Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kira Seikatsu

2 posters

Goto down

Kira Seikatsu Empty Kira Seikatsu

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jan - 15:00

Jméno
Kira Seikatsu
Věk
16
Datum narození
19.6.
Hodnost
Genin
Sensei

Vesnice
Konoha
Oblíbené
Klid, mír, přírodu.
Neoblíbené
Až příliš ukecaný lidi.
Povaha
Až nepřiměřeně drzý... první mluví a pak myslí, to samé v dělání, proto si pokaždé něco udělá, někdo mu dokonce říká že má sebevražedné sklony(Že shijin? xDDD) Někdy až příliš líný. Rád pozoruje trénink holek v taijutsu. (Uchyl!) Když vidí opravdu hezkou holku a má s ní mluvit a při tom se jí dívat do očí, tak uhne pohledem, někdy se i trochu začervená.(Pár takových znám, ale jmenovat je nebudu xDDD) Jo taky ukočírovat ho není nic lehkýho...skoro nebere autoritu. Musíte se mu zalíbit, aby vás poslouchal.
Čas od času, je výbušný, hlavně teda hnusný chování k něžnému pohlaví.
Občas dělá básničky, ale převážně o holkách.
Kekkei Genkai
-----
Životopis
Když proběhlo narození,
ukázalo se přirození.




Narodil jsem se otci zahradníkovi a matka byla ninja na plný úvazek. Byl jse vychovávaný jako hybrid, na půl ninja na půl zahradník, no to byl život!
Nakonec jsem se však přiklonil na stranu ninja života, nešlo mi nic kromě taijutsu, tak to bylo i na akademii, byl jsem hodně krát vyloučený a a taky pořád přijímaný, vyloučený jsem byl hlavně kvůli drzosti a kvůli tomu že jsem neposlouchal, nikoho. Poslouchal jsem ožná tak mamku, ale tátu vůbec.
Když se zjistilo že nezvládnu ani to nejednodušší ninjutsu, štvalo mě to, hodně mě to štvalo, ale řekl jsem si že když mi nepujde ninjutsu, tak si najdu něco jinýho, ale budu ninjou, našel jsem si hezké místo v horách.
Byl tam vodopád, malé jezírko, obklopené stromy, ale byl tam i dost velklý plácek porostlý trávou, idealní místo pro tvrdý trénink. Byl tam nádherný klid, šuměla voda, občas bylo slyšet ptactvo, příjemná teplota. A po tréninku jsem si mohl skočit do osvěžující a čisté vody. Další plus bylo že kromně mě tam nikdo nechodil, takže jsem nebyl nikým rušen v tréninku, tam jsem poprvé odhalil svůj talent na taijutsu, přirozeně ohebné tělo, rychlost a tvořivá mysl pro další a další kombinace útoků. Cvičil jsem tam, byla to jediná čisnost při které jsem nebyl líný, jediná! Za chvíli jsem v taijutsu předčil ostatní z akademie, v boji s nimi jsem lehce získával navrch, díky tomu že jsem tam cvičil jsem měl i větší sílu, lepší reflexy, a navíc jsem byl rychlý.
Boje tam probíhali ve stejném tempu, to tempo jsem určoval já, když jsem se pomstil všem co se mi smáli že neumím žádné ninjutsu, nebo že nejsem v klanu tak jsem už s nimi odmítal bojovat. Ale na mém "tajném" místě jsem trénoval pořád, teda do chvíla než jsem si zase něco udělal, ale tentokrát to bylo vážnější, přetrhal jsem si svaly a šlachy. V nemocnici jsem ztrávil dva týdny, než jsem ohl jít domů, doma jsem byl další měsíc.
Během toho času jsem si pokoj vyzdobil různýmy květinami, tohle mě naučil otec, jediná věc za kterou jsem mu vděčný do teď, zavedl jsem si zvyk že doma chodím oblečený minimálně, takže jsem měl je rozeplou bílou koši se vzorem a dlouhý šátek kolem pasu, neměl jsem ani spodní prádlo, přátele stejně nemám a za rodiči nikdo nechodí, když jsou doma a to taky často není, takže jsem si doma mohl dělat co jsem jen chtěl, žádná práce, skoro žádná práce. Jen jsem odpočíval a čas od času jsem se šel podívat, na trénink taijutsu nějaké holky z klanu hyuuga, šíleně se mi líbila jejich ladnost pohybů, sice jsem si to nechtěl přiznat, ale hlavně se mi líbilo to jak vypadají.
Nakonec jsem se dostal v akademii až ke zkouškám, učitel mi zařídil že bych mohl skládat zkoušku z taijutsu, místo ninjutsu a taky se tak stalo, složil jsem ji hned na poprvé, bez problémů jsem šel domů s velice dobrou náladou. Doma mě však čekalo překvapení...matka mi dala meč, meč Genesis, byl to dlouhý jedno-ruční meč a byl lehký na jeho vzhled až příliš, ale byl odolný, jen tak něco ho nezlomí, zatím taky nezlomilo, později jsem se dozvěděl že to je meč který se předává z generace na generaci.
Vzhled
Obličej
Kira Seikatsu 866e8e3ffc_68079300_o2
Oblečení
Kira Seikatsu GenesisCGModel-CrisisCore
V tomhle oblečení mne zastihnete když příjdete na neohlášenou náštěvu!
Kira Seikatsu Flower_Boy_by_Solkeera
Vybavení
Dlouhý meč, nosím ho na zádech. Jmenuje se Genesis
Kira Seikatsu GenesisCGModel-CrisisCore
Kunaie, Shurikeny, Výbuch. L. a Navíc bombičky se slzným plynem.

GENESIS
Tento meč byl ukut už před dávnými věky v Takumigakure, jeho čepel se při vpuštění čakry katonu stávala ostřejší a při hodně silném útoku nastal i neškodný výbuch, ale to byl jen efekt, neměl žádnou vlastnot, ale čepel, byla ostřejší, jak a svítila. Navíc díky čakře katonu roztaví kovy. Ten meč je určený jen na Katon a nic jinýho, je to skoro taková svářečka.
Kira Seikatsu Genesis_vs_sephiroth_by_jlegend83-d4cu68q
Body
Ninjutsu
0,0
Taijutsu
4,5
Genjutsu
0,5
Inteligence
0,5
Síla
3,5
Rychlost
3,5
Chakra:
2,0
Ruční pečetě
0,5
Celkem
15


Naposledy upravil Kira Seikatsu dne Thu 5 Jan - 10:36, celkově upraveno 10 krát (Reason for editing : Jen povaha...zase.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kira Seikatsu Empty Re: Kira Seikatsu

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 3 Jan - 21:03

Genin síla jako Tsunade, jo? Jako Sannin?

...

Rozhodni se, co chceš a až pak si zakládej milión postav.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kira Seikatsu Empty Re: Kira Seikatsu

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jan - 5:58

Jakej milion? Shocked Zas tak moc jich není.
Malej edit KG
btw. Proč nechodíš na skype? Sad

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kira Seikatsu Empty Re: Kira Seikatsu

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 4 Jan - 9:37

Ale je, každý den jedna postava xD
No dobře, tohle už povolím. Ehmmm... Proč neděláš to, co ti jednou řekl Assasin?
Proč si nezaložíš postavu, do které bys vložil něco ze sebe jako to děláme my?
Shijin reaguje tak, jak bych reagovala já. Máme postavy, které pro nás něco znamenají a když si zakládáme nové, snažíme se dát do nich alespoň jednu naši vlastnost, aby nám byly blízké. A ty si zakládáš postavy jako na běžícím pásu a nepřipadají mi moc jako ty.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kira Seikatsu Empty Re: Kira Seikatsu

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jan - 9:46

Přece nebudu dělat: Tupýho, drzýho, dementa ne?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kira Seikatsu Empty Re: Kira Seikatsu

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 4 Jan - 9:52

Tupý nejsi a dement taky ne. Drzý jen trošičku a to já taky xD
Jinak na všem, na čem staví dnešní svět v tom nezáleží. Na vzhledu ani na tom, jak si člověk stojí ve skutečnosti. Já myslela, abys byl takový, jaký jsi v duchu.
A pak už je na člověku, aby si hledal podobnosti.
Shijin je odvážná, já ne, ale když se na to podíváš víc do hloubky, tak je vlastně celá taková, jaká bych si přála být já. Jen to není na první pohled vidět. Takovou postavu myslím. Která by prostě byla "ty." Okno do duše.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kira Seikatsu Empty Re: Kira Seikatsu

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jan - 10:02

Podívej se na povahu teď Smile trošičku změněná, životopis změním až večer, teď dělám oběd Very Happy mňam svíčková!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kira Seikatsu Empty Re: Kira Seikatsu

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jan - 10:20

Já si vzpomněl na povahu JIn Very Happy Nadržená krvelačná mrcha Very Happy Very Happy Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kira Seikatsu Empty Re: Kira Seikatsu

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jan - 11:15

Už je to všechno v cajku! Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kira Seikatsu Empty Re: Kira Seikatsu

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Wed 4 Jan - 14:12

Nechte mě hádat Argetova nová postava? jestli ne sorry Wink
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Kira Seikatsu Empty Re: Kira Seikatsu

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jan - 14:14

Jo je Very Happy hele ale ta povaha sedí...jen musím ještě připsat výbušný, atd...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kira Seikatsu Empty Re: Kira Seikatsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru