Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erigorovo Sídlo

Goto down

Erigorovo Sídlo Empty Erigorovo Sídlo

Příspěvek pro Erigor Sat 20 Oct - 21:54

Erigorovo Sídlo Po%C5%99%C3%A1dn%C3%BD%20japonsk%C3%BD%20d%C5%AFm

V tomto domě Erigor často bývá dlouhé dny a noci. Dům není příliš velký. Je tu 1 kuchyň, 1 obývák, 1 koupelna a 1 ložnice. K domu vede dlouhý most přes menší propast. Dům má 2 patra. Na podlaží se nachází kuchyně a obývák, na 1. patře se achází koupelna a ložnice. V ložnici má Erigor také svoju vitrínu kde má uložené své kosy. Hned vedle je skříň, kde se nachází několik desítek brousků.
Erigor
Erigor

Počet príspevkov : 88
Join date : 11. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Erigorovo Sídlo Empty Re: Erigorovo Sídlo

Příspěvek pro Erigor Sat 20 Oct - 21:58

Po střechách obytných domů jsem dorazil až k tomu svému. Po střeše mostu jsem dorazil až k svým dveřím. Otevřel jsem je a původně jsem chtěl do koupelny pro nějakou desinfekci nebo něco v tom smyslu, ale napadlo mě něco lepšího. Vzal jsem si čistou utěrku, zašel k ledničce a vytáhl pořádnou whisky. Namočil jsem utěrku a pomalu jsem pomoci ní začal čistit své rány od toho písku co v nich byl. Ty rány mi nevadily, ale nechtěl jsem z toho písku ještě něco chytit, takže jsem se ho musel zbavit. Když jsem už vyčistil všechno napil jsem se a flašku schoval zpět do lednice. Pomalým krokem jsem vystoupal až do ložnice. Kosu jsem dal do vitríny a pak jsem padl na postel a spal.
Erigor
Erigor

Počet príspevkov : 88
Join date : 11. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Erigorovo Sídlo Empty Re: Erigorovo Sídlo

Příspěvek pro Erigor Sun 21 Oct - 9:12

Dnes jsem vstal trochu později než vždy a to bylo zřejmě způsobeno tím včerejškem. Dopoledne jsem vstal, a zašel si do koupelny kde jsem se osprchoval a podíval se do zrcadla. Některá ta zranění už vypadala líp, některá vypadala furt stejně, ale co se s tím dá dělat. No určitě s tím nepůjdu do nemocnice protože to by bylo zbytečné. Došel jsem zpět do své ložnice a otevřel vitrínu s kosami. Vzal jsem si 2 své ruční kosy a pak ještě chakrovou kosu. Ruční kosy jsem zavěsil k pasu, zatímco chakrovou jsem si dal na záda. Ze skříně jsem si vytáhl 2 brousky a ty jsem si schoval do kapsy. Ze skříně jsem si ještě vytáhl 2 svitky. Fūton : Dai Toppū a Fūton : Fūheki. Ty jsem si dal do kapsy na své Jouninské vestě a vydal se pryč do města.
- Přesun -
Erigor
Erigor

Počet príspevkov : 88
Join date : 11. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Erigorovo Sídlo Empty Re: Erigorovo Sídlo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru