Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokec o hře

2 posters

Goto down

Pokec o hře Empty Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 Feb - 18:22

Lidi..rád bych se vás zeptal na pár věcí. Baví vás to vůbec? Máte nějaké připomínky ke hře, k mojí osobě, nebo k ostatním adminům? Buďme k sobě upřímní, vše co bude tady vysloveno, tady taky zůstane. Hlavně slušně..Zapojte se všichni, přispějte k vývoji..vašimi podněty atd...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 Feb - 18:28

mne se to tu libi....jen nekdy chovani hracu neni zrovna nejlepsi ale jinak super 99% ze 100%

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 Feb - 18:59

tak mne to je jedno ale je to good

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 16 Feb - 19:23

Dobře, tak já mám připomínky xD. Za a) podle mě by se možná trochu mohla změnit kvalita příspěvků. Přece jen, uvozovky umí psát každý a tečky a velká písmenka taky!^^ Nechci kritizovat chyby a tak, ty dělá každý včetně mě, ale někdy vážně nevím, co má věta znamenat, když ani nevím, kde začíná a končí^^ a za b) mnooo.. abych pravdu řekla, některé věci mi přijdou docela složité. Neměla jsem problém, protože jste mi všichni pomohli, ale možná by to chtělo... já nevím, nějaký návod nebo něco takového, aby to pochopili i takový husy a nechápavky, jako já^^
Jinak nechci říkat jen negativa, tahle hra mě vážně baví a moc vás obdivuju^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Neuro Uchiha Wed 16 Feb - 20:03

S těma příspěvky souhlasím s kolegyní nade mnou fakt někdy je to hrůza číst...Moje nespokojenost je určitě v tom jak mi každý píše na skype strašně silná jutsu a chce je na ranku B třeba...Lidi uvědomte si je to jen hra já si klidně smažu jutsu a začnu od začátku.Chápu chcete být silní,ale všecko má své meze =)
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 Feb - 13:17

Pár vecí:
1)To, že si někteří hrají na to že jsou absolutně silní...(např:(nebudu jmenovat) Vytvořil klony a pak on i kloni najednou udělali Vorní draky- což je hodně náročné,když si vezmeme že draci jsou hodně čakrově náročný + to byl genin,což už samo o sobě říká,že by neměl být takový)

2)Lidi neberou v potaz hodnost... mělo by se na ní hledět,i když naruto je stále genin a je to ultra super postava

3)Vesnice by měli být více nedůvěřivé k sobě

4)Absolutně mě naštvalo to,že jeden z akatsuki přišel k nám na hřbitov a prostě a jednoduše napsal,našel jsem jeho ostatky-druhý příspěvěk: odešel jsem s nima (bylo to lépe napsaný,ale prostě to,že přišel vzal odešel mně naštvalo)

5)Také příspěvky některých nemusím,jako mí předešlí kolegové

6)někdy mi přijde,že to ani neni naruto svět,spíše svět,který původně měl pár věcí podobné s naruto světem,ale časem i ty podobnosti vymizeli a teď je to něco absolutně jiného(a to nenarážím na příběh,který se tu hezky generuje a který není špatný)

7)Tony... XD

A ještě některé,ale nemůžu si vzpomenout


Verdikt:zábava-hra je super,ale nečestnost,přehnanost a nechápavost některých mi vaří krev... a (všechny mé kritiky směřují k lidským chybám)
A to že někteří nemají čas XD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 Feb - 19:46

Mnoo, nejsem admin, ale původně jsem byl zastáncem absolutní přehlednosti, tedy pro každou postavu topic a hrálo by se převážně na vlastní pěst. Smile Nebudu si tu stěžovat, primárně protože nejsem hráč, sekundárně, protože už vám moje příspěvky lezou krkem, protože jsou furt stejný.. Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 Feb - 20:10

Smortne Andrew buďte konkrétní Very Happy Od toho je tu tenhle koment. Nikdo se neuvaří, nikdo se neurazí a nikdo nebude nikoho banovat a dělat mu nepříjemnost. :-) Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 Feb - 20:05

Smortne?! co to ma byt s 7) Tony ? ? ???????? Very Happy Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 Feb - 21:13

Tony napsal:Smortne?! co to ma byt s 7) Tony ? ? ???????? Very Happy Very Happy
Víš jaká je otrava.když prostě já hezky čekám na ostatní než odepíšou a oni nemají čas... Crying or Very sad

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 Feb - 21:46

Smortn napsal:
Tony napsal:Smortne?! co to ma byt s 7) Tony ? ? ???????? Very Happy Very Happy
Víš jaká je otrava.když prostě já hezky čekám na ostatní než odepíšou a oni nemají čas... Crying or Very sad
achtak.. tak ja nekdy mam cas a nekdy ho zas nemam a k tomu mam takovou smulu ze me vyhaneji... Very Happy Very Happy Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 Feb - 22:55

Tony napsal:
Smortn napsal:
Tony napsal:Smortne?! co to ma byt s 7) Tony ? ? ???????? Very Happy Very Happy
Víš jaká je otrava.když prostě já hezky čekám na ostatní než odepíšou a oni nemají čas... Crying or Very sad
achtak.. tak ja nekdy mam cas a nekdy ho zas nemam a k tomu mam takovou smulu ze me vyhaneji... Very Happy Very Happy Very Happy

Chudáku,ale co... máš zase jiné věci co tě zabaví...(nebo snad musíš makat,učit se apod...?)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 Feb - 23:06

Smortn napsal:
Tony napsal:
Smortn napsal:
Tony napsal:Smortne?! co to ma byt s 7) Tony ? ? ???????? Very Happy Very Happy
Víš jaká je otrava.když prostě já hezky čekám na ostatní než odepíšou a oni nemají čas... Crying or Very sad
achtak.. tak ja nekdy mam cas a nekdy ho zas nemam a k tomu mam takovou smulu ze me vyhaneji... Very Happy Very Happy Very Happy

Chudáku,ale co... máš zase jiné věci co tě zabaví...(nebo snad musíš makat,učit se apod...?)
mam treninky (veslovani) a jeste delam sprity

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Mar - 15:59

Mám dotaz: Přez co nahráváte gify? Já jsem je nahrával přez JPEG.CZ ale nějak poslední dobou nefunguje... a zatím jsem nenašel něco podobného...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Mar - 16:07

Imageshack?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Mar - 16:17

Ten jsem zkoušel,ale když jsem do něj narval gif.. .tak se nechtěl pohybovat

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Mar - 16:32

Já jsem reglej na Imagefra.me a ten podpouje GIFy, jsem spokojenej. Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokec o hře Empty Re: Pokec o hře

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru