Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prehľad

4 posters

Goto down

Prehľad Empty Prehľad

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Fri 6 Jan - 11:05

Viem, že som tu nový a nemám moc právo sa miešať do takýchto vecí. Ale keďže som nový mám vytvorenú inú mienku o prehľade. Áno, nehovorím, vy všetci čo tu už hráte nejakú dobu sa v tom celkom vyznajú, no treba dbať aj na nových hráčov, ktorý sa chcú zapojiť ale kvôli takýmto trivialitám sa rozhodnú, že to nemá zmysel. Takže aký je vlastne môj návrh.

1) Sprehľadniť celé fórum ako také:
a)
hlavná strana
Podľa môjho názoru je preplnená všelijakými zbytočnosťami, ktoré by sa mohli v podstate zoskupiť do jedného veľkého odstavca. napr. Download sekce, Vaše tvorba a sekce užívatelú by sa mohli zoskupiť do jedného celku, keďže z hrou vôbec nesúvisia (slúžia skôr na pobavenie mimo hru)
b)
Nezmyselné RPG
Mám na mysli hlavne Power rengers a Harry Potter. Možno, že niektorý hráči raz za čas sa pozrú na jedno z týchto fór, no ako som si všimol je to tak jedna odpoveď za 2 mesiace. Ďalším dôvodom je, že táto stránka je podľa mňa o Narutovi a nie nejakom Herry Potterovi
c)
Zbytočné topicky
V každom jednom z fór je nespočetne veľa topickou, ktoré sú aj tak nepotrebné. Naposledy sa v nich písalo v roku pána a zneprehľadňujú hru. Podľa mňa by sa tieto topciky mali premiestniť do koša alebo vymazať. Ak by sa premiestnili do koša, dajú sa znova obnoviť keď budú potrebné.

2) Neaktivní užívatelia
Viem, že každý má právo na to aby sa jeho postava nevymazávala. No stačilo by aspoň oznámiť svoju dlhodobú neprítomnosť. Preto navrhujem hráčov, ktorý to nestihnú oznámiť po dobu 1 týždňa vylúčiť z vesnice alebo z inej skupiny. Ak nejaký hráč znova príde a bude chcieť znova pokračovať v tom v čom skončil, stačí len odpovedať v topicu o vytvorený postavy.

Ako má niekto nejaké dotazy. Nech sa páči, len mi ich povedzte. Je mi jedno, že so mnou nebudete súhlasiť . Je to len môj názor a je tiež celkom jedno, či si z tohto niečo zoberiete k srdcu alebo nie.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Prehľad Empty Re: Prehľad

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 6 Jan - 11:16

HLAVNÍ STRANA
Samozřejmě by se to dalo, ale spíš mi přijde, že takhle uživatelé najdou, co potřebují hned. To, že pročítají všechno o dvě minuty déle už není tak velká daň.

NESMYSLNÉ RPG
Byly tu jeden čas, to je pravda, ale co s nimi dál... Sama mám pocit, že jsou tu už zbytečně, protože není-li dost hráčů v jednom, nemá smysl rozjíždět druhé...
Za mě v tomhle bodu ANO. Připadá mi to jako dobrý nápad.

ZBYTEČNÁ TÉMATA
Nepřijde mi. Některá jsou stará jen proto, že se využívají kupříkladu jako aréna jen pro Chuuninské zkoušky přibližně jednou za půl roku. Témata jako voliéra v Konoze se dají zase využít pro mise. Želví ostrov v Oblačné je důležitý kvůli vodopádu pravdy kupříkladu pro Jinchuuriki, i když se využívá velmi málo.
Některá ano, ale když se po reformách podíváš do Suny, nenajdeš tam dle mého jediné nepotřebné téma. V ostatních vesnicích mají Kage právo zredukovat počet témat.

NEAKTIVNÍ UŽIVATELÉ
A co když někdo je doma nemocný a vypadne mu internet? Stačí dva týdny karanténa a pak by se vrátil a jeho postava by byla pryč? Nebo si někdo potřebuje dát prostě pauzu. Kdepak, takhle by to nešlo. Jsi moc hr a pak by byly problémy. Postavy neaktivních hráčů se uvolní cca za čtvrt až půl roku. Najdeš je ve volných postavách a myslím, že zrovna tohle je vyřešené dobře.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Prehľad Empty Re: Prehľad

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Fri 6 Jan - 11:34

HLAVNÍ STRANA
ak ti mám pravdu povedať myslím, že väčšina hráčov sa do týchto sekcii ani nepozrie vrátane mňa. Tak prečo to tým ľudom nezjednodušiť. Príspevky sa tam tiež moc nehrnú a užívateľom, ktorý tam niečo chcú napísať (a je pomenej), si ten čas na jeden klin na viac nájdu.

ZBYTEČNÁ TÉMATA
nehovorím možno, že niektoré vesnice sa snažia o to aby mali poriadok. No npar. kumogakure, kde hrám ja má jednu tému kde sa naposledy písalo 31 mája. Preto by podľa mňa bolo keby sa každému kage nariadilo vyčistiť svoju vesnicu od zbytočných topickov. A mohol by sa to naďalej udržiavať raz za jeden rok.

NEAKTIVNÍ UŽIVATELÉ
Nehovorím, že niečo ako výpadok internetu alebo dlhodobá choroba nemôžu zabrániť prístupu na net, ale práve preto som navrhol, ak sa vrátia napíšu znova do svojho topicku s postavou a poprosia o znovu zapojenie do hry. Pokračoval by tak tam, kde prestal. Pretože si viem predstaviť, ako všetci radi si zoberú postavu, ktorá je niekoho iného, a keď sa ten dotyčný hráč vráti môže nárokovať na autorské práva.


Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Prehľad Empty Re: Prehľad

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 11:38

Mě by zajímalo komu to přijde nepřehledné a kdo je líný hledat Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prehľad Empty Re: Prehľad

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Fri 6 Jan - 11:41

Kira Seikatsu chceš ten príklad jeden alebo aj viac???
Jeden: napr. Ja
Viac: všetkých, ktorých poznám a hrajú tutok
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Prehľad Empty Re: Prehľad

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 6 Jan - 11:43

NEAKTIVNÍ UŽIVATELÉ
Takže někdo začne hrát za postavu, upraví ji dle svého a po dvou měsících, kdy za ni hraje se někdo přihlásí s autorskými právy? To je trochu hloupost. Proto postava propadá až po půl roce a pokud za ni někdo začne hrát, je jeho. Bývalý hráč má už smůlu, musí si založit novou.

HLAVNÍ STRANA
Někteří lidé tam ale pořád přispívají. Nejde o to, jestli je jeden nebo jich je deset.
Mimochodem já zase znám zde víc lidí než ty a nikdo si nikdy nestěžoval. Všem to, co vím, přišlo přehledné.

ZBYTEČNÁ TÉMATA
Jak tak na to koukám, to téma v Kumo je sice staré, ale nikomu to nebrání do něj napsat. Okraj Kumo je zcela normální téma jako každé jiné. V některých tématech se píše jeden čas a pak to uživatele omrzí a píšou jinde. Nicméně po pár měsících se ke starému tématu třeba vrátí. Překáží ti to téma? Může se hodit a nač pak zakládat nové.

Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Prehľad Empty Re: Prehľad

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Fri 6 Jan - 11:52

ZBYTEČNÁ TÉMATA
Podľa mňa z cela normálna nie je všimni si už len ten podnadpis Mise pro Everesta,Idateho a Requiema. Takže to naznačuje, že tá téma bola vytovrná pre úplne iný účel ako by mala. Keď si všimneš už len prvý post nemá s opisom prostredia nič spoločné. Je to topic podľa môjho názoru len na práve tú misiu.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Prehľad Empty Re: Prehľad

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 12:10

Keď som sa sem logol tak som sa absolutne nevyznal, ale to bolo tak prvých 5 minút a pri tom na tomto fore som ako keby začinal lebo to to je moje druhé forum na ktorom hrám.Takže povedal by som, že celkom dobrý napad, ale ľudia nič nehovoria takže to tak nevyzerá, že by sa chceli stažovať na to.Ale vyjadril si názor a normalnym spôsobom takže ja ti dávam +.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prehľad Empty Re: Prehľad

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 10 Jan - 6:59

No... zjistil, jsem, že by se tu našlo pár věcí, které jsou nepřehledné nebo se nějak prostě, pletou. Já osobně teď měl dostat na povel sekci s FanFiction, abych ji trochu jakoby zrenovoval a upravil do podoby, kde by bylo možné, aby se to všechno nepletlo dohromady, protože jsme si uvědomili, že toho tam docela přibývá.
Assasine teď však není přítomný, má toho myslím hodně a taky všichni víme, že v lednu si všichni učitelé usmyslí vše dohnat a napráskat nám všechny testy a zkoušení do 2 týdnů. Sám to znám, protože jsem teď asi dohromady měsíc chyběl, takže mě to dost zaházelo kompletně s celým průměrem. Nejspíš budu asi neklasifikovaný z více předmětů a zase všechno půjde do háje. Ale s tím teď už nic nenadělám, ale ostatní ještě zachraňují, co se dá, takže to naprosto chápu.
Možná se s tím pak ještě něco udělá, ale to až zase bude čas. Většinou to vždy bývá na začátku druhého pololetí Wink No... uvidíme zkrátka Smile
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Prehľad Empty Re: Prehľad

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru