Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Debata o pravidlech xD

3 posters

Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 27 Feb - 21:54

Takže milí zlatí^^ Prosím přečíst a reagovat, je to důležité hlavně pro vás^^
Určitě jste si všimli, že jsme trochu pozměnili některá pravidla, doufejme že k lepšímu, snažili jsme se, aby jste měli nějaké výhody, vývoj se urychlil a podobně^^
Jenže nám začali vznikat neshody^^ nic neobvyklého, že? xDD každý máme tisíc názorů, tisíc připomínek a tisíc argumentů^^
Samozřejmě komentovat můžete kteroukoli změnu, klady nebo zápory a klidně můžete přidat nějakou svou vlastní myšlenku, ale hlavně bychom se chtěli zabívat jedním, a to tématem -Zabíjení bez povolení.
Udělali jsem to, protože jsme došli k závěru, že bychom se vůbec techniky zabíjení učit nemuseli, protože kolik lidí vám dá povolení je zabít? Asi moc ne xD. Takže prostě některým technikám se nedá vyhnout, nedá se před nimi bránit, takže by vás prostě zabili, tudíž by jste je nemohli použít... a to jsme právě změnili.
Jenže se vyskytla druhá strana téhle myšlenky, že když to půl roku hraju, rozhodně nechci aby pak přišel nějakej týpek, použil na mě jednu techniku a šup, všechna práce je v niveč...
Já abych pravdu řekla, pendluji mezi oběma variantami, protože obě mají svým způsobem pravdu...
Takže jsme se rozhodli, že se zeptáme vás, jak jste na tom vy, jestli vám to přijde logické, popřípadě pokud by jste namohli své mozkové závity a zkusili vymyslet kompromis mezi oběma názory^^ Neříkám, že je jedna myšlenka správná a jedna špatná, to určitě ne, ale nějak se to vyřešit musí^^ Tak prosím, pomozte vy, protože o vás se jedná stejně jako o nás^^
A pokuste se u toho nehádat a chovat se podle svého věku, ne jako malé děti, co musí mít pravdu xDD /Viz my na skype xDD/
Děkujeme^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Anonymní Mon 28 Feb - 13:45

Je to spravedlivý, nechte to takhle.. K čemu by pak byli Skový techniky!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Anonymní Mon 28 Feb - 14:16

já osobně jsem pro kompromis :takové techniky které tě zabijou by byly oslabeny takže by se jim nedola vyhnout ani nic takového ale nezabili by prostě jen dost zranili že se neoklepete během 5 dnu ale třeba b to trvalo měsíc Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Anonymní Mon 28 Feb - 15:02

takže když na tebe někdo použije amaterasu + kirin + fuuton rasen shuriken tak se oklepeš a za měsíc si skáčeš dál? jako uhasíš amaterasu? Very Happy nebo co..?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 28 Feb - 15:07

Já souhlasim s Naomi, tak třeba ta tvoje kombinace Hozuki by se zotavovala já nevim dva měsíce. Mohli by se určit nějaké určité techniky, které by byli nejhorší a k tomu doba zotavování.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Anonymní Mon 28 Feb - 15:10

tak, ale nevim kdo by svolil, že ho můžeš zabít.. to rovnou může bejt pravidlo, že je každej nesmrtelnej.. tohle by mělo bejt co nejvíc podobný pravýmu narutovi a jestli tohle neni nějak výhradně duležitý, nevidím důvod to nechat bez povolení.. aspoň budou mít důvod bejt silný a to že budou téměř nesmrtelný jim nedá moc dobrej důvod zesilnit..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Anonymní Mon 28 Feb - 15:15

to je taky pravda ale zas jak už PiliKKa řekla vypracuješ si postavu a pak přiběhne nějakej magor co chce mít vše po svým a jen tak si do podpisu dá kirin nebo nějakou takhle silnou techniku bum a je po tobě......

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Anonymní Mon 28 Feb - 15:36

jen tak? tu se učí 1 měsíc tak ať to aspoň za něco stojí, ne? aspoň budeš víc usilovat o jutsu atd.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 28 Feb - 16:13

Dobře takže já teďka vyběhnu do hry a zabiju tě a bude ti to příjemný viď?
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Anonymní Mon 28 Feb - 16:15

nebude.. ale příjemný mi v pravidlech neni hodně věcí.. chci se učit S jutsu hned a né měsíc.. tak to prostě má bejt..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 28 Feb - 16:41

Jenže to bys chtěl moc Wink
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Anonymní Mon 28 Feb - 16:44

Já bych to udělala tak, že ten kdo by přišel o postavu, by mu byla nabídnuta náhrada ve stejné hodnosti. Nebo zabíjet vedlejší postavy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 28 Feb - 17:00

Blbost...Já třeba bych nechtěl přijít o svou postavu,protože k ní mám jistou citovou vazbu Wink
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Anonymní Mon 28 Feb - 17:02

ano ano citová vazba xD to znám ale i tak trohu souhlasím se všema stranama k tomu snad kompromis není

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Anonymní Mon 28 Feb - 17:06

Ano, je tam citová vazba, ale na druhou stranu, není příliš dobré, lpět na životě. Tak jedině,že by se zabíjeli ty vedlejší postavy. Bez zabíjení a změn, se příběh nehne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 28 Feb - 17:11

Ale hne od toho jsou fillerové postavy Wink
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Anonymní Mon 28 Feb - 17:14

Já jim říkám vedlejší postavy a právě mluvíme o tom samém, jen to jinak prezentuješ. =) Co to potom je za příběh, když jsou tam sto let furt ty samé postavy? ;-) Co takový přírozený ubytek a přibytek. (mortalita x natalita) to je důležitý i pro chod firmy jako takové. A tohle je taková mini firma.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 Mar - 16:26

Hm..Jak vidím, tak se to zametlo pod kobereček, jak je typické pro naše české prostředí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Debata o pravidlech xD Empty Re: Debata o pravidlech xD

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru