Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero

+2
Noriko Kana
bijuu
6 posters

Strana 21 z 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Goto down

Jezero  - Stránka 21 Empty Jezero

Příspěvek pro Anonymní Tue 1 Mar - 19:03

First topic message reminder :

Jezero  - Stránka 21 Crater_lake

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Jezero  - Stránka 21 Empty Re: Jezero

Příspěvek pro Anonymní Fri 27 May - 15:25

Sluníčko zrovna moc nepálí, ale osušilo mě a příjemně ohřálo. Mimoděk mi to připomnělo, že jeden z lidí, co mi ležel v žaludku má... Jak to jen říkal Samata? Roztopenou hlavu? Muselo to bolet. Ale ne tolik jako to co se stalo Sayuri.

Spokojeně jsem se ušklíbla. Přesto mi však radost kazilo to, že neznám pravdu o Taikim a že ho čeká nejspíš velmi podobný osud, jaký měl Tetsuya. Svět dokáže být tak škodolibý. Kéž by tu byla ta Saiki a vyprávěla mi o tom... Obávám se, že mi nezbývá než čekat, který z těch dvou mi o tom bude vyprávět.

Z větve jsem si sebrala svou bundu a oblékla se. Byakuganem jsem propátrala okolí, ale přitom jsem dobře věděla, že je to zbytečné. Nikde ani živáčka. Pomalým krokem jsem se začala vracet do Konohy. Už i já mám toho toulání dost.

přesun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero  - Stránka 21 Empty Re: Jezero

Příspěvek pro Anonymní Mon 27 Jun - 20:26

Toulala jsem se lesy a loukami a pozorovala noční oblohu. Hmm, co z toho všeho je asi Velký vůz? Tohle jsem nikdy nedokázala poznat. Asi proto, že mě to nikdy nezajímalo. Náhle se předemnou objevilo jezero, ve kterém se obloha odrážela jako ve velkém zrcadle. Posadila jsem se poblíž a sledovala tu zajímavou podívanou. Tohle mě nikdy neomrzí...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero  - Stránka 21 Empty Re: Jezero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru