Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vězení

4 posters

Goto down

Vězení Empty Vězení

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 16:03

Věznice v Kumogakure. Je to budova kde se uchovávají ti nejhorší vězni a zajatci.Brání ji 3 ANBU a na každé cele je pečeť která zamezuje používání chakry. Kdyby se někdo pokusil z vězení utéct a nebo se do něj dostat násilím spustí se poplach který přivolá další jednotky.
Vězení PRISON
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Mon 15 Oct - 16:06

Objavil som sa vo veznici tam som hlavnému strážnikovi nahlásil príchod nových dvoch vezňov. Prešli sme dnu spolu s vezňami, kde som pri okienku ešte musle vypísať zopár ďalších papierov, až som nakoniec oboch podliakov odovzdal. Naspeť som sa celkom ponáhlal, keďže som vedel, že už asi budem meškať. Vyšiel som teda z veznice prešiel zopár uličkami a objavil osm sa tam kde som mal.
//Presun
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Sho Rin Thu 18 Oct - 11:21

Doběhl jsem k věznici Kumogakure no sato. Porozhlédl se a poté jednal.
Přišel jsem ke jednotce Anbu, která měla hlídat věznici. Zeptal jsem se je jestli je všechno v pořádku a jestli se něco podezřelého za poslední dobu nestalo.
Anbu odpověděli krátce a stručně, že ne. Počítal jsem s tím, že o vetřelci v Kumo byli poinformováni, takže jsem jim nic o vetřelci nevzpomněl, a kdyby se přece něco dělo můžou to ohlásit. Ještě jednou jsem se pořádně porozhlédl po věznici, abych se ujistil, že je všechno vážně v pořádku. Poté jsem si to namířil k Hiroko. V duchu jsem doufal, že taky nenarazila na nikoho. Přece jen to byla má sestra a já se o ní, ikdyž už byla jounin bál.
(Přesun)
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Fri 7 Dec - 20:25

Otevřela jem těžké železné dveře do vězení a znovu je zasebou řádně zapečetila. Bylo to už několik dní, co jsem tu nebyla, takže jsem si prošla všechny záznamy a pomalu začala kontrolovat věznici.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 9 Dec - 14:32

Asi po třech hodinách kontrolování cel a vězňů jsem se přesunula do malé kanceláře, kde jsem doplnila informace do záznamů a sepsala dnní hlášení, ještě mi chybělo hlášení od brány, takže jsem si s sebou hlášení vzala a i s ním se vydala k bráně. (přesun)
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru