Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dom Mukotushi Ururu

Goto down

Dom Mukotushi Ururu Empty Dom Mukotushi Ururu

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Fri 2 Nov - 18:19

Nachádza neďaleko sídlu klanu. No po tom ako sa jeho brat Mukotushiho zachoval, bolo mu pridelený len tento celkom veľký domček. Pred vstupom do domu, vedie úzky chodník, lemovaný celkom nízkym kríkom, a pre dvermi, je treba prekonať zopár schodov. Následne sa ocitnete v chodbe, ktorá je akousi malou časťou obývačky. Z tej sa dá dostať, do všetkých ostatných častí domu. Rozprestiera sa na ľavo od chodby. Na jej ľavej strane sa nachádza kuchyňa sa malý stolíkom pre dvoch, neoddelená žiadnou stenou. Dvere do spálne sa nachádzajú v zadnej časti domu, a napravo, sú umiestnené WC a kúpeľňa, ktoré sú zastavané spolu.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Dom Mukotushi Ururu Empty Re: Dom Mukotushi Ururu

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Fri 2 Nov - 18:22

Objavil som sa doma, a zbalil zopár vecí na cestu. No na stole som našiel, list. Ležalo na ňom, že nemám zabudnúť, na festival v Iwe, Musel som si to zapísať, a bolo dobre, pretože by som naň určite aj zabudol. Teraz, som nevedel, čo mám robiť. Má sa vydať do Iwi alebo do Oto. No potom, som sa rozhodol. Premýšľal som len chvíľku, aj tak nemalo význam, nad tým premýšľať veľa. Prebalil som sa teda, pobral zopár ďalších vecí, a vyrazil z domu smerom k bráne.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru