Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

D - rankové misie

Goto down

D - rankové misie Empty D - rankové misie

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 14 Oct - 18:33

D ranky:
Tieto misie sú zamerané pre Genínov, ktoré môžu robiť sami, alebo v skupinkách, aby im to šlo ľahšie. Odmeny sa líšia každou misiu, je rozdiel kydať hnoj a pomáhať Hokágemu. Ak chcete misiu, napíšte svoje meno, po prípade viac mien, a číslo misie, ktoré ste si vybrali. Bude vám pridelená v kancelárii Hokágeho...(Odmeny si všímať netreba! xD)

1. Odchyt mačky.. Znova..
Typ misie: Och nie! To si snáď robíte srandu! Tá mačka znova utiekla. Áno, áno. Naša slávna Konožská mačka, Tiki, si povedala, že dnes znova zavarí genínom, a znova utiekla. Je to vašou hlavnou prioritou nájsť ju, a chytiť ju, nech to stojí čokoľvek, majiteľka nám chce zaplatiť dvojnásobnú sumu! Tak makáme!
Odmena: Sladký úsmev od Hokáge.

2. Vyvenčite už niekto tých psov!
Typ misie: Áno, taký je tento svet. Ľudia si kúpia mazlíčkov, napriek tomu že vedia že nemajú na nich čas, a tak mi kvalifikovaný Shinobi sa o ne musíme starať. Neváhajte a padajte si vyzdvihnúť nejakého psíka, a prejdite sa s ním po Konohe. Ušetríte nás zbytočného papierovania, a oddialite infarkt, ktorý už lezie na Hokáge.
Odmena: Pochvala od Hokágeho pred vaším senseiom.

3. Pomôžte starým ľuďom..
Typ misie: Urgentne! Možno sú starí, ale v mladosti Konohe veľakrát pomohli. Preto je na nás, aby sme im v ich veku pomáhali my! Utekajte do domu pre dôchodcov, vyberte si dedka, prípadne babku, alebo aj nejakého transvestitu a pomáhajte mu aspoň hodinu!
Odmena: Dobrý pocit na duši.

4. Vyčistite Hokáge monumenty, zas vyvádzal..
Typ misie: Áno, Nao Uzumaki na seba musel znova upozorniť, tak sa znova hral na nejakého umelca. Znečistil náš pamätník Hokágov, ktorý teraz skôr vyzerá ako nejaký Hipisácky tábor utečencov. Okamžite naberte mopy, vedrá, hadry a utekajte to zmyť, než sa fakt naštvem!
Odmena: Môžete si kopnúť do Naa.

5. I need urgent help!
Typ misie: Aj Káge niekedy všetko nestíha, už dosť že mám tím, ešte sa musím starať o papierovačky. Strávte deň v mojej kancelárii, vyplňte nejaké dokumenty, zbavte sa nejako papierov, kľudne ich aj podpáľte, ale zbavte ma ich!
Odmena: Môžete si podržať môj zbrusu nový Hokáge plášť!
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru