Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katashiho Dům

Goto down

Katashiho Dům Empty Katashiho Dům

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 24 Sep - 15:44

Katashiho Dům TER33bc9d_2.Hoshi_Ryokan_Japan

Katashiho domeček. Za domem se nachází prostorná zahrada s malým tréninkovým prostorem, kde Katashi zkouší své nové techniky. Uprostřed je také jezírko, takže celá tato zahrada je velice uklidňující a také klidná - takže je to perfektní místo na učení se nových technik, nebo na meditaci.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Katashiho Dům Empty Re: Katashiho Dům

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 24 Sep - 16:33

Akio už pomalejším krokem docházel k domu. Domek jsem měl na ústraní, takže další dům byl asi 25 metrů od toho mého. Seskočil jsem dolů z Akia a masku si otočil na bok. " Můžeš si zají na zahradu... já si jen pro něco skočím a přijdu tam za tebou... " pousmál jsem se. Akio celý šťastný přeskočil dům a lezl si přímo doprostřed zahrady, blízko jezírka. Já si domů zašel po několik svitků (Raiton Ryuu, Raiton : Fūin a Rējingu Boruto). Pomalým krokem jsem vycházel z domu, směrem do středu zahrady. * Tak... uvidíme jak na tom budu... * pomyslel jsem si a začetl se do svitků.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Katashiho Dům Empty Re: Katashiho Dům

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 14 Oct - 7:10

Po několika dnech intensivního se učení několika technik jsem usnul. Jakmile jsem se dnes ráno probudil, zdálo se mi divné, že jsem večer cítil nějaký otřes. Nebyl jsem si tím 100% jistý, protože jsem byl tak unavený že se mi to vážně mohlo jen zdát, ale Akio mě ráno vyvedl z omylu. " To asi nebyly jen petardy nebo něco takového že? " optal jsem se jej. " Ne... výbuch... " odpověděl. " A nevíš kde přibližně to mohlo být... " optal jsem se. " Kancelář... a okolí... " odpověděl mi a už věděl co asi bude následovat. * Kancelář... to není dobré... * pomyslel jsem si. " Jdeme... " řekl jsem mu, a poté jsme se vydali ke kanceláři.
- Přesun -
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Katashiho Dům Empty Re: Katashiho Dům

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 14 Oct - 11:31

Rychlejším krokem jsem dorazil k domovu. Většinu věcí jsem měl při sobě, ale vždy před misí jsem si domů zašel pro pár věcí, které nepotřebuju každý den. Vstoupil jsem dovnitř a zašel do druhého patra kde byla jen knihovna a skříň. Ze skříně jsem si vytáhl hrubou bojovou vestu. Tu jsem si oblékl a do každé kapsičky si dal něco. Vzal jsem asi 5 kouřových bomb, několik ampulek s jedy, prázdné svitky a podobné věci. Poté jsem přešel ke knihovně, potáhl jednu knihu ven a po chvíli šlo uslyšet jak někde syčí pára. Ze strany jsem zatlačil do knihovny a ta se odsunula. Za knihovnou byl sejf. Jakmile jsem zadal kombinaci, sejf se otevřel a tam byla na podstavci Katana s pozlacenou rukojetí a s Platinovou čepelí. Platina je jeden z nejtvrdších kovů a také je to dobrý vodič takže se mi to hodilo. Katanu jsem vzal a připnul si jí na opasek zezadu. Poté jsem sejf zavřel, skříň dal na své původní místo a knihu vrátil. Tím se knihovna zablokovala a nešlo s ní hnout. Pomalým krokem jsem se vydal k bráně, připraven na nejhorší.
- Přesun -
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Katashiho Dům Empty Re: Katashiho Dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru