Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Ongaku Hikari

Goto down

Dům Ongaku Hikari Empty Dům Ongaku Hikari

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 21:02

Můj dům
Dům Ongaku Hikari The-Yagimi-house
Můj pokojík
Dům Ongaku Hikari Images?q=tbn:ANd9GcTPhpE9K2_sTVdJxBhLs4nnK4xvrAcIev3GmwZOsvC1zu0B3_j2Mw
Moje Chii-chan

Dům Ongaku Hikari Normal_1224599_l

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ongaku Hikari Empty Re: Dům Ongaku Hikari

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 21:09

Nakonec jsem se po dlouhém váhání stavila tady. U sebe doma. Klíčema jsem si otevřela a vešla. Bylo to tady tak, jak jsem si to pamatovala. Chii-chan jsem položila na zem, aby se mohla rozběhlout po svém domově. "Hmmm....wuááa.." vydala jsem ze sebe a spadla do křesla. *Jo taková pohoda...* pomyslela jsem si. Rozhodla jsem se jít se vykoupat. Napustila jsem si vanu a hupsla do ní. "Wuááa... skvělý..." vzdychla jsem a šmárla na zamlženou kachličku. Přitom jsem si vzpomněla na to jaké to bylo s Muem v lázni.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ongaku Hikari Empty Re: Dům Ongaku Hikari

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 8:05

*Měla bych jít spát....* napadlo mě po chvilce relaxování. A tak jsem si vzdychla a vylezla z vany. Osušila se a oblékla se do pyžama. Nakonec jsem s Chii-chan ulehla vo své postele a zaspala. Zdál se mi bezva sen. I když do oken svítila a vládla tu příjemná atmosféra, věděla jsem, že tu pořád není něco v pořádku. Potřebovala jsem si promluvit s Muem a to akutně. Vyskočila jsem z postele, rychle se nasnídala a proběha ranní hygienou. Převlékla jsem se a zkontrolovala si svou výzbroj. "Yosh... je čas jít..." řekla jsem a mrkla na Chii-chan. Ta se mi několika svižnými skoky usadila v tašce a mohli jsme jít. (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ongaku Hikari Empty Re: Dům Ongaku Hikari

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru