Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlastní summoni - REDUKOVANÉ!! POVINNĚ PŘEČÍST!

Goto down

Vlastní summoni - REDUKOVANÉ!! POVINNĚ PŘEČÍST!  Empty Vlastní summoni - REDUKOVANÉ!! POVINNĚ PŘEČÍST!

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 20:44

Ve zkratce! xD
Můžete:
1. Mít maximálně 3 summony!
2. Mohou mít maximálně 1 element, výjimku tvoří Kage a S-rank, kteří po dohodě s adminy mohou mít elementy 2!
3. Smlouvu můžete mít jen s jedním druhem!
4. Žádní bozi, andělé, démoni, draci, gryfové - živá, opravdová stvoření^^
5. Nepřehánějte, myslete mozkem a nějak se domluvíme^^

1.Jak to funguje
Tato sekce nám bude sloužit k tomu, abyste nám popsali vaše summony.
Je to důležité především pro to, abychom přesně věděli, co od vašeho mazlíčka čekat, pak by mohl někdo tahat schopnosti jen tak z rukávu a to by se nikomu nelíbilo (btw: líbila se mi část z bývalé sekce xD – „Takže aby si někdo uprostřed souboje nevymýšlel, že jeho veverka umí sežrat čakru a znovu ji vyloučit ve formě oříšků.“)
Admini mají hlavní slovo, mohou vám říci, ať něco předěláte a vy, slušnou cestou, můžete diskutovat.
2. Osnova
Přejděme tedy k novým pravidlům^^.
Prioritně: Končí doba zamlouvání druhů, čeledí, tříd, řádů a prostě všeho, co se týká summonů. Nebude už tedy existovat to, že si napíšete; mám jestřáby a nikdo jiný už je nepřivolá. Ne! Nic takového už nebude! (A jestli ještě někdo napíše topic, kde bude napsáno; Ještě to nemám, ale zabírám si to a to, pak vám to smažu a dám někomu jinému^^. Kdo dřív přijde, ten dřív mele, jasné?!)
Bude to fungovat následovně.
První přivolavatel sepíše charakteristiku svého druhu. Tj.; (př.) jestřáby jsou ptáci, mají takovou a takovou velikost, živý se tím a tím, používá k lovu to a to… chápeme ne..? Přidá také zvláštní schopnosti, jaké prostředí jim nevyhovuje atd. On také napíše, do které vesnice daný summon patří, čili Suna, Konoha, Kiri… (samozřejmě, že pokud chcete lední medvědy do Suny, admin vám je nedovolí^^.)
Pod tuto charakteristiku definuje své vlastní summony. Tedy; Mám jestřáby Nani, Mili a Eli, umí to a to, mají takovou povahu, tyhle zvyky, popřípadě ovládají tyto techniky. Počet zvířat, se kterými můžete mít smlouvu jsou 3!(POZOR NOVÉ) Takže až mi sem vypíšete dvacet jestřábů s tím, že ale přivolat najednou můžete jen čtyři, nedovoluji! Taky uvažujte, když jste genini, jen těžko přivoláte najednou pět megalomonstrózních ptáků/plazů/savců… jasné! xD Existují výjimky u Kage a S-rankových ninjů, kteří mohou mít summony se dvěma elementy, ovšem v případě, že se na tom shodnou s adminem.
Každý druh smí ovládat POUZE JEDEN element!!^^^
Přivolávat můžete POUZE JEDEN DRUH!
Shodli jsme se, že nebudeme povolovat mýtická, neexistující, bájná, smyšlená či jim podobná stvoření^^ žádné draky, bohy, či anděli povolovat nebudeme^^
Dostáváme se k bodu dvě. Kouknu se, Áha ale já chci taky jestřáby, co s tím..? Jednoduché!
Vy musíte respektovat, co váš předchozí přivolavatel napsal, tedy charakteristiku, ale vypíšete si své vlastní další summony, takže; Mám jestřáby Ari a Teru, a vše o nich, jasné..? Podmínkou ale je, že musíte být buď z vesnice, kde se druh vyskytuje, nebo se domluvit s uživatelem a Kage vesnice, zdali si můžete smlouvu udělat.
První přivolavatel, tedy autor druhu, nemá právo zakázat vám summona, ovšem může mít připomínky k vašemu kuchiyose. Takže když vy napíšete; můj jestřáb má kozí nohy a první přivolavatel řekne; ne, jestřáb nemá kozí nohy, nastupuje admin, který dá jedné straně za pravdu.
Pokud se první přivolavatel dohodne s druhým o nějaké změně charakteristiky, oznámí to adminovi, který to schválí.
Výjimku tvoří přivlastnění druhu, pokud je spjat s vaším klanem. Upozorňuji, jedná se o druh, takže pokud chcete mít všechny ptáky, máte prostě smůlu. Co znamená spojení s klanem..?
Už do životopisu musíte zaznamenat, že váš klan má nějakou spojitost s daným druhem. Mějte ale na paměti, že pokud chcete mít tuto výhodu, čeká se od vás kvalitně zpracovaný popis celého druhu (ne, zkopírovat článek z wiki není kvalitně zpracované^^), popsat minulost, hierarchii, schopnosti, jak jste se k summonům dostali, zkrátka pěkné, delší vyprávění. Věřte mi, že tohle se bude sakra přísně kontrolovat!
Pokud admin schválí tuto žádost, pak máte právo uznat, zdali někdo může či nesmí vlastnit summona z vašeho druhu. Berou se samozřejmě jen logické důvody, něco jako já mám jestřáby v Konoze a on je ze Suny hai..? Důvody typu; nemám ho rád, nejsou důvody!
Samozřejmě dál platí, že smlouvu máte maximálně se 3mi zvířaty, kdy můžete maximálně sem tam vyvolat nějaké to slabé zvířátko z druhu, které doručí dopis a podobně.
Tuto výjimku mohou povolit admini a jen oni mohou uznat, zdali vaše práce stačí k tomu, přidělit vám na ni právo!

Prosím, abyste do názvu napsali vaše jméno a název summona. Př. Akasuna no Pilikka – kobylky.

Zkráceně:
Pro PRVNÍHO přivolavatele;
Druh:
Charakteristika a vlastnosti druhu: Sem nám jak váš summon vypadá, co umí (létat, rychle běhat atd.) či kde se vyskytuje, čím se živí a tak dále. Také zda je možné summona přivolat například do vody nebo pouště.
Výskyt: Sem napíšete, pro kterou vesnici je summon typický, či pokud není jen klanový.
Summoni:
Název Summonů a jejich charakteristiku: Jméno daného zvířátka a jejich vlastnosti, povahu či anomálie.
Zvláštní schopnosti, živly, jutsu: Pokud váš mazlíček plive oheň nebo kyselinu, tvoří tornáda či nasává vzduch, umí, co já vím, nějaké super kopy, bude to napsané tady.

Pro DALŠÍ přivolavatele:
Summoni:
Název Summonů a jejich charakteristiku: Jméno daného zvířátka a jejich vlastnosti, povahu či anomálie.
Zvláštní schopnosti, živly, jutsu: Pokud váš mazlíček plive oheň nebo kyselinu, tvoří tornáda či nasává vzduch, umí, co já vím, nějaké super kopy, bude to napsané tady.

Trochu se nám tu rozepište, žádné jednoslovné vyplnění vám brát nebudeme a pamatujte si, že co sem napíšete je závazné^^. Pokud zapomenete napsat, že váš summon umí létat, tak to prostě neumím!
Pokud by, jste čemukoliv nerozuměli, kontaktujte někoho z adminů, nejlíp asi mě nebo Ay xD.
Pokud máte s něčím problém, opět kontaktujte nejprve adminy.. vše se dá řešit v klidu!^^

Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru