.
Já jsem namísto toho přikývla, ale také jsem se nevydala pryč. Místo toho jsem počkala, až Zoro odejde pro svoje věci a rozešla jsem se k Raikagemu. Natočená zády ke všem ostatním jsem se k němu obrátila s lehce nervózním úsměvem, což mi rozhodně nebylo vlastní a kdokoli mne znal, věděl by to. „Ehm...než zemřeš, chtěla bych tě o něco požádat,“ řekla jsem tak, aby to slyšel jenom on a Shi. Ušklíbla jsem se, nejen nad zněním té věty, ale i proto, že takové žádosti mi prostě nějak nešly. Otevřela jsem pusu, abych pokračovala ve své nešikovné prosbě, ale Shi mne předběhla. Snad tušila, že by to mohlo trvat věky.
„Chtěla tě požádat, jestli bys ji nenaučil nějaké své Raitonové techniky. Nebo spíš jí k nim dal svitky, vzhledem k tomu, že tu nebudeš,“ vysypala ze sebe bez problému a byla jsem si jistá, že i protočila oči nad mou neschopností říct něco takového.
„Ano, tak nějak,“ přitakala jsem s letmým úsměvem a nejistě si rukou prohrábla vlasy.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 16 Dec - 18:46

Tiše jako stín a rychle jako blesk z čistého nebe se vedle skupinky shinobi objevila postava zahalena v černém plášti. Doslova probleskla kolem nic a objevila se za jejich Raikagem." Tohle budu potřebovat." Pronesla ta tajemná osoba ještě tajemnějším hlasem a zezadu ho objala kolem ramen. Kdyby se Raikagemu podívali do očí mohli by si všimnout, že v jeho očích nebyla žádná jiskra, jako by ho někdo uhranul, proto se ani nehnul. "Nehledejte ho, protože ho nenajdete." Ujistila je a fialové oči zažhnuly zpod černé kapuce. "A ještě něco." Poskládal pár jednoduchých pečetí a pod každým jedním členem skupinky se objevil rudý kruh a pár vteřin po tom, co zmizela ta žena i s Raikagem v obláčku kouře, všechny ostatní pohltily plameny a přemístili je přímo do ulic Kumogakure.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 16 Dec - 18:56

Nemohl jsem si nevšimnout záhadné osoby, který se tu z čista jasna zjevila a ještě si vzala jako rukojmí raikageho. Bez jakýchkoliv rozkazů jsem podle instinktu přešel do útoku. Rychlým krokem jsem se dostal k raikagemu a seknul z jeho levého boku k hlavě pachatele, ale v tom oba zmizeli a já prosekl akorát tak vzduch a na místě kde jsem stál se objevil plamen a já se zničeho nic objevil v ulicích kumogakure naštvaný na sebe sama. (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Štastný útes Empty Re: Štastný útes

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru