Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ryu Rokuro [OFFICIÁLNÍ VŮDCE AKATSUKI]

2 posters

Goto down

Ryu Rokuro [OFFICIÁLNÍ VŮDCE AKATSUKI] Empty Ryu Rokuro [OFFICIÁLNÍ VŮDCE AKATSUKI]

Příspěvek pro Ryu Rokuro Mon 17 Sep - 14:48

Ryu Rokuro [OFFICIÁLNÍ VŮDCE AKATSUKI] Info2yt
Ryu Rokuro je hľadaným S-rank nukeninom, pôvodom pochádzajúcim práve z Otogakure. Dalo by sa povedať, že je niečim ako pravou rukou skutočnej vodkyňe Akatsuki (teda Reiny), o ktorej postavení však nikto z členov organizácie nevie. Čisto teoreticky je teda oficiálnym vodcom práve Rokuro, hoci tajne sám prijíma rozkazy od už spomenutej Reiny.
Osobné údaje

~ Meno: Ryu Rokuro

~ Hodnosť: "vodca" Akatsuki

~ Úroveň: S-rank

~ Vek: 28

~ Dátum narodenia: 30.1.

~ Pohlavie: muž

~ Klan: nemá

~ Výška: 178 cm

~ Váha: 64 kg

O Rokurovom charaktere je nepochybne zložité hovoriť. Sám totiž neoplýva nijak zvlášť výraznými osobnostnými znakmi, keďže väčšinu času svoje emócie ani neprejavuje. Dalo by sa teda práve aj v súvislosti s tým o ňom povedať, že vystupuje v prvom rade ako večne pokojný, vážny, rezervovaný muž v najlepších rokoch, ktorý oplýva mnohými vlastnosťami ideálneho shinobiho a vodcu. Je plne presvedčený o tom, že ho jeho prázdny život, ktorým sa po dlhé roky v minulosti predieral, úspešne viedol k poznaniu, ktoré obrovskej väčšine ľudí nanešťastie chýba. Do shinobi sveta tak vstupuje ako posol posledného varovania pred blížiacou sa skazou, ktorá ovplyvní úplne každého jedného človeka na tejto planéte. "Jediná možnosť, ako tento svet zmeniť, je nechať každého jedinca v ňom pocítiť, že zmenu potrebuje," tak znie jeho filozófia. Hoci by sa to mohlo zdať arogantným, ba priam až radikálnym presvedčením, pravdou je, že taký v skutočnosti Rokuro nie je. Naopak, s ostatnými členmi organizácie i napriek svojmu postaveniu jedná s úctou a pochopením. Predsa len si však práve týmto postojom vybudoval značnú autoritu, bez zbytočných vyhrážok a povyšovaním svojej osoby nad ostatných.


Ryu Rokuro [OFFICIÁLNÍ VŮDCE AKATSUKI] Abilit10
Vzhľadom na to, že Rokuro navonok vystupuje ako šéf akatsuki, patrí nepochybne po silovej stránke medzi samotnú špičku. Dôvodom sú nepochybne nielen jeho získané hadie techniky, ale v prvom rade fakt, že ako úplne jediný na svete momentálne ovláda "dračí sennin mód". Je navyše viac než zručným užívateľom kenjutsu, čo z neho v kombinácii s vlastníctvom meča kusanagi robí o to nebezpečnejšieho ninju. Zvláda vysoký počet ninjutsu a pre svoju schopnosť absorbovať prírodnú chakru nadobúda dokonca aj čiastočnú imunitu voči genjutsu.
Prehľad zamerania

Taijutsu: Vzhľadom na niektoré z Rokurových techník, ako napríklad Slithering Snake Mode, dokáže nadobudnúť značne veľkú rýchlosť a silu, čo z neho robí veľmi schopného bojovníka na blízko. Sám o sebe ho však nepraktizuje tak často ako ostatné formy boja, s výnimkou stavu, do ktorého sa dostane po použití Sennin módu. Vtedy si vzhľadom na niekoľkonásobný vzrast rýchlosti a sily dokáže vystačiť pochopiteľne aj s ním.

Kenjutsu: Vzhľadom na skutočnosť, že je Rokuro schopným bojovníkom bez zbrane, je snáď len pochopiteľné, že minimálne rovnako tak dobre manipuluje i mečom, v čom priam exceluje. Prispieva k tomu práve aj prítomnosť jedného z údajne najtvrdších legendárnych mečov sveta, Kusanagi no Tsurugi, ktorý dokáže preseknúť akýkoľvek materiál (chakru samozrejme nie, ako sme mali možnosť vidieť v boji Orochimara proti Narutovi).
Genjutsu: V porovnaní s ostatnými štýlmi boja konkrétne v tomto Rokuro výrazne zaostáva. Pre svoju schopnosť absorbovať prírodnú chakru, ktorú mu ako i mnoho ďalších bola podarovaná, je však schopný svoj chakrový obeh narušiť a vyprostiť sa tak z prípadnej ilúzie potom, ako si uvedomí, že v nejakej je. V inom smere však s genjutsu nemá iné skúsenosti, keďže ani sám žiadne nepoužíva.

Ninjutsu: Rokuro zvláda mnoho obzvlášť silných techník, ktoré v minulosti kedysi používali shinobi na tak vysokej úrovni ako napríklad Orochimaru a Kabuto. Na väčšinu svojich techník využíva práve svoje neobyčajné "biele hady" priamo z Ryuchidou, ktoré momentálne na celučičkom svete privoláva iba on sám. Tie následne dokáže zmenšovať, zväčšovať, alebo dokonca i behom súboja množiť.

Senjutsu: Rokuro momentálne ako jediný na svete dokáže používať "dračí sennin mód", v ktorom ako už aj z názvu vyplýva naberá podobu draka. Nadobúda tým samozrejme výrazné posilnenie rýchlosti a fyzickej sily + nejaké iba preňho špecifické techniky. Údajne ho však s výnimkou tréningu ešte nikdy v živote nepoužil, preto je vo svete ešte relatívne neznámym.


Ryu Rokuro [OFFICIÁLNÍ VŮDCE AKATSUKI] Story10p
"Kto som? Aký je význam mojej existencie? Prečo som sa narodil do tohoto ponurého sveta?"
Otázky, s ktorými sa mladý Rokuro potýkal už od dectva. Uvrhnutý do tých najtemnejších kútov shinobi sveta niekde ďaleko až za Oni no Kuni, kde sa mali vo zvyku potulovať v prvom rade biedni chudáci a nukenini. Bez odpovedí, bez pojmu o svojom ja, bez ľudí, ktorým by na ňom záležalo... bez ničoho, iba sám, navyše s neúplnou pamäťou, kráčal vyprahnutými pláňami týchto končín, riadiac sa jediným ľudským primárnym inštinktom - za každú cenu prežiť. Z dieťaťa vyrastajúceho za takýchto okolností sa veľmi rýchlo stane sebestačný muž. Pochopiteľne, že sa nemal ako dostať k ninjutsu a genjutsu, preto jediné, čo prakticky celý svoj život trénoval, bola rýchlosť. Tá mu mala zaručiť aké také bezpečie, hoci úplne v bezpečí nebol prakticky nikdy. "Žiadne iné deti v mojom veku v týchto končinách nežijú. Prečo ja? Prečo ešte žijem? Aký má už len môj prázdny život zmysel? Ak existuje osud, kam sa ma chystá zaviesť?"
Veru, ako aj každý iný človek, i tento chlapec, hoci bol silný a niečo, čo si ani on sám neuvedomoval, ho tiahlo vpred, spoznal svoje limity. Zdalo sa, že v tých istých končinách, v ktorých poprvýkrát uzrel náš svet, rovnako tak zahynie. Všetko nasvedčovalo jeho smrti, no stalo sa niečo nevídané. Akoby to sám osud chcel, do tejto ľudom zabudnutej krajiny zavítali shinobi z Otogakure, ktorých prítomnosť dieťaťa veľmi prekvapila. Ako by vôbec bolo možné, aby tu, uprostred biedy obklopovanej zlodejmi a vrahmi, násilnými nukeninmi, mohol prežiť takýto mladý chlapec? Istotne na ňom muselo byť niečo zvláštne... Veru, práve tieto domnienky nič netušiacich ninjov Rokurovi zachránili život a zaviedli ho až do Oto, kde uzrel niečo, o čom sa mu ani nesnívalo. Pravú podstatu toho, čo to znamená žiť. Uvedomujúc si, že zatiaľ čo ľudia z jeho rodného kraja v hlade trpia a umierajú, niekde predsa len existovali územia, v ktorých vládlo okrem biedy a smrti i šťastie, čím ďalej tým viac preklínal túto neuveriteľnú nespravodlivosť.
"Ver či nie, našli by sa i miesta, kde to žije viac," prihovorila sa k zmätenému chlapcovi tajomná postava mužským, zachrípnutým hlasom. Svoje meno mu síce nikdy neprezradila, ale predstavila sa ako Hebi no Sennin... "3 roky... obyčajné 3 roky postačia k tomu, aby si získal silu, o ktorej sa ti ani nesnívalo... silu, s ktorou si budeš môcť robiť, čo sa ti len zachce. Varujem ťa však iba pred jedným... na to, aby si sa naučil, čo sa ti chystám predať, tvoje telo bude musieť prejsť veľkou zmenou a obávam sa, že by si to nemusel prežiť," pochopiteľne. Kto by už iba tak rozdával svoje vedomosti a techniky niekomu, koho sotva spoznal, bez rizika? I napriek svojmu veku si Rokuro uvedomil, že dôvod, prečo bol vybraný, je ten, že tú takzvanú zmenu pravdepodobne ešte nikto pred ním neprežil. Vzhľadom na okolnosti bol však jednoduchšie zmanipulovateľný, ako ktokoľvek iný a preto s lákadlom veľkej moci na tento experiment pristúpil.

Skutočne. Hovoril pravdu, boli to tri roky, pričom dva z nich strávil na nemocničnom lôžku. Muky, ktorými si tento úbohý chlapec bol nútený prejsť, boli priam neznesiteľné. Nemal dosť silné na to, aby uniesol tak zložitú modifikáciu a úpravu tela bez akýchkoľvek problémov. Nebol ani zďaleka tak silný ako kedysi Kabuto a veru, i napriek tomu, že to priam zázračne prežil, operácie sa neobišli ani len bez trvalých následkov. Údajne ešte aj dodnes mu život strpčuje takmer neutlmiteľná chronická bolesť, na ktorú berie lieky, nehovoriac o jeho oslabenej imunite a väčšej zraniteľnosti zvnútra. Nepochybne si týmto zákrokom výrazne skrátil svoj život, čím si však hlavu neláme.
"Nebolo to nezmyselné... predal som ti neobyčajné schopnosti... konečne máš telo prispôsobené k vstupovaniu do dračieho sennin módu, ktorého tréningom sme strávili zvyšný rok. Naučil som ťa techniky, ktoré kedysi patrili dvom neuveriteľne mocným shinobi... teraz už máš silu na to, aby v našom svete niečo znamenala... choď, vydaj sa na cestu okolo tohoto sveta ako nový Hebi no Sennin a nájdi odpoveď na to, ako zmeniť tento svet. Až keď si budeš plne vedomý svojich ďalších krokov, ako s touto mocou naložiť, vráť sa...," tak zneli posledné slová na rozlúčku predtým, než Rokuro opustil Otogakure za účelom, ktorý mu bol načrtnutý. Osud ho zavial až do malej Amegakure, kde stretol osobu, ktorá konečne napomohla k jeho definitívnemu rozhodnutiu. Jej meno bolo Sayame, kunoichi s rovnako prázdnymi očami aké mal on. Konečne až spolu na to prišli - "Jediná možnosť, ako tento svet zmeniť, je nechať každého jedinca v ňom pocítiť, že zmenu potrebuje."
Potom ako táto neobyčajná dvojica pochopila, čo je nutné vykonať, Rokuro sa aj so Sayame vrátil do Otogakure. Tam ho ale čakalo prekvapenie. Na mieste, kde očakával Hebi no Sennina, sa nachádzala úplne iná osoba, žena. Nešlo samozrejme o nikoho iného ako o Reinu, ktorá mu sucho oznámila, že osoba, ktorú hľadá, už dávno nie je medzi živými. Bola si však vedomá všetkého, čo sa medzi nimi udialo a tak pokračovala.

"Myslíš si, že niečo zmôžeš? Že tá sila, ktorou ťa starec nakŕmil, bude dosť na to, aby si sám zmenil svet, hoci sa to iným, ešte mocnejším pred tebou nepodarilo? Nechci ma rozosmiať. Je jedno, akým mocným a veľkým shinobim sa staneš. Na mape nášho sveta budeš navždy iba malou, bezvýznamnou bodkou," hoci jej slová najskôr vyzneli provokatívne, skôr než Rokuro stačil zareagovať pokračovala vo svojej manipulácii.
"Hebi no Sennin už nie je medzi nami, ale necháp ma zle. Nezabila som ho, naopak. Prišla som ako pokračovateľka jeho vôle. Na dôkaz toho, že ti neklamem, pohliadni na zbraň, ktorú držím v ruke. Kusanagi no Tsurugi, legendárny meč, ktorý skončí vždy len v rukách toho pravého. Zanechal ho tu tebe, ale dostaneš ho len vtedy, ak učiníš správne rozhodnutie. Ak chceš tento svet naozaj zmeniť, potrebuješ viac a preto mi dovoľ položiť ti otázku... počul si už o organizácii, ktorá k tomuto vznešenému cieľu mala najbližšie? Počul si už o... Akatsuki?" Tak to celé začalo a než sa osud stačil nazdať, Rokuro spoločne so Sayame vďaka Reine dostal možnosť, na ktorú tak dlho čakal. Nadišiel čas písať dejiny...
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Ryu Rokuro [OFFICIÁLNÍ VŮDCE AKATSUKI] Empty Re: Ryu Rokuro [OFFICIÁLNÍ VŮDCE AKATSUKI]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 17 Sep - 20:18

Ruku na srdce, ty prostě neumíš vytvořit záporáka, se kterým bych nebyla spokojená. Paráda, povoleno. Smile
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru