Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seito Senju

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#2 :: Postavy

Goto down

Seito Senju Empty Seito Senju

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Feb - 16:48

Jméno a příjmení: Seito Senju
Hodnost: Jounin
Vesnice: Konohagakure
Věk: 20
Narození: 7.1.
Klan: Senju
Kekkei genkai: -
Sensei: -
Charakter: Hodně přátelský, klidný a nenechá se rozhodit. Pro svou vesnici by šel i za hranice svých možností. Když ho ale opravdu někdo vytočí, tak se těžko kontroluje. Poslední dobou i trochu lenivý.
Životopis: Seito je druhorozený syn Uzumaki Airi a Senju Hachira. Má staršího bratra Assasina, který je teď Hokage. Jelikož jsem byl druhorozený, tak mi někdy rodiče věnovali trochu více pozornosti, než Assasinovi, ale to mě nikdy netěšilo. Jelikož byl bratr o 7 roků starší pomáhal mi s tréninkem hodně on. V akademii jsem vynikal, díky tréninku. Jak jsem se stal geninem, byl jsem přidělen do týmu a měl i svého senseie, ale i přesto jsem po nocích trénoval sám. I když v té době bratrovi do postu Hokage moc nechybělo, tak na mě si občas čas našel, aby mi pomáhal. Když si ale našel Reinu, byl jsem pomalu odkázán sám na sebe. Nejhorší bylo, že v té době se nám ztratila matka v Amegakure. To mě vzalo natolik, že jsem se z toho těžko dostával, protože svou rodinu jsem měl velmi rád. Roky plynule a my jsme s týmem zdolávali mise společně. Oblíbil jsem si je natolik, že se z nás stali nerozluční přátelé. Pak byl ale sensei povolán na náročnou misi, z které se stejně jako má matka nevrátil. Další rána do života. Nemohli jsme s týmem tomu věřit, ale zrovna bylo před chuuninskými zkouškami. Slíbili jsme si, že pro sensei tam uděláme co nejlepší výsledek. Testy pro nás nebyly problém, protože na ně jsme byli dobře připraveni. Problémy nastaly v lese, kde člena našeho týmu těžce zranili jiní ninjové. V té chvíli jsem si myslel, že se smůla lepí jen na mě, ale nebyl čas myslet, protože ninjové zaútočili i na mě a na třetího člena týmu. Tady mi hodně pomohl bratrův trénink a ninjy jsme společně přemohli a získali druhý svitek. Teď jsme měli oba dva, ale jeden z nás byl těžce zraněn. Už moc času nezbývalo, ale zůstali jsme a pomohli mu. První pomoc jsme trochu zvládali a on po pár hodinách byl schopen, alespoň jít. Svitky jsme odevzdali včas a čekalo nás třetí kolo. V souboji jsem dostal nějakého shinobiho z Kirigakure. Každý se těšil na pravý souboj Hokageho bratra, ale já nikdy mokuton neovládal, ale zvládal jsem dobře vodu, jako 2.Hokage, ve kterém jsem vždy viděl svůj vzor. Problém byl ten, že ninja z Kirigakure byl taky nadaný na vodu, takže to byla celkem dlouhá bitva, ve které jsem nakonec vyhrál a šel dále. Jelikož jsem byl hodně vyčerpaný, tak jsem v dalším boji neměl moc šance. Navíc jsem chytil mého týmového partnera, který ovládal doton, takže to byl rychlý boj, ve kterém jsem nakonec padl, ale i přesto mě a pár dalších porota vybrala a tak jsem se stál chunninem. Naštěstí se i zbývající týmoví partneři stali chunniny a zůstali jsme společně v týmu. Dostali jsme nového sensei a opět jsme plnili další, ale náročnější mise. Čas plynul, bratra opustila Reina, nevěděl jsem co si mám o tom myslet, ale bratr byl skoro pořád v kanceláři, takže teď na mě neměl čas skoro vůbec. Jsem tam si mě vytáhl a šel jsem s ním na misi, ale to bylo jen někdy. Po jedné nebezpečné misi, mě nejvyšší členové Konohy v čele s bratrem povýšili na jounina. V té době jsem dosáhl 20 let. Teď jen čekám na přidělení týmu a snažím se vyrovnat 2.Hokagemu.
Avatar:
Body: TAI-4, NIN-5, GEN-3, INT-3, SIL-3, RYCH-4, CHAK-4, RP-4 =30
Techniky zde:
Spoiler:


Naposledy upravil Seito Senju dne Sun 12 Feb - 17:14, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Seito Senju Empty Re: Seito Senju

Příspěvek pro Shinjiro Sat 11 Feb - 19:15

u Me schvaleno myslim Ze assasin nebude proti Smile
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#2 :: Postavy

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru