Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoshi Gekoo [GENIN]

3 posters

Goto down

Yoshi Gekoo [GENIN] Empty Yoshi Gekoo [GENIN]

Příspěvek pro Yoshi Gekoo Sat 15 Sep - 10:32

Yoshi Gekoo [GENIN] Informacie
Meno a Priezvisko: Yoshi Gekoo
Hodnosť : Genin
Vek: 13
Narodenie: 21.3.
Pohlavie: Muž(ské)
Klan: Gekoo
KG:-
Sensei:-
Charakter: Yoshi je celkom inteligentný, šikovný . Často moc náladový , urážlivý ale najmä priateľský a ochotný. Humor mu nechýba a nikdy s ním neni nuda.
Yoshi Gekoo [GENIN] Zivotopis
Narodil som sa v jeden krásnu mesačnú noc. Na oblohe ste mohli vidieť mnoho hviezd. Od narodenia ma vychovávali moji dvaja rodičia zo zbytkom klanu. Najviac som bol naviazaný na svojho otca. Ako malý som sa hrával z ostatnými deťmi v kirigakure. Boli sme taká malá banda deciek , ktorá behala po uliciach a všetci starý na nás nadávali. Ach tie staré dobre časy. Ako malý som sa nezaujímal o nejakú kariéru nejakého veľkého shinobi. Po nástupe na akadémiu ma však takéto veci začali zaujímať. Banda deciek sa stala minulosťou. Venoval som sa viac učeniu a trénovaniu dokonca ma aj môj otec učil trénovať. Patril som do liečiteľského klanu a tak som sa najviac zameriaval na defenzívu. Deti sa mi v akadémii smiali s toho dôvodu , že už som na nich nemal čas. Hovorili mi , že som slabocha a že keby na mňa niekto útočil tak sa aj tak neubránim. Moja opozícia voči týmto urážkam skončila vždy bitkou a tak si ma niektorý občania aj tak „zaškatulkovali“ , že som proste nebezpečný a pritom som veľmi mierumilovný . Po ich dlhých urážkach som sa snažil vrátiť sa do tejto skupinky aby sa mi konečne prestali smiať. Začal som najskôr tak , že som sa začal baviť s členmi a nakoniec až so samotným „leadrom“ skupiny , ktorým som kedysi bol ja . ďalej bola akadémia v poriadku . Teda ak sa dá nazvať „v poriadku“ keď ma buzerovali za to , že som sa zhoršil . Tvrdili , že skupinka ma kazí, ale bez nich som bol proste „outsider“ a to som určite nechcel a tak som s do skupinky zaradil. Nemohol som sa len tak prestať učiť a tak som sa začať zameriavať len na lekárske veci. Celkom mi to išlo . Trošku som ale začal lenivieť a tak som si zvykol , že ja budem liečiť a ostatný bojovať a to mi aj vyhovovalo , totiž to som ani nemal rád fyzické násilie. Ako nebol som žiadna padavka ale bezdôvodne som sa nebil. Akadémia sa flákala a ja som si predstavoval aký budem medic-ninja. V mojom klane som sa učil zdokonaľovať liečenie. Samozrejme neboli to nejaké techniky ale také liečivé bylinky som do kopy vedel dávať a tak isto som vedel aj namiešať proti jedy na nejaké jedy. Toto ma učila najmä babička , mal som ju rád. Začal pekný deň , mal som ho celý voľný a tak som od rána behal vonku s kamarátmi. Domov som prišiel unavený a hneď som zaľahol do postele. Vtedy som počul hluk zbehol som hneď k centru udalostí a videl som ako tam leží babička mŕtva. Babička bola veľmi stará a tak sa to od nej dalo čakať , nie som nejaký sadista , ale babička sa v posledných dňoch moc trápila , všetko ju bolelo a teraz má aspoň pokoj. Išli sme jej na pohreb , strašne moc som plakal a práve vtedy pršalo. Po tejto udalosti som sa stal uzavretým . Chodieval som k jazerám a sedával tam aj niekoľko hodín , občas si aj zaplakal ale najčastejšie trénoval techniky. V podstate som aj tak nemal čo na práci , lekárske veci ma vždy učila babička a teraz babička... nie je . Cez tréning som mal občas také šoky , nálady , pocity trénovať až do vyčerpania. Po tom som si len sadol, ľahol na zem a odpočíval. Začínal som cítiť energiu. Bola to chakra. Rýchlo sa obnovovala , nič také som v živote nevidel resp. necítil. Vrátil som sa domov , nikomu som nič nepovedal a ani v akadémii som o tom nikomu nepovedal nechával som si to ako záložný plán. No nemohol som to len tak nechať trénoval som čerpanie . Trénovala som to celý deň , každú voľnú minútu . Ukončil som úspešne akadémiu bez toho aby niekto vedel o mojom tajomstve . Keď som sa stal geninom dozvedel som sa niečo o našom klane- Každý člen môjho klanu bol vždy dobrý medic-ninja a na to aby sa mohli aj brániť každý má svojho kuchiyose . Nedalo mi to , bol som zvedavý , kedy vlastne dostanem aj ja svojho kuchiyose. Rodičia a nikto z klanu mi to nechcel povedať. Povedali , že to má čas , ale ja som to chcel proste vedieť a ak som stále prosil všetkých v klane aby mi to povedali . Nakoniec som to „vypáčil“ z mojej mami. Tetovanie ,ktoré mám na svojej ruke je moje kuchiyose ale čo je to zač zistím až prvý krát keď ho vyvolám a na to potrebujem kuchiyose no jutsu .Začal som si zisťovať všetko o tejto technike . Túžba vyvolať môjho kuchiyose bola tak silná , že som sa do toho úplne „zažral“ čítal som o tom tak veľa , že sa môj otec rozhodol ma ju naučiť. Skoro ráno som išiel s otcom pri jazero , ktoré bolo asi to najväčšie ktoré som kedy videl. Otec mi ukázal v čom spočíva tá technika. Bolo to spojenie medzi mnou a kuchiyose. Prvé čo som mal urobiť bolo „kusnúť“ do prstu aby mi tiekla krv, potrieť tetovanie na ruke krvou , a nakoniec som mal poskladať pečate , všetky som ovládal keďže som bol (nechcem sa chváliť) inteligentný . No nič sa nestalo. Ako to ? Bol som zmetený , čo sa to stalo? Vôbec som to nechápal no nevzdával som to. Opakoval som to stále a pomocou môjho „daru“ (ako to volám) som tú techniku zvládal použiť aj viac krát za deň. No nič sa nedialo . Prešli týždne , mesiace. A ja som pomaly prestal dúfať , že by sa mi to podarilo. Nadišla zima a ja som techniku vôbec neskúšal , chodil som sa hrať von s kamarátmi atď. No všetko sa zmenil v ten moment , keď nastal prvý jarný deň. Po zime nám v klane došli liečivé bylinky a na jar by mali nejaké už vyrásť . A tak som sa sám vydal do lesa nejaké nazbierať. Ako som tak zbieral kvetinky uvidel som nejakých ľudí. Schoval som sa do kríku a čakal kým odídu. Vtedy ma objavili . Chytili ma , nevedel som čo chceli so mnou robiť , ale asi ma chceli zabiť. Nič iné ma nenapadlo len použiť jedinú techniku , ktorú som trénoval. Použil som techniku kuchiyose no jutsu ale nič sa nedialo , tí ľudia sa len smiali. Našťastie išiel niekto okolo a oni za zľakli a odišli , mňa našťastie nechali na pokoj a keď ku mne prišiel ten neznámy človek opýtal sa ma či som v pohode , odpoveď bola jasná , bol som v pohode . Ďalej sa ma niečo pýtal ale ja som neodpovedal a utekal preč. Prišiel som k jazeru , kde ma otec učil používať techniku kuchiyose no jutsu. Bol som tak naštvaný na to že sa mi to nikdy nepodarí. Snažil som sa sústrediť ale proste to nešlo. Sadol som si a odpočíval. Celý život mi prebehoval pred očami , moja babička , celý klan , túžba naučiť sa techniku kuchiyose a ďalšie veci. Skúsil som to ešte raz a podarilo sa. Celý šťastný som sa pozrel to veľké stvorenie. Bol to obrovský tiger (viď obrázok). Začal so sa k nemu túliť a on ku mne . Nič také „chutné“ som ešte nevidel a tak som si naňho nasadol a odviezol sa s ním do klanu. Všetci boli šťastný , že som konečne dokázal vyvolať svojho kuchiyose. Ďalej už nebol problém ho vyvolať , už som sa dokázal sústrediť . Tigra som nazval Tora , je to samica . Ďalej bol môj život oveľa lepší už nikdy nebudem sám!

Techniky:
E-techniky
C- Kuchiyose no jutsu


Body:
Nin:3.5
Tai:2
Gen:0,5
Int:2
Sila:1
Rýchlosť:2
Chakra:2
RP:2
Celkovo: 15

Inventár:



Naposledy upravil Yoshi Gekoo dne Sun 3 Mar - 18:46, celkově upraveno 3 krát
Yoshi Gekoo
Yoshi Gekoo

Počet príspevkov : 25
Join date : 15. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Gekoo

Návrat nahoru Goto down

Yoshi Gekoo [GENIN] Empty Re: Yoshi Gekoo [GENIN]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 15 Sep - 11:09

Pak k tomu již nemám, co říct - povoleno Smile
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Yoshi Gekoo [GENIN] Empty Re: Yoshi Gekoo [GENIN]

Příspěvek pro Yoshi Gekoo Mon 28 Jan - 18:15

Mohol by som požiadať o obnovenie postavy , ak teda niekto v Kiri bude hrať Very Happy
Yoshi Gekoo
Yoshi Gekoo

Počet príspevkov : 25
Join date : 15. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Gekoo

Návrat nahoru Goto down

Yoshi Gekoo [GENIN] Empty Re: Yoshi Gekoo [GENIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 29 Jan - 15:20

Životopis je pěkný, akorát se mi nezdá to Kuchiyose. Sepiš si svůj klan k ostatním klanům a pokud ti tohle PiliKKa povolí, pak ti schválím i životopis. Jen tygr do Kiri je trochu zvláštní a stejně ho musíš sepsat i ke Kuchiyose xD
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Yoshi Gekoo [GENIN] Empty Re: Yoshi Gekoo [GENIN]

Příspěvek pro Yoshi Gekoo Tue 29 Jan - 18:21

Klan spíšem , no viem že je ten tiger trošku divný Very Happy spíšem ho ku kuchiyose len je tu jedna dôležitá vec. Kuchiyose je tiger a už na začiatku mi síce Ayame povolila mať tigra ale neviem ako teraz , neviem či mi ho teraz povolí a či vôbec ešte hrá. Teraz neviem ak by bola proti tak fakt neviem ...
Yoshi Gekoo
Yoshi Gekoo

Počet príspevkov : 25
Join date : 15. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Gekoo

Návrat nahoru Goto down

Yoshi Gekoo [GENIN] Empty Re: Yoshi Gekoo [GENIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 29 Jan - 20:46

Ayame už nehraje, takže tygry samozřejmě mít můžeš, pokud si pěkně sepíšeš pod ty stávající vlastního summona Smile
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Yoshi Gekoo [GENIN] Empty Re: Yoshi Gekoo [GENIN]

Příspěvek pro Yoshi Gekoo Sun 3 Mar - 18:47

Edit Very Happy
Yoshi Gekoo
Yoshi Gekoo

Počet príspevkov : 25
Join date : 15. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Gekoo

Návrat nahoru Goto down

Yoshi Gekoo [GENIN] Empty Re: Yoshi Gekoo [GENIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 4 Mar - 14:27

Počkám na schválení klanu Smile
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Yoshi Gekoo [GENIN] Empty Re: Yoshi Gekoo [GENIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Thu 7 Mar - 14:52

POVOLENO ... jelikož máš Kuchiyose no jutsu jako klanovou techniku, tak ti to povolím. Smile Hezkou hru a omlouvám se za zdržení
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Yoshi Gekoo [GENIN] Empty Re: Yoshi Gekoo [GENIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru