Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Písečný skleník

2 posters

Goto down

Písečný skleník Empty Písečný skleník

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 14 Sep - 20:29

Písečný skleník Sunagreen1
Že je ve vesnici jenom písek..?
Omyl!
Ač se to zdá nemyslitelné, právě u nás existuje obrovský skleník, kde za velmi kvalitních podmínek pěstujeme a zpracováváme nejrůznější bylinky, léčivé rostliny, vzácnou a chráněnou zeleň, z kterých pak můžeme vyrábět účinné léky pro naše nemocnice, či pomáhat ostatním zemím, při potřebě nějakého toho kořínku mandragory.
Také zde můžeme nalézt nejrůznější knihy o jedech, rostlinách, léčivých látkách a podobně.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 20:45, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Písečný skleník Empty Re: Písečný skleník

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 6 Oct - 11:29

Konečně jsme dorazili ke skleníku, na chvilku jsem se zarazil a porozhlédl. Přičemž i obdivně hvízdl, od mé poslední návštěvy se ten skleník snad 2x víc rozrostl. Krátce jseem se ušklíbl, není se čemu divit s Piličinou úchylkou na kytky.
Došel jsem k němu, otevřel dveře, podržel je Seině a pak vešel dovnitř. Porozhlédl se a usmál, bylo vidět, jak jsem ze všeho nadšený. Je tady úplně všechno, všechny rostliny, jedovaté i obyčejné.
"Tak tady je vznik proslulého písečného lékařství.." Podotkl jsem, jako kdybych to chtěl objasnit, potom jsem se vydal k jedné z polic, vytáhnul jednu knihu o jedech, otevřel jsem brašničku a strčil jí dovnitř. Kazekage to vadit nebude, jen si jí půjčím, to nikdo vědět nemusí. Pak jsem se vydal do jedné řady skleníku, hledal jednu rostlinu, ale bylo vidět, že najít jí v tomhle obrovským skleníku bude fakt na dlouho, když to budu dělat sám!
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Písečný skleník Empty Re: Písečný skleník

Příspěvek pro Guest Sun 7 Oct - 14:11

Když jsem zahlédla skleník nevzrušeně jsem si ho prohlídla. Byl celkem velký a určitě v něm byla spousta kytek, ale byl to jen skleník.
Vešla jsem a začala si v duchu dávat dohromady jaké kytku znám a jaké ne.
Neuniklo mi, že si vzal knížku a začal něco hledat. Že by byl i medik?...nebo vyrábí jedy.
"Hledáš něco? Pomůžu ti.." Nabídla jsme se a šla za ním.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečný skleník Empty Re: Písečný skleník

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sun 7 Oct - 14:40

Otočil jsem se na ní, když se mě na něco zeptala a přestal se tak mračit.
"No, pomoc by se i hodila.." Podotkl jsem a pokrčil rameny.
"Musíš najít.. Podle jména to nenajdeš, sám si ho nepamatuju. Je to středně velká rostlina, se zelenými listy, ale fialovočervenými květy. Je hodně vzácná, takže netuším, jestli tu bude, ale až jí najdeš, nesahej na ní, dejme tomu, že je vážně hodně, ale hodně jedovatá. Chci jí použít pro zbraně, a tak.." Nikomu jsem neříkal své přesné schopnosti, kvůli Suně a dětství, pojem zbraně nebyl totiž přesný, přimíchával jsem si jedy do železného písku, ale tenhle jsem chtěl použít i na to Genjutsu.
Usmál jsem se na ní jako poděkování za pomoc a mrknul se do tý bichle, ne ani tam ta kytka nebyla, do háje.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Písečný skleník Empty Re: Písečný skleník

Příspěvek pro Guest Sun 7 Oct - 15:09

"Dobře.." Kývla jsme s úsměvem a vydala se na opačnou stranu skleníku.
Takže tu máme uživatele Jitonu který rozumí jedům. Prohrábla jsem si vlasy a zamyšleně procházela okolo květin. Většinu z nich jsem znala, byly to léčivé květiny.
Ta chakra kterou jsem předtím cítila zmizela a Takerova chakra zmizela skoro úplně. Jelikož pravděpodobně zaútočil na Jinchuurikiho počítala jsem s tím, že ho buď někdo chytil nebo je na tom hodně špatně. Hledat jsem ho zatím nehodlala, nechtěla jsme se prozradit. Alespoň zatím...pořád jsem se z toho mohla dostat neposkvrněná a tak mi to vyhovovalo. Zastavila jsme se u rostlinky která odpovídala popisu a podrobně si jí prohlížela.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečný skleník Empty Re: Písečný skleník

Příspěvek pro Anonymní Sun 7 Oct - 15:49

Konečně jsem se nějak dobelhal k místu, kde se Seina zastavila. Pravděpodobně o mě nevěděla, jelikož jsem neměl skoro žádnou chakru. Pronásledovat jí od oázy stálo další energii a já se v tuto chvíli nemohl nějak moc hýbat. Posadil jsem se a opřel se o skleněné dveře, na které jsem záhy velmi silně zaklepal, tak až se objevila malá prasklinka. Doufám že bude vědět co teď dělat..vyškrábal jsem se na nohy a snažil se nedávat najeve můj stav. Podle všeho věděl ten kluk že jsme 'manželé na svatební cestě' a tak mu snad nebude divné, že tu místní splodina zmlátila a okradla cizince. Po chvíli jsem se opřel o skleník a doufal že to klepání slyšela, jelikož každý krok způsoboval strašlivou bolest a bylo velmi těžké udržet se při vědomí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečný skleník Empty Re: Písečný skleník

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sun 7 Oct - 17:26

Knihu jsem docela dost nevrle zaklapl, potože v ní moc užitečných informací nebylo, jak jsem si naivně myslel a dal jí zpátky do poličky, odkud jsem jí i vzal. Potom jsem se podíval na Seinu, její pomoc se mi vážně docela dost hodila. Všiml jsem si, že se nad něčím zastavila a vzal si rukavice.
"Našlas něco?" Zeptal jsem se a zastavil se u ní, potom mě ale přerušil zvuk praskajícího skla, otočil jsem se ke vchodu a zamračil se, no ke vší smůle nově příchozího, momentálně mě víc zajímala ta rostlina, kterou jsem utrhl, otevřel brašničku a pečlivě jí tam uschoval.
"Díky.." Poděkoval jsem Seině, přesně to jsem totiž potřeboval. Skleník jsem potom opustil.
PŘESUN


Naposledy upravil Daiki Yatoshi dne Wed 24 Oct - 21:35, celkově upraveno 1 krát
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Písečný skleník Empty Re: Písečný skleník

Příspěvek pro Guest Sun 7 Oct - 17:58

"Um.." přikývla jsem a pak se ozval zvuk praskajícího skla. "Půjdu se tam kouknout," usmála jsem se a zamířila ke dveřím. "Takže jsi to byl ty, nemáš dělat blbosti." Pronesla jsem škodolibě a složila pečeť.
Tím že přišel až sem mi to pokazil, Daiki cítil bijuu chakru taky a mohl by si to dát dohromady.
Můj průvodce se zatím zaobíral kytkou takže jsem měla čas na to dostat ho pryč. Klon ho podepřel a spolu s ním zmizel.
S povzdechnutím jsem se vrátila k Daikimu "Asi nějaký vtipálek, když jsem tam přišla už tam nikdo nebyl." Oznámila jsem mu s pokrčením ramen. "Každopádně bych ti chtěla poděkovat za ukázku Suny, ale budu muset jít najít manžílka. Snad se zase uvidíme." Upřímně jsem se pousmála a odebrala se na odchod.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečný skleník Empty Re: Písečný skleník

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru