Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Amegakure

2 posters

Goto down

Ulice Amegakure Empty Ulice Amegakure

Příspěvek pro Neuro Uchiha Fri 10 Feb - 21:53

Ulice Amegakure
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Amegakure Empty Re: Ulice Amegakure

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 23 Feb - 14:40

Procházela jsem jakousi prázdnou ulicí a vedle mě dál vykračovala Jane. Všude bylo ticho které narušovali kapky deště dopadající na zem a na můj plášť. "Hele Jane, myslíš že by se tu Mimi líbilo?" Ušklíbla jsem se i když jsem znala odpověď a zastavila jsem se, vyskočila jsem na střechu jednoho domu a rozhlídla se po okolí. "Samozřejmě že ne" Jane si odfrkla a čekala dole. Problém takzvaně mocných je, že potřebují ukázat svou sílu a moc. Potřebují od lidí respekt...tudíž by měl být v nějaké vyčnívající budově Rozhlídla jsem se a chystala se potvrdit si svou teorii. Složila jsem pečeť Mind's Eye of the Kagura a zavřela oči. Netrvalo to dlouho a objevila jsem místo ze kde bylo několik lidí s velkou chakrou. "Mám je" Zdělila jsem Jane a ještě chvíli jsem měla zavřené oči, pak jsem je otevřela a seskočila na zem. Jane se nahrbila a znova se protáhla, od vody byla celá zmáčená a nemohla tvrdit že se jí to líbí, věděla jsem že už by byla nejradši pryč. Bohužel to ještě musela vydržet, pomalým krokem jsem se vydala směrem kde jsem našla silnou chakru a kapuci jsem měla dál naraženou do obličeje.
-Přesun-
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru