Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D

3 posters

Goto down

Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D Empty Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 9 Jan - 18:28

Jojo, jak se říká sportem ku zdraví tak si říkám, že ten kdo to vymyslel, se hned na to musel zabít. Proto nikdy nevěřit příslovím. Reina se intenzivně připravovala na měsíční praxi, kde měla učit děti v DDM tančit, tak že při opakování jedné sestavy pro scénincký tanec 22.12. 2011 upadla při otočce a už se nezvedla.

Na pomoc jí přispěchala maminka, která se náhodně vrátila z města a nohu obvázala. Do večera měla na celém nártu zelenou modřinu a napuchlou nohu. Dva dny se na to nemohla postavit až třetí den, kdy jí pohrozili, že pokud si nedojde ke stromečku pro dárečky, nic nedostane, to rozchodila a vesele pajdala do konce vánočních svátků. Pak to nějak rozchodila a bolest se ozývala jen při delších procházkách. Mezitím si vyšla i na podpatkách, hrála 2x bowling, bumbala a trsala na díze a pařila na silvestra.

2. leden 2012 jí byl však osudný. Jelikož Reina dospívá tudíž už nepotřebuje dětského lékaře, tak se šla přihlásit k obvodnímu doktorovi pro dospělé (všímáte si toho jo? "pro dospělé xD") a tam pan doktor náhodou viděl jak Reina pajdá. Tak se jí zeptal:
"Co se stalo?" a já na to: "Tak trochu jsem tancovala, ale už se to hojí." musela jsem mu to ukázat a on na mě
"Hééééj lets go for X- ray...." v tu chvíli mě polila horkost a já volala dědu. V nemocnici na chirurgii jsme ztrávili od 10 hodin do dvou do odpoledne, aby mi řekli, že mám zlomenou malíčkovou kost uprostřed nártu (což je největší opora těla při chůzi).
Ta mladá doktorka co vypadala jako Amy Winhouse zamlada mi nohu znova prohmátla, a když zjistila, že nejevím po jejím doteku známky bolesti jen řekla:
"Hmm tak sádra no." Můžu vám říct, že to byl můj nejhorší zážitek. Sádru jsem měla mít na 5 týdnů po dobu celé praxe i potom. Naštěstí jsem jí ukecala, že mám na začátku února maturák a že se ještě potřebuju naučit chodit v lodičkách.
"Tak ti na sádru hodíme podpatek." Já myslela, že jí v tu chvíli vrazim. Tak naštěstí jsem udělala známé smutné oči a Reiny výraz když něco chce a kupodivu to zabralo. Dala mi jí jen na tři neděle. Záhadou zůstává jak jsem na zlomenou kost mohla chodit 14 dní......
Nejlepší bylo to zjištění, že v nemocnici jsou samí mladí doktoři, třeba ten na rentgenu byl vcelku roztomilej a ten co mi dělal sádru mě i konejšivě pohladil po vlasech, abych nebyla smutná. A nějak jsme se bavili a bavili až jsme se vsadili o to, že 19. ledna až přijdu na sundavání uvidí na sádře umělecký výtvor.
Jo ono se řekne nakreslit na sádru umělecký výtvor, když sádra je na pravé noze a já kreslím též pravou. Moje pozice při kreslení rozhodně nechtějte vidět, byly nepříjemné i bolestné, ale nakonec se mi podařilo nakreslit a já ze své sádry udělala naprostý originál a to sádra alá Reina Kana......

Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D Dscn0428kopie
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D Empty Re: Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D

Příspěvek pro Anonymní Mon 9 Jan - 18:35

Podla môjho názoru je ten obrázok super ale velmi ma mrzí čo sa ti stalo s nohou. Sad Prajem skore uzdravenie a posielam pusu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D Empty Re: Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D

Příspěvek pro Anonymní Mon 9 Jan - 18:37

ROFL...co víc dodat?.......Hezkej obrázek Very Happy
A k té noze...jak jsi říkala...jsi střevo Wink příště netancuj...radši....jinak by jsi tu sádru mohla mít na déle jak tři týdny Wink pajdo Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D Empty Re: Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 9 Jan - 18:49

na tu nohu padám už 12 let a nic xD a najednou tohle xD
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D Empty Re: Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D

Příspěvek pro Anonymní Mon 9 Jan - 18:51

To poznám ja som síce netancoval ale čo je trapas je to že som stál na mieste. A noha v koncoch Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D Empty Re: Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D

Příspěvek pro Anonymní Mon 9 Jan - 18:51

Skvěle zpracované Reini Very Happy mě se to líbí hlavně ten obrázek Very Happy a taky přeji brzké uzdravení Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D Empty Re: Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D

Příspěvek pro Daichi Tue 10 Jan - 6:00

Ty...Sasuke smím otázku ?...kde jsi vzal heslo od mého účtu..sice starého ale i tak kde ? zajímalo by mě to....a taky přeju brzké uzdravení Rei
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D Empty Re: Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 10 Jan - 6:43

Já už jsem ti říkal svůj názor na skypu, ale stejně xD Fakt super! xD Tedy... to zpracování a obrázek, ne to, že sis tu nohu zlomila xD No... ale všechno je možný ti řeknu xD Já taky z rukou nikam nechtěl a dělal jsem stojky, vytahoval se, kotrmelce a nakonec my ji museli znovu lámat xD No... co už xD Za blbost se platí.. u mě to tak bylo, protože jsem si za to mohl fakt sám xDD U tebe myslím, že to byla fakt blbá náhoda a nepřišla zrovna vhod Sad
Ale aspoň, že se doktorka smilovala xDDD
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D Empty Re: Sportem ku zdraví aneb Jak Reinička odstarovala nové produkty :D

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru