Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Temná pevnost

Goto down

Temná pevnost Empty Temná pevnost

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 Feb - 12:38

Astronema a její jednotky operují z Temné Pevnosti, která je vybavena satelaserama, aby zvětšovala monstra.
Temná pevnost Pris-hq-v-ext

Astronema
Mezi novými tvářemi na summitu je Astronema, stylová ďáblice, která velí armádě robotů zvaných Quantroni a pilotuje Temnou Pevnost.
Temná pevnost Astronema1

Dark Specter
Vůdce toho všeho. Dark Specter úspěšně zaútočil na Eltare a zajmul kouzelníka Zordona, ze kterého nyní vysává síly pro zlé účely.
Temná pevnost Pris-vi-darkspecter

Ecliptor
Ecliptor je Astronemin nelítostný a mocný válečník. Jeho expertské ovládání meče a děsivá palebná síla z něj činí jednoho z nejnebezpečnějších protivníků Strážců.
Temná pevnost Pris-vi-ecliptor

Darkonda
Tento zrádný lovec odměn asistoval Astronemě v bojích proti Strážcům, ale jen, aby sám získal, co potřebuje.
Temná pevnost Pris-vi-darkonda

Quantroni
Quantroni jsou Astroneminými robotickými vojáky, kteří útočí enormními zbraněmi.
Temná pevnost Pris-vi-quantrons

Velocifighteři
Quantroni pilotují Velocifightery, které můžou létat vesmírem a střílet energetické parpsky.
Temná pevnost Pris-vi-velocifighters

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Temná pevnost Empty Re: Temná pevnost

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 24 Feb - 18:05

Chodila jsem po pevnosti a zamyšlně si klepala nehty o desku stolu.
"Ecliptore!" vykřikla jsem do ticha a usmála se. Počkala jsem až můj společník přijde a nehezky jsme se zašklebila.
Ecliptor: "Má paní?" pohlédl na mě.
"Uděláme si výlet.... a zničíme strážce!!" zasmála jsem se psychopaticky. Neodpověděl jen přikývl a pak jsme se oba teleportovali do Andělského háje.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru