Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Archiv

4 posters

Goto down

Archiv Empty Archiv

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:35

Archiv 640px-Konoha_Archive_Library_Inside

Konoha Toshodoro se nachází na stejné skále jako Hokage monumenty.
Jsou zde přísně utajované svitky s technikami nebo pokusy.
Dostanete se sem jen pod přísným dohledem ANBU a s povolením Hokage.
Proniknout sem tajně je zhola nemožné!
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 28 Nov - 22:53

Už keď sme sa k Archívu blížili, môj krok zrýchlil viac než ten Hokage, až natoľko že som sa ocitol pred vstupom. Hokage sa ešte vláčila za mnou, takže som ju iba v pokojnom postoji vyčkával. Medzitým som rozmýšľal nad vecou, kvôli ktorej sme sa sem vybrali. Technika, ktorá mohla všetko ukončiť...Myslel som práve na Minata, Yondaime Hokageho, ktorý o svoj život prišiel touto technikou, aj keď v tom hralo aj zopár iných vecí. Čím viac som ale nato myslel, tým viac som začínal pochybovať. Myšlienky z Minata prešli na Naa. Ani som si nechcel predstaviť, ako by to na neho dopadlo, keby Shiki Fuin niekedy použijem, ako by to vzal, alebo či by ho to aj vôbec nejak vzalo... Z týchto dosť útrapných myšlienok ma dostal až konečne pravdepodobný (xD) príchod Hokage. Vtedy som sa to posnažil potlačiť, niekam zahnať do kúta mysle a viac nato už nemyslieť. Bol som už rozhodnutý! Upriamil som pohľad svojich nebesky-modrých očí na Hokage, a čakal som nech vstúpi prvá. Aj tak, musela objasniť práve ona, prečo sme tu, a bral som to aj trochu štýlom "Dáma ide prvá".
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 29 Nov - 14:49

Šla som si pomaličky za Raikenom. Načo sa ponáhľať? Však máme čas! Medzitým som premýšľala nad tým, či naozaj Nao je na tej žabej hore a čo tam vlastne robí. Žeby tam trénoval? Povzdychla som si, keď som zastavila pred vstupnými dvermi do Archívu. Ako vždy ich strážili dvaja ANBU, ktorý ma bez akýchkoľvek námietok pustili. Naznačila som Raikenovi rukou, aby šiel za mnou a vstúpila som. Objavili sme sa v miestnosti plnej rôznych kníh a zvitkov. Zišla som tie schody dolu a vybrala sa medzi regále. Rada tu trávim čas...Je tu množstvo zaujímavých kníh a zvitkov, ku ktorým normálny shinobi nemá prístup. Zasmiala som sa. Kde som ten zvitok vlastne dala? Opýtala som sa samej seba, vedela som približne do ktorého regála. Ale kde bol presne, to som nevedela. Začala som vyťahovať jeden zvitok za druhým, a po nejakj tej chvíli som naňho konečne narazila. Shiki Fuin...Tu máš. Podala som mu s úsmevom zvitok.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 29 Nov - 15:54

Vykročil som za Hokage dnu. Akonáhle sa dvere vchodu zavreli, začal som sa obzerať. Skutočne, bolo tu toho dosť, a mal som pocit žeby som mohol Hokage s hľadaním aj pomôcť. No, aj tak som to ale nespravil, náhodou by mi niečo padlo alebo niečo iné a bolo by. Takže som postával uprostred a len som sa díval. Hokage po chvíľke zvitok už našla, a podala mi ho. S ľahkým úsmevom som ho prijal aj s poďakovaním, ktoré bolo vyslovené len šeptom. Od všetkých kníh a iných veci mi zrak padol na jeden jediný v mojej dlani. Čoskoro sa ti vyrovnám úplne, Minato. V duchu mi zaznelo, byť ako on bol vlastne môj malý sník, ktorý už bol asi aj splnený. Myslím že je to všetko, čo som od Vás potreboval. Dostal som zo seba po chvíli, keď som sa rozhodol že obsah zvitku preštudujem až doma a nie tu. Tak napokon skončil zvitok na hrudnom vrecku vesty, ktorú som vždy nosieval pod plášťom. Ďalej som iba tak postával, a čakal ešte na posledné slová, ktoré Hokage udelí alebo či ešte nebude niečo odo mňa potrebovať.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 29 Nov - 19:19

Jemne som sa naňho usmiala. Dobre, keďže už nemáme dôvod tu zostať, tak myslím, že môžeme ísť! Pokrčila som ramenami a vybrala sa smerom k východu. Mala som sto chutí si vziať nejakú knihu, ale uvedomila som si, že to nie je príliš dobrý nápad...Vyšla som teda vonku, počkala som, než výjde i Raiken a zavrela som za ním dvere, pričom som kývla hlavou na ANBU. Viete Raiken, rozmýšľala som nad tým, že keď už máte ten tím, rovno vám dám aj misiu. Je trochu čudná, ale myslím, že sa pri nej poriadne zabavíte! Je to misia pomerne jednoduchá, ide len o to, aby ste vyšetrili, čo sa deje v jednom neobývanom dome, z ktorého údajne vychádzajú v noci čudné zvuky a očití svedkovia vravia, že sa tam čosi hýbe. Pobavene som sa uškrnula. Osobne mi to prišlo neuveriteľné komické.Čo dnešní ľudia nevidia! Ten dom sa nachádza na konci "Strašnej" ulice, nemyslím si, že ho prehliadnete. Ruky som si strčila do vrecka. Tak veľa šťastia a dovidenia! Kývla som mu rukou na pozdrav a vybrala sa späť do svojej "obľúbenej" kancelárie. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 29 Nov - 19:33

Vyšiel som von z Archívu, a ostal som stáť pri Hokage. Nakoniec sa dostala téma aj misia, a tú čo nám pridelila znela vážne zaujímavo. Nuž teda som iba kývol a bez pohnutia som sledoval jej odchod. Keď z dohľadu zmizla, spravil som opäť len jednoduchú pečať jednou rukou, a zmizol som ktovie kam...
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 13 Mar - 17:22

Nebol pre mňa problém vyšliapať sem tie schody hore...Chodievam..No skôr, chodievala som sem dosť často. Twraz na to už nemám vlastne čas. Kývla som na dvoch strážiacich ANBU, čosi som im šepla a kývla som Koru rukou, nech ide za mnou. Vstúpili sme do rozľahlej miestnosti, plnej tajných zvitkov, rôznych exeperimentov a informácií, ktoré sú prísne tajné a keby sa dostali do zlých rúk, dokázali by to narobiť pekné problémy. O tomto nepovieš Hiroshimu ani ň, je ti to jasné?! Varovne som zazrela na Kori a dúfala som, že bude mlčať ako hrob. Pomalým krokom som sa vybrala pomedzi poličky, až som sa pri jednej zastavila. Bola plná Mokutonových zvitkov...Nevieš, aké presne chce ranky? Lebo som mu plánovala dať dve S-rankové techniky, ktoré kedysi ovládal Hashirama. A ja sama sa ich už nebudem môcť naučiť. S-rankých techník som už ovládala dosť, potrebovala som sa teraz skôr zameriať na nižšie ranky.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Hiroshi Senju Wed 13 Mar - 20:05

KORI

Kori šla ladně beze slova přímo za Kaori a pozdravila kývnutím hlavy ANBU co tu byli.
"Co? Jakože o Archívu? Ten už o tom ale dávno ví, je to ANBU, jen tu má zákaz chození...Jó pamatuji si ten den kdy ho jeho spolupracovníci museli vyvést pryč, protože se odsud nechtěl ani pohnout a byl podezřívanej že chce něco ukrást, jó to byl zase den." Pomyslela si a zakřenila se tomu. Pak si sedla když Kaori hledala a chvilku si vyčkala.
"Nevím, prostě mi něco dejte Hokage-sama, je jedno co, hlavně ať ten pakyn už zavře klapačku, něco co ho nejlépe umlčí na hooodně dlouhou dobu, ty jeho myšlenky mi jednou naženou infarkt." Řekla tak letmo a povzdechla si s úsměvem.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 14 Mar - 18:28

Nemyslela som to tak... Zavrtela som hlavou. Ale tak, že mu nepovieš ani ň o tom, čo sa tu nachádza. Bude to naše malé tajomstvo... Celý tento Archív bol pre mňa hotové kráľovstvo, mala som prístup ku všetkým tajným informáciám, niektorým zakázaným a nebezpečným technikám...Nachádzali sa tu záznamy e istých experimentov a mnoho mnoho ďalšieho. Dobre, takže chceš, aby držal hubu...Tak mu fakt pošlem tieto dva Hashiramove techniky. Budú sa mu raz hodiť...A nikde ich nestrať...Hiroshi nech o nich nikomu nehovorí a nech ich nestratí, sú priveľmi vzácne...Priamo od Hashiramy, nerada by som o ne prišla Pousmiala som sa, zvitky s technikami Mokuton: Mokuryū no Jutsu a Mokuton: Mokujin no Jutsu...Obe S-ranky, som strčila do takej tuby, ktorú som jej pripevnila na krk. A odkáž mu, že sťažnosti neprijímam...Buď to alebo nič. Uškrnula som sa a poškrabkala ju za uškami. Jop, a pozdravujem ho a držím mu palce, nech mu to rande s Mizukage vyjde. Uchechtla som sa, Hiroshi bol odjakživa strelený! Pevne dúfam, že ma pred Mizukage nestrapni. Opovážil by sa!
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sat 16 Mar - 13:55

KORI

Kori jí pořádně poslouchala a občas se i pochichotla, opravdu moc chtěla aby Hiro už zavřel klapačku. "Arigato gozaimasu." Poděkovala jí a když jí Kori podrbala za ušima, začala tiše přést, no všechny kočky předou, tak i když je to panterka, taky do to dokázala. Prošla Kaori těsně u jejich nohou, o které se otřela a hlavou k ní trošku přilnula. Kori byla opravdu velká, nebyl to žádný prcek, Kaori mohla být když byla na všech 4 tak asi 5cm pod pas, byl to miláček. "On? Asi mu až moc věříte, ten by nesbalil i poslední holku na světě. Možná že je pohledný a milý, ale někdy to s tou svou potrhlostí přehání...I když...Poslední dobou je jiný, zdá se mi víc zodpovědný, uvidíme co se z něho vyklube." Zakřenila se a mrkla na ní.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 17 Mar - 18:45

Uchechtla som sa a pokrútila hlavou. Ten šmejd mi vravel, že chce zosilnieť...A miesto toho, aby trénoval, tak sa lepí na Mizukage... Uškrnula som sa. To je iste veľmi náročný tréning, čo povieš? Dodala som ironicky a prevrátila očami. Ja tých chlapov asi nikdy nepochopím! Furt len sa ženskými zadkami behajú...A vlastne sa ani nečudujem, mala som tú česť Mizukage pár krát vidieť, keď som ešte cestovala s Majstrom po dedinách. A keby som bola chlap, asi by som na tom nebola oveľa lepšie než Hiroshi. Mám to šťastie, že ním nie som a že nie som ani lesba. Kto vie, čoho by som v takom prípade bola schopná. Ale no tááák...Musí predsa zabezpečiť potomkov klanu, nie? Pokrčila som ramenami. Táto téma sa čiastočne týkala aj mňa, keďže ja by som tiež mala trochu rozšíriť klan xD, ale v žiadnom prípade som nemienila s nikým chodiť ani robiť ťuťu-muťu!
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Hiroshi Senju Mon 18 Mar - 17:15

KORI

Kori jen poslušně a se stejným názorem kývla hlavou a trošku se pousmála, ale tak aby to Kaori neviděla.
"To musí být dokonale náročný tréning, ale co já vím tak je Mizukage-dono v zásnubách...Teda ne že bych se vloupala Hiroshimu do hlavy, to vůbec ne, jen jsem vám to chtěla říct aby jste byla v klidu." Zakřenila se a pak se jí objevila virtuální kapka u čela když zmínila, nebo na vedla k tématu "dítě", neboli "potomek".
"E-ehe...Ten kdyby měl dítě tak to dítě bude chudák...On není zodpovědný, ani náhodou...Ze všeho má jen srandu a kdyby dostal na starost tak závažnou věc jako je vlastní dítě, podle mě by ho svěřil vám nebo matce...I když, možná ho neznáme tak moc dobře jak si myslíme a je jiný...Kdo ví..." Byla pravda že Kaori a Kori mě znali asi nejlépe, ale nikdy nemohli tušit jaký vlastně skutečně jsem. Na venek cvok, ale v duši jsem byl dobrát od kosti! to si poště!
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 18 Mar - 17:30

Mizukage je v zásnubách?! Zdesene som sa na ňu pozrela, toto nedopadne dobre! Tak to si Hiroshi môže tak maximálne prdnúť, z toho nič nebude. Samozrejme, pokiaľ Mizukage nie je prelietavá, ale to je jedno. Založila som si ruky na hrudi a pokrútila hlavou, nechcem vedieť, ako Hiroshi dopadne...A dúfam, že nebudem musieť žehliť jeho problémy a upokojiť Mizukage, ktorá by ho mohla v záchvate hnevu dokopať do smrti. Teda, ak je podobnej povahy ako ja.
No to si nemyslím, ja by som sa o jeho decko nestarala, no teda čiastočne áno...Však by som bola jeho rodina, ale...Musí sa naučiť zodpovednosti, ale je pravda, že je na dieťa ešte mladý. Uškrnula som sa. No dobre, mala by si už ísť, Hiro už určite čaká na techniky. Naposledy som ju poškrabkala za ušami, potom som sa vystrela a oprela sa o stenu.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Hiroshi Senju Mon 18 Mar - 17:40


KORI

Kori se na Kaori ze široka usmála a když mluvila tak pozorně poslouchala, ale pak jí něco zaskočilo. Byly to mé myšlenky a ona už věděla že to nebude znamenat nic dobrého. Vyslechla si tedy vzkaz co jsem jí poslal a pak si jen sedla a zamračila. Tlapou si sundala svitky a položila je na zem, při čemž je posunula ke Kaori.
"Změna plánu...Hiroshi nemá z něčeho dobrý pocit, zase to jeho šimrání v břiše...Nějak jsem tomu dřív nechtěla věřit, ale když to měl naposledy, napadla nás hrstka nukeninu, takže mu budu muset věřit znovu." Povzdechla si. Nevěděla jestli si z ní jenom střílím, nebo to myslím vážně, ale já to vážně myslel. Situace v Kiri byla opravdu moc podezřívavá a zvláštní, nebyl jsem si jistý co se stane, nebo co by se stát mohlo, chtěl jsem aby byli v pořádku.
"ANBU...Mají se rozdělit po vesnici a hlídat...Jen doufám že to jeho šimrání v břiše nebude znamenat zkázu WC...I když mu asi v této době věřím." Přivřela oči a pak si jen povzdechla. Přitiskla se víc ke Kaori když jí poškrabala za ušima chtěla jí mít pořád na blízku.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 18 Mar - 17:58

Zamračila som sa na Kori, tá jej správa ma nepotešila ani zďaleka. Ja v poslednom čase tiež mávam zvláštne pocity, akoby sa niečo blížilo...čoskoro sa niečo stane, vedela som to. Schmatla som do ruky zvitky a tupo sa na ne dívala...
Celá táto situácia sa mi zdá zvláštna. Povedala som to skôr pre seba, než pre Kori, ale mohla to počuť. Žeby Mizukage niečo tušila...? Neviem, či to hliadkovanie mám brať ako dobrý alebo zlý znak...Pochybujem však, žeby Kiri niečo plánovala a porušila mierovú zmluvu, Mizukage musí vedieť, že by to bola ich vlastná skáza. Zamračila som sa...Túto možnosť som vylúčila, Mizukage určite nebola hlúpa. No uvidíme, ako sa to bude ďalej vyvíjať. Hiroshi ma samozrejme bude musieť informovať... Zľahka som sa pousmiala.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Hiroshi Senju Tue 19 Mar - 15:25

KORI

Kori kývla hlavou na to co řekla a pak si povzdechla. Taky jí připadalo absurdní, že by se Mizukage vzpouřila proti nám, nedávalo jí to smysl, nebo spíš důvod.
"Taky si myslím...Dělá moc předčasná rozhodnutí, ale i tak bychom se měli mít na pozoru." Podotkla a zakroutila hlavou nad svými myšlenkami. Pak se zase koukla na Kaori, pak do země a pak zase na ní.
"Nevím jestli se to zdá jenom mě, ale tato doba mi příjde ještě horší než za dob Uzumakiho...Vše se změnilo, ale lidé zůstali stejní." Taky to řekla spíš pro sebe a povzdechla si. Věděla co má dělat a její cíl byl jasný...Ochránit ty dvě i za cenu svého života, v nejhorších situací.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 20 Mar - 19:18

Uhm...Nemyslím si, že by sa mohlo stať niečo zlé, ale pre istotu však lepšie zabezpečíme Konohu. Ak by sa predsa len niečo zvrtlo... Zamračila som sa. Bola to zlá doba, veľmi zlá. A dúfala som, že Hiroshi je v poriadku. Teda mal by byť, keďže tu je Kori stále so mnou. Povzdychla som si a odlepila sa od steny, o ktorú som sa celý čas vlastne opierala. Začala som sa prechádzať hore dolu, ako len v klietke. Bola som nervózna...Celá táto situácia na mňa nemala dobrý vplyv.
Premýšľala som nad tým, ako posilníme obranu...Treba zvýšiť počet hliadok...Zväčšiť počet ANBU pri bráne...Zapojiť treba aj moje klony...Nakoniec som si len povzdychla a zastavila sa.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Hiroshi Senju Wed 20 Mar - 19:33

KORI

Kori jen kývla hlavou a šla za ní.
Viděla jak se cestou nad něčím zamýšlí a nechtěl jí rušit.
Když se však zastavila, tak do ní Kori jemně narazila a protřela si čumáček, který si narazila o její záda, ano byla opravdu velká xD.
"Děje se něco Hokage-sama?"
Zeptala se zvědavě a čekala jestli jí něco odpoví.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 21 Mar - 17:55

Rukami som si zašla do vlasov, mala som chuť si ich všetky vytrhať. Mala som ozaj zvláštnu náladu...Bola som nervózna, neuveriteľne nervózna. Snažila som sa usmiať na Kori, síce sa mi to veľmi nepodarilo, ale za pokus to stálo. Nie, nič sa nedeje...Len to na mňa teraz celé doľahlo...Nervozita, strach, stres...Cítim, že sa niečo blíži...Len keby som vedela čo! Sadla som si, oprela sa chrbtom o stenu a pohľad uprela do stropu. Bojím sa, že nedokážem Konohu ochrániť. To bolo prvý krát, čo som niečo také vypustila z úst. Inokedy som si bola istá tým, že to dokážem, aj keby to mala byť posledná vec, čo v živote urobím. Ale teraz nie...Bola som plná pochybností. Assasin tu mal ostať, bol oveľa lepší Kage než ja. Pritiahla som si nohy k hrudi a hlavu oprela o kolená. Cítila som sa tak sama...Hiroshi v Kiri balí Mizukage, Mai je doma, mamka je mŕtva a oco...K tomu sa radšej nevyjadrujem.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Hiroshi Senju Thu 21 Mar - 18:09

KORI

Kori samozřejmě ihned poznala ten smích, o který se tak moc snažila, ale ani to dělat nemusela, Kori hned viděla co jí je.
Vyslechla si jí a čím víc mluvila, tak tím víc byla naštvaná.
Když dořekla poslední větu, tak zavrčela jak tygr a docela dost nahlas, ona to uměla.
"Dost! Hokage-sama! Takto si to jen zhoršujete...Zapomínáte že tu nejste sama...Je tu Hiroshi, ANBU, Raiken a další lidé co pomohou, kdyby se Konoze něco přihodilo!"
Měla vážný a zamračený obličej, který se ale po Kaoriným sednutí změnil na povrchní, ale ten hned zmizel.
Když si tedy sedla, došla k ní a sedla si naproti ní, při čemž se na ní pořád dívala, ale když založila hlavu do kolenou, tak hlavou ťukla o tu její.
"Jste výborná Hokage, jen nezapomínejte že nejste sama...Je tu spoustu lidí na kterých vám záleží a jim záleží na vás...Obětují pro vás život a stejně tak i pro celou Konohu, teď není čas tu naříkat...Je třeba pozvednout hlavu a myslet....Třeba na Hiroshiho."
A proč zrovna na něho? Měl vždy ten svůj široký smích a odhodlání v obličeji, zároveň s praštěností, co každého rozesměje.
Když byla Kori ve stresu, myslela na mě.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Kaori Senju Sat 23 Mar - 18:26

Sedela som tam ako kpa nešťastia...A premýšľala. V mysli sa mi vynorili Majstrove slová. Človek nie je nikdy sám. Je to len nezmyselný výplod ľudskej fantázie. Vždy je tu niekto, kto ho má rád, aj keď to tak občas nevyzerá. Týmito slovami ma utešoval, keď mamka zomrela a otec odišiel. Vtedy som sa cítila tak sama...Povzdychla som si, zdvihla hlavu a pohľad uprela na Kori. Bola som jej vďačná, jej slová mi pomohli. Máš pravdu... Pri spomienke na Hiroshiho som sa musela uchechtnúť. Tá jeho šialenosť...Nemala hraníc. Chýbal mi. Snáď sa vráti čo najskôr...Postavila som sa na nohy. Trebalo by nejak vylepšiť obranu Konohy, ak by sa niečo stalo. Na chvíľu som sa odmlčala. Ale keď som hladná, tak premýšľať neviem..Čo keby sme si zašli na rámen? Rámen som naposledy jedla...Už ani nepamätám! Nemala som nikdy času naň zájsť a teraz, keď mám aspoň trochu voľného času, chcela by som to využiť.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sat 23 Mar - 18:59

KORI

Když se konečně vzchopila, tak se jen jemně usmála, byla za to ráda.
Pak už jen poslouchala, až se zastavila nad slovem rámen.
Zakřenila se a kývla hlavou.
"To ano, měli by víc trénovat." Podotkla a dala se do polohy tak, aby si Kaori mohla naskočit. Ona nikdy kromě mě a Mai nikoho nevozila, ale toto byla taky má sestra, takže už bylo jedno jestli veze malinkou Mai, nebo Kaori, takto tam budou rychleji.
"Naskočte." Mrkla na ní s úškrnem a čekala až si nasedne. I kdyby nechtěla, tak by si jí podebrala, takže by to vyšlo i nastejno.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 25 Mar - 21:36

Vyjavene som sa na Kori dívala, to akože si mám na ňu teraz sadnúť, jop? Nie že by som pochybovala o tom, že ma unesie, ale prišlo mi to také..Zvláštne. Nakoniec som si na ňu nasadla a potľapkala ju po chrbte. Musíme zájsť ešte po Kiaru, furt len tam čučí v tej kancelárii, trochu pohybu by jej nezaškodilo...Navyše ťa má celkom rada. Pousmiala som sa, naznačila som jej tým vlastne, že najprv ideme do kanclu až tak na rámen.
Dúfam, že z toho svojho leňošenia neztučnie. Fakt netúžim po obéznom tigrovi. Musím ju od toho odnaučiť...
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Hiroshi Senju Wed 27 Mar - 9:58


KORI

Když si na ni sedla, tak se vrátila do polohy na všechny čtyři a Kaori věnovala rozzářený úsměv.
"Samozřejmě."
Kývla a vyběhla před budovu, kde se rozhlídla a běžela s Kaori až pro Kiaru.

Přesun

Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 2 Apr - 16:15

Dobre, tak hurá späť do kanclu. Povzdychla som si, prečo som len nechávala Kiaru tam? Nabudúce ju asi nechám doma...Nie, nie, nie, to už nie, Kiara by mi celý dom prevrátila naruby! Poznala som ju veľmi dobre!
Na Kori sa mi sedelo zvláštne. Neviem prečo, ale pripadala som si ako Eragon. Asi mi fakt drbe. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Archiv Empty Re: Archiv

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru