Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skromný domeček rodiny Kyoshi

Goto down

Skromný domeček rodiny Kyoshi Empty Skromný domeček rodiny Kyoshi

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 29 Jun - 19:42

Obyvatelé domečku: Kimiko Kyoshi
Mamka Riku Kyoshi
Tatka Jin Kyoshi
Sestra Sachiko Kyoshi
Psík Rin
Domeček stojí na kraji vesnice, má zahrádku s jezírkem a je akorát pro 4 obyvatele. V této domácnosti nikdy není klid a to díky Kimiko a Sachiko které svým rodičům připravují žertíky. Kimiko a Sachiko mají společný pokoj ve kterém je jedna obrovská postel, obě se na ní v pohodě vejdou ale Sachiko se hodně roztahuje a tak Kimi zbývá malí kousíček. Psík který tento domeček chrání je chlupatá malinká koulička která štěká jenom občas.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Skromný domeček rodiny Kyoshi Empty Re: Skromný domeček rodiny Kyoshi

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 1 Jul - 18:39

Objevila jsem se doma a snažila se neslyšně proplížit přes chodbu. Jedno prkno zavrzalo a objevila se mamka s vařečkou. Automaticky jsem si sáhla na pozadí abych ho mohla bránit před bolestí.
"To je dost, že jsi tu. Cos zase dělala? Pojď je jídlo." Usmála se a zaplula do kuchyně.
Překvapeně jsem zamrkala. No tomu se říká mít super rodiče, zazubila jsem se a vyběhla po schodech do patra. V pokoji se válela Sachiko a četla si Yaoi mangu.
"Nový díl?" Houkla jsme na ní a začala si ze skříně vytahovat čisté a hlavně suché oblečení. Sachiko převalila lízátko v ústech a přikývla.
"Já si to pak přečtu," upozornila jsme jí a zalezla do koupelny. Když jsem vylezla Sachiko byla pryč, došla jsem do kuchyně a naskytl se mi pohled na Sachiko která si místo jídla četla mangu. Mámu které pulzovala žilka na čele. Tátu který jí nadšeně ukazoval cosi v novinách a psa který štěkal jak blázen. "Nemám hlad," oznámila jsme jim a vypařila se.
-přesun-
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru