Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

imola uzumaki

Goto down

imola uzumaki Empty imola uzumaki

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jan - 19:52

jméno a příjmení: Imola uzumaky
Hodnost: Genin
Věk: 14
Narození: 30. 11.
Pohlaví: Muž
Element: Ranton
Klan:
Kekkei genkai:
Sensei:
Charakter: Veselý a nepřemýšlí nad věcí
Životopis: vyrůstal jsem z babičkou která se o mě starala od 2 let. Byla to bylinářka a léčitelka která děla různé léčící masti. Začal jsem chodit na akademii šlo my lepé ninjutsu a taijutsu ale genjutsu my nejde vůbec zaměřím se na ninjutsu. Velmi dobře my šlo házení shurikenu a kunaiu. Moje rodiče zemřeli ve válce

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

imola uzumaki Empty Re: imola uzumaki

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 4 Jan - 20:03

Prosím, vyplň si klan. Klan Uzumaki je příliš důležitý, aby zůstala kolonka důležitá.

A jinak... Ehe? xD
Dokázal bys životopis napsat "minimálně" na pět řádků prosím? A pozor na velká a malá písmena, pár se ti jich tam jaksi zaměňuje.

Charakter ti úplně chybí, protože jedna věta bez tečky se za něj považovat doopravdy nedá. Takže trochu rozvést prosím.

Co se týče klanu Uzumaki, jeho členové jsou téměř všichni mrtví.
Psaní vyžaduje určitou úroveň, abych ti povolila i Genina. Minimálně tedy ona velká malá písmenka. Já vím, že je to otravné, ale dávej si na ně prosím pozor.

Ale znovu k samotnému klanu.
Jeho příslušníci jsou odborníci na pečetě a mají ohromné množství charky, díky kterému se mnohdy stávali nositeli Bijuu. Tudíž můžeš zaměření rozšířit i o toto. Bude to lepší než spoléhat jen na Ninjutsu. Uzumaki není někdo jen proto, že se mu líbí Naruto, ale i proto, že si přečte něco o stylu boje svého klanu.

Dále k Rantonu, elementu bouře, který ti rozhodně nepovolím.
Ani příslušnost v Kumogakure, ve které se Ranton vyskytuje. Samozřejmě, v Kumo by se další člen hodil víc než v naplněnější Konoze. Ale Uzumaki z téměř vymřelého klanu.... Kdepak. Buď Uzumaki v Konoze nebo jiný klan v Kumo.

Doporučuji podívat se třeba sem:
https://nsgoon.forumczech.com/t2132-akio-kaito
https://nsgoon.forumczech.com/t2124-loxar-yuna

Třeba tihle dva mají bezchybné životopisy s mírně nadprůměrnou délkou.
A to jsou Geniny, stejně jako chceš ty. Ale ty chceš být Uzumaki nebo mít Ranton.
Pro obojí je lepší nadprůměrná úroveň. Zvládneš to?
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru