Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ns go on - Stínové fórum

Goto down

Ns go on - Stínové fórum Empty Ns go on - Stínové fórum

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 13 Jan - 11:41

Zdravím všechny,
jen bych vám chtěl oznámit, že příprava stínového forma byla už zahájena a dělám vše proto, aby bylo, co nejdřívě kompletně dokončeno, aby jste kde měli složit hlavu, po dobu toho měsíce, kde se na tomto stávajícím, budou dělat reformy.
Vím, že je sice už 13.1. , ale ještě všechno není dokončené, zacož se vám omlouvám. Přesun topicu a vytvoření potřebných místností, kde by jste mohli hrát, zabírá více času, než se zdá a i jedna pouhá vesnice trvá několik desítek minut, někdy více i jak hodinu, hodinu a půl. Záleží, kolik je toho v dané sekci obsaženo a také jak je vše rostříděno a využíváno. I přesto, že jsem na tvoření pracoval do noci a teď i celé dopoledne, není to zdaleka ještě dokončeno.
Neměl jsem na to všechno moc času a také chvíli zabralo zjištění, co se má dříve tvořit a nebo, jestli to má ještě cenu. Proto bych byl rád, aby jste nějakou tu chvíli ještě posečkali, než ty nejdůležitější a nejhlavnější části dotvořím. Zbytek třeba doplním postupně přes víkend...
Některé vesnice jsou už však připraveny k používání a rovnou v nich už můžete začít hrát. Bral jsem to podle přání hráčů. kteří se jako první přihlásili o to, aby byla místnost a topici zavedeny.

Jsou to konkrétně tyto tři:

Konohagakure no Sato -
Vesnice kompletní, spojenectví se dodělává

Kirigakure no Sato - Vesnice kompletní, spojenectví se dodělává

Otogakure no Sato - Vesnice kompletní, zločinecké organizace se potom doplní


Které budou následovat - 1. Sunagakure no Sato, 2. Kumogakure no Sato



Zde vše najdete:
http://ntaf-mypage.forumpro.eu/f33-ns-go-on

Děkuji za strpení a doufám, že budete spokojeni Smile

Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Ns go on - Stínové fórum Empty Re: Ns go on - Stínové fórum

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sat 14 Jan - 8:54

Tááákkkk.... další část je hotová! Můžu tedy s kldiem říci, že jsou kompletní tyto vesnice:

Iwagakure no Sato

Kumogakure no Sato

Sunagakure no Sato

Navíc... Spojenectví Iwa- Kiri a Suna je celé kompletní i se spojeneckými místy sunny
Můžete s klidem začít hrát... Další budou:

- Tsukigakure no Sato

- Sora no Kuni

Později pak nějak dodělám i zbytek. Hlavně musím poděkovat hodně Akiyovi, který vytvořil většinu topiců, které tam vidíte sunny Zbytek jsem potom dělal já a pak vesnice a topicy doupravoval a dlužím mu velké poděkování za jeho pomoc Wink Bez něj bych to dělal ještě týden Very Happy Very Happy
Takže díky kámo a vám taky děkuji za tu trpělivost xDDD
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Ns go on - Stínové fórum Empty Re: Ns go on - Stínové fórum

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Mon 16 Jan - 13:06

Právě jsme měli nehorázně nudnouuuuuuuuu hodinu, takže jsem doděla poslední vesnice a dokončil alienční spojenectví, tedy:

Sora no Kuni -

Tsukigakure no Sato -
+ Alienční spojenectví, takže spojení vesnic je kompletní a už by tam nic víc nemělo chybět...

Další tvoření, které by bylo zapotřebí bych rád nechalna vás. Nemyslím to tak, že by jste si to dělali sami, ale že sami by jste si určili, co by jste chtěli ještěpopřípadě vytvořit. Na stránce jspousta zbytečných topiců a míst, která se vůbec nepoužívají a myslím, že nemá cenu vše dělat. Proto, když bduete něco potřebovat, stačí mi napsat a já vám to s radostí udělám Smile
Toto oznámení bude napsané globálně i na stínovém fórku, takže se budete moc vyjádřit přímo tam. Některé věci tam ještě přidám, ale většinu už nechám na vás Smile

(Odkaz a oznámení na stínové fórum ještě dodám Smile )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Ns go on - Stínové fórum Empty Re: Ns go on - Stínové fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru