Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Želví Ostrov

+2
Miki Meiro
Tatsuo Reigi
6 posters

Goto down

Želví Ostrov  Empty Želví Ostrov

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 4:35

V Zemi Blesku je obrovská a prastará želva o kterou se Kumogakure starala od jejího počátku.Sloužila pro trénink Shinobi a je popisována jako pohybující se pevnost. Je tak velká že na ní můžou žít další obrovská zvířata stejně jako jiná přírodní a nebo člověkem vytvořené budovy. Želví krunýř "ostrov", má na sobě neskutečně mnoho rostlin a vegetace která tu vyrostla. Přesto že byla žabím stařešinou popsána jako ráj, pro lidi je to pravý opak, se smrtí a nebo bitvou číhajíc na každém rohu a obrovskými, zuřivými zvířaty obývajícími ostrov. Na ostrově také můžete najít vodopád pravdy. Ostrov je chráněný obrovskými mořskými tvory kteří zaútočí na vše co se přiblíží a vysoko úrovňovou bariérovou technikou. Nehledě na to že se ostrov neustále pohybuje takže je ho nemožné najít bez vzdušného průzkumu.
Želva sama o sobě je největším zvířetem které kdo viděl, lehce překoná Ocasé démony a jaké koli známé Kuchiyose velikostí.Její krunýř je nesmírně tvrdý, takže dokáže vydržet vysoko úrovňové techniky a jiné útoky.Dokonce může uchovávat Ocasé démony.
Želví Ostrov  1000px_Island_Turtle
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat 10 Nov - 21:40

S lodičkou jsem doplouvali k obrovské mase mlhy.Jakmile jsem se dostali do ní rozprostřel se před námi ohromný ostrov.Pro ty kteří ho ještě neviděli to musel být neskutečný zážitek.O tomto ostrově nevěděl nikdo krom Kagů Kumogakure a pár vybraných členů společnosti. Pohlédl jsem na ty dva a spustil "Hledte tohle bude ten ráj a zároven peklo na kterém budete trénovat" nechal jsem je v úžasu a po chvíli jsme se vylodili u menšího skalního mola na břeh."Pojdte za mnou" řekl jsem jim hned jak jsme ukotvily lodičku a vydal se pryč.Nehodlal jsem jim nic vysvětlovat dokud nebudeme na místě.(Přesun)
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Miki Meiro Sat 10 Nov - 21:48

Ve chvíli, kdy Miki spatřila ostrov, došlo jí, že smysl Raikageho slov "přežít" pochopila správně. Zatím ale ostrov z moře a příhodně osvětlený vypadal vcelku mírumilovně. Na Raikagem bylo vidět, že je na něj velmi hrdý.
Takové divadlo, kvůli tomu, že mám na svém území jeden neobydlený ostrov, prolétlo Miki hlavou a napadly jí tisíce lepších zužitkování, než ho prostě jen nechat zarůstat a čas od času tam trénovat nějaké nebohé oběti. Na její názor se ale nikdo neptal.
(přesun)
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 10 Nov - 21:48

Pohlédl jsem na ten majestátní ostrov, který se zrovna před námi objevil a byl to celkem slušný pohled. Obzvlášt potom co jsme přijeli na břeh, abychom si prohlédl ostrov z blízka. Zřejmě nechtěl moc vykecávat a tak šel napřed. Já jsem ho samozřejmě následoval dál do další části ostrova. Byl jsem zvědavej kolik lidí na tenhle ostrov už vzal, nebo jsme první z naší třídy kteří sem mohli vstoupit (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 14 Nov - 1:11

Dorazil jsem zpět k malému molu kde jsme předtím nechávaly loďku.Ta už tu samozřejmě nebyla.Neměl jsem ani v plánu se jí vracet.Posadil jsem se na převis mola a nohy jsem namočil do vody.Přemýšlel jsem při tom nad jednou osobou která pro mě vždy byla hrdinou.Ta osoba byl Legendární Sannin Jiraya."Stihnu udělat vše co mám?" říkal jsem si pro sebe když jsem přemýšlel nad všemi jeho úspěchy.Ale také se mi hlavou honila myšlenka že bych při tom co mě čeká mohl dopadnout stejně jako on."Za každou cenu musím ale ochránit ty dva" otočil jsem hlavu a pohlédl na ostrov zamnou.Potom jsem se ale zase vrátil myšlenkami k jiným věcem a jen tak jsem seděl a čekal
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 15 Nov - 17:47

Drak přistál na pevnině. Nebyla jsem si jistá, jak by to to molo ustálo. Seskočila jsem, za mnou Shi a pak jsem nechala draka rozpadnout. S tygřicí a snad i Kaiem jsem se vydala k Tatsuovi.
„Zdravím,“ zářivě jsem se na něj usmála a postavila vedle sedícího Raikageho, zatímco Shi skočila do vody, ve snaze nás celé pocákat od hlavy až k patě, a pak začala dělat, že se topí.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Nov - 17:56

Seskočil jsem ze straky a ta okamžitě zmizela pryč. Rozhlížel jsem se. Trochu divné na to, aby to byl normální ostrov. Přecejen, místo jsem přestal řešit a radši jsem následoval Ayame. Došli jsme k Raikagemu, Tatsuovi, mému cíli. " Nazdárek " Řekl jsem provokativně. " Mohli by jsme to probrat trochu rychleji? Musím si poté zpřetrhat vztahy v Suně, abych se mohl plně věnovat pouze Kumo. " Uchechtl jsem se. Samozřejmě, čas mám, ale bude nejlepší, pokud to vyřídím co nejdříve.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 16 Nov - 10:47

Viděl jsem je už z dálky."Našli jste to v pořádku?" zeptal jsem se Ayame zatímco kolem mě proběhla Shi a skočila do vody.Zasmál jsem se a podíval se na ni "Tam bych se nekoupal.Pokud tedy nechceš aby tě něco snědlo." hned na to jsem vstal a otočil jsem se k těm dvěma "Pojdte zamnou."Dořekl jsem to a šel jsem napřed.(Přesun)
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Nov - 12:59

" WTF?! " Okřikl jsem ho, protože tohle jsem opravdu nečekal. Jako trmácím se až sem jen proto, abych se trmácel ještě dál? Nedalo se ale nic dělat, proto jsem Raikageho následoval, i když s anime kapkou na hlavě a vyběhlými žilkami na čele. Opravdu mě zajímá, kam nás to zavede.
- Přesun -

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 16 Nov - 19:22

„Našli,“ odpověděla jsem Tatsuovi.
Shi okamžitě vyskočila z vody a začala se kolem sebe poplašeně rozhlížet. Musela jsem se zasmát a trochu ji poškádlit, jaký je strašpytel. Vyplázla na mne jazyk, oklepala se a rychle se rozeběhla za Tatsuem, aby ji náhodou nenechal vzadu.
Jen jsem nad jejím chováním pokrčila rameny a vydala se za nimi.

(přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Kensei Sun 10 Feb - 20:24

Po nějaké době se na obzoru objeví naše loďka. Podle posledních informací, vím, v kterých místech nám želva protne cestu a proto pro nás není problém jí brzy spatřit. Zamířím si to k menšímu sklanímu molu, kde lze zakotvit loď. Za chvíli již stahuji plachtu a hodím po Zorovi lano, ať taky něco dělá. Snad bude uěmt loď uvázat. Mezitím si skočím pro pytel a jedním skokem se vylodím na břeh. Spokojeně se rozhlédnu a uvidím dva shinobi, co nás pozorují. Jistě to jsou dozorčí ostrova.
"Tak pánové, naše dobrodružství začíná." Podívám se na ně.
"Mise pro Zora zní, přesvědčit ty bestie ať jsou hodní kamarádi a mise pro našeho kuchaře je nenechat se zabít..." Rozdělím úkoly hned ze začátku, aby bylo vše nad slunce jasné.
"Půjdu si nejdříve promluvit s nimi..." Kývnu na ty dva a položím pytel na zem. Nemám kam spěchat a protos ek nim vydám pomalu. Pozdravím je a očividně se o něčem dohadujeme delší dobu. Pak nakonec zmizí a nechají nás o samotě. Otočím se na ty dva a mávnu na ně, aby přišli sem.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 10 Feb - 20:29

Jakmile se otočil Kensei ke mě zády tak já už jsem byl z lodi pryč a putoval si to do lesa. Jaké normální chování u mě jako vždy. Věděl jsem co mám dělat a tak jsem to šel také splnit. Srovnat pár vtipálků, kteří si myslí že je ostrov jejich a určit jim kdo je tu pánem a taky si je získat na svou stranu určitou dohodou. (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Sun 10 Feb - 20:56

Pootočím hlavou smerom ku Kenseiovy a počúvam."Presvedčiť beštie? Aké beštie? A povedal som už, že niesom kuchár!"Otočím sa naspäť a ďalej trucujem.Zatiaľ to vyzerá stále zaujímavejšie ako sedenie v budove, takže sa nemám načo sťažovať, ale baví ma to. Škodoradostne sa usmejem tak, aby to Kensei nevidel.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Kensei Mon 11 Feb - 12:38

Protože se na mě nedívá, použiju svou techniku a tiše zmizím. Pak stejně tiše vykouknu ze země za ním a postavím se. Vypadá to, jako bych m uvyrostl ze země přímo za zády a nečekaně mu dopadne má ruka na rameno.
"Měl bys být víc uctivý, mladý kuchaři. Protože nikde není psáno, že tuhle misi dokážeš přežít. Vlastně na to nejspíš ani nemáš, měl by ses držetu mě."
Varuji h odobromyslně, doufám že se pořádně lekne. Pak seberu pytel, zkontroluju zajištění lodě a vydám se dál do ostrova.

přesun
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Mon 11 Feb - 14:56

Zrazu sa mi niečo dotkne ramena, až mi zo strachu skoro prestane byť srdce. Práve som uvažoval nad tými beštiami, o ktorých rozprával a najkrajšie myšlienky to neboli. Pomaly otáčam hlavou, ani nedýcham a rýchlo sa rozbehnem za ním."Rozkaz, šéfe!"
//presun//
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Roronoa Zoro Thu 2 May - 9:53

Přijdu k lodi, ale ještě tu nikdo není. " Nejspíš zase vyrazili beze mně. To je jim podobný. " Nastoupil jsem na loď, která vyplouvala směrem ke Kumo a tak jsem šel na příď kde si lehnu a budu odpočívat než dorazíme do Kumo. (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Želví Ostrov  Empty Re: Želví Ostrov

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru