Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interwiev s Pilikkov

3 posters

Goto down

Interwiev s Pilikkov Empty Interwiev s Pilikkov

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Fri 19 Oct - 12:47

Prinášam, vám moje prvé interwiev z mnoho ďalších, ktoré pre vás ešte chystám. Neviem, možno to väčšina z vás berie za ďalšiu somarinu, ktorá len bude zavadzať na fóre. Ako to zvyčajne robím :D. No vždy ma zaujímalo, kto sú vlastne ľudia, čo hrajú za tie postavy, a aký sú v skutočnosti. čo majú radi a čo naopak nie. Aká je ich minulosť a čo chcú od svojej budúcnosti. Dozvedieť sa tak veľa toho, čo o nich nevieme. Chcel som začať s našou dobrou kamarátkou Pilikkov, pretože som si myslel, že to ho máme veľa spoločného. A tak sa aj moje domnienky potvrdili. Je toho naozaj veľa, čo mám rovnaké. Aj to, čo som si nemyslel. Možno, že vás niektoré informácie pobavia, niektoré nahnevajú, či rozsmútia, ale určite po ich prečítaní zmeníte mienku o niektorých ľuďoch na fóre aspoň z časti. Tu máte teda môj debut, a prajem tak pekné čítanie.

Postava: Akasuna no PiliKKa
Meno: Barbora
Věk: 18 let
Škola: Střední zdravotnická
Sourozenci: Starší sestra, dva adoptovaní bráškové
Práce: Nikolivě

Ako si sa dostala k Narutovi a k samotnému NS: Go on vôbec?
Naruta jsem viděla prvně na Jetixu. Těžce mě to zaujalo. V té době jsem chodila na internet zhruba jednou měsíčně, takže jsem nevěděla, že si to můžu najít online. A tak pořád dokola čekovala těch deset dílů, co dávali pořád dokola. K NS:Go on jsem se dostala přes svou bývalo kamarádku Hitomi. Znala se s Assasinem a když jsem u ní byla na návštěvě, seznámila nás. V tu dobu se NSko rozjíždělo a Assík potřeboval Kazekage. Přijmula jsem to ze slušnosti, vlastně jsem hrát nechtěla.
Prečo si hrať nechcela?
Tak pojem RPG mi nic neříkal, psaní a slohy taky ne, hráli většinou jen kluci a bála jsem se, že něco zbabrám xD Taky jsem totálně nerozumněla tomu systému a psaní topiců... jednoduše jsem se nechtěla ztrapnit:D Měla jsem skvělej plán, že napíšu pár šílenejch věcí, Assasina to přestane bavit a sám mě vyhodí.. bohužel mě to nějak chytlo:D donutili mě hrát xD
Čo ťa na NS: Go on! najviac baví?
Hmmm já nevím^^ prostě se tam cítím nejjistěji, jasný ty fráze o rodině úplně nejsou můj šálek kávy, ale každé jiné forum mě přestalo bavit, zatím co na NSko se věčně vracím xD což je divný, neumím to vysvětlit^^ asi moje vypiplaná Suna xDDDD
Je niekto, z fóra, koho fakt nemusíš alebo naopak, ti prirástol k srdcu?
No vzhledem k tomu, že převážně z fór mám většinu kámošů, tak ano, přirostlo, ale jmenovat nechci, byla bych tu tři dny a ještě bych někoho zapomněla xD Koho fakt nemusím.. hmm asi ne, hlásám mír a lásku světu
Takže na fore nie je nikto, koho fakt nemusíš?
Tak názory, postoje, či chování některých lidí mě úplně nechytilo za srdce, ale vyloženě že bych někoho neměla ráda, to asi ne
Koľko tráviš na fóre času?
Hmmmm... když to jde, jsem tam pořád. Obvykle tak... čtyři hodiny denně:D teď kvůli maturitě moc nestíhám
Čo na to rodičia?
Vědí, že se učím, tak mě neřeší:D Nedělám problémy^^ a navíc mám vlastní zamykací pokoj:D no problem
Ako vyzerá tvoj voľný čas, okrem fóra?
Učení... učení... učení...:D:D nemám moc kámošů, nejsem moc společenská, takže toho moc jinýho kromě fórek nemám
S ktorou tvojou postavou z NS: Go on stotožnila?
Ani s jednou:D žádná není jako já:D všechny mají kousíček:D dohromady by mě ale asi složili. Jedna je milá, naivní, až blbá, druhý arogantní, drzá, necitelná, třetí střeštěná a dětská:D:D já měla tolik postav, že se to nedá spočítat
Čo ťa vie na fóre vždy pobaviť a čo naopak ti hru znechutiť?
Baví mě, když jsou lidi otevření, milý, nedělají zbytečné rozpory^^ vždycky mě pobaví hra s Yoko, ale tak to je prostě její dokonalost:D znechutit... nemám ráda, když lidi dlouze diskutují o blbostech:D jsem radikální typ
Čo hovoria tvoje okolie na to, že sa zaujímaš o Naruta?
Hmmm... rozlišuji své životy^^ moc netahám jeden do druhého^^ jasně, pár vyjímek, přátel, které znám i v reálu tu je, ale jiank to nemíchám^^ a jinak co.. komu je, co do toho, co mě baví
Ako sa stotožňuješ s úlohou administrátora a kágeho zároveň na NS:Go on! ?
Neřekla bych, že to dávám dohromady:D snažím se a doufám, že i jsem, být nestranná
A ako ich teda vnímaš zvlášť?
Administrátor
Hmmmm na jednu stranu se směju, protože je docela komické, že zrovna já, znalkyně tak Sasukeho technik, mám posuzovat techniky druhých, no na straně druhé mě to baví... snad to nedělám tak hrozně
Kage
Taky vtipně:D na začátku se mi nelíbila ani Suna, ani Kazekage ani Akasuna nezamlouvali:D a dneska.. Suna, moje Suna:D:D:D tak snažím se hrát normálně, plnit co mám, i když musím přiznat, že v poslední době to zanedbávám^^".. ale tak.. taky to snad není nejhorší
Aké máš plány do budúcna?
Hmmm...právě teď asi to jediný, co mě zajímá je ta pitomá maturita:D pak bych se chtěla dostat na vejšku
A čo NS: Go on! V budúcnosti?
Už léta si říkám, že jsem na to stará:D ale odcházet se pořád ještě nechystám
Na záver:
Nevím:D proslovy mi nikdy nešli:D Hlavně optimismus?
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Interwiev s Pilikkov Empty Re: Interwiev s Pilikkov

Příspěvek pro Guest Fri 19 Oct - 14:58

héééj kruťárna rozhovor Very Happy to se těším na zbytek Very Happy škoda že si sem nedal nějakou její fotku Razz

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Interwiev s Pilikkov Empty Re: Interwiev s Pilikkov

Příspěvek pro Len Kokoro Fri 19 Oct - 16:05

Fotiek je kopec....ale za ich zverejnenie sa platí smrťou ku ktorej vám dopomôže Pilikka Very Happy
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Interwiev s Pilikkov Empty Re: Interwiev s Pilikkov

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 2 Apr - 16:02

A kde jsou ty další chystané rozhovory? Tenhle je skvělý! xD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Interwiev s Pilikkov Empty Re: Interwiev s Pilikkov

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru