Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murasaki [GENIN]

2 posters

Goto down

Murasaki [GENIN] Empty Murasaki [GENIN]

Příspěvek pro Murasaki Tue 16 Oct - 19:42

Jméno a příjmení:Murasaki Mura
Hodnost:Gennin
Věk:11 let
Narození:5.7
Pohlaví:Muž
Klan:Mura
Kekkei genkai---
Sensei:Zatím nikdo
Výbava:ZNV+Katana
Schopnosti:Je celkem dost rychlý.
Jutsu: E z Akademie
Charakter: Murasaki je člověk který má rád klid. Snaží se vypadat drsně,aby vypadal jako silný shinobi. Za svou vesnici by položil život. Bohužel nemá moc přátel a to z lehkého důvodu protože říká,že přátelství akorát zdržuje. Jeho nejoblíbenější barva je rudá.Má i na rameně vytetovaného červeného tygra bohužel nikdo neví proč. Murasaki je zaměřen hlavně na Taijutsu a Ninjutsu.
Genjutsu 0%
Ninjutsu 70%
Taijutsu 30%





Životopis:
Murasaki se narodil v klaně Mura 5.7. Klan Mura byl jeden z nejpřístnějších klanů v Sunagakure. Jejich vůdce Makoto přišel k Murasakimu a vzal si ho do náruče. Makoto se pouze díval na jeho matku která pomalu umírala. Její poslední slova byla : ,, Postarejte se o něj '' . A tak se i splnilo.Murasaki začal pomalu růst. A už byl i na akademii. Tam nedával pozor takže neuměl pořádně ani Henge no jutsu. Makoto ho to učil i na nádvoří. Měl velice přísný tréning takže se i často stalo ,že Murasaki přišel domů v roztrhaných šatech ,ale hlavní je,že se z něho stal silnější. Čím více Murasaki trénoval tím více začal poslouchat rozkazy a nikoli své přátelé. Dá se říct,že rozkazy mu byli milejší než život. Stále chodil na akademii a jejich učitel nemohl přijít na to ,že v hodinách nedává pozor ,ale stejně umí tyto jutsu. Jednou ho šel i učitel navštívit a viděl jak tam trénuje. Byl překvapen. Přišel blíže k Murasakimu a podíval se na něj. Murasaki na to,ale nereagoval až po té době co mu Makoto dal povolení k odpočinku si ho všiml. Po opravdu dost velké době šel Murasaki pro čelenku. Když přišel do sálu kde se čelenky dávali tak tam za lavicí seděl učitel a ještě jeho pomocník. Samozřejmě ,že Murasaki čelenku dostal a od té doby je z něho gennin. I když byl gennin pořád nepřestával cvičit. Cvičil hlavně sílu a rychlost.Každý z klanu říká Murasakimu červený tygr protože má vytetovaného červeného tygra na rameně





Naposledy upravil Murasaki dne Thu 18 Oct - 16:21, celkově upraveno 4 krát
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Murasaki [GENIN] Empty Re: Murasaki [GENIN]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 19 Oct - 17:04

Dobrá, dobrá...
Pozor na tu gramatiku, máš na to v ní být tisíckrát lepší, věř mi. Kdyby ses ohledně toho chtěl na COKOLI zeptat, jsem tu od toho. Stejně tak Kagayami Nara jakožto zdejší korektorka. Lepší se desetkrát zeptat než napsat deset chyb ve hře založené na tom, že by je lidi dělat neměli.

Povoleno a přeji příjemnou hru.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Murasaki [GENIN] Empty Re: Murasaki [GENIN]

Příspěvek pro Murasaki Sun 30 Dec - 19:24

Já jsem aktivní prosím Very Happy Very Happy
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Murasaki [GENIN] Empty Re: Murasaki [GENIN]

Příspěvek pro Murasaki Sun 30 Dec - 19:31

Takže pak někdy mě dejte zase do Suny Very Happy
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Murasaki [GENIN] Empty Re: Murasaki [GENIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru