Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Kamenné

4 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice Kamenné Empty Ulice Kamenné

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 24 Jun - 9:03

Ulice Kamenné Ramentown

Ulicemi Kamenné se proplétají drobné říčky.
Dostatek mostů je tu samozřejmostí.
Samozřejmě ale nechybí ani množství obchodů.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Kin Yuki Tue 26 Jun - 16:27

Procházela jsem ulicemi.
V rukou jsem držela papírového jeřába. Staré přísloví tvrdilo, že kdo jich poskládá tisíc, může si něco přát. Tenhle byl můj první od doby, kdy jsem přísloví slyšela. Do tisíce mi zbývalo ještě spoustu času.
Na tváři mi hrál menší úsměv.
Takže já budu mít tým?
Asi to již bylo jisté. Jedinou neznámou zůstávalo, komu bude patřit mé přání na křídlech tisícého jeřába.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Kin Yuki Thu 28 Jun - 16:14

Nakonec jsem se přece jen z ulic vytratila.
Složila jsem deset jeřábů a nemohla jsem je nést v dlaních. Potřebovala jsem si najít nějaké klidné místo, kde bych ve své staronové zálibě pokračovala.
A měla jsem pocit, že vím, jaké místo nakonec zvolím.

(Přesun)
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Jun - 22:17

Roka se jen tak procházel ulicemi.
Koukal kolem sebe, jestli neuvidí nějaký zajímavý znak, ale brzy shledal, že tu není hojnost znaků všeobecně. Co pak teprve těch, které neznal. Možná to bylo tím, že do místního kamene se špatně rylo. To nevěděl. Nezkoušel to.
Přecházel přes most a na chvíli se na něm zastavil. Zadíval se do vody, která tekla pod ním a odrážela nebe, které bylo toho dne nad Iwou. Na okamžik zavřel oči a představil si ty obrazce. Mapu oblohy. Mapu hvězd. Rty se mu lehce zvlnili do úsměvu.
Vykročil do ulic. Udělej si sám. Když tu nejsou nové zajímavé znaky, nemůže udělat nic jednodušího, než že nějaký vymyslí. Nebo ho najde tam, kde by ho nikdo nehledal. Na okamžik znovu zavřel oči.
Jeden krok, druhý. Všechno to bylo jenom o tom dávat pozor. Na jeho zápěstí přibyly dvě nikotinové náplasti a v jeho hlavě se začal tvořit složitý obrazec.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 30 Jun - 17:18

"Jsem tu a se mnou je tu zákon!" Zakřičela jsem na prodavače Danga a vyběhla s hlasitým smíchem z krámu. V ruce jsme držela špejli s Dangem a zastavil mě až tvrdý náraz do zdi. Kdo by řekl, že se zeď dá přehlídnout...zatočila jsme se na patě a sekla sebou na zem, byla jsem na zádech s nohama i rukama roztaženýma a zírala na oblohu. Možná bych měla začít brečet? Zamyslela jsem se nad tím co by udělala většina dětí kdyby se střetly se zdí, nakonec jsme se jen posadila a začala jíst Dango.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 20:29

Roka se zrovna zaměřoval na tvar dango obchodu, aby ho mohl umístit do svého krásného nového znaku, když se něco stalo.
"Jsem tu a se mnou je tu zákon!"
Pijůům. Džž.
Roka překvapeně zvednul hlavu. Malá holčička to, jak se zdálo napálila přímo do zdi. O dost zajímavější bylo, že se hned na to dala do jídla.
Zajímavé.
Došel k ní.
"Ahoj prtě!"
Dloubnul do zdi za ní, ze které se nárazem odloupla omítka.
"Vytvořila jsi tu zajímavý vzor."
A hned ho zařadil do obrazu ve své hlavě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 30 Jun - 20:40

Zvedla jsem hlavu a s plnou pusou zahuhlala něco co mělo znamenat "nejsem prtě." Pak jsem natočila hlavu směrem k omítce a párkrát zamrkala. Rychle jsem dožvýkala a celé sousto spolkla. "Pfůů" vydechla jsem spokojeně a vyskočila na nohy.
"Vzor?" dala jsem hlavu na stranu a koukala na něj. "Jé máš stejný vlasy jako já!" Zazubila jsme se a špejli na které ještě před chvílí byly kuličky Danga jsem hodila do koše opodál.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 21:56

Když promluvila zaměřil svojí pozornost opět na ní. Byla to zvláštní holčička. A on byl zvláštní člověk.
"Já bych řekl, že jsi prtě," glosoval její námitky a až do její věty o vlasech se dál věnoval dango obchůdku. Potom se věnoval pro změnu jejím vlasům. Moc dlouhou dobu mu to ale nezabralo.
"Hmm, neřekl bych, ve skutečnosti se shodují jenom barvou."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 30 Jun - 22:01

"Možná že já nejsem prtě ale to ty jsi moc velký hm?" Nadzvedla jsme obočí a založila si vítězoslavně ruce na prsou. Přišla jsme na to, byla jsem geniální.
"To jsem přece myslela." Zamrkala jsme a stoupla si na špičky abych mu mohla sáhnout aspoň na pramínek a pozorně si ho prohlédnout.
"Asi je máš trochu světlejší." Usoudila jsem nakonec a dala ruce do kapes.
"Jsi odtud?"
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 22:10

Roka se na chvíli zamyslel.
"Řekl bych, že ne, všichni ostatní jsou stejně velcí jako já. Za předpokladu, že nejsou prtě jako ty."
Zazubil se na ní a trochu se sklonil, aby mu mohla lépe došáhnout na vlasy.
"Že má ale něco stejnou barvu jako něco jiného ještě neznamená, že je to to samé."
Upozornil jí a nad její poznámkou o odstínu se ještě před tím, než se pořádně narovnal, pousmál.
"Já nejsem od nikud," poznamenal, když se ho zeptala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 30 Jun - 22:16

"A co takhle...to vy jste přerostlí a normální výška je ta moje?" Zazubila jsme se na něj a zhoupla se na patách.
"No dobrá." Nafoukla jsem tváře když mluvil o vlasech.
"Potulný Shinobi?" Začala jsem ho obcházet s rukama spojenýma za zády a přísným pohledem. Kroužila jsem okolo něj jako žralok a prohlížela si ho, nakonec jsem se před ním zastavila a znova se široce usmála. "V pořádku.." poznamenala jsem si spíš pro sebe.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 22:24

Roka se na ní široce zazubil.
"A co když je normální chodit po rukou?" navrhnul a čekla, jak zareaguje.
Když si ho ale začala obcházet a předvádět při tom malé divadlo, na čekání rychle zapoměl. Místo toho se naklonil dolů k ní a malinko nadzvedl jedno obočí.
"Aha, já už vím, kdo ty jsi" Kdepak, ty nejsi prtě. Ty jsi veledůležitý prcek, " rozesmál se a ťuknul jí do nosu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 30 Jun - 22:33

"V tom případě neumíme chodit tak jak se má." Odpověděla jsem mu a když se sehl čekala jsem co bude. Po jeho tahu jsme se dotčeně dotkla svého nosu.
"A co když ano?" Zahuhlala jsem a oplatila mu cvrnknutí do nosu. "Máš pravdu jsem veledůležitá.." Začala jsem se naparovat. "...beze mě by spousta lidí umřela nudou."


Naposledy upravil Kimiko Kyoshi dne Sat 30 Jun - 23:01, celkově upraveno 2 krát
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 22:44

Její odpověď ho rozesmála.
"No, tak to bych si tě asi měl brát sebou do kapsy, tou já totiž často trpím."
Podrbal se na nose tam, kde ho před chvílí cvrnkla, protože to bylo prostě přirozené a pak se zase narovnal.
"A co tu vůbec děláš?" napadlo ho, že není zrovna obvyklé, aby se takový veledůležit prckové potloukali jen tak po vesnicích.
"Tedy, kromě toho, že narážíš do zdí?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 30 Jun - 22:50

"Kdybys měl velkou kapsu tak možná..ale do té bych se asi nevešla." Poznamenala jsem s úsměvem a ukázala na jeho kapsu. "Zas tak malá nejsem." Rozhlídla jsem se a pokrčila rameny. "No já tu vlastně...jen tak jako pobíhám a starám se lidem o zábavu...asi" Začala jsem přemýšlet, byla jsem tu z převážně z nudy.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 22:56

Pousmál se.
"No, to sice ne, ale na záda bych si tě vzít mohl, co myslíš?" mrnul na ní a krátce se zasmál. Pak se však soustředil na její odpověď. Nezdálo se, že by si byla sama úplně jistá tím, co tady vlastně dělá. Asi.
Přesto však na její vysvětlení pokýval hlavou.
"Aha a nenudí tě to?" naklonil hlavu ke straně. Pobíhání a starání se lidem o zábavu mu nepřišlo jako zábavná věc. Na druhou stranu, co ano?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 30 Jun - 23:00

"Myslíš že mě uneseš?" Zazubila jsem se a přeměřila jsem si ho pohledem, zkoumala jsem jestli má sílu.
"No..vlastně to dělám abych se nenudila." Pokývala jsem hlavou a znova strčila ruce do kapes. "Co děláš ty aby jsi se nenudil?" Zvědavě jsem na něj upřela oči a čekala na jeho odpověď.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 23:12

Roka se rozpačitě podrbal na hlavě.
"No, abych pravdu řekl, myslím, že ne," zazubil se na ní. On nikdy nebyl moc silný. Vždycky se mu to ale povedlo kompenzovat rychlostí.
"Já? Já hledám pečetě a znaky. Nebo je kreslím. Nebo je vymýšlím. A nebo vynalézám. A nebo se bavím s malými veledůležitými prcky," mrknul na ní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 30 Jun - 23:23

"To já bych tě určitě unesla." Naparovala jsme se, byla jsem hrdá na to, že mám většinou větší sílu než ostatní genini. "Pečetě a znaky?" Zopakovala jsem po něm a rozhlídla se. Když se zmínil o bavení se z veledůležitými prcky zazubila jsme se na něj. "Musí to být pro tebe zajisté pocta" pronesla jsem a pak se usmála. "Hele Onii-chan nemáš hlad?" Nadzvedla jsme obočí a zakašlala abych přehlušila kručící břicho.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 23:33

"O tom nepochybuji," pokýval hlavou, aby jí dal najevo, že naprosto věří jejím vzpěračským schopnostem, o chvíli později se na né ovšem už zase vesele zubil.
"Ó, jistě, někoho jako jsi ty člověk nepotkává každý den," zasmál se a mluvil vlastně pravdu. Opravdu málokdy potkal člověka, který by ho byl schopen vytáhnout z nudy. Většina jich sloužila jen jako mírné zpestření, o něco zesvětlující odstín normální nudné šedi.
"Ne, hlad nemám," zavrtěl hlavou a zkoumavě se zadíval na rudovlásku.
"Ale vsadím se, že ty jsi švorc a pokusíš se ze mě vyrazit dango," zazubil se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 30 Jun - 23:38

"Pravda, pravda..." Přitakala jsem mu se zářivým úsměvem.
"A ty tu jistě nenecháš zemřít hladové nebohé děvčátko na ulici že Onii-chan?" Spojila jsme za zády ruce a zatvářila se nejvíce roztomile jak jsem jen uměla, párkrát jsem zamrkala a v břiše mi opět zakručelo. "Pokud bys to udělal, chodila bych tě strašit." Zazubila jsem se vesele.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 23:43

Roka zvednul jedno obočí.
"Vážně? Nenechám?"
Po finanční stránce na tom nikdy nebyl zrovna nejlíp. Cigarety a nikotinové náplasti přece jen něco stojí. Ale tohle děvčátko bylo zvláštní případ. Nechápal proč ale za tak krátkou chvíli v něm dokázalo vzbudit zájem, jaký by se většině lidí nepodařilo získat ani za celý život.
Holčička pronesla větu o strašení.
"No, když je to tedy takhle," na oko nasadil zkroušený výraz a vyrazil k dango obchůdku.
"Ty, prcku, a jak že se to vlastně jmenuješ, když už ti mám platit jídlo?" napadlo ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 30 Jun - 23:50

Vítězně jsem se usmála a nesla se houpavým krokem až za ním. Vyskočila na židli a spokojeně poklepávala prsty o desku stolu.
"Kimiko!" Zvedla jsem palec nahoru a zazubila se. "A ty Onii-chan?" Nadzvedla jsem obočí a objednala si jahodové Dango. Donesli mi ho skoro okamžitě a tak jsem se do něj s chutí pustila.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jul - 0:02

Roka se pousmál nad její spokojeností a po chvíli váhání si sám objednal také jahodové dango. Z nějakého nepochopitelného důvodu jim trvalo asi tak třikrát déle, než mu ho přinesli, než v případě rudovlásky. Alespoň měl mezitím čas jí odpovědět.
"Já se jmenuji Roka, Roka Moji," sdělil jí, poděkoval slečně, která mu donesla dango a zaplatil za oba.
"A kdyby si někdy měla nějaký problém s pěčetěmi, nebo znaky, stačí, aby sis na mě vzpoměla a nějak mě sehnala a já ti s tím klidně pomůžu," mrknul na ní a snědl ze své špejle jednu kuličku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 1 Jul - 0:07

S plnou pusou jsem k němu zvedla oči a něco zahuhlala pak jsem přikývla. Měla jsem otázku ale nejdříve jsem potřebovala uspokojit svůj žaludek. Stačila chvilička a měla jsem to všechno v sobě. "Fůů.." Opřela jsme se a přejela si rukama po břiše. "Roko...tak se to skloňuje?" Zvědavě jsem zamrkala a protáhla se. "Ty jsou Jounin? A za jak dlouho půjdeš zase dál? A až odejdeš, přijdeš zase?" Chrlila jsem ze sebe jednu otázku za druhou.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Kamenné Empty Re: Ulice Kamenné

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru