Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné

Goto down

Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné Empty Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné

Příspěvek pro Len Kokoro Mon 9 Jan - 18:47

Tu sa nachádza oficiálne sídlo Sedmy šermířů z Mlžné.....

Budova sa nachádza na okraji Kiri neďaleko Jazera.....

Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné 388804_336858456333847_100000290868577_1314530_1923788993_n

Nachádza sa tu:
- Ubytovňa (pre viac než sedem ľudí), ale vyhradená pre Šermiarov a ich blízkych...
- Tréningová hala ktorá je prístupná všetkým pokiaľ nieje pre niekoho rezervovaná...
- Kancelária pre šermiarov a ich hostí...


V tréningovej hale sú postavené sochy na počesť Hachidaime Mizukage Shirio Terumi a ostatných ktorý boli na psote Mizukage a viedli Kirigakure no sato najlepšie ako vedeli.....

Budova bola postavená vďaka štedrým darom od ľudu a jedného anonymného sponzora.... Very Happy

Momentálny stav budovy: Budova je dostavaná a otvorená

Jednoducho môj bejvák Very Happy


Naposledy upravil Ataru dne Wed 11 Jan - 21:38, celkově upraveno 1 krát
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné Empty Re: Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné

Příspěvek pro Len Kokoro Wed 11 Jan - 15:32

Prišiel som pred už teraz môj nový domov... nebolo to tu ako v tom tajnom sídle ale účel to plnilo... Pobehal som po celom sídle všetko voňalo ešte novotou...
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné Empty Re: Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné

Příspěvek pro Len Kokoro Wed 11 Jan - 18:39

Pokukané a obhliadnuté som mal všetko.... uložil som sa v jednej izbe a prišiel do kuchyne kde som si dačo urobil pod zub... Dobre som sa najedol zapil to trochou saké a pobral sa do tréningovej haly.... Bolo to tu urobené celkom pekne... Trénoval som taijutsu ale iba len tak bez meča... Udieral som do figuríny a uhýbal som sa imaginárnym úderom...
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné Empty Re: Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 12 Jan - 19:37

Tréning Taijutsu som ukončil keď bola figurína na maderu..... Popukal som si kosti v rukách.... Bol som spotený a potreboval som sprchu... Tak som si skočil pod dlhú sprchu a následne sa zastavil v kuchyni kde som do seba iba nalial zvyšok saké.... Meč nahodil do púzdra a odišiel preč zo sídla....(Presun)
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné Empty Re: Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Feb - 11:55

Shiryuu Nao

Klon zmizel, takže byl v domě konečně klid a já tu zůstala sama. Trochu jsem se protáhla a dopila jsem čaj. Nebylo mi zrovna nejlíp a nejspíš to bylo z té čokolády...Neměla jsem ji jíst. Vstala jsem od stolu a zamířila do svého pokoje. Doufala jsem, že když si na chvíli odpočinu a poležím si v posteli, přejde to a bude mi zase dobře. Zalezla jsem si pod peřinu, zavřela oči a snažila se alespoň na chvíli usnout.

Po hooodně dlouhé době spánku jsem se konečně probudila. I přes dlouhý spánek jsem se stejně cítila, jako by mi někdo mlátil do hlavy kladívkem. Můj rozespalý pohled bloudil bezúčelně po pokoji, až se nakonec zastavil na hodinách. Když jsem zkontrolovala čas a uvědomila si, jaký jednes den, bylo mi jasné, že jsem prospala půlku včerejšího dne, noc a ještě dnešek až do oběda. Nechápala jsem, jak někdo může takto dlouho spát, aniž by se probudil. Zakručelo mi v břiše, a tak jsem se pokusila vstát z postele. Nebylo mi zas až tak blbě, abych dál ležela v posteli. Sice mě pobolívala hlava, ale doufala jsem, že to bude během dne dobré.
Dopotácela jsem se do koupelny, kde jsem si umyla obličej, vyčistila zuby a hodila na sebe každodenní oblečení. Trvalo mi to jen chvíli a já se hned po tom vydala do kuchyně najít si něco k jídlu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné Empty Re: Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Feb - 15:20

Konečně jsem se zase jednou vykopala ven z kanceláře. Nebyla jsem se projít už pořádně dlouho, což bylo způsobené přemírou práce, ale hlavně také tím, že jsem ještě pár lidem něco dlužila a odkládala jsem to stále na později, protože jsem tušila, že to nebudou zrovna lehké rozhovory. Povzdechla jsem si a zadívala se na dům. Samozřejmě, že se to ke mě doneslo, když postavíte něco tak velkého ve vesnici a navíc to věnujete šermířům, nejde to utajit. Měřila jsem si budovu pohledem.
Vážně moc pěkný dům, zkonstatovala jsem sama pro sebe.
Mě do něj už ale přístup nejspíš nenáleží.
Ikdyž jsem tu už vlastně neměla co dělat, zůstala jsem před domem dál stát, jako bych na něco čekala. Možná na boží smilování.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné Empty Re: Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Feb - 18:45

Ve vaření jsem zrovna nevynikala, a taky se mi víceméně nic takového dělat nechtělo, a tak jsem si vzala k jídlu něco, co se nemuselo nijak zvlášť připravovat. Lépe řečeno jsem si pro sebe ukořistila velkou krabici sušenek. Zamířila jsem k oknu a vyskočila na jeho parapet, kde jsem se pohodlně usadila. Jakmile se mi podařilo otevřít krabici a donesla se k mému nosu vůně sušenek, pocítila jsem opravdu velký hlad. Pustila jsem se do jídla a při tom vyhlížela oknem ven, kde padl můj pohled na nějakou dívku stojící přímo před sídlem šermířů. Měla jsem pocit, že jsem ji už někde zahlédla. Připadalo mi celkem divné, že tam jen tak stojí, ale bylo mi to vcelku jedno. Nevědomky jsem ji pozorovala a zakusovala při tom sušenky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné Empty Re: Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Feb - 18:58

Posadila jsem se na lavičku kousek od sídla, protože jsem došla k závěru, že ikdyž celé dny sedím v kanceláři, jen tak tam stát by přece jen bylo trochu hloupé. Opřela jsem si ruce o nohy a znovu zvedla svůj pohled k sídlu.
Sídlo šermířů.... to je absurdní. Kolik jich tak teď ve vesnici asi je? Vím jen o jednom potomku šermíře a když jsem ho potkala posledně v tajném sídle, meč ještě neměl.
Chikako, která nejspíš došla k závěru, že nás nikdo nevidí, vyskočila na moje rameno z místa mezi dvěma katanami na zádech, kde se normálně skrývala. To byl také jeden z důvodů, proč jsem je nosila i v civilním.
"Ale né, už zase depresivní?!"
"Moc dobře víš, že poslední dobou žádná jiná není."
"To je proto, že děláš, to co děláš. Možná měl Hiraku pravdu, zamysli se trochu..."
Tiše jsem zavrčela.
"Ještě ty začínej!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné Empty Re: Sídlo - Organizace Sedm šermířů z Mlžné

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru