Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Kuchimi

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 16:49

Sídlo klanu Kuchimi Images?q=tbn:ANd9GcSMGqirdrtqy_ZV-Xzr6mQ0Xb0Unbey044xckoM4wyJbjAcnv5lysOnoOUq Sídlo klanu Kuchimi 32062-winternitzova-vila-klenot-funkcionalismu-4_1


Naposledy upravil Burakkurōzu dne Tue 3 Jul - 16:54, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 16:53

Přišel jsem ke mě domů šel po schodech s Hikari v náručích a potom jsem ji dal do ložnice na postel.Přikryl jsem ji a šel jsem udělat čaj pro Hikari a také samozřejmě nějaké to jídlo pro ní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 17:04

Ještě jsem cestou tak trochu pochrupovala. "Uhm..." pomalu jsem se začala budit. Zamžourala jsem a otevřela jedno oko. *Uhm.. kde to jsem ?* ihned mě napadlo. Otevřela jsem i druhé oko a rozhlížela se. Zívla jsem a chystala vyskočit z postele.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 17:07

Čaj pro Hikari byl hotový a dal jsem ho na stůl.Poté jsem začal dělat jídlo.Přitom se usmívám a čekám jestli se Hikari vzbuí a příjde dolů.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 17:12

Ještě jednou jsem zívla a vyskočila z postele. Ještě pořád jsem byla trochu unavená, ale bylo mi trochu trapné spát u někoho v posteli v ložnici a netušit u koho. Polkla jsem a vydala se přímo za nosem. Slyšela jsem nějaké zvuky. "Uhm...? Huh.. to jsi ty Burraku..." oddechla jsem si. "Uhm.. děkuji, žes mě vzal k sobě..." poděkovala jsem mu a sedla si za stůl. Viděla jsem, jak tam něco připravuje. "Chm... co to bude až to bude?" zeptala jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 17:15

Jediné co umím. řeknu a dal jí na stůl jídlo
Spoiler:
Dobrou chuť usměju se.Jsi velice silná kunoichi. řeknu jí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 17:27

"Wuááa... sugoi!!!" žasla jsem. "Jsi šikulka..." usmála jsem se. "Itadakimasu!!!" popřála jsem a pustila se do úžasně vypadajícího jídla. "Uhm.. to ani ne.. projela jsem to.. pamatuješ?" zazubila jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 17:32

Ne neprojelo bylo to nerozhodně, usměju se.Budu muset na tebe víc trénovat. řeknu jí. Kdyby jsi něco potřebovala řekni mi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 17:40

"Hmmmmmmmmmmm ...."užívala jsem jídlo, které pro mě udělal. "I já na tebe..." pousmála jsem se. "Uhm.. hai" pousmívala jsem se, poslušně zakyvala a dojídala jídlo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 17:47

Hikari ještě chodíš s Hirukem? zeptám se jí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 18:10

"Uhm.?" podivila jsem se nad jeho otázkou..."mnoo.. jak to říct...mi jsme spolu nikdy nechodili..." řekla jsem takovým přiměřeným tonem. Tak trochu mě to mrzelo, protože jsem z něho byla úplně paf. "Uhm.. proč se ptáš?" zeptala jsem se ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 18:13

Ne jen tak mě to napadlo. řeknu jí.Tehdy to vypadalo tak jinak. dodám.Asi bych to neměl už řešit. Nahodil jsem takový neutrální výraz.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 18:18

"Aha..." pousmála jsem se a rychle dojedla jídlo, které pro mě připravil. "Uhm.. Burraku ty někoho máš?" zeptala jsem se ho. "To bylo výtečné.." pochválila jsem mu jídlo a usmála se. Polamu jsem se napila čaje a zadívala se na něho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 18:20

Jak bych mohl? zasměju se.Rok vězení tak jsem nebyl ani venku. řeknu.Poté jsem vzal talíř.Chceš ještě? zeptám se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 18:24

"Uhm.. to je pravda.." přiznala jsem a znovu se napila. "Uhm. nene děkuji... to mi stačilo..." pousmála jsem se. "Ty jíst nebudeš?" zeptala jsem se ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 18:27

Ne já nemám ani hlad. řeknu jí.Ty někoho máš? zeptám se.Nevím proč,ale prostě si pořád myslím,že chodí s Hirukem. pomyslím si a dívám se na ní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 18:31

"Uhm.. dobře.." kývla jsem. "Uhm.. nene nemám...tak nějak jsem se ten rok zaměřila na tréning..." pousmála jsem se. "Mno.. je pravda, že jsem spolu často chodili trénovat a chodili jsme na mise.. a tak.." zakývala jsem. "Ale někdy před tím napadení jsme se přetavili vídat.... a tak.."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 18:38

Aha.No co máš v plánu? přeskočil jsem projistotu na jiné téma.Trochu jsem sklonil hlavu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 18:43

"Uhm.. rozhodně zanedlouho odejdu.. nebudu tě tu zdržovat..." usmála jsem se a dopila čaj. "Ještě jednou díky za všechno...." poděkovala jsem mu a chystala se zamířit za Yuusukem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 18:45

Nezdržuješ.Klidně tu můžeš být jak dlouho chceš Usměju se.Víš Hikari já no........... styděl jsem se jí říct co k ní cítím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 18:51

"Hmm..? Uhm.. děkuji..." usmála jsem se. "Ale víš.. Yuusuke je bez dozoru tak nějak moc dlouho..." vysvětlila jsem mu, proč chci odejít. "Uhm...? copak?"zeptala jsem se ho, když mi dal najevo, že má něco na srdci.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 18:54

Nevím jak ti to mám říct. Zčervenal jsem a poškrábal jsem na hlavě.Jak to říct..... Hrozně jsem se styděl jí to říct.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 19:06

"Uhm... jakkoli hlavně ve v hádankách.. jo?" snažila jsem se mu to co nejvíce zlehčit. Zaregistrovala jsem jak se začervenal. "Uhm.. páni... to musí být něco.." řekla jsem si pro sebe a tiše. "No? Copak?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 19:09

Ale nic. řeknu a usměju se.Poté jsem přišel k jedné bedně a vzal si kunaie.Zapoměň na to. dodám

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 19:28

"Uhm...!" trochu mě to překvapilo. "Uhm.. dobře..." raději jsem na něho nenaléhala * Až mi to bude chtít říct, řekne to sám...* usmála jsem se a pohladila ho po vlasech, jako malé dítě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kuchimi Empty Re: Sídlo klanu Kuchimi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru