Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Endo Hikari [GENIN]

Goto down

Endo Hikari [GENIN] Empty Endo Hikari [GENIN]

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 7:50

Endo Hikari [GENIN] Scaled.php?server=221&filename=endonadpis
Jméno a příjmení: Endo Hikari
Hodnost: Genin
Věk: 15
Narození: 13.12.
Pohlaví: Ženské
Klan: Endo
Kekkei genkai: Yoton
Sensei:
______________________________________________________________________________________
Charakter: Hikari je milá přátelská holka. Často, když nechápe, jen se usmívá a nic neříká. Má krapet dlouhé vedení, ale plány vymýšlí celkem dobré. A tím, že jí to pomalu dochází, tak se tedy pořád usmívá. Dokáže být celkem žárlivá, co se týče přítele. Docela šílená dá se říct. Také tvrdohlavá, co si vezme do hlavy, to prostě tak bude.

______________________________________________________________________________________
Životopis:
Jsem Hikari. Rodiče mě pojmenovali tak a doufali přitom, že se stanu světlem jejich života, čím jsem se snad stala. Mnoo… alespoň v to doufám já. Začnu raději od začátku… Maminka a tatínek se setkali někde na děsně romantickém místě blízko řeky. Mamka spadla do řeky a tatík ji musel zachraňovat. Ani teď nepochopím, jak se mamce podařilo spadnout do té řeky, ale neva! Došlo tam asi k nějakému zajiskření a oni se do sebe zamilovali a vzali se… ale ne hned u té řeky. To je snad všem jasné. Mnoo… a brzy jsem se objevila já. Všichni se radovali, takže jsem vlastně ráda, že mamka do té řeky spadla. Když mi bylo zhruba 3 roky, mamka si mě vzala do učení. Nejprve mi vysvětlovala vše o našem klanu. Poté následovala vysvětlování ohledně naší vrozené schopnosti. Brzy nastoupil i táta a začal mě trénovat. Nikdy jsem nepřestala žasnout nad tím, jací jsou rodiče sehraní. Vždycky vařili spolu a já byla na zahradě a kopala do stromu. Samozřejmě to byl trénink! Jednoho dne se proti mně strom spikl a nechal spadnout všechny plody. Jasný já tam takový prcek jsem byla bombardována stromem. Poté co si rodiče všimli, že chybím, šli mě hledat. Nemuseli dlouho. Našli mě, jak chroupu jablko na zahradě. Mamka mi jako vždy vynadala, že jím před večeří. Taťka řekl jenom „Yare, yare…“ a pak jsme se najedli. Brzy jsem nastoupila na akademii. A tam jsem potkala Mikageho. Prostě děsně roztomilý klučík, do kterého jsem se ihned zamilovala. Nojo.. první láska…oh jak sladké…, ale jak se ukázalo, moje city neopětoval. Poté jsem úspěšně splnila zkoušky.
Endo Hikari [GENIN] Scaled.php?server=824&filename=endohika

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Endo Hikari [GENIN] Empty Re: Endo Hikari [GENIN]

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 9:16

povoleno
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru