Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pastviny

Goto down

Pastviny Empty Pastviny

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 20 May - 18:57

Na zelených pasvinách se pasou ovce, kozy i skot. Obklopené lesem jsou louky chráněné před nepřízní počasí.
Ovšem občas se obyvatelům lesa zachce vyjít ven. A vězte, že vlci a medvědi nejsou ve stádě vítanou společností.


Pastviny Greener%2Bpastures
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Pastviny Empty Re: Pastviny

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Jun - 18:14

Objevil jsem se na louce a rozhlédl se, bylo tam stádo ovcí a u nich mladík s trávou v puse. Mávl na mě a beze slova zmizel, došel jsem ke stádu a dal ruce v bok.
"Co může být těžkého na hlídání ovcí?" Utrousil jsem, slyšel jsem pár chuuninů kteří si na to stěžovali. Mluvili o nějaké bestii která je dostala. Zavrtěl jsem nechápavě hlavou a přejel pohledem po těch krásných, nevinných ovečkách. A bum...uprostřed těl s vlnou a hlav které se krmily byla jedna s černýma očima která mě pozorovala. Nakrčil jsem nos a s divným pocitem jsem onu hlavu pozoroval. Jak jsem zjisti po lepší prozkoumání byl to beran a nedíval se na mě zrovna přátelsky. "Ehm no tak...klid, já ti je nechci přebrat." Dal jsem ruce před sebe v obraném gestu a zazubil se. Pak jsem si zajel rukou do vlasů. "Zase...povídám si tu s beranem. Jako by mi mohl rozumět." Povzdechl jsme si a sedl si pod strom do stínu, založil jsem si ruce na prsou a s klidem v duši zavřel oči. Předpokládal jsem, že se ovce nikam nehnou, oči mě donutil otevřít až vtíraví pocit že na mě někdo zírá. Když jsem je otevřel šokovaně jsem zařval a prudce vstal, následně jsem objal strom za který jsem se schoval. Přímo před mým obličejem byly černé oči toho berana který mě nepřátelsky pozoroval. Vykoukl jsem zpoza stromu a beran nikde, křupnutí větvičky za mnou mě donutilo se otočit. Následoval další výkřik...byl tam. Ta bestie tam byla a sledovala mě, co jsem ale nechápal, bylo to jak se dostal neslyšně za mě.
"Ninja beran!" Ukázal jsem na něj prstem a čekal co se stane. Beran jakoby najednou ztratil zájem a otočil se. Připojil se k státu a já si oddechl, vyskočil jsem na větev stromu a pozoroval je. Samozřejmě že jsem na to stromě nebyl protože jsem se ho bál! prostě jsem chtěl. Začínal jsem se nudit, beran už dal pokoj a tak jsem si vytáhl knížku a začetl se. Zafoukal vítr a rozcuchal mi vlasy, automaticky jsem zvedl ruce abych si je znova upravil k dokonalosti, ovšem knížka spadla na zem. Otráveně jsem protočil oči nad tím jaký jsem pako a seskočil na zem. Sehnul jsem se pro knížku ale to už jsem slyšel tichý dusot. Než jsem se stačil narovnat beran narazil přímo do mého krásného pozadí a další ránu jsem schytal do hlavy o kmen stromu když mě takhle strčil vpřed. Skácel jsem se na zem s lehkým otřesem mozku a nevěděl o sobě vůbec nic, blbě jsme se usmíval a berana jsem viděl třikrát...odpadl jsem.
Když jsem se probral ovce nikde, knížka rozžvýkaná a její listy létaly po louce. Zpanikařil jsem...vyskočil na nohy a nevěděl na jakou stranu se mám dát. Nakonec jsem složil pečeť a naproti mě se objevilo 6 klonů. Rozutekly se pryč a já zamířil do lesa. "Hej! ovečko! holá!! pojď sem...sakra jak dělá ovce? méé? ne to je koza..Tak ehm...Béééé!!?" Chodil jsem po lese a řval "Bééé!" Nic...nikde žádná ovce, jakoby se vypařily. Vrátil jsem se na louku a nevěřil svým očím...ovce byly na stromě. Celá koruna stromů byla z ovcí!! Byly tam a žraly listy. "To si ze mě děláte pr...jak jste sakra..." Nevěděl jsem co dělat, ovce na stromě jsem teda fakt ještě neviděl a hlavně by mi to nikdo nevěřil. Začal jsem ovce sundavat ze stromu a berana jsem shodil dolů klackem. Nenávistně zabečel a chystal se nepochybně k útoku. Ovšem to už přišel mladík který mě tu měl vystřídat, beran se otočil a choval se nevinně. "Tak co..jak to šlo? Přijdeš nám pomoct znova?"
"Ani za zlatý prase." Zavrtěl jsem hlavou a rychle zmizel.
-Přesun-

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru