Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burakkurōzu [CHUUNIN]

Goto down

Burakkurōzu [CHUUNIN] Empty Burakkurōzu [CHUUNIN]

Příspěvek pro Anonymní Thu 24 May - 16:03

Jméno Přímení:
Burakkurōzu (černá růže)

Věk:
15

Pohlaví:
Muž

Hodnost :
Chunnin

Podstata:
Doton

Místo původu:
Konohagakure no Sato
Sensei:

Kekkei Genkai:
Nemá

Narození:
1.4

Povaha:
Je výbušný rád dělá mise sám,ale mění se takže se jeho povaha zase tak moc neví
Sen: Stát se nejsilnějším ninjou,aby mohl ochránit ty co má rád
Styl boje:.
Taijutsu-Výborné
Ninjutsu-Dobré
Genjutsu-Trapák

Vybavení:ZNV a menší katana

Životopis postavy:

Narodil jsem se 1.4.V konoze.Narodil jsem se v klanu který není vůbec známí.Jmenuje se Yuchiraki.Moje matka byla velice krásná a velice hezká a můj otec byl silný a odvážný shinobi.Měl jsem ještě bratra staršího bylo mu asi tak 3 roky když jsem se narodil.Vůbec jsem nevěděl co mě v životě čeká.Matka mi dala náhrdelník který nosí náš klan a je to důkaz mateřské lásky.Otec nevěděl vůbec co mi dát,ale nakonec mi dal svoji katanu která byla pouze u hlavní rodiny našeho klanu.Poprvé jsem otevřel své modré oči a díval se na matku.Vůbec jsem nevěděl kde to jsem co se děje přeci jenom jsem byl ještě malé mimino.Konečně jsem začal růst a už jsem mohl jít na akademii.Nastoupil jsem a snažil se dávat co nejvíc pozor.Bohužel nešlo to pořád jsem usínal.Skoro jsem nezvládl ani Bushin No jutsu.I když mě nešlo skoro vůbec ninjutsu tak jsem se soustředil na taijutsu ve kterém jsem byl velice dobrý.Bohužel jednou když jsem se vzbudil a chtěl jít do akademie nikde nikdo nebyl.Pouze tam byl dopis ať hezky jim a ať chodím brzo spát.Přišel ke mě bratr a dal mi kunai ke krku.
Bráško co to děláš?
Pořád jsi byl maminčin mazánek teď za to zaplatíš když tu matka není a už nikdy nebude!Teď tě zabiju! začal se smát.A já se začal hrozivě klepat.
Proč?Kde je matka s otcem?! Tohle mi řekni před tím než.....!
Matka s otcem se už nikdy nevrátí! A než co? Copak ty mě dokážeš zabít?Nedokážeš ublížit ani mouše. zasměje se.Najednou se ve mě šířila zlost taková jako nikdy v mém životě.Viděl jsem,že mám pořád u krku kunai,ale bratr ustoupil protože viděl,že se semnou něco děje,ale potom se pouze usmál a rozeběhl se proti mě.Já jsem vytáhl blesku rychle katanu od otce a propíchl jsem ho na míste srdce.Spadl na zem a byl na míste mrtvý,ale pořád jsem tomu nemohl uvěřit všichni z mého klanu byli mrtví.Strýčkové,tetičky všichni.Z toho všeho se mi zamotala hlava a spadl jsem na zem.Probudil jsem se v nemocnici a měl jsem v sobě pořád jen zlo zlo a zlo.Ale teď jsem ve vězení a tam se začínám měnit na úplně jiného člověka

Body:Ninjutsu - 4.0
Taijutsu - 4.5
Genjutsu - 0,5
Inteligence - 2
Síla - 4.5
Rychlost - 3,5
Chakra - 2.0
Ruční pečetě - 1,5

(Sorry,ale znáte mě tohle je nad moje síly ty příběhy Sad Sad )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Burakkurōzu [CHUUNIN] Empty Re: Burakkurōzu [CHUUNIN]

Příspěvek pro Makoto Sun 27 May - 21:48

Povoleno
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru