Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Byt č. 114

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Byt č. 114 Empty Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Mon 24 Sep - 21:20

Tak v tomhle bytě bydlí Kami. Je to spíš takový díra, než byt, jednak je malinký a jednak taky stále neuklizený, protože na takové věci Kami čas rozhodně nemá. Velmi rád hraje videohry, takže se obaly válí po celém bytě, stejně jako oblečení, protože kam Kami přijde, tam si ustele a konec. Div, že nespí ve vaně.
Byt je dost maličký, jenom tří pokojový, zato s velkým prostorným balkonem s výhledem na Konohu. V domě nejezdí výtah, takže si těch osm pater musí vždy vyšlápnout, ale bere to jako trénink, takže cajk!
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Thu 25 Oct - 12:20

Objevil jsem se u toho svého polorozpadlého paneláku a jen s úšklebkem sledoval Daikiho. "No.. od spaní na ulici se to zas tak neliší,.." vešel jsem do haly. "Mimochodem.. bydlím v osmém patře a výtah nejezdí. Snad nejsi po cestě unavený!" ušklíbl jsem se a začal šlapat schody nahoru. Ani mi to nevadilo, byl jsem zvyklý.
Nahoře jsem odemkl a otevřel dveře do toho sklediště, jenž jsem vtipně nazýval bytem. "No.." poškrábal jsem se ve vlasech. "Uklízení nebyla nikdy moje silná stránka." Asi proto, že jsem půlku života strávil jen s batohem a spacákem na zádech. "Pojď dál, najdi si místo. Chovej se, jako do- hmm prostě znáš ty kecy." odbyl jsem to, však on domov taky nemá. Schodil jsem ze židle v kuchyni nějaké krabice, aby si mohl sednout a šel zkontrolovat ledničku.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Thu 25 Oct - 12:42

Zastavili jsme se před tím panelákem. Krátce jsem ho přejel pohledem a ušklíbl se.
"Osmý patro?! Kámo, ty mě chceš normálně zruinovat" Podotkl jsem, ale co jsem mohl dělat, prostě jsem začal šlapat, jasně, po cestě jsem byl unavenej, ale Shinobi musí něco vydržet, ne?
Po několika úmorných minutách, kdy už jsem chvíli i přemýšlel o tom, že se mu na to z vysoka vykašlu, jsme dorazili až nahoru.
"V klidu, jsem zvyklej na horší věci.." Prohodil jsem a přehodil si batoh na druhý rameno, moc užitečnýho v něm nebylo, byl totiž jen přecpanej lahvičkama a rostlinama, což jen svědčilo o tom, že jsem se viditelně vyžíval v .. bylinkářství to nebude, tvorba jedů už určitě.
"Jasně.." Podotknul jsem a sedl si, nevím, za to nazývat ložnicí nebo obývákem, ale sedl jsem si v nějaké místnosti na dost rozvrzanou pohovku, bůh ví, co na ní prováděl, a radši jsem to ani vědět nechtěl!
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Thu 25 Oct - 12:47

Povedlo se mi najít dva rameny s datem spotřeby ještě nedovršeným, hodil je do mikrovlnky a ze svých železných zásob vytáhl flašku tequily. Normálně jsem ji vyndaval jen o svátky, ale on byl můj kámoš a s ním jsem se přece musel rozdělit!
Rameny jsem hodil na stůl, podal mu hůlky, nalil každému panáka a zvedl malou skeničku. "Tak na setkání, kámo!" sklo cinklo a já si trochu prohnal dutiny alkoholem.
Pak jsem otevřel misku a podíval se na něj. "Tak povídej! Co život? Nějakej peprnej zážitek..? Řeknu ti, dělat jonina ve vesnici je nuda, každej chce jenom zodpovědnost a ohnivou vůli a nikdo nemá pochopení pro můj klidnej způsob života." usmál jsem se a strčil do pusy porci nudlí.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Thu 25 Oct - 13:01

Nohy jsem hodil na stůl, říkal přece jako doma, ne? Pochyboval jsem, že něco takvýho bude Kamimu vadit. Vzal jsem si k sobě rámen i panáka a připil si s ním, alkohol jsem neměl dlouho, proto mě to protáhlo trochu víc, než jsem čekal.
"No, hele ani se ti nedivím. Proč si myslíš, že jsem Sunu opustil? Bejt ANBU bylo děsně nezáživný. Stejně pořád nechápu, jak ses tohohle života mohl vzdát a dobrovolnně, co sis myslel, že v Suně ztvrdnu?" Zakroutil jsem hlavou a tázavě nadzvedl obočí.
"Bejt potulnej je suprový, můžeš navštěvovat vesnice, dělat si, co chceš, chodit kam chceš, nikdo tě v ničem neomezuje. Máš svobodu, žádný závazky! A co máš tady? Akorát hordu povinností, už ti na krk hodili i nějakýho Genina? Jestli jo, lituju ho! Hlavně mu nelámej kosti, víme oba, jak to máš rád" Ušklíbl jsem se, lámání kostí jsem poznal na vlastní kůži, Kamiho nebylo dobrý nasrat.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Thu 25 Oct - 13:11

Zakroutil hjsem skleničkou a povzdychl si. "Já ti ani nevím. Prostě jsem myslel, že je čas zpomalit tempo. Ale asi na to nejsem dost emočně vyzrálej." ušklíbl jsem se a oběma dolil. Vlastně se mi po těch našich společných toulkách stýskalo. On byl vždycky ten rozumnější, ale já na něj měl neblahej vliv, takže po pár týdnech u něj byla ta samá egoistická osoba, jako ze mě. Ale narozdíl ode mě, on se měl kam vrátit..."Tým nemám a doufám, že Hokage je tak chytrá, že mi žádnej nedá! Víš, jak nesnáším děcka. Tuhle mi jeden řekl, že jsem línej a povrchní... jasně, je to pravda, ale jak si to může nějakej prcek dovolit?! Krom toho, když jsem zlámal kosti tobě, nikdo to neřešil. Tady se na to děcko křivě podíváš a už to řeší celá vesnice. Jojo.. asi odejdu... ale nejdřív dám tu holku!" hodil jsem do sebe panáka.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Thu 25 Oct - 13:19

"Zpomalit tempo? Kámo, to nedokážeš ani kdybys emočně vyzrálej byl.." Podotkl jsem, jeho dosavadní život na to zpomalení tempa moc nevypadal. Při jeho poznámce jsem málem vyprskl dalšího panáka před sebe, při představě, jak malej fakan nadává Kamimu.
"To, že ti řekl? Se divím, žes mu za to neukázal svou lenost a povrchnost! Tomu se řoká - vítej ve světě zákazů a pravidel. Kage si myslí, že řeší problémy ve vesnici, ale neřeší. Nemůžou kontrolovat všechno, když určí pravidla, objeví se někdo jako my a stejně je bude porušovat, jen to lidi omezuje. Nesnášel jsem ten systém vesnic, proto jsem šel pryč. Rozkazy nebyly nikdy nic pro mě, znáš mě, nejsem typ na ANBU. Nejsem stroj. Život je totiž o zábavě, ne?" Dodal jsem potom a panáka tentokrát dopil, užívat si a nic neřešit, to bylo moje heslo.
"Dáš tu holku? Kámo to u tebe není normální, abys někoho tak moc chtěl! Myslíš si, že když tě jednou poslala někam, neudělá to s chutí podruhé?" Zeptal jsem se ho potom a pak si na něco vzpomněl.
"Vzpomínáš si na naše první setkání?"
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Thu 25 Oct - 13:26

"Dík, jsi fakt kámoš!" ušklíbl jsem se. "Ale máš pravdu... nesnáším tenhle zaběhlej stereotyp. Dokonce jsem si chtěl jít pro misi. Chápeš to?! Já!" zavrtěl jsem hlavou. "A tomu prckovi jsem to chtěl dát sežrat, ale no víš, všichni byli zoufalý z toho únosu, Hokage nakrnutá a od ní bych zrovna přes hubu dostat nechtěl." zasmál jsem se.
"Když ona je.." vybavil jsem si Suki. "Prostě kdyby jsi jí viděl! Je hezká, má pěkný oči a ten zadek! Hrozně mě vytáčí, jak mě odmítá, jak si vyskakuje, ale zároveń mě to přitahuje, protože jí chci zkrotit." pousmál jsem se. "A věř mi, že neudělá! Jen počkej, ta mi ještě bude zobat z ruky!"
Hodil jsem taky nohy na stůl a začal se houpat na židli. Ušklíbl jsem se. "Aby ne! Takhle domlácenej jsem dlouho nebyl!" zasmál jsem se.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Thu 25 Oct - 13:33

"Upřímnost nadevše!" Podotkl jsem se stejnou ironií jako on.
"Pro misi? Tam chodím jen, když nejsou peníze! Jo takhle, ale stejně, začínáš měknout kámo, měli bychom zase hodit nějakej boj, tohle ti nesvědčí. To má Hokage nějakou brutální sílu nebo co? Já se spíš divím, že si nešel už i po ní, když se otočíš za vším, co má sukni" Prohodil jsem a pokýval hlavou a hodil do sebe dalšího panáka.
"Konečně tě někdo nechce, co? Tvé sebevědomí muselo utrpět škodu" Rýpl jsem si, měl bych ho povzbuzovat? Ne, jako jeho nejlepší kámoš si budu rýt, ono mu to prospěje. Pak jsem se uchechtl.
"Mi povídej, doteď ještě cítím, že nebejt Satetsu, stala by se ze mě sekaná!" Teď jsem to bral s humorem, ale tehdy mě chtěl Kami zabít a já jeho taky, nakonec jsme oba skončili remízou, ani jeden nebyl schopen se pohnout, nikdy nevyřešený boj.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Thu 25 Oct - 13:41

"Právě, co má sukni! Tahle Hokage měla bejt chlap... nemám tušení, jakej epickej trik bych na ní použil. Krom toho, poštvat si proti sobě Hokage, to bych neudělal ani při akutním nedostatku sexu." ušklíbl jsem se. Nebyl jsem pitomec. Byl bych na kusy, než bych si stihl natáhnout kalhoty!
"Říká někdo, kdo s tím má bohatou zkušenost, co?" vrátil jsem mu úder s úsměvem. Bylo jenom málo lidí, co si dovolili se mnou mluvit takhle a ještě míń, kterým jsem to dovolil. "Ale ona je.. sakra, prostě jí chci!" položil jsem prázdnou misku na stůl.
"Nemít takovou regeneraci, byl jsem pod drnem." souhlasil jsem. "Ale byla to sranda, to musíš uznat! Jsi jedinej člověk, co mě dokázal tak vytošit, že jsem ho chtěl zabít. Ten přístup.. kámo, měl jsi tenkrát štěstí!" ušklíbl jsem se. Teď mi jeho přístup vyhovoval, tenkrát mě sr*l!
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Thu 25 Oct - 13:52

"To říkáš teď, zřejmě jsi ještě ten akutní nedostatek nezažil.." Ušklíbl jsem se, i já jsem věděl, že kdybych byl kdokoliv jinej, už bych cítil jeho pěst ve svým xichtu, ale to se nestane, tak jsem si spokojeně dál jedl rámen. Byl jsme pohodář, málo věcí mě dokázalo rozházet nebo naštvat, a Kami už fakt ne, na něj jsem byl zvyklej.
"Aspoň nějakou.." Prohodil jsem s úsměvem a potom taky misku odložil, mít v žaludku po dlouhý době teplý jídlo byl fakt dobrej pocit!
"Tak to hodně štěstí, někdy mi jí ukážeš.." Podotkl jsem, jestli někoho Kami fakt takhle chtěl, tak to musela bejt kus. Ještě jsem ho tak nabuzenýho neviděl a že ho znám fakt dlouho.
"Kdybys měl Raiton, nezvednu se. Ale jo byla, byl jsi jedinej člověk, se kterým jsem se v boji sakra zapotil. A měl štěstí? Kámo to nebylo štěstí, přežil jsi jen proto, protože jsem chtěl!" Dodal jsem potom, jasně, pravda to nebyla, a on to věděl, ale přiznávat si, že jsem málem prohrál? Ani náhodou!
"Mám ti to snad potvrdit?" Že by tichá výzva?
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Thu 25 Oct - 14:00

"Neměl no... vždycky se nějaká chudinka našla." zašklebil jsem se a opřel se do židle. Já nouzi o holky neměl, ale rád jsem si vybíral, to byl ten problém!
"Já jí vlastně ani neznám.. vím jenom, jak se jmenuje. A vzteká.." ušklíbl jsem se, když jsem si představil její tvář po tom, co jsem jí opakovaně nazval Aizawou a geninem. Usmál jsem se.
"Tak proto, že jsi chtěl? Se mi nezdálo, když jsi se tam ládoval hlínou!" ušklíbl jsem se. V jeho otázce jsem samozřejmě postřehl výzvu. Výzvy jsme miloval.. výzvy jsem miloval, protože jsem neuměl prohrávat a moje ego neumělo myslet jinak, než že jsem nejlepší! Jasně, že jsem měl chuť bojovat. Jeho jsem přece znal, bude bojovat naplno, i když je to kámoš, a to jsem chtěl, to jsem potřeboval! Vypadnout na chvilku z tohohle světa ovládání a vypustit na chvilku to, co je ve mě a co jiní nechápou! Kdo jinej, než on mohl pochopit, jak je pro člověka důležitý vědět, že na to má? Už dlouho jsem se cejtil jak podpantoflák a to jsem ani neměl stálou holku. Dělala to tahle vesnice, co na mě kladla nároky udělat pro ni cokoliv, ale to jsem nikdy nedělal a nikdy dělat nebudu. Jsem nezodpovědnej, arogantní flákač a jsem na to hrdej!
"Ale pro mě za mě.. pokud vím, v Konožský hlíně jsi se ještě neválel!" přestal jsem se houpat a vstal. "Tak jdem na to!"
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Thu 25 Oct - 20:16

Jen jsem na jeho slova přikyvoval.
"Víc toho nepotřebuješ, ne? Stejně jí chceš jen na jedno, tak co hrotíš?" Zeptal jsem se ho a ušklíbl se.
"Říká ten, co objímal stromy" Vrátil jsem mu to, to bylo normální, a my že jsme byli nejlepší kamarádi? Ano byli! Kdyby nás někdo viděl, myslel by si spíš, že se nesnášíme. S Kamim jsem si rozumněl, i když měl svoje dny, kdybych mu jednu nejraději natáhnul, ale když jsem cestoval sám, ty naše výlety mi chyběly. Vždycky byla sranda. Jeho věta mi jen potvrdila to, co jsem si už dávno myslel. Kami nikdy žádnou vývzu neodmítal, jeho ego na to bylo až moc velké a hrdost snad ještě větší. Vstal jsem stejně jako on a krátce se protáhl.
"Fajn, jdem to někde srovnat se zemí, co navrhuješ?" Ušklíbl jsem se a zamířil ke dveřím, s alkoholem v krvi jsem byl snad ještě aktivnější než obvykle.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Thu 25 Oct - 20:58

Vyhrnul jsem si rukávy, zatvářil se jako největší king na světě a ušklíbl se. "Tak fajn, nakopu tě." strčil jsem ruce do kapsy, žádné zbraně jsem s sebou nenosil, se svou schopností jsem ani nemusel.
"Navrhuju cvičiště, tam se předpokládá, že se chceme povraždit, no ne?" pokrčil jsem rameny. Jestli ne, je to fuk.. koho to se*e? Mě určitě ne!
"Doufám, že si nevadí špitál, řekl bych, že v něm skončíš!" ušklíbl jsem se a vyrazil z bytu. Jo, silácký kecy, ty nám vždycky šli, oběma. Aspoń, že te skutek nakonec většinou neutek!
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Thu 25 Oct - 21:09

"Sni dál bačkoro" Ušklíbl jsem se a šel za ním ke dveřím.
"Jen doufej, že kvůli poplachu tam moc lidí nebude, nerad bych, dejme tomu omylem, někomu způsobil vážnou fyzickou újmu" Podotkl jsem potom a pokrčil rameny, ještě, aby mě Konoha zažalovala, to určitě! Fyzickou újmu dostane leda tak Kami!
S rukama v kapsách jsem se potom vydal taky z bytu ven. Ještě, že jsem měl u sebe Satetsu, protože zbytek zbraní mi vzali stráže, jako kdyby mi to nějak vadilo, dokážu si vytvořit ze Satetsu, co chci, nosil jsem ho v nádobě schované ve svitku u sebe a v nejhorším případě bych si ho vytvořil z okolí, železa je všude spoustu!
"Skončím? Kámo měl by sis jít už zarezervovat místo!" S temihle slovy jsem se vydal do scházení těch nekončících schodů a zmizel ve tmě.

°PŘESUN°
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Sun 2 Dec - 22:18

Stavil jsem se v bytě, který už vypadal jako sto let opuštěný. Nebylo se čemu divit, dvaceticentimetrová vrstva prachu už dávala všemu jistou dávku nostalgie!
Zavrtěl jsem hlavou, prošmejdil byt a do báglu naházel pár nejnutnějších věcí. Potuloval jsem se už několikrát, tak jsem měl jisté zkušenosti s tím, co budu a nebudu potřebovat. Naštěstí jsem nemusel tahat žádné zbraně, takže jenom nějaké jídlo, oblečení, spacák a mazal jsem z bytu.
(Přesun)
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 25 Feb - 20:37

Dorazila jsem konečně na danou adresu. Otevřela vchodové dveře a při zjištění, že není výtah a ten byt je až v osmém patře! Hlasitě jsem si povzdechla!
Za co?!
Jala jsem se ale do toho výšlapu, přičemž celou cestu přemýšlela, jestli mi to za to stojí! Až když jsem došlápla na poslední schod, zadýchaná jak po maratonu, s fyzičkou jsem na tom nejspíš byla bledě, dospěla jsem k závěru, že mi to za to stojí! Vyhledala jsem číslo bytu, vytáhla klíčky a odemkla. Nepořádek mě ani nepřekvapil, byl to chlap a bydlel sám! Jen jsem se bála, aby u Kamiho na mě nevybafla nějaká polonahá blondýna!
Porozhlédla jsem se po malém bytečku a klíčky položila i se vzkazem na stůl. Kami tu ještě nebyl a zjevně ani žádný jiný obyvatel, a já jsem nutně potřebovala nějakou vzpruhu, sprcha bude nejlepší! No, chtěl, abych počkala, nudit se teda nehodlám. Šla jsem teda do koupelny a pustila vodu.
Ve sprše jsem strávila dobrou půl hodinku než jsem vyšla ven a nechtělo se mi oblékat do svého oblečení, které pravděpodobně stejně bylo špinavé. Nechala jsem si jen spodní prádlo a jala se Kamimu prohledat skříň! Jednoho trika si snad nevšimne. Nakonec jsem vytáhla jednoho větší a černé. Černá.. Vlastně jiná bbarva než ta v Kamiho šatníku nebyla.
Jak depresivní!
Ušklíbla jsem se, oblékla si ho a neopomněla ani na černý šátek, který jsem si dala okolo krku. Od doby, co odešel jsem ho vlastně nesundávala. Nakonec jsem se jala hledat něco k snědku v poloprázdně vyhlížející ledničce.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Mon 25 Feb - 20:51

Konečně jsem dorazil domů. Nakonec jsem si, jako jsem nařídil studentům, zaběhal taky, takže jsem byl úplně zpocenej a unavenej.
Nahoru jsem vyletěl, protože jsem nemohl najít klíče. Jasně, že jsem je dal Suki, na to jsem už dávno zapomněl.
Vešel jsem oknem do kuchyně, stáhl tričko a porozepl si kalhoty, jak jsem se cestou svlékal a mířil do koupelny, když jsem si všiml někoho u ledničky.
Vyvalil jsem oči. Já tu někoho měl?! Marně jsem přemýšlel, kterou jsem měl naposledy. Až potom mi došlo, že je to Suki! Ona fakt přišla?!
Ušklíbl jsem se a přistoupil k ní. "Někdo jí z mé mističky." usmál jsem se a otočil ji k sobě. "A heleme se.." zatahal jsem za cíp trička. "All time low.. dobrej výběr." usmál jsem se a políbil jí.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 25 Feb - 21:13

No, v ledničce jsem toho moc nenašla, Kamiho jsem skoro ani neslyšela, až když mě otočil čelem k sobě, trošku jsem se lekla, ale jen trochu. Prohlédla jsem si ho, takto spoře oblečeného a šibalsky se ušklíbla.
"Takhle bys tu neměl chodit.." Ušklíbla jsem se a mrkla na něj, než jsem vzala do ruky misku s ovocem, co jsem ukuchtila, protože to jediné tu zbylo! Zjevně žil jen z rámenu a podobně, takže toho ovoce se tam ani nedotknul, přeučíme ho na zdravou výživu!
"Z mističky? Stejně tady skoro nic nemáš!" Vyplázla jsem na něj jazyk a potom, co mě zatahal za cíp trika jsem se pousmála.
"Ehm, promiň, byla jsem ve sprše a neměla sebou svoje čisté oblečení, tak jsem si něco půjčila. A tvůj depresivní tmavý šatník mě děsí!" Podotkla jsem.
"Jinak, já si vždycky umím vybrat!" Podotkla jsem, než jsem se nenápadně vymanila z jeho sevření a dokráčela si to na sedačku k televizi, zatímco si cestou už tak dost krátké triko stahovala níž, jinak by měl dost zajímavej výhled...
"Hmm, mimochodem, můžu si to triko nechat?" Sladce jsem se uculila.
"Klíčky máš na stole, bála jsem se, že tady najdu nějakou polonahou blondcku v koupelně!"
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Mon 25 Feb - 21:22

"Říká někdo, kdo tu chodí jen v mém tričku a provokuje každým pohybem." ušklíbl jsem se a hodil si tričko přes rameno. Opřel jsem se o futro a pozoroval ji. Vážně mě překvapovala, nečekal jsem, že opravdu přijde. Ale byl jsem jakým si způsobem rád.
"Za chvíli mě svlíkneš!" zavrtěl jsem hlavou a vydal se do sprchy. Byl jsem tam jen chviličku, byla tady přece ona, koupat se můžu i jindy, takže jsem byl venku během pár minut.
Vytáhl jsem ze špajzu krabici lupínků a sedl si vedle ní. Měl jsem na sobě jenom kalhoty, jak jsem byl zvyklý, když jsem tu byl sám, hodil si nohy na stůl a zabořil ruku do krabice. "Co dávají?"
Otočil jsem k ní hlavu a ušklíbl se. "Mimochodem, s tou blondýnou.. normálně jsem se tě lekl! Nemyslel jsem, že přijdeš... překvapuješ mě."
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 25 Feb - 21:29

Mezitím, co on se vydal do sprchy, přepínala jsem jeden program za druhým, a nic kromě blbých komedií nebo přeslazených slaďáků jsem nenašla. Což bylo celkem špatné, ale byla jsem na návštěvě, ne abych se koukala na televizi! Když přišel, otočila jsem se na něj a ukořistila pro sebe taky pár lupínků.
"Lekl? To vypadám tak hrozně?" Ušklíbla jsem se, to potěšilo!
"No, to i já samu sebe. Ale nechtělo se mi domů, s tebou je mi líp. Jinak, jak dopadl trénink s Geniny? Nezabils je? Nebo oni tvé nervy?" Musela jse si prostě rýpnout a zasmát se na jeho účet.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Mon 25 Feb - 21:41

Pozvedl jsem obočí, když si tak vzala z krabice, jako by se nechumelilo. Ušklíbl jsem se, prostě se mi ta holka líbila!
"Naopak, už dlouho se mi nestalo, že bych v ledničce našel něco živého a sladkého." usmál jsem se a schroupal pár lupínků.
"No.. to mi nikdo nikdy neřekl." zavrtěl jsem hlavou zamyšleně, ale pak jsem si vzpomněl na ty dvě paka..
"Ani se neptej.. zabiju je! Jeden nemá mozek a druhej ho zase používá tak často, že se dostal asi tak k jedné ráně.." vzdychl jsem.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 25 Feb - 21:45

Krátce jsem se pousmála, tak on uměl i lichotit?! Od kdy?
"No, možná taky proto, že tvůj styl vyspat a odkopnout žádnou nefascinoval!" Ušklíbla jsem se na něj, já jsem samu sebe nechápala už dlouho, od doby, co jsem se s ním vyspala na monumentech! Pak jsem se hlasitě rozesmála!
"Škoda, že jsem to neviděla! Prostě studenti jak se patří! Ale to zvládneš.." Pokusila jsem se ho ujistit, i když mi cukaly koutky.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Kami Atsushi Mon 25 Feb - 21:54

"Podívej, nikdy jsem žádné nesliboval svatbu, ani nevypadám jako sudička z pohádky.. tak je to jejich problém, měli to čekat. Akorát ty jsi to pochopila.. a asi proto mě tak baví s tebou být.. jsi jiná než ostatní.." musel jsem se sám nad sebou ušklíbat, tyhle kecy jsem nesnášel a teď je tu vyprávím zrovna jí.. holce, co si dovolí mě klidně setřít!
"Až je zabiju, bude to vina Hokage, ona mi je dala!" prskal jsem naštvaně.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 25 Feb - 22:01

"Já snad vypadám, že bych to od tebe vyžadovala?" Povytáhla jsem tázavě obočí a pousmála se, nakonec jsem si nohy taky hodila na stůl, proč ne.
"Jsem spíš jen naivní. A navíc, možná mě baví ten nestereotyp! Nevím, co od tebe čekat, zatímco ty mě máš přečtenou!" Podotkla jsem.
"Asi tě naučíme meditovat zlato, abys je zvládnul nezabít! Ale určitě vyfasovali skvělého učitele.." Mrkla jsem na něj a znovu se rozesmála!
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Byt č. 114 Empty Re: Byt č. 114

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru