Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zříceniny skalního města a nová osada

Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 14 Sep - 22:42

Zříceniny skalního města a nová osada 82964102
Dřív zde bydlívali lidé, dnes je skalní město jen zlomem své původní velkoleposti. Údajně je městečko prázdné, ale množství lidí, kteří se občas zastaví na odpočinek, nebo jen prochází kolem, tvrdí, že zde zahlédli obyvatele.
Co je na tom pravdy je záhadou, ale není zcela vyloučeno, že nějaký ten člověk se v některé z mnoha dutin neschovává!
Kousek od zřícenin se také nachází maličká osada horských obyvatel.Zříceniny skalního města a nová osada 47406450


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 20:25, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Sep - 16:54

Toto miesto som už nepoznal, a tak mala výhodu priestoru. Vedela kde všetko a ako je. No o výhodu piesku sme sa delili obaja, keďže jej techniky boli spojené s ním, ale aj ja som dokázal vďaka piesku tvoriť výbušniny. Vták doletel až na toto miesto, priamo pred zrúcaneniny, kde som už vysadol na jeho hlavu a držal sa vo vzduchu.
"Nečakal som že ma budeš prenasledovať, no tu budeme mať trochu kľud, a hlavne sa nebudeš musieť báť o Sunu.." Vážne som nechcel dedine ublížiť, aj keď ne´daleko nás bola ďalšia osada. V rukách som zvieral malých vtáčikov, dvoch, ktoré som pustil strmhlav dole, no len čo dosiahli asi meter a pol výšky nad zemou, vyleteli proti Piline, pričom som znova siahol do vačku a tvoril ďalších a ďalších vtáčikov. Musel som ostať vo vzduchu, nesmel som ísť na zem...
"Geijutsu wa Bakuhatsu da!" Zreval som, keď vtáčiky dosiahli Pilinu, pretože som neútočil na jej bábku, chcel som dostať originál..
"KATSU!" Dokončil som, a jednou pečaťou som vtáčiky odpálil..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 25 Sep - 17:11

Neměla jsem mu na to, co říct, soustředila jsem se výhradně na souboj. ANBU mě naučilo pár výhod, například nenechat se rozházet slovy a soustředit se výhradně na cíl! Kterým byl momentálně on.
Výbuchu jsem se vyhnula díky Sasorimu, jelikož jsme ho stihla vyvolat, dřív než vybouchli ptáci. Jeho drát se přitočil k jednomu stromu a přesně ve chvíli výbuchu jsem odlétla z jeho dosahu. Dopadla jsem na zem. "Fajn..."
Gaara máchl díky pohybu mých prstů rukou a od něj se zvedlo několik desítek písečných shurikenů, které letěli přímo na Hidea.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Sep - 17:22

Ale zato mňa ten postoj, aký mala vytáčal a doslova burcoval. Vo chvíli keď vybuchli vtáci, uvolnil som ďalších dvoch, ktorý začali letieť priamo do výbuchu, teda do dymu. Takže som ich vlastne ukryl, a keďže som na nich spotreboval väčšiu ílu aby boli rýchly a výbušnejší, musel som si nabrať ďalší. No nechcel som použiť svoj, preto som sa vrhol do vzduchu, keď som pocítil na pravom ramene zárez od shurikenu, a zistil, že ma trafili aj do vtáka, ktorý okamžite klesol.
"Ksóó.. 2 bábky.. K tomu podľa všetkého mocné ako fras.. No moje umenie je lepšie!" Zreval som v duchu, keď som ešte schválne začal klesať, a mieriť k zemi.. Hral som sa že ma trafila.. Zatiaľ vtáky v dyme sa pripravovali, a tiež boli pripravené tie húsenice v zemi..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 25 Sep - 17:40

Narovnala jsem se. Je fakt, že jsem dokázala bojovat i na blízko, ale na dálku jsem si byla vždycky jistější. Gaara se opět, stejně jako Sasori vznášel nade mnou, oba připraveni kdykoliv zasáhnout a chránit mě.
Gaara v jednom okamžiku zvedl ruku, na té se objevila malá, písečná kulička. Než se mohl nadát, kulička vystřelila a obrovskou rychlostí do něj narazila, čímž ho odmrštila.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Sep - 17:48

Ja ktorý sa špecializoval na diaľku, som nemohol len tak vrhnúť sa na ňu, ak mala pri sebe tých dvoch pajácov. Už od začiatku som mal plán, ktorý onedlho vypukne. Guľka strelila do vtáka, ktorého prerazila, vlastne urobila priestrel, a nakoniec aj tak skončila vo mne. Vták spadol na zem, a už sa nepohol, pričom moje telo preletelo ešte ďalej, s prestrelenou hruďou a snažilo sa postaviť..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 25 Sep - 18:04

Přimhouřila jsem oči a dívala se na něj. Co je tohle sakra zač?! Zůstala jsem stát. Už jsem nějaký ten výbuch viděla a nechtěla jsem to riskovat. Netušila jsem, jaká vzdálenost od něj je bezpečná, vlastně ani jestli vůbec k nějakému výbuchu může dojít, ale vždy jsem byla opatrná a tak jsem jen čekala, co z toho vzejde. Sám přece řekl, že zesílil a já tohle umění neznala!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Sep - 18:09

Moje telo vyzeralo na umretie, akoby ma zabila, a nie len raz trafila. No zahral som to, keď som si priložil ruku ku srdcu odkiaľ vytekala kvapalina. Bola to krv, ale nebol ani moja, ani Pilinina. Hral som že zasiahla srdce.. Pomaly om kráčal k nej..
"Ako...? Ako?" Spýtal som sa, s bledou tvárou, smrť som hral presvedčivo, aj keď.. Toto som ani nehral, vážne umieral.
"Sílil som.. Trénoval som.. Bojoval som a takmer.. takmer umrel.." Hlesol som šepom, a ďalej k nej kráčal. Zdalo sa že som na dne, a už nič nedokážem.
"Ako je to možné.. že si ma porazila.. Znova?!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 25 Sep - 18:48

Při pohledu na něj jsem se prostě neudržela. Rozešla jsem se proti němu. "Žádné umírání nebude, na to zapomeń!" věděla jsem, že je to opravdu riskantní, toho kluka jsem vlastně ani neznala, ale prostě taková jsem byla už od mala. Táta mě to tak učil.. "Pomůžu ti, uzdravíš se!" snažila jsem se o úsměv, trochu vyvedena z míry, protože já ho rozhodně nechtěla zabít a snad ani ne zranit!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Sep - 19:07

Zreničky sa mi rozšírili, keď som ju počul..
"Nande?! Chce.. Chce mi pomôcť?.. Ale.." Hlava mi klesla, pretože sa vo mne mýlila ak mi chcela pomôcť. Ja som bol.. Akatsuki! Nikomu neviazaný a slobodný!
"Bež.." Hlesol som potichu, mohla to brať ako posledné varovanie, keď sa moje ruky priblížili k mojím pravým ústam, a ja som zhĺtol za hrsť ílu. Začal som sa nafukovať, pričom som reval..
"Geijutsu wa Bakuhatsu da! Moje umenie, je veľkolepé.. Tras sa, boj sa!" Nafukoval som sa viac a viac, než som dosiahol limitu a pozrel sa na Pili. Na tvári sa mi usadil nešťastný výraz.. Musela ho vidieť, ale ako Akatsuki som musel zomrieť..A ona bola blízko.. Blízko..
"Katsu!" ...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 25 Sep - 19:15

Zastavila jsem se uprostřed pohybu a vytřeštila oči. Pilikko, ty huso hloupá! Bylo mi jasné, že přehnaná pomoc druhým už mě zase přivedla do průšvihu, ale nebyl čas nad tím přemýšlet, musela jsem jednat! Díky Gaarovi se celé mé tělo, stejně jako obě loutky schovali do krytu z písku, což byla jediná má šance! Modlila jsem se, aby to nezasáhlo osadu kus od nás...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Sep - 19:20

Výbuch nebol tak veľký, zdalo sa že bol ešte slabší ako tie predchádzajúce. Poškodil možno akurát tak škrupinu a vytvoril jednu veľkú prasklinu, ale to je tak všetko. Avšak, čo nikto ani Pili nevedala, bolo to že rachol klon nie ja. Ja som bol zatiaľ skytý vo vtákovy, ktorý ležal neďaleko a pripravoval sa na grandiózne finále, pričom som potláčal svoju čakru tak mocne, ako to len šlo... Na mieste po výbuchu ostal menší kráter, kus roztrhnutého plášťa, ale viac nič..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 25 Sep - 20:39

Po chvíli jsme povolila svou obranu a nahlédla ven. Když jsme zjistila, že není nidke poblíž, uvolnila jsme ji docela a pár kroky se dostala k místu, kde stál. Zaraženě jsem se dívala na to místo. Ne, já mu nechtěla ublížit a zcela určitě jsem ho nechtěla zabít! Nasucho jsem polkla a sklopila hlavu k zemi. "Gomene..."
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Sep - 12:50

Nastalo ticho, nič sa nehýbalo, dokonca aj vietor, ktorý doteraz fúkal, ustal. Zdalo sa že je koniec, a Kazekage vyhrala. Ale nie, to bol omyl, nekončil som ani zďaleka, vlastne som začínal.. Zrazu, po chvíli, začal znova fúkať vietor, a ním sa nieslo..
"Geijutsu wa Bakuhatsu da!" V tú istú sekundu, keďže Pili nechala svoje bábky za sebou, zo zeme veľkou rýchlosťou vystrelili dve veľké húsenice, ktoré obkolesili Sasoriho a Gááru tak aby sa nemohli ani hýbať. Bola to asi sekunda až dve.. Poľavila v ostražitosti, k tomu si myslela že som mŕtvy. Ale to nebol koniec, odstavil som jej bábky húsenicami už od začiatku boja, ale z dymu, ktorý som vytvoril prvým výbuchom, vystrelili dve malé vtáčiky, ktoré v mžiku leteli okolo Pilini.. Ja som zatiaľ stál na vtákovy, neďaleko nej, držal pečať a šialene sa usmieval. Nemala ako sa brániť, nemala šancu uniknúť, skončila..
"Katsu!".. Verím že Pilina zatvorila oči, keď sa ozvalo toto slovo.. A keď ich po chvíli otvorila, neuvidela nebo, ale mňa.. Stál som pred ňou, vtáky boli preč, a húsenice ležali na piesku neďaleko bábok. Podával som jej ruku, zdalo sa že na znak mieru.. Potmehúdsky som sa usmieval, než som vykríkol...
"Vyhrááál som! Porazil som Kazekagééééé! Konečne po tej dobe, som si vrátil česť!" Div som neskákal od radosti, dokonca som ronil slzu a až tak to skončilo že som ju od celého šťastia objal, a keďže bola Pili menšia, bolo to ešte divnejšie. No na oplátku, som bol oveľa mladší, a krajší..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 26 Sep - 13:41

Vykroutila jsem se mu a udělal pár kroků zpět. Přimhouřila jsem oči. Samozřejmě, že jsem mu nevěřila! Jak bych asi mohla? Před půl minulou jsem uvažovala, do které rakve ho uložím a teď by mě tu láskou snědl?!
"Tak a dost... co to má znamenat?!" už jsme byla mírně řečeno vytočená, protože jsem neměla ráda, když jsem byla v situacích, které jsme nechápala!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Sep - 18:56

"Vyhral som.. Vyhral som.. Vyhral som.." Bľačal som si svoje, a na Pilinu som ani nereagoval. Vták ktorý ležal neďaleko nás sa rozplynul na maličké čiastočky ílu, ktoré sa stratili v piesku, a tak isto aj húsenice. Nemal som po ruke žiadnu zbraň. A k tomu..
"Konečne som ťa dostal.. Vď.." Chcel som sa naozaj poďakovať, keď mi došiel hlas, a mne sa podarilo padnúť na kolená. Pocítil som taký silný pokles čakry, na totálnu nulovú úroveň, až som neveril že ešte žijem. V deň, keď skončila v Akatsuki porada, som v noci šiel, a bojoval som. Asi sa mi ešte nedobila čakra a ja som sa precenil. Asi by som umrel, keby som vtedy odpálil tie výbušniny. V hrôze som vytreštil oči, prichytil sa rukami zeme, aby som nespadol na ksicht, pričom mi z úst vytiekla teplá kvapalina červenej farby.
"Nie.. " Hlesol som, asi som znova prehral.. teraz som bol bez čakry, pričom na zem spadla moja čelenka, s preškrtnutým znakom kamennej. Bol som nukennin, bez čakry a zbraní, teraz mala šancu..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 26 Sep - 19:22

Chvíli jsem na něj zírala, nevěděla, co mám vlastně udělat. Něco mi říkalo, a´t věřím instinktům a nedovolím slabosti prokouknout, ale když spadl na kolena a vykašlal krev, prostě jsem to nevydržela.
Přiběhla jsem k němu, chytila ho za ramena a položila ho na záda. "Nehýbej se." řekla jsem tiše, ale jasně. Složila jsem pár pečetí a přiložila mu ruce na hrudník. Přejela jsem párkrát po jeho těle. "Jsi v pořádku, jen nemáš chakru." pousmála jsem se. Čelenky jsem si všimla, ale pouze jsem ji vzala a strčila si ji do kapsy. "Vezmu tě do vesnice, bude to dobrý.."
Samozřejmě jsem nebyla hloupá. Říct to ANBU, pravděpodobně by ho mučili, kvůli informacím.. nechat ho, ohrozí vesnici. Vzdychla jsem a vyvolala Sasoriho. "Gomene.. ale je to prevence..." použila jsem na něj Sennō Sōsa no Jutsu. Věděla jsem, že tak ochráním jeho i vesnici!
Poté jsem ho, pomocí Sasoriho zvedla a vydala se zpět do vesnice.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Sep - 19:39

Keď povedala nehýb sa, čakal som to čo by čakal každý terorista ako ja. Smrť.. Čakal som nejaké prepichnutie, možno roztrhanie alebo otrávanie, s bábkarmi neboli žarty, a presne vo chvíli ako som sklopil zrak, som to pocítil..
"Cítím čakru.." Prešlo mi mysľou, keď mi padol zrak na jej ruku, obalenú zelenkastou čakrou. Liečila ma, to som nechápal. Pohľad som okamžite s ťažkosťami presunul na ňu, vedel som že vie o čelenke. Hodil som na ňu nechápavy výraz a..
"Prečo?" Spýtal som sa, ale to ma v tú chvíľu ma uzväznila do nejakej techniky a ja som musel počúvať. Tomu som nechápal no nechal som sa viesť, vôbec sa nevzpierajúc, nič nehovoriac..
"Majú ma.. Ale Akatsuki nezradím.. Vypočúvajte si ma, ale ja vám hovorím že radšej odpálim sám seba a so sebou pol Suny, akoby som mal ich zradiť.." Hlesol som v mysli..

~presun~

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zříceniny skalního města a nová osada Empty Re: Zříceniny skalního města a nová osada

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru