Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Akatatsu

Goto down

Sídlo klanu Akatatsu Empty Sídlo klanu Akatatsu

Příspěvek pro Killunia Tue 22 May - 15:29

Dům, který pochází z doby života Maii, jedné z významných žen klanu Akatatsu. Původně starobylý, později přestavěný do moderního stylu. Zde žily všechny mocné ženy z klanu Akatatsu spolu se svými rodinami. Tento dům stojí na základech sídla ještě staršího, toho, jež pochází z doby života samotné Cenwen (ten byl ale zničen, shořel při jednom požáru zeleného ohně).
Sídlo klanu Akatatsu Japanese_House_by_Neellss

Pokoj, ve kterém tráví sestry svůj společný čas, tento pokoj je v prvním patře sídla:
Sídlo klanu Akatatsu Koyasan-0006

Oficiální společenský pokoj, kam jsou zváni i hosté (není tam ta terasa nebo ten balkon vzadu či co to je xD). Tento pokoj se nachází v přízemí:
Sídlo klanu Akatatsu The%20Japanese%20room%20-3

Pokoj, ve kterém spí Killunia. Tento pokoj je ofociální ložnice vůdkyně klanu Akatatsu a jejího partnera. Jelikož Killunia partnera nemá, je ve svém pokoji sama a užívá si své velké pohodlné postele:
Sídlo klanu Akatatsu Gorgeous-Incredible-Traditional-Japanese%E2%80%99s-Bedroom

Zahrada, ve které obě sestry relaxují, učí se a trénují:
Sídlo klanu Akatatsu Portland_Japanese_garden_creek

Kocour Mayuri, který je trochu až moc velký mazel, je zvířecím obyvatelem sídla:
Sídlo klanu Akatatsu 2e4affcb37_85025486_o2

Kočička Ayumi, maličká princeznička. Je to ještě kotě, a tak si velice ráda hraje. Bojí se cizích lidí. Nejvíce v bezpečí se cítí s Airyiou:
Sídlo klanu Akatatsu Cat-7824

No a nakonec Airyia, Killuniina mladší sestra. Zatím ještě studuje na Akademii. Je o necelých 5 let mladší než Killunia. Je velice společenská, vlastně takový opak své starší sestry. Ráda nosí čelenku s kočičíma ušima:
Sídlo klanu Akatatsu 63838


Naposledy upravil Killunia dne Tue 17 Jul - 18:33, celkově upraveno 2 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Akatatsu Empty Re: Sídlo klanu Akatatsu

Příspěvek pro Killunia Tue 26 Jun - 18:09

Zrovna jsem se procvičovala s Mayurim na zahradě, když přiletěla Aria. Kocour, který si na její návštěvy už celkem zvykl, mi vyskočil na rameno a čekal, než dračice stočí nějak pohodlně své dlouhé tělo do zahrady. Dívala se mi přímo do očí a já věděla, že po mně něco chce. Mayuri okamžitě pochopil situaci a raději se odklidil do domu.
"Co potřebuješ, Ario?" zeptala jsem se. Dračice se mírně pousmála, než promluvila.
"Myslela jsem, že budeš chtít doprovod... A třeba i pomoc na nějaké misi. Navíc jsem pocítila, že tě poslední dny provází noční můry..."
Ano, noční můry, ve kterých utíkám, ale nemohu. Noční můry, ve kterých padám, ale nikdy nedopadnu. Nechtěla jsem o nich mluvit.
"Raději bych zašla za Hokagem pro nějakou misi. Snad bychom se jí mohly zúčastnit společně a já bych si mohla od těm snů vyčistit hlavu, co ty na to?"
Aria dost dlouhou chvíli mlčela, než nakonec přikývla.
"Dobře..."
Prošla jsem tedy domem a zamířila jsem k budově Hokageho, Aria letěla jen několik metrů nade mnou.
(přesun)


Naposledy upravil Killunia dne Sat 14 Jul - 17:32, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Akatatsu Empty Re: Sídlo klanu Akatatsu

Příspěvek pro Killunia Tue 10 Jul - 14:56

Když jsem se vrátila domů, Aria se pustila do zkoumání mých snů. Nepodařilo se jí najít zdroj, takže musela začít léčit mou mysl od nočních můr.
Trvalo to hodně dlouho, než mě vyléčila. Když jsem pak šla spát, už žádné noční můry. Ariina léčba zabrala. Po dlouhé době jsem spala velice klidně a nic mě nevzbudilo.
Ráno jsem se cítila velice dobře. Pustila jsem se do úpravy a úklidu nemalého sídla, poté jsem začala se svým tréninkem. Jako pomoc jsem si tentokrát už přivolala Makiho. Jeho a Eevi už jsem přivolat dokázala, dospělé draky ještě ne. Při tréninku zabavoval Mayuriho, aby mě nerušil. Občas byl můj kocour tak přítulný, až byl otravný.Trénovala jsem ohnivé techniky až do oběda, pak jsem se šla najíst a zase jsem pokračovala. Dokud nás tu někdo neobjeví nebo dokud po mně někdo nebude něco chtít, věnovala jsem se svému zesílení.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Akatatsu Empty Re: Sídlo klanu Akatatsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru