Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vězení

5 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Vězení Empty Vězení

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 24 Jun - 9:23

Vězení Konoha-strict-correctional-facility

Toto vězení se nachází mimo Konohu!
Vězení podivného tvaru, pro nejhorší vězně a zrádce Konohy, je přímo nemožné se odsud dostat!
Poloha vězení není známa nikomu, krom členům ANBU a Hokage.
Uvnitř je potlačována chakra, a jakýkoliv pokus použití nějakého jutsu tvoří nesnesitelnou bolest a posléze smrt.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kashike Sun 1 Jul - 19:14

Kashike


Dorazím do své kanceláře a usednu za stůl. Zavolám na poručíka co má službu a požádám ho o kávu. Pak si začnu pročítat spisy otevřených případů.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Anonymný Tue 3 Jul - 18:58

Do vězení dorazil posel a nesl zprávu:

Zatkněte potulného shinobiho jménem Daichi. Momentálně je v ulicích. Neuposlechl rozkaz odchodu z vesnice. Podepsán Juudaime Hokage.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kashike Tue 3 Jul - 18:59

Kashike


No to je radost. Tak protáhneme nohy. Přejdu k věšáku a vezmu z něj opasek. Pak opustím svou kancelář a věznici.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kashike Mon 9 Jul - 17:39

Kashike


Dorazím zpět do kanclu a sednu si ke stolu. Začnu dělat na papírech.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Anonymný Mon 9 Jul - 17:42

ANBu

Pane, kage si vás žádá k bráně Konohagakure. Budete ho doprovázet na sraz kage. Dotazy vám jistě zodpoví sám.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kashike Mon 9 Jul - 17:43

Kashike

Nenechaj ani chudáka policajta vydechnout. Tak já už běžím.... Vyrazím s kompletní výstrojí směr brána.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 16:51

Ichizoku Katagami

Donesl sem náš cíl do věznice, k mému údivu tu Kashike nebyl. Nechal sem pro něj poslat posly a Midotsuchiho sem odnesl do výslechový místnosti. Tam sme ho spoutali, nasadili sme mu okovy, se kterými nemohl dělat pečetě a potom sme ho posadili na židli ve výslechové místnosti a sundali z něj ty papíry. Potom sem čekal na Kashikeho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kashike Fri 13 Jul - 17:46

Kashike


Dorazil jsem jak nejrychleji to šlo. Ichizoku mě mohl slyšet už z chodby, když jsem vydával rozkazy k přípravě speciální cely a její ostrahy. Pak se rozrazili dveře a já vešel dovnitř. Tak mě tu máte kapitáne. Omlouvám se že jdu pozdě ale musel jsem stáhnout veškeré své muže z hlídkových postavení. Tak copak tu máme?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 17:51

Ichizoku Katagami

Vítejte Hyuuga-san. Špion z Iwagakure... nyní nukenin, Iwa se ho zřekla. Ovládá Jinton, létá, je neviditelnej... prostě kopie Muu-sama z kamenné. Před jeho poražením se pokusil zabít se, poté byl přiškrcen a nyní je zde... můžeme tedy čekat pokusy o sebedestrukci a sebevraždu... Ještě jedna důležitá věc... Na srazu Kage byl ochrankou Tsuchikage a dost se tam... projevoval. Kuli němu skončil celý summit, protože se tam zneviditelnil a všechny tím provokoval. Složil sem několik pečetí a moje tělo ztmavlo. Nerad bych, kdyby nějakým způsobem zaútočil... radši ho nechci podcenit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kashike Fri 13 Jul - 17:55

Kashike


Celou dobu co kapitán mluvil jsem na něj ani nepohlédl. Pak jsem zapnul Byakugan a přešel k vězni. Dvěma prsty jsem mu uzavřel všechny dostupné chakrové body, takže teď už neni schopen udělat jedinou techniku. Jako by neměl chakru. Pak se vrátím ke kapitánovi. Chcete vést výslech sám?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 17:58

Ichizoku Katagami

Zavrtěl sem hlavou. Ne, dneska sem psychycky celkem vyčerpán, rád bych to přenechal vám... Pokud s tím je však problém, povinnost splním... Pokud ale povedete výslech vy, tak si myslím, že víte co by mě značně potěšilo...
Řekl sem stroze, ale stál u dveří.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kashike Fri 13 Jul - 18:00

Kashike


Dobře, dám vám vědět. Tím jsem s Ichizokem skončil. Přitáhl jsem si židli před vězně a změřil jsem si ho pohledem. Tak... jak ti říkají?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Anonymný Fri 13 Jul - 18:22

Kyousei Gunshi

Došel jsem do věznice a došel až ke Kashikemu. "Lord Hokage bude přítomen u výslechu." řekl ANBu Kashikemu a přitáhl mi židli. Posadil jsem se, opřel se stařecky o hůl a díval jsem se.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 20:53

"O Druhom Tsuchikage ste počuli, ale vraha vlastnej Hokage-dono nepoznávate?" Odpovedal som otázkou a pre istotu pohľadom skontroloval pečať na zápästí. "Ale za vojnové zločiny ma predsa súdiť nemôžete. Nie po tom, čo ste sa pomstili."

(To aby som sa mohol na jednej postave pomstiť, Shijin-dono. -.-")

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Anonymní Sat 14 Jul - 7:14

Ichizoku Katagami

Všiml sem si jeho pohledu na zápěstí. Kashike-san. Už víme kde to má, uřízněte mu ruku. Řekl sem a ukázal na ruku, na kterou se předtím podíval.
Druhý Tsuchikage byl legenda, pochybuju, že tvoje méno vubec někde někdo zná. A taky to tak zůstane.
Prej vojenský zločiny... jak naivní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kashike Sat 14 Jul - 9:44

Kashike


Zlehka vstanu a začnu přecházet po místnosti. Midotsuchi. Těžko tě budu poznávat když jsem tě nikdy neviděl, ale po téhle informaci už vím s kým mám tu čest. Když mluvím, zastavím se mimo jeho zorné pole a vytasím schiavonu. Mluvím, takže i kdyby tasení vydalo nějáký zvuk, nebyl by slyšet. Na konci věty Midotsuchimu useknu ruku s pečetí. V oblasti lokte.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Anonymní Sat 14 Jul - 10:14

Ichizoku Katagami

Přiskočil sem k Midotsuchimu a začal sem rychle dělat pečetě. Kolem ruky se mi objevila zelená záře a já sem začal zastavovat krvácení. Dařilo se to bez problému, jelikož byl Kashikeho sek velice rychlý a čistý, nebyl tam žádný zánět, ani kosti, které by bylo třeba napravovat, protože usekl ruku v lokti. Když sem skončil se zastavením krvácení, postavil sem se zpátky ke dveřím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kashike Sat 14 Jul - 10:28

Kashike

Rychlým máchnutím sklepnu krev z čepele a zatasím. Tak tohle bychom měli. A teď už si můžeme normálně promluvit. Kdo tě poslal do Konohy? Tsuchikage?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Anonymní Sat 14 Jul - 16:12

Ichizoku Katagami

Podíval sem se na Midotsuchiho. Kapitáne Hyuugo... Já... Mohl bych vás požádat, aby sme ho prozatím uvěznili a vrátili se k výslechu později? Můžeme říci, že v tomto stavu... Řekl sem a ukázal na ruku. ...nemůže vypovídat. Zavřeme ho do speciální cely, "dokud se nevzpamatuje", co říkáte? Nebo... by sme ho možná mohli donést na výslech k Yamanaka klanu... tam nepotřebujeme, aby byl při vědomí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kashike Sat 14 Jul - 16:47

Kashike


Jeho cela je připravená. S klanem Yamanaka se spojím a uvidíme co se bude dát dělat. Na signál zaklepání na dveře přišli dva policisté, sebrali Midotsuchiho a odvlekli ho do cely, kde ho svlékli do spodního prádla a připoutali v sedě ke stěně. Nemůžeme si dovolit ho nechat v cele volně, mohl by se o něco pokusit. Cela kompletně izoluje tok chakry, takže jí ani necítí.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Anonymný Sat 14 Jul - 16:54

Kyousei Gunshi

Vytáhněte toho co nejvíc o plánech Tsuchikage a o obranných a útočných systémech vesnice. Poslední vojenské akce, akce Oininů a ANBu. Nic jiného mě nezajímá. Podle toho, jak bude spolupracovat, s ním naložíme. Propuštění nepřichází v úvahu. řekl jsem a klepl dvakrát do země. Pak sjem se zvedl a odešel.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Anonymní Sat 14 Jul - 21:29

Ichizoku Katagami

Kývnul sem na Kashikeho a potom sem následoval Hokageho, což byla moje práce. Čekala mě nepěkná povinnost a to podat hlášení o akci.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 15 Jul - 19:42

Začal som pomaly otvárať oči. Vôbec som nevedel kde to vlastne som. Keď som sa pomaly posadil docela ma bolelo telo ale v tedy som si aj všimol kde to som. Radšej som si naspäť ľahol. [i]Heh tak nakoniec som sa dostal sem.
Aj tak je to tak lepšie takto som aspoň nikomu nič nespravil. Aj tak zabíjanie nieje pre mňa.[i] Pomyslel som si a privrel som oči. Nechcel som odtiaľto ísť. Vlastne toto pre mňa asi bolo úplne najlepšie. Takto aspoň zmizla tá moja posledná nádej čo som mal a ostanem nakoniec aj tak tým samotárom do ktorého som sa dotlačil. Aj tak sa už nakoniec odtiaľto nedostanem jediné čo som mal chuť bolo spať... spať a nič iné proste už len všetko prespať, hlavne ten pobyt tu.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kashike Mon 16 Jul - 10:58

Kashike

Když jsem dokončil papíry, přišel jeden ze strážných a zdělil mi že se probral ten druhý vězeň. Dojdu k Ryuujinově cele a otevřu dveře. Tak vstávej ty výtečníku... copak tě to napadlo se nejdřív nechat pohostit v našem domě a pak pomáhat zrádci z Iwy? Na chvilku se zamyslím a pak ztiším hlas: To že jsi vstáhl ruku na mou sestru vynechám a budu to brát jen jako dluh mezi námi...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru