Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Anonymní Tue 6 Nov - 15:30



Hrad na malebném útesu v Otogakure no Sato. Pod ním je tekoucí řeka s podivně šumějícím lesem. Skála samotná je ale vzácný druh kamene, odolný vůči technikám, tudíž není možné nějakou technikou hrad podhrabat a nechat ho skácet se ze skály. Hrad obsahuje dvě hlavní strážní věže z chakrového kamení a vnitřní palác, který je chráněn bariérou. Uvnitř bariéry není možné používat ninjutsu techniky živelného základu, ani uvolňovat pečetě. Vnitřní okruh tvoří malá hradba, která již není z tak odolného materiálu jako ostatní konstrukce. Vnější okruh je vysoká hradba se střílnami a podobnými hradními vymoženostmi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Anonymní Tue 6 Nov - 15:41

Pomalu jsem kráčel po prachu ležícím po celé této skále. Dorazili sem i ostatní z Rady Starších, které jsem obeznámil pomocí našich Kurokinů. Jen jsme v rozšířeném šiku a s odstupy pomalu docházeli k hradu a já kývl na Rika. Ten souhlasil a poskládal pár pečetí. " Suiton: Suiryuben! " Křikl a před jeho nataženýma rukama se objevila koule vody, která vystřelilo několik bičů, jež začaly pomalu demolovat vnější hradbu.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Shinobi Tue 6 Nov - 16:16

Pokoj, ticho, a kľud hradu vyrušilo niečo, čo určite osadenstvo hradu nečakalo. Bol to útok, len tak odrazu, demolujúci hradbu. Zo zničenej časti mohli útočníci vidieť iba odskákajúcu osobu, pri ktorej sa združilo hneď niekoľko ďalších. Všetky tieto postavy sa ocitli na ešte nerozbitej časti hradby, a niektorí v rukách držali rôzne zbrane. Od kunaia až po všelijaké meče, ktoré mali rôzne tvary ich čepiel. Skupinka osôb bola zhromaždená do počtu 8 ľudí, z toho štyria z hradby zoskočili, a viac ich nebolo možné zahliadnuť, keďže zmizli za stenou veže. Zvyšná polovica sa ešte rozdelila na dvoch a dvoch. Prví dvaja sa rozbehli po hradbe niekam do neznáma pre posily, a poslední dvaja sa ukryli v stále nezničenej časti hradby. Odtiaľ si našli malé okienka, z ktorých začali hádzať na útočníkov nejaké kunaie s výbušnými lístkami. Takto chceli nejako získať čas, kým dorazí viac posíl..
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Anonymní Tue 6 Nov - 16:24

" 無駄だよ/Mudadayo " Vzdychl jsem a všichni jsme se drželi typické taktiky klanu Chuki. Každý jsme vytvořili dva alkoholové klony. Když po nás začali házet kunaie s výbušnými lístky, rozdělili jsme se, každý se svými klony. Dva ze Starších okamžitě vyběhli na hradbu a byli připraveni na cokoliv. Já jsem své klony poslal proti věži odkud se výbušné lístky rojily. Ti mohli pouze vidět jak klony cinkly zuby o sebe, čímž vytvořili jiskru a poté ohromnou silou vybuchly. Věž byla dokonale roztříštěná a my jsme obsadili hradby. Vyčkávali jsme co se přihodí, vypadalo to že na nás něco mají. Klony byly samozřejmě před námi a my byli schovaní za nimi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Shinobi Tue 6 Nov - 16:42

Dvoch ľudí, ktorý podnikli útok kunaimi odrazu pohltil výbuch, a z nich neostalo nič iné, než malé pozostatky. Hradba už zrazu nebola bezpečná, tak isto ako aj roztrieštená veža. To však k hradbe priskákalo niekoľko ďalších postáv, tentoraz to robilo počet 15 osôb. Všetci držali nejaké zbrane...Z oboch bokov hradby však prišli po jednom ďalšie osoby. Na jednej strane držala osoba veľkú sieť, ktorá náhle letela na nepriateľov. Z druhej strany osoba zaútočila ďalšími výbušnými kunaimi (lístky) na tých klonov, ktorých mala v úmysle zneškodniť. A do tretice zaútočila celá 15 osôb, ktoré prišli. Piati ostáli stáť, a na diaľku začali hádzať shurikeny. Zvyšných 10 útočilo nablízko tými svojimi mečmi, reťazmi, a podobnými zbraňami, ktorými chceli útočníkov ohroziť.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Anonymní Tue 6 Nov - 16:51

Klony odskočily pryč a vyhýbaly se útokům. Mezitím co nás osm jsme najednou použili naše techniky. " SHUTON: KIRISA! " Ozvalo se osmihlasem a chvíli na to se vytvořil mohutný výbuch v našem okolí. Zatímco my byli chránění Suitonem, nepřítel na tom byl asi hůře. Mlha tvořená alkoholem po výbuchu pomalu dohořívávala a my čekali co se bude dít dál. Poté jsme zahlédli zbylých pět, proti kterým se rozběhlo sedm z nás s vytasenými katanami. Při běhu k nim odráželi všechny shurikeny a já, Kai Chuki jsem použil dokonce své mistrovské Shunshin no Jutsu a snažil se probodnout toho, co po nás předtím hodil síť, která shořela při onom výbuchu. Tudíž sedm Chukiů bojovalo s pěti ninji, já s tím, co hodil síť na hradbě a tři klony s tím co se je snažil zneškodnit. Při každé vhodné příležitosti poté jeden klon vybuchl.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Shinobi Tue 6 Nov - 17:07

Celá skupinka osôb zaznamenala výbuch, čo ich nútilo zastaviť sa, a ostražito vyčkávať kým pominie účinok tej techniky. Vlastne, útočiaca desiatka tento výbuch neprežila, čiže vyčkávalo už iba 7 osôb. Päťka sa snažilo nadarmo, shurikeny nemal proti tej blížiacej sa sedmičke veľký účinok. Zmohli sa preto len nato, aby vytiahli svoje krátke meče, a s nimi Chukiov napadli.
Skutočnému Kaiovi Chukimu sa jeho útok podaril bez väčších komplikácii, predsa len rýchlosť týchto, alebo teda tejto osoby, na ktorú útočil nebola ani nad priemer, preto ho zneškodnil, a on len padol.
Zvyšný, ktorý útočil na klonov, ich mal teraz na krku. Vytiahol si svoje dve wakizashi, ktorými sa začal klonov zneškodniť. Keď ale jedného zasiahol, vznikol z toho iba veľký výbuch, po ktorom ostali len tie jeho wakizashi.
"Potrebujeme posily!" Zvolal hlasne jeden zo zostávajúcej päťky, bolo to volanie o pomoc...A úspešné. Aj keď nikto ešte neprichádzal, pomoc sa blížila...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Anonymní Tue 6 Nov - 17:11

Byla to chvíle než jsme zlikvidovali zbytek a čekali na další vlnu. Stáli jsme tam nad tou hromadou mrtvých těl a sledovali směr, odkud měla přijít ona "pomoc". Já jsem mezitím obsadil hlavní věž, tu nejvyšší a čekal co se bude dole dít. Všichni ze sedmičky dole už měli připraveny nějaké pečetě na různé techniky. Už se jen čekalo než se objeví i posila, jak se to snažili nazvat. Nad hradem jen kroužily obří straky jak supy nad mršinou. Kroužilo jich tam celkem osm.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Shinobi Tue 6 Nov - 17:52

Na moment ostalo nerušené ticho. Nikto z nikiaľ nevychádzal, a všetkým sa mohlo zdať, že to bolo všetko, čo hrad mohol spraviť. Omyl...
Na sedmičku klonov sa z niekadiaľ vyvalila masa lávy, ktorá ako vlna v mori mierila na nich. Ale kto to bol mohlo byť každému len záhada. Po lávomom útoku následovala spŕška ihlíc, shurikenov a kunaiov z oblohy, ktoré zasypávali oblasť, v ktorej sa nachádzali nepriatelia. Vlastne, pri tejto spŕške už trochu bolo jasné, odkiaľ sa útočí. Všetko letelo oblúkom spoza budovy, ktorá bola za hradbou, a zabraňovala tak vidieť nepriateľom pôvod útokov...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Anonymní Tue 6 Nov - 17:56

Zatímco na sedmičku padalo všechno možné, jeden z nich pouze složil poslední pečeť a vytvořil nad nimi bariéru. Od té se vše odrazilo a všude okolo nich byly zbraně. Já jsem dal povel Kurokinům, kteří okamžitě všichni zaútočili vzdušným ostřím do míst, odkud se vzal útok. Klony byly neutralizovány lávou a pomalu shořely. Já jsem seskočil dolů a čekal co to bude za týpka. Dalších šest mělo připravených dalších šest technik.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Shinobi Wed 7 Nov - 14:58

Po protiútoku ktorý nasledoval sa hradom znova rozrástlo ticho. Do tochto ticha zas vstúpil zvuk šuštenia, a odrazu zvuk krokov. Na streche jednej budovy sa objavila osoba v červenom plášti. Bol to jasne muž, a bolo tiež jasné, že má zložené ruky v pečať.
"To že ste hrad napadli, Vás bude stáť život." Odhodlane a nahlas prehovoril, načo zložil ešte jednu pečať, a znova sa nadýchol. Tentoraz namiesto lávovej vlny vyfúkol obrovské lávové gule, ktoré namieril na všetkých tých, ktorých sa týmto pokúsil zbaviť. Zároveň sa za ním ukázalo aj zopár jeho posíl, ktorí zatiaľ ostávali stáť za jeho chrbtom.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Anonymní Wed 7 Nov - 16:38

Šest zbývajících dokončilo poslední pečeť a každý z nich použil jinou suiton techniku. Tím na zem spadalo pouze pár balvanů a já jsem dal pokyn, že tohohle zvládnu. Ostatní se tedy snažili zabavit jeho posily. Já jsem si stoupl před něj a řekl: " Tento hrad patřil nám už desetiletí, vlastně si ho jen beru zpátky ... A taky, máte tu něco co patří také mě " Můj hlas byl klidný, vyrovnaný. Sledoval jsem ho a čekal co udělá, ochotný využít každou jeho chybu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Shinobi Thu 8 Nov - 21:33

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Images?q=tbn:ANd9GcSJ8SJ3nKhvdKA1XzcyU-v_y5juvdq_CjxXoFgOWDjpjVl-UOWPKw
Posily, ktoré si tento chlapík priviedol dostali jednoduchý povel, aby spustili útok proti útočníkom. Nebrali nič špeciálne, poväčšine len katany, meče, kunaie, a podobné obyčajné zbrane. Našli sa tu traja, možno štyria, ktorý začali hádzať ihly na protivníkov, ale aj tí to určite prerušili, a radšej zaútočili zblízka... Chlapík zoskočil pred Kai~a, a chladne ho svojimi očami prebodával. "Máš pravdu, patril. Teraz ale patrí mne! A nikomu ako si ty, nedovolím vziať si ho pod svoju moc!" Po týchto slovách urobil iba pár pečatí, a následne vypľul lávu, ktorá sa na Kai~a veľmi rýchlo valila. Láva mala neskutočne vysokú teplotu, takže mu stačilo len to, keby to Kai~a len trochu šuchne, a už by mal popáleniny. Okamžite po tejto technike zformoval ďalšie pečate na nasledujúcu techniku, a očakával protiútok...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Anonymní Thu 8 Nov - 21:40

Vyskočil jsem do vzduchu, kde jsem se "rozpustil". Vlastně jsem jen použil shunshin no jutsu. Tohle prostě musím změnit v boj na blízkou vzdálenost. Pomocí techniky problesknutí jsem se tedy přenesl k němu, mimo dosah lávy a začal s prudkými výpady katany a střídavými útoky na ruce, nohy a tělo. Občas jsem se pokusil mu i podkopnout nohy. Hlavně jsem chtěl získat kapku jeho krve, to by byl okamžitě konec. Ostatní zatím jen zabavovali posily a odráželi jejich útoky, jelikož jim chtěli zabránit, aby se do tohoto boje pletli.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Shinobi Thu 8 Nov - 21:46

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Images?q=tbn:ANd9GcSJ8SJ3nKhvdKA1XzcyU-v_y5juvdq_CjxXoFgOWDjpjVl-UOWPKw
"Nie tak zbrklo." Pomyslel si, a ruky začal držať v poslednej pečati na techniku. Počas toho sa len uhýbal Kai~ovým útokom, a šlo mu to bez jedinej chybičky. Kai ale nebol jediný, kto v tomto súboji použil Shunshin. Použil ho aj tento chlapík, ktorá sa mu dostal za chrbát, a silne ho doň kopol. Práve vtedy ruky od seba oddelil, a na Kai~ov chrbát sa zozadu začala valiť ďalšia masa lávy, opäť v podobe veľkej vlny, ktorá chlapíkovi vychádzala z úst.
Ostatní pokračovali v tých svojich útokoch, ktoré boli ďaleko na inej úrovni, nižšie samozrejme. Ale zato ich bolo veľa, a dokonca prišla ešte jedna, a posledná skupinka ľudí, ktorá zaútočila na každého nepriateľa. Tento hrad si chceli udržať čo najviac ako vedeli, aj keby mali stratiť všetkých ľudí, čo majú...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Anonymní Thu 8 Nov - 21:54

Fajn pokus, ale za moc nestojí. Zamyslel jsem se, když přede mnou zmizel. V tu chvíli jsem měl jen okamžik. Vytvořil jsem jednoruční pečeť a nás obalila mlha. To vzhledem k mé rychlosti nebyl problém. Jen pokud trochu začichal, byla tvořená z alkoholu. A ten nebyl ledajaký. Odskákal jsem okamžitě dál a řekl. " Být tebou, tak ten methanol nedýchám " Usmál jsem se zlověstně. Poté jsem se znovu přemístil. Mlha byla ještě hustší než je normálně zvykem. Neviděl ani na metr před sebe. Nemohl použít žádný Yoton. " Teď už jen ty a já! Kuchiyose no Jutsu! " Křikl jsem a vytvořil hejno strak. S těmi nyní započnu styl boje děděný v našem klanu. Jen jsem si připravil katanu a po chvíli se proti němu i se strakami vyřítil. Straky ho všemožně obtěžovaly a vždy vytvořily prolákninu ve tvaru přímky, kudy vždy sekl můj meč. Nikdy jsem ještě straku netrefil. Bylo to kombo. Istatní stále pouze bojovali taijutsu stylem, neplýtvali chakrou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Shinobi Thu 8 Nov - 22:03

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Images?q=tbn:ANd9GcSJ8SJ3nKhvdKA1XzcyU-v_y5juvdq_CjxXoFgOWDjpjVl-UOWPKw
Okolo neho sa začala tvoriť hmla, najprv si myslel, že je to technika vytvorenia prostej hmly. Ale jeho slová sa nepotvrdili po zmienke o metanole. Prestal mať výhľad do okolia, navyše začul zvuk strak. Otočil sa tým smerom zvuku, a než by sa nazdal, straky začali lietať tesne okolo neho, a Kai to využíval útokmi spod ich clonenia. Tomuto sa už neubránil, Kai ho zasiahol toľko krát, koľko sekol, a onedlho sa straky mohli len vznášať nad zakrvaveným telom na zemi.
Posily akonáhle uvideli, že je ich "Boss" zjavne porazený, prestali bojovať, a rozhodli sa v útek. Veľký, hromadný beh na 300 metrov od hradu začal jeden z mužov, a všetci ho začali následovať. Hrad sa už brániť nepokúšali...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Anonymní Thu 8 Nov - 22:09

Tohle je konec? Zeptal jsem se sám sebe a sledoval prchat ty lidi. Všichni jsme jen vběhli dovnitř, kde už ani nikdo neudržoval bariéru. Toho se jeden ze Starších okamžitě ujmul a začal ji vytvářet. Já jsem scházel po schodech do sklepení. Něco jsem tam hledal. Spíše někoho. Když už jsem ale našel to vězení, jen jsem se přilepil na mříže. " Tou-san! " Křikl jsem a otevřel je. Můj otec byl ve více než zuboženém stavu a zjevně už to dlouho nepřežije. Sám se už ani neudržel na nohou. Chytil jsem ho tedy a sedl si s ním na zem. " Tati "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Shinobi Thu 8 Nov - 22:25

"Kai? Si to naozaj ty?" Trasúcim sa, a navyše veľmi unaveným hlasom preniesla osoba, ktorá začala z nôh padať na zem. Kai ale pádu predišiel, a spolu s otcom sa posadili na zem. Ten sa na neho pozrel, bolestným pohľadom. "Je tu niečo...čo ti musím povedať..." Šepol zúbožený muž, a zakašľal kryjúc si dlaňou ústa. "Zjavne už nemám veľa času,..." Zakašľal "...ale musím ti povedať jednu vážnu vec. V Otogakure..." Opäť zakašľal, tentoraz silnejšie "..je tvoj brat. Vychovávali ho tam...už od smrti tvojej matky.." S tíšiacim sa hlasom ukončil svoje rozprávanie, aj tak už nevládal skoro ani dýchať. "Viem že spravíš...čo je správne..." Šepol nečujne ešte naposledy, než sa jeho oči zavreli. Telo prestalo s trasením, prestalo s pohybom, a srdce posledný krát tĺklo. Vtedy naposledy Kai~ov otec vydýchol, chcel ešte niečo povedať, ale bolo neskoro. Jeho bezvládne telo už nevydalo žiadneho pohybu, bol koniec...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Nov - 16:10

" Jo, jsem to já " Řekl jsem a po chvíli začal můj otec mluvit. Nevěřil jsem svým uším. Co všechno ještě provedli?! Co je teď s mým bratrem? Je to nájemný vrah? Čekal jsem cokoliv, ale tohle ne. " Tati! " Zatřepal jsem s ním, i když jsem věděl že je po všem. Z oka se mi skutálela po lících slza. Zavřel jsem oči a položil ho na zem, přičemž jsem si stoupl a vytvořil jednu jedinou pečeť. V tom jsem si zavzpomínal na otcovy slova: To, co poráží nejmocnější techniky, " ... je pocit lásky a štěstí, schopnosti někoho ochránit ... " Zopakoval jsem druhou část nahlas. Po této pečeti jsem luskl prsty a místnost zahalily plameny. " Jako je u nás zvykem, plameny ovládáme, plamenem jsme pohlceni " Řekl jsem a otce jako každého jiného z klanu Chuki jsem rázem zpopelnil. Jeho popel se jako kdyby sám od sebe vznesl a vyletěl malinkým okýnkem této vězeňské cely. Po chvíli truchlení jsem se vzchopil. Udělám co je správné a právě teď mám o důvod víc! Zapřísáhl jsem se a vyšel na povrch. Sedm Chukiů zde zůstalo, vědí, že tyto první hodiny budou kritické, především kvůli tomu, že se nacházíme na hranicích Oto no Kuni a oceánu, až nebezpečně blízko samotné Otogakure no Sato. Rozdal jsem rozkazy a odešel. Kdyby mne chtěli informovat, stačí to skrze Kurokina, na kteréhož jsem vyskočil a společně se Shirokinem jsme letěli do neznáma.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利 Empty Re: Hrad Chuki no Shori / チュキの勝利

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru